|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:27:01   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Tanaya, prid okrog 2h gor. Moja ma spet nočne zabave - sinoči sva se od pol dveh do pol štirih kregali, ker ona trdi, da ni noč, jaz pa da je user posted image !!!


Uh, potem si pa zjutraj zagotovo težko vstala. Midve zadnje dva dni vstajava kar malo čez peto zjutraj. Ja, čist res. Se je odločila, da pred peto začne žurat pa potem nič spat. Jaz sem šla pa ob polnoči spat.Tako je potem danes šla nazaj spat ob 6:40. Da ti raje sploh ne povem kako komaj zjutraj sploh oči držim odprte, tamala pa se mi smeji.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:27:20   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Tanaya, prid okrog 2h gor. Moja ma spet nočne zabave - sinoči sva se od pol dveh do pol štirih kregali, ker ona trdi, da ni noč, jaz pa da je


a nič ne pomaga,kaj pa če bi jo dala h vama v posteljo?No,sej najbrž sta vse poiskusla,ane...



V bistvu bi jo mogla še mal probat dat v njeno postlo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:27:27   
Tanayya29
Manca a dal ti pa niso ene konkretne kreme(s tem mislim tisto za 3-5 dni mazat),da izgine kao....

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:28:25   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Tanaya, prid okrog 2h gor. Moja ma spet nočne zabave - sinoči sva se od pol dveh do pol štirih kregali, ker ona trdi, da ni noč, jaz pa da je


a nič ne pomaga,kaj pa če bi jo dala h vama v posteljo?No,sej najbrž sta vse poiskusla,ane...



V bistvu bi jo mogla še mal probat dat v njeno postlo user posted image user posted image user posted image


moj skoz spi pri namauser posted image user posted image user posted image ,v postli se pa prah nabirauser posted image user posted image user posted image (njegovi)

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:28:38   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:30:22   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

moj skoz spi pri namauser posted image user posted image user posted image ,v postli se pa prah nabirauser posted image user posted image user posted image



Pa pejt ti mal not spatuser posted image user posted image ...sej se hecam. Sam jest sem pa ta teden skor not v postlco padla...sem bila s hrbtom obrnjena proti njej pa me je mal vrgluser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:31:13   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?



Sicer dojim, ampak rižko ji pa dam z aptamilom. Glede na to, da mamo še enga škrata, ki ga je treba vsak večer "pospravt" v postlo, mi tole s črpanjem ne bi zneslo - niti časovno, pa tud precej umsko obremenjujoče se mi zdi. Uf, kera besedna zveza user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:32:53   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Manca a dal ti pa niso ene konkretne kreme(s tem mislim tisto za 3-5 dni mazat),da izgine kao....


Mah, kej konkretnega nimamo. Mamo samo negovalno eno novo, ki so jo scoprali v lekarni. Praska se še, upam, da jo kmalu mine.

A veš kaj mi je dons naredila? Jo položim v njeno posteljico pa se zbudi. Pa sem kar potiho spokala iz spalnice...pridem čez pet minut nazaj ker jo slišim da se nekaj oglaša...je imela gospodična tam kjer je imela prej glavo nogeuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:34:06   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

moj skoz spi pri namauser posted image user posted image user posted image ,v postli se pa prah nabirauser posted image user posted image user posted image



Pa pejt ti mal not spatuser posted image user posted image ...sej se hecam. Sam jest sem pa ta teden skor not v postlco padla...sem bila s hrbtom obrnjena proti njej pa me je mal vrgluser posted image



bom,ker v naši taveliki postli sem čist izkrivljena že..moj leži na pol postle,sine na drugi polovici,jaz pa skor na gugalniku k je zravn postle,ni čudn da me roka skoz boliuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:34:06   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?



