|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 20:21:38   
skuštrana
janči, hvala...user posted image

mavo, pejt že rodituser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 21:20:20   
m a j c i k a
Hej Celjanke!
Rabim en nasvet prosim, ker se mi že meša, v četrtek ponoči sem se zbudila z občutkom kot da sem dobila menstruacijo, grem na wc, dam hlače dol in na njih živo rdeč flek, skor me je kap, zjutri in dopoldan pa je bil takšen temno rjav izcedek, seveda takoj kličem G da bi s eprišla pokazat, sem pa v šestem tednu. Pregledala me je vaginalno in videl se je mehurček velik 15 mm, plodeka pa nikjer, rekla je da so samo dve opcije, da je bla kasnejša zanositev al je pa s plodom kaj narobe in bo terba na čiščenje!
Naročila me je v sredo zjutraj teščo in če se plod še vedno ne bo videl grem takoj na čiščenje! Ko pa takle berem po forumih, nekateri čakajo do omega tedna ali predpišejo prometrium itd,.. čist sem obupana,,,

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 21:57:18   
Janeja
majcika, žal ti ne znam pomagati. Sem pa sama prvič imela 3x ful močno krvavitev, dobesedno ulila se je kri iz mene, pa je bilo na koncu vse OK. Upam, da bo tudi pri tebi na koncu vse dobro.

Darja, škoda da nisi prišla in se nisva spoznale. Naslednjič boš pa sama videla, kako bo kaj tvoj user posted image ponočeval. Žanek je tud organizirala prvo srečanje pri njej, ko je bila Nika še čist majhna. A ne Žanek? So bili pa včeraj z nami kar 3je malčki in so bili zelo, zelo pridni.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 22:09:45   
Skabi
majcika, tud jaz ti ne znam pomagat. Najboljše bo, da se o svojih dvomih pogovoriš z G in ne it na čiščenje, dokler ne boš prepričana, da je tako edino prav. Srečno!

Darja33, mavo, shoo, kje so vaše limonade?user posted image   

Snorči, seveda me zanima tvoja maternica. Saj me skrbi zate.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 22:11:24   
Janeja
Že dolgo nisem dala nobene slikce gor, pa sem zdajle našla dve:

Moja dva kopalca počivata user posted image Celi dve minuti je tole afnanje na ležalniku trajalo, drugač sta bila pa 3 ure skup v vodi. Lea tolk uživa, da komaj čakam drug teden, ko bomo lahko vsak dan v bazenu.

user posted image


Pa še "sendvič" iz mojih 3 lubčkov. user posted image

user posted image



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 22:13:31   
Skabi
ALFI2, če si tista, ko jaz mislim, da si, potem je tvoja hčerka že obljubljena mojemu tadrugemu sinu. Če ne verjameš, vprašaj moža. In dobrodošla še enkrat! Se bova lahko skup na žurke vozili..

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 0:29:50   
barika
Punce, a je že kej akcije???Danes je tak lep dan (itaq, da je tema zunaj), pa z mojim obujama spomine, kak je blo njemu fajn (čez dobre pol ure) pred 5- imi meseci, ko je postal foter.user posted image

Lepo da ste se imele fajn!user posted image user posted image
ej snorlax, tole morem komentiratuser posted image user posted image , zgleda da imaš doma umetnika.user posted image user posted image  nimam pojma kok boš to spucala, sam pa vseeno...a si dokumentirala dogodek preden si znorela pa šla čistit??user posted image user posted image
jaz že imam za malega eno steno rezervirano, pa nej riše po njej kulker mu bo pasalo.(upam, da se bo samo tiste ene stene držal)user posted image

uživajte, grem diplomo naprej pisatuser posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 8:09:57   
ALFI2
Zdravo, punce!

