|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:19:53   
Bonnie_RR
Dobro jutro!user posted image Sej je še jutro, ne?user posted image

Najprej se moram opravičit za danes zvečer, ampak se vam žal ne bom mogla pridružit.user posted image Dragi z enim kolegom že neki čaka neki za službo rihta in sta se nameravala čez vikend dol vsest in zadevo dokončat, pa zdaj tega kolega čez vikend ni in je danes edina možnost, da je to narejeno do ponedeljka.
Mi je ful žal, ker bi res rada spoznala "nove", mal počvekala z vami, probala Snorčkine slavne žemljice, Jančikino torto, pa čestitala Žanek...user posted image

Žanek, upam, da vseeno velja: VSE NAJBOLJŠE! user posted image user posted image

user posted image

Upam, da se vidimo naslednjič, še prej pa se lahko kdaj dobimo kje zunaj, na kakšni kavi... user posted image

Skabi... Ful je fajn brat take lepe "zgodbe"...user posted image Si pa res blažena med svojimi moškimi...user posted image

tema o pregledu... Js sm sam user posted image user posted image user posted image , ko sm to brala...user posted image

nosečke... Še malo pa bo! Mogoče bo pa čvekanje povzročilo kakšne spremembe...user posted image


Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:25:45   
Skabi
Alfi2, se bomo pa kdaj tudi popoldne dobile, pa bodo naši tečkoti skupaj tečnarili user posted image

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:32:28   
skuštrana
Punce, dajte mi povedat kaj rabim zimske bunde s seboj ali neuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:40:00   
skuštrana
Povejte mi kdaj boste prišle? Jaz bi res okoli 20 ure, če se da...da lahko grem malo prej domov..pa kje spodaj se lahko parkirauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:54:19   
pikecpokec
Živjo!
Ja, tud jst bi okrog 20h prišla, ker bom tudi šla malo prej (morm izkoristit galove ''počitnice'', da še kaj za faks naredim).


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 9:58:17   
Jančika_
Skuštrana, zdajle je 12 stopinj in zgleda, da se bo kmal uscalo. Bunde ne rabiš, ne pa pridet lih v kratkih rokavih.

Tortica se pečeuser posted image ! Naš konvoj (midve z jerebico in Darja z Mavo za nama, da se ne izgubita) pride verjetno nekaj čez osem, bo jerebica povedala, kdaj bo lahko prišla pome.

Alfi2,zadnje čase sem kar pogosto sama z malima dvema popoldan, pa ves čas nekaj bolna, tako da nisem ravno v top formi. Najbolj nam paše, da smo zunaj na igrišču; če se le da, kar na vrtčevskem, ker mi to prihrani pot, čas in živce (moja dva sta kr divjaka, sploh tamali). Sami se imamo ponavadi zelo fajn, mi je pa hudo, ker pogrešata atija in sta zato seveda bolj tečna.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 10:01:05   
skuštrana
ok, potem bom jaz tam okoli 8 ure...se vidimo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 10:15:11   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Joj, bebe, sem zdejle prebrala tole temo http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2672243&mpage=1&key=

in se malo zamislilauser posted image Bom jaz v ponedeljek poklicala da je Liza bolna, da jo še kaj naučim do pregledauser posted image user posted image




Joj, tudi jaz sem se malo zamislila! Očitno sem čisto neresna mama, ker je še nisem naučila odštevati in seštevati, pa je že skor 3!! leta stara!!! Huh, tolaži me samo to, da barve pozna.
Eh, kaj bi se sekirala, glavno da mi celo stanovanje posesa. Meni znanje itak nič ne koristi user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 10:39:27   
Skabi
Glede mojih cajtengov: Zelo bom vesela, če mi lahko aktera prihrani katerikoli časopis od 12. 4. (za spomin Ožbeju) pa tudi tistega z objavo o rojstvu. Če bi ga danes na čveku dali Skuštrani, pa ona pol do mene prinese, bi bilo sploh super. user posted image  za zahvalo user posted image

aja, Skuštrana, saj se strinjaš? user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 11:04:05   
Jančika_
Skabi, če je v Novem Tedniku že bila objava, dobiš od mene to številko. Grem kar tasta poklicat, da mi jo spravi, popoldan gre pa Joe k njemu in bo prinesel.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 18.4.2008 11:05:43 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 11:10:05   
pikecpokec
Novem tedniku je danes objava, tko da jaz ti ga lahko dam čez par dni, ko preberemo vse novice iz domačih logov user posted image . Ga bom dala skuštrani, baje je tko cel teden v Laškem. Menda se bova pa le uspeli dobit za en kofe

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 11:11:44   
skuštrana
Novi tednik imajo moji doma, ni problema

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 12:07:21   
žanek
Glede park placa ... ve se kar gor pripeljite, pa bo U. zunaj in bo povedal kako naprej in kje pustit avto, ok (je težko tukaj razlagat kje, kaj, zakaj...) user posted image .

Se vidimo zvečer!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 12:32:58   
ALFI2
Zdravo!

Spet mal pavze user posted image

Sem se pozabla zahvalit za doborodošlico in dovoljenje za vstop v vašo družbo user posted image

Prej sem tud pozabla čestitat mamici Skabi, ki jo mislim, da poznam - pa ne z RR. Sploh če je tvoj drugi sonček rojen 13.12.2004 (tri dni za mojo 1. pikico) in glede na to, da si pred kratkim povila tretjega, saj je moj user posted image  zadnjič zvečer prebral, da je njegova sodelavka povila tretjega fantiča Ožbeja.
Poleg tega moram povedat, da "dobro poznam" tudi HuAnito, ki sem ji vestno sledila v debatah na forumu "Avgustovke 2006".