Sicer dojim, ampak rižko ji pa dam z aptamilom. Glede na to, da mamo še enga škrata, ki ga je treba vsak večer "pospravt" v postlo, mi tole s črpanjem ne bi zneslo - niti časovno, pa tud precej umsko obremenjujoče se mi zdi. Uf, kera besedna zveza user posted image


Sej kul...jaz si črpam, ampak dons ni zneslo pa sem bolj na hitro malo načrpala lih tko da je malo okusila tale rižko. Koliko ml ji pa daš da maš pol mir celo noč ?user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:35:31   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?



Sicer dojim, ampak rižko ji pa dam z aptamilom. Glede na to, da mamo še enga škrata, ki ga je treba vsak večer "pospravt" v postlo, mi tole s črpanjem ne bi zneslo - niti časovno, pa tud precej umsko obremenjujoče se mi zdi. Uf, kera besedna zveza user posted image





Sej kul...jaz si črpam, ampak dons ni zneslo pa sem bolj na hitro malo načrpala lih tko da je malo okusila tale rižko. Koliko ml ji pa daš da maš pol mir celo noč ?user posted image




eh jooly nima miru ponočuser posted image user posted image user posted image ,sorry jooly vem,ni smešno,ampak manca je tko vprašalauser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:37:20   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?



Sicer dojim, ampak rižko ji pa dam z aptamilom. Glede na to, da mamo še enga škrata, ki ga je treba vsak večer "pospravt" v postlo, mi tole s črpanjem ne bi zneslo - niti časovno, pa tud precej umsko obremenjujoče se mi zdi. Uf, kera besedna zveza user posted image





Sej kul...jaz si črpam, ampak dons ni zneslo pa sem bolj na hitro malo načrpala lih tko da je malo okusila tale rižko. Koliko ml ji pa daš da maš pol mir celo noč ?user posted image




eh jooly nima miru ponočuser posted image user posted image user posted image ,sorry jooly vem,ni smešno,ampak manca je tko vprašalauser posted image



Joj, se opravičujem. Še moža moram poslušat tuki zraven pa sem mal falila. A se potem ponoči skos nate priklaplja? Ker name se zadnje čase na 2-3 ure

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:37:27   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Manca... rižko je pri nas kr šel, dokler ni dobila mix-a jabolko-banana. Rižko adijo user posted image  Zdej ji ga zvečer dam kr v flaško, lih tok da mal zgosti, ampak da še vedno lepo teče. Itak flaško drži sama in tud sama spije in ponavad zraven zaspi.


A ti dojiš? Koliko si ga potem načrpaš da ji daš zvečer?



Sicer dojim, ampak rižko ji pa dam z aptamilom. Glede na to, da mamo še enga škrata, ki ga je treba vsak večer "pospravt" v postlo, mi tole s črpanjem ne bi zneslo - niti časovno, pa tud precej umsko obremenjujoče se mi zdi. Uf, kera besedna zveza user posted image





Sej kul...jaz si črpam, ampak dons ni zneslo pa sem bolj na hitro malo načrpala lih tko da je malo okusila tale rižko. Koliko ml ji pa daš da maš pol mir celo noč ?user posted image




eh jooly nima miru ponočuser posted image user posted image user posted image ,sorry jooly vem,ni smešno,ampak manca je tko vprašalauser posted image