Jaz vas včeri še pogledat nisem mogla, čeprav moja pikapolončka veselo uživata na počitnicah. Tak čist slučajno - a so vaši otročki, ko grejo spat ipd k babicam al grejo kam z drugo žlahto najbolj pridni - spijo celo noč (morda z enim prebujanjem), zjutri potegnejo do pol osmih al še čez (dom je že do 6-ih super), ves čas ubogajo, nič ne sitnarijo in podobne pridne zadeve, ki jih doma pokažejo samo ob dobrih dnevih. Al je to mogoče sam larifair, ki nam ga prodajajo babice, da se vidi, kak fajn znajo z našimi piškotki. Midva z možem vse bolj ugotavljama, da sta drugje prava user posted image , doma pa zleda porabita vse user posted image fore. Najin zaključek je torej, da bojo otroci hodli spat čez cesto (op. ena babi živi v sosednjem bloku) user posted image
Ja seveda - mamici se bo pa zmešal user posted image

Vam moram povedat, da sem ju odpelala v petek popoldan in sem ju že včeri zjutri pogrešala - babi pa kr prepričuje "ne, pusti ju še, veš smo cel dan zuni in ful uživata (tamala je, ko ji je moja mami rekla, naj me pride pozdravit po telefonu, odgovorila (tak da sem slišala!), da "NIMA ČASA" user posted image . Bli so na Jurjevanju (ja doma sem bla v Šentjurju, kjer je to kr ornk praznik - pa tud v Konjicah se je včeri sam ena muska gor iz trga slišala), pa konjičke so gledali, pa seveda sta fehtarja dobla balone oz. "bone" kot pravi moj mali pikec. Midva z user posted image  pa sma že debatirala o razlogih za in proti it po njiju že včeri popoldan- paše nama mal počitka in meni bolj malo paše učenje, še bolj nama paše, če sta tamala dva zraven, pa gremo kam. Na koncu je prevladala zdrava pamet in sta pikcota še zmerom pri babi - ko bom poklicala, kak sta spala bo spet vse idealno - ne dvomim user posted image .

Skabi - ja sem tista prava, o dogovoru se pa mož kr nasmihauser posted image . Ugotavlja namreč , da met malo user posted image  je zakon (si je ful želel punčko), ko pa zraste, pa rabiš orožni list in si počasi že išče družbo, da bojo pubece skup preganjal user posted image .

Vidite, kulk sem napisala sam ob jutranji kavici (se je med tem že ohladila na ledeno, ker že sicer pijem hladno) - si predstavljate, kak je v živo, ko nisi omejen s tipkovnico in časom user posted image  - ne vem, če me bote po prvem srečanju sploh še kdaj hotle v svojo družbo

Komi čakam srečenje, ko se vam bom lahk pridružla, ker ste zgleda ful kompanija

želim vam lepo nedeljo v temle prekrasnem sončku

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 8:13:56   
snorlax
Jutro!user posted image

Spet pravim, hvalabogu za Živ-Žav.user posted image

Barika, bodi prepričana, da bo povsod risal, samo po tisti steni ne, kjer bi ti rada.user posted image

Janeja, tamala ima pa pravo punk frizurco. user posted image Tavečji pa tak pokroviteljski do sestrice. Bravo.user posted image

Skabi, dobiš ZS. user posted image Kako ste?

Smrček, na ZS ti pošljem telefonsko, ki sem ti jo obljubila. Za brezglutensko moko.user posted image

Mavo, Darja
, je kaj novega? user posted image user posted image user posted image

Mavo
, mene je mama zadnjih 14 dni klicala po 3x na dan, če je kaj novega, čeprav sem ji za sveto obljubila, da bo taprava, ko bo izvedela, da se je nekaj začelo dogajat. Samo veš, mame so mame. Jaz zdaj gledam iz sebe, ko tavečji odrašča in dobiva krila ter se poskuša odcepit, zdaj razumem mamo, kako jo je skrbelo za vsako figo. Samo se poskušam kontrolirat, kolikor se da.