Tak zdaj pa je kafe-pavza mimo.

Še enkrat vam želim lep večer punce!

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 13:36:24   
nemrak
user posted image user posted image ,
da se še jaz malo javim. Na hitro, ker mi je ta mala zaspala. Čudež, ker sploh ne zaspi notri oz. redko kdaj.
Skuštrana, moja bo čez 5 dni stara 6 mesecev, pa tudi še nisva na GH. Sva že poskusili, pa ima takrat ponoči vedno krče in se zbuja. Bom še malo počakala, ker se mizdi , da njeno črevesje še ni pripravljeno. Je imela močne kolike in to kar dolgo.
Skabi čestitke!!!! Tudi jaz sem bila zadovoljna s celjsko porodnišnico. Sem šla danes zjutraj mimo in me je kar prijelo, da bi še 1x vse to izkusila. Pa mislim, da je bilo pred  pol leta zadnjič. user posted image  Kaj čem, leta so tu!!!
Jančika, sem te danes srečala v mestu, pa te nisem hotela motit, ker si telefonirala. Pa še meni se je mudilo po kosilo (ja, sem pač na komot) v vrtec, ker sem tudi jaz te dni pop mati samohranilka.

Se bom poskusila še pol malo javit, čeprav čas teče.......
Če pa se ne javim , LEPO SE IMEJTE ZVEČER!!!!

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 14:20:37   
mavo
Darja33, saj še nisi šla rodit, a ne? Upam, da boš počakala do polne lune, da lahko danes še skupaj spoznava ostale, pol pa če tud takoj v soboto greva rodit.
Daj kak glas, da vidim če si še z nami. Mene je dons ponoči ful matralo, tako da sem dve uri sedela pred računalnikom, brala forume in špilala igrice. Pol je pa dopoldan vse za mano prišlo, tako da sem se šele zdaj malo skup sestavla. Zdaj grem pa kuhat, da se mal razmigam.
Za zvečer bom pa okol sedmih poklicala, da vidim, kaj ste se včeraj dogovorile glede prevoza. Žanek, upam da je v redu, ko še dve dodatni prideva na srečanje. So rekle punce, da si ful fajn, tako da se že veselim. Lp do večera.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 14:39:08   
žanek
Mavo in Darja33 seveda ste dobrodošle user posted image . Se že veselim današnjega večera user posted image , se vidimo.
p.s. a so tudi rekle da sem tiha miška user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 18.4.2008 14:40:24 >

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 15:06:12   
mavo
To bom pa raje sama presodla. Saj če si ena od "Celjskih čvek", že ne moreš biti tiha miška. Včeraj sem komaj do besede prišla user posted image . Jutri bo pa po mojem toča padala, ne sam dež, ko nas bo tolko na kupu nocoj.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 15:17:13   
žanek
user posted image ja, težko prideš do besede user posted image , sam so same fajn punce user posted image .
Glede deža in toče ... sej bosta moja dva fanta doma, pa Arsen mogoče pride od Skuštrane user posted image . Pa nosečke imajo po večini fantke user posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 15:26:46   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Jančika, sem te danes srečala v mestu, pa te nisem hotela motit, ker si telefonirala.

A dej noooouser posted image . Če se to še kdaj zgodi, me kr ustavi - jaz ful čvekam po telefonu, ko grem kam peš, ker imam takrat pač čas, ampak so pa to sami taki čveki, ki jih ni problema v sekundi zaključit. Zdaj valjda ful študiram, kje sem vidla kakšno z vozičkom (kakšnega pa imaš, da bom bolj pozorna?).


Mavo, jerebica me pobere okoli osmih. Darja se mi ne javi na telefon, tako da če je ne dobimo, pobereva še tebe. V vsakem primeru imaš prevoz.


Zdaj grem pa torto dokončat.



(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 15:32:05   
nemrak
user posted image user posted image ,
Jančika, danes sem bila brez vozička. Drugače pa imam PP rdečega starega 4 leta. Naša ta mlajša pač vse pobere po svoji sestrici user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 17:01:29   
snorlax
Jaz pridem verjetno šele okoli 9. Bom poskusila prit čimprej, ampak nič ne obljubim. Vse je odvisno od tamalčka, kdaj bo šel spat oz. kako se bom izmuznila. Pa verjetno gre tavečji tudi ven, tako da ga bom morala peljat še na randi v Ce in potem pobrat. Pa predvsem je odvisno od dedca, kdaj se bo pojavil, da bo za varuško.

Skratka, odvisno je od treh dedov, kdaj pridem.user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 17:24:56   
Jančika_
Mislim, da se lahko pohvalim, da je torta ratalauser posted image . Edino po videzu je kot vedno bolj kot ne freestyleuser posted image . Pojma nimam, kako znam delat tako lepe otroke, pa tako grde torte? Zdaj mora samo še transport preživeti (kritični prenos z rešetke na končno podlago je tokrat uspeluser posted image ). Enkrat se mi je razpelišila (kako lepa beseda) med vožnjo po makadamski cesti, enkrat pa mi je na končni destinaciji padla na tla skupaj s škatlouser posted image .

Nemrak, naš tamali tudi pojerba bolj ali manj vse od tavečjega, kaj češ. Saj pa so to še zelo lepe stvari.

Se vidimo kmaaaaluuuuuser posted image (neki sem ful naspidirana zdajleuser posted image ). Aja, če se