Ja res. Zdej v bistvu razmišlam, da ji za kazen sploh nič ne bi dala - sej se v vsakem primeru zbudi okrog 1h, 2h. user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:37:37   
tintin
Jaz sem riževo sluz od DM kupila za zgoščevanje drugih kašic, zvečer ga samo dojim. Očitno mu je še dovolj, ker mi je npr. včeraj spal od 19.30-5.00, ma kokr kdaj, včasih se oglaša tudi okoli 2h. Za "večerne" potrebe (ko bo treba) sem nabavila kar kašico od Babylove (DM), ki se meša z vodo (ima mleko notri), ker se mi tudi pod razno ne da črpat...Baje pa lahko te razne kašice mešaš tudi z riževim mlekom.
Mene tale GH kar malo straši, ker mu res ni nič kaj preveč všeč....z žlico bi se on igral, tako da sem nakoncu jaz umazana od korenja, pa on tudi (kljub veliiikemu pl. slinčku)...pa še vse okoli...jedel pa ne bi kaj prevečuser posted image
Jaz vam raje ne omenjam mojih "nesreč" zadnje čase (manca ko omenjaš, da si skoraj v posteljico padla...). Prejšnjo soboto si zvečer naredim muslije v jogurt in mi poln lonček pade iz rok direkt na tla (glede na to, da imam skor 180 cm, je to neka višina...)...si raje ne predstavljate kako je izgledala kuhinja. In jaz...jogurt mi je špricnil celo v oči...
Predvčerajšnjim sem pa že zjutraj zadela s posodo z musliji (spet ti musliji) ob rob nape, valda se je posoda odprla in sem imela spet muslije povsod. Celo v čaj so mi padli in sem potem pila čaj z musliji user posted image Katastrofa...


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:39:44   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Jaz vam raje ne omenjam mojih "nesreč" zadnje čase (manca ko omenjaš, da si skoraj v posteljico padla...). Prejšnjo soboto si zvečer naredim muslije v jogurt in mi poln lonček pade iz rok direkt na tla (glede na to, da imam skor 180 cm, je to neka višina...)...si raje ne predstavljate kako je izgledala kuhinja. In jaz...jogurt mi je špricnil celo v oči...
Predvčerajšnjim sem pa že zjutraj zadela s posodo z musliji (spet ti musliji) ob rob nape, valda se je posoda odprla in sem imela spet muslije povsod. Celo v čaj so mi padli in sem potem pila čaj z musliji user posted image Katastrofa...




jaz ti predlagam da zamenjaš muslije...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:40:56   
Tanayya29
Ja res. Zdej v bistvu razmišlam, da ji za kazen sploh nič ne bi dala - sej se v vsakem primeru zbudi okrog 1h, 2h.


poskus,mogoč pa se ne zbudiuser posted image .A to je vsak dan?Oz. noč?A pol ti vsaj zjutri dlje spi?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:42:11   
martita
Za tiste, ki ste rodile v MB ali Ptujski porodnišnici:

http://varnaprihodnost.org/contact/index.html

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:44:20   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Jaz sem riževo sluz od DM kupila za zgoščevanje drugih kašic, zvečer ga samo dojim. Očitno mu je še dovolj, ker mi je npr. včeraj spal od 19.30-5.00, ma kokr kdaj, včasih se oglaša tudi okoli 2h. Za "večerne" potrebe (ko bo treba) sem nabavila kar kašico od Babylove (DM), ki se meša z vodo (ima mleko notri), ker se mi tudi pod razno ne da črpat...Baje pa lahko te razne kašice mešaš tudi z riževim mlekom.
Mene tale GH kar malo straši, ker mu res ni nič kaj preveč všeč....z žlico bi se on igral, tako da sem nakoncu jaz umazana od korenja, pa on tudi (kljub veliiikemu pl. slinčku)...pa še vse okoli...jedel pa ne bi kaj prevečuser posted image
Jaz vam raje ne omenjam mojih "nesreč" zadnje čase (manca ko omenjaš, da si skoraj v posteljico padla...). Prejšnjo soboto si zvečer naredim muslije v jogurt in mi poln lonček pade iz rok direkt na tla (glede na to, da imam skor 180 cm, je to neka višina...)...si raje ne predstavljate kako je izgledala kuhinja. In jaz...jogurt mi je špricnil celo v oči...
Predvčerajšnjim sem pa že zjutraj zadela s posodo z musliji (spet ti musliji) ob rob nape, valda se je posoda odprla in sem imela spet muslije povsod. Celo v čaj so mi padli in sem potem pila čaj z musliji user posted image Katastrofa...