Drugače pa ne skrbi, če si nas nisi vseh zapomnila. Tudi jaz sem rabila nekaj časa, da sem najprej osvojila nicke, nato pa še imena. Pomaga samo, da se čimveč družiš z nami. user posted image

Lep dan vsem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 9:25:31   
darja33
JE KAJ NOVEGA?????? NEEEEE.

Itak, da sporočim. To vsem povem, ko me klicarjo (tak kot tebe Mavo!). Valjda bom vsem povedala.

Moja limonada..... Ja včerajšnji del o blond G sem povedla, zvečer je blo spet polno špikanja pa pajtlanja tam dol, ponoči se je umirilo in zdele je vse uredu (že trkam).  Čez kako uro greva na sprehod v bolnco, da obiščem Pavičevičvo, da še ona pogleda kolk je plodovnce, pa ctg. Pol pa grem na sonce (al kaj?).

Torej ta moja limonada je zlo dolgočasna, nič akcije, sexa, presenečenj...

Bo pa potem boljše...

Punce, sej men je tud žal da nisem prišla, je pa res da sem ponavadi čez dan OK, zvečer pa bolj švoh.

Mavo, ne sekiri se. Js sem čist ista kot ti. Sem mojga že parkrat v p.m. poslala, ker me nervira, pa telefonov sploh ne dvigujem, ker vem zakaj kličejo (razen parim...). Tak da ne se sekirat. Zdej sva tečni, po porodu boma še pa depresivni povrhu. Se že veselim, heh, he..
Bom dans fajn zrihtala in povedla da prideva ta teden enkrat rodit, OK?

KJE JE PA SHOO???? Upam, da naju ni prehitela...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 10:15:07   
mavo
Evo, luna je šla, za njo je posijalo sonce, jaz pa še vedno doma. Mi je moj prinesel zjutraj iz trgovine še vroče žemljice, tako da mam kr mal slabo vest, ko sem bla včeraj taka čarovnica. Bom pa dans mal boljše volje. Saj pri takem vremenu ne moreš biti tečen.
Tud midva se bova malo do Savinje odpravla, verjetno po kosilu. Je treba izkoristit vreme, mogoče se pa še dol kaj premakne. Ja, prav nič se še ne dogaja. Edino sanjam tako živo, da sem v zadnjih dneh že eneparkrat rodila. Se mi zdi, da se je mali umiril, tako da moram biti zelo pozorna na premike v trebuhu.
Ne morte verjet, danes me ni še nihče poklical, če sem že rodila. Tudi mami ne. So imeli včeraj neko zabavo v Loki, pa po mojem še vsi spijo...ravno zdaj kliče mami...evo, prvi "A je že kaj?" je že za mano.
Snorlax, saj čisto razumem mamo, sploh ko pomislim, kakšne šoke je doživljala med mojim odraščanjem. Nisem bla ravno user posted image . Saj se mi bo itak vse maščevalo, ko bo moj mali v puberteti, če bo vsaj malo po meni. Bo treba bit kar pravi diplomat...
No, uživajte na soncu, grem zdaj cote obešat, da izkoristim jutranji sonček. Darja, ti pa kar počakaj, samo teren nama pripravi v porodnišnici.... Lp

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 10:58:14   
pikecpokec
Dan!

Ej, ALFI, točni tko je pri nas! V petek je prespal pri moji mami, pa sem jo opozorila da lahko da bo zvečer kriza, ker ima zadnje čase ''mami in ati obdobje''. in kaj se je zgodilo? Zvečer je brez problema zaspal, spal celo noč do pol sedmih user posted image . Doma pa komplicira zvečer, ga je treba božat po glavi, pa ponoči se zbudi pa kr vstane v postli, pa zjutri ob šestih auf...
Na ''počitnicah'' pa brez enega problema! Ful pridno je, šeta se naokoli (je pa res, da z babico ful hodita, tko da je po moje od tega tko sesut). aja, pa lula na kahlico, kar doma skor nikoli ne. ja, bo še kdaj mogu it na dopust user posted image .

Zdej pa grem malo na teraso ene prostorske plane brat user posted image .

Lep dan vam želim


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 11:21:21   
Bonnie_RR
Dan!

Zgleda, da bo danes prav lep, sončen dan... Končno...user posted image

Mi smo po starem. Ok.user posted image

Kako kaj naše  "skoraj mamice"? Vidim, da še kar vztrajate...user posted image

Janeja... Fajn kompanija so tile tvoji...user posted image

ALFI... Nik je tud baje povsod vedno neverjetno priden, ko prideva pa midva zraven, se pa kar malo spozabi...user posted image user posted image

snorlax... Dober je, tvoj umetnik!user posted image Upam, da ti bo uspelo spravit barve dol...

srečanje... Lepo, da ste uživale.user posted image


Lep dan!


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 13:34:34   
Naty*Taja
oj, Alfi - tole angelsko obnašanje izvira iz tega, da jim ponavadi babice vse pustijo, pa mal manj si gredo na živce, ker se vidijo tu pa tam - rečmo enkrat na dan ali manj... Pri nas pa tudi pri tašči spodaj nista več user posted image ! Se včasih orng sporečejo in prideta kr sama domov...user posted image . Tak da, ne, ni res, da so samo doma user posted image , sam ker so doma večino časa je vmes tudi čas za biti zoprn. Pa še neki je - če jih mi vzgajamo (al pa vsaj poskušamo po najboljših močeh user posted image ) jim postavljamo meje - kar jim gre zdej pa potem nekako do konc pubrtete grozno na živce, potem nam bodo pa hvaležni...
Ja, razmišljam pač ....




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 18:06:19   
žanek
Napišem celi spis, pa me ven vržeuser posted image user posted image !

Punce hvala za lep petkov večer in še enkrat hvala za darilo!

Janči
, tebi pa hvala za njami torto!

SPOROČILO: snorlax
Žanek, hvala za pogostitev in lep večer. Upam, da ti nisem zažgala pečice.

Nič bat, je cela user posted image .

SPOROČILO: darja33
A mislite, da bom na naslednje srečanje (čez en mesec) lahk prišla z babiko? Al je to prehitro?

Seveda boš lahko, skuštrana je na srečanje prišla z Arsenom, ko je bil star 1 mesec, jaz sem naredila srečanje, ko je bila Nika stara 2 meseca ...

Janeja, še enkrat hvala za munostim.

Skuštrana in jasna, ena od vaju je pozabla ropotuljico, rumene barve z roza podvodnim konjem.

Bonnie_RR, hvala za čestitke!

Lep dan še naprej!

< Sporočilo je popravil žanek -- 20.4.2008 18:09:02 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 18:54:02   
shooo
ojla,
darja , mavo, nisem vas prehitelauser posted image
sam sem tak tečna da se mi ne lubi nič kaj pisati...
komaj čakam komaj čakam komaj čakam

vas berem.

kdo ma danes rd?žanek?
vse najboljšeuser posted image
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 19:14:13   
Jančika_
No, pa ni še nobena rodila. Hja. Na tak lep dan je pa res brezveze švicat v porodniuser posted image .

ALFI, seveda so otroci drugje bolj pridni kot domauser posted image . Moja dva pri babici spita do ne vem kdaj, ziher pa vsaj eno uro dlje. Pa nikol se ne dereta, itak. Tako je, kot je napisala Naty-Taja - mi jim postavljamo meje in jih vzgajamo, tako da se z nami pač bodejo. Tam, kjer jih razvajajo, se pa nimajo proti čemu borituser posted image . No, jaz gledam na to tako - midva ju vzgajava, pri nama preizkušata meje; v zunanjem svetu pa udejanjata to, kar sta se doma naučila. Na srečo gre zaenkrat to v pozitivno smer.

Mi smo se danes cel dan preganjali naokoli, večinoma zunaj (še jedli smo zunaj pri Verdiju) in sta bila fanta tako uničena, da sta zaspala ob pol sedmih. Pa je bilo že skor prepozno, ker sta kr padla v posteljo, še risanke nismo do konca pogledaliuser posted image .