Ma jaz si bom zaenkrat še kar lepo črpala, že zarad alergije. Sej čakam, kdaj mi poštar dostavi rezultat testiranja krvi na mleko. Upam, da bo Maja kaj raje sprejela hrano, ko bova s tem začeli...že odštevamo do 16.5., potem pa akcijaaaaaaaa. Jaz sem itak že zdaj kdaj umazana ker se sama popackam, kakšna šele bom, če me bo Maja.
Včeraj mi je čist zapacala očala...je namreč po dojenju začela pljuvat in je slučajno imela še nekaj mleka v ustih...pa je direkt na moja očala špricalo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:45:53   
manca
a je katera že kaj od tega probala?

http://www.lunasveti.com/izdelki/

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:47:47   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

A to je vsak dan?Oz. noč?A pol ti vsaj zjutri dlje spi?



To, da ne zaspi nazaj, se zgodi vsako drugo recimo. Sicer se pa vsako noč zbujam na 2-3 ure. Kr neki, mal pocuclat, dudo, nina nana, aja aja, pa spet ura al pa dve mimo, ponovi vajo. Zjutri se pa zbudi med 7 in 8, kar niti pod razno ne nadomesti prepotrebnega spanca.

Za rojstni dan sem si zaželela samo eno - v kosu spat vsaj 6 ur. Tko skromna željica, pa.... no go... mogoče čez 3 leta...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:52:57   
manca
Ker jaz če jo dam v najino posteljo je potem mir...samo se pa vsaketoliko časa sama začne drgnit vame in išče kje mam za priklopit, pa se malo priklopi in potem je spet mir. Jo dam pa v najino posteljo potem ponavadi sredi noči oz. proti jutru. Ah, kje so noči, ko mi je spala 10-11 ur v kosu

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:53:34   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

A to je vsak dan?Oz. noč?A pol ti vsaj zjutri dlje spi?



To, da ne zaspi nazaj, se zgodi vsako drugo recimo. Sicer se pa vsako noč zbujam na 2-3 ure. Kr neki, mal pocuclat, dudo, nina nana, aja aja, pa spet ura al pa dve mimo, ponovi vajo. Zjutri se pa zbudi med 7 in 8, kar niti pod razno ne nadomesti prepotrebnega spanca.

Za rojstni dan sem si zaželela samo eno - v kosu spat vsaj 6 ur. Tko skromna željica, pa.... no go... mogoče čez 3 leta...


jooly ti maš rd isto kot moja naj. kolegica,20,ane?
A si pol bik ali oven?

ma,upam,da se ti želja uresnici....user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:53:37   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: manca

a je katera že kaj od tega probala?

http://www.lunasveti.com/izdelki/



Ne še, ampak se mi zdi kr zanimivo. Glih jutr imajo v Domžalah promocijo, pa bom mal pofirbcala.

Tkole sem že, zato kr grem. Nočko.  user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:54:57   
nicolina
Sem vam prišla zaželet lahko noč, sem utrujena, da bom kar dol padla.
Sem zlikala goro perila, cel popoldan nabavljala za na morje, celo sebi sem kupila ene hlače in dve majčki. user posted image
Jutri me pa še čaka pakiranje, ma sej bo, samo da gremo user posted image user posted image user posted image

Vidim, da se pogovarjate o kisu in riževih kašicah. Za kis prvič slišim user posted image , bom tud jaz probala. Drugače sem pa jaz kupla od Hippa riževo kašico , ki se meša z vodo, ker se mi ne da črpat, in jo Tin ful obožuje. Je pa res, da zaradi tega nič bolj ne spi...user posted image user posted image

No, zdej pa res grem, NOČKO...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:55:27   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

jooly ti maš rd isto kot moja naj. kolegica,20,ane?
A si pol bik ali oven?

ma,upam,da se ti želja uresnici....user posted image



ja, sem ga že mela, 20. (oven), pa se mi ni nič želja uresničla - sej je bla res kr mal utopičnauser posted image
No, pejte spat da nau jutr dežja :)

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.