A veste, da meni ni pa noben težil pred porodom. Ali pa jaz tega nisem tako videla, kaj pa vemuser posted image .

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 19:49:11   
barika
A veste, da meni ni pa noben težil pred porodom. Ali pa jaz tega nisem tako videla, kaj pa vem .


a si bla čez rok??? mene so po 11 dneh čez rok klicali tisti ko se že fuuull dovgo časa niso na mene spomnaluser posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 20:03:04   
Jančika_
Prvič nisem bila čez rok, drugič pa dva dni. Verjamem, da bi mi kasneje bolj težili in ziher bi mi šlo tudi bolj na jetra. 11 dni čez si sploh predstavljat ne moremuser posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 21:01:27   
Janeja
Punce, eno vprašanje oziroma prošnja: a ima katera doma voziček marelo (tisto čist navadno, ki res zavzame malo prostora)? Gremo konec tedna v Umag za 5 dni, pa se mi ne da še strešnega kovčka zraven vlačit. user posted image Naš PP Pliko, pa vseen ni tolk majhen. Aja, pa če ga katera ima, a bi mi ga posodila za 5 dni - dam v zameno za ta čas našga Plikota. user posted image

Al pa če veste kje bi bile te marelce kaj v akciji? Koliko pa sploh to stane? Saj mogoče bi jo pa kar kupila...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 21:18:36   
darja33
No pa sem tu.

V P sem šla ob 12, na sprehod z mojim. Ker nisem mogla dat vode, sva šla še v populusa na drink in se čez 1 uro vrnala v P se polulat. Skratka CTG, UZ in voda vse bp!!!
Ta moja limonada se ponavlja: vse v redu, nikamor se ne mudi, fajn ji je, plodovnice je dost....
Pavičevičva je bla ful prjazna.
V torek grem spet.
Mavo kdaj pa ti??

Sicer sem pa uživala v lepi nedelji in sladoledu pri Nejcu ter sprehodu ob Savinji kjer je blo nešteto vozičkaric. Upam, da bom tudi js (in Mavo) kmalu med njimi.

Shoo ne sekiri se. Smo vse na istem.

Lep večer.


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 21:19:07   
HuAnita
Ahoooooooj!

Vidim, da ste me pridnom pozabile - in prav je tako....user posted image
Me daje polna luna. Vidim, da imete nekatere težave - mavo resne, od smorči pa smo tudi mi že dali kaj takega skoziuser posted image , darja tudi take kot skabi. ...

Jas sem včeraj opravila precej dobro, prejšnjo noč pa od treme nisem spala vso nočuser posted image user posted image user posted image

Teme sprečanja? Pa čestitke Žanek!

Alfi ---- od kod se poznava?????

skabi - zanekrat še ni skrivnosti, še čakam na M, če je ne bo, bom pa navila paniko.

Drugače pa sem v soboto zvečer govorila tudi z eno gospo, ki je službeno precej blizu našemu dragemu lepemu Guser posted image user posted image user posted image   Je rekla, da ga sestre večkrat zbadajo, češ da ene bi kar vsak mesec hodile na letne pregledauser posted image , njemu pa je menda ful nerodno, si gre kar z rokami skozi laseuser posted image   --- te kretnje se pa spomnim pri njemu.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 21:19:34   
HuAnita
Janeja - luštna sta tvoja otročka!user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 21:55:22   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Punce, eno vprašanje oziroma prošnja: a ima katera doma voziček marelo (tisto čist navadno, ki res zavzame malo prostora)?

Imam, posodim. Pokliči. user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.4.2008 22:02:14   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Punce, eno vprašanje oziroma prošnja: a ima katera doma voziček marelo (tisto čist navadno, ki res zavzame malo prostora)?

Imam, posodim. Pokliči. user posted image


user posted image Super! Se slišiva jutri. Pa hvala seveda.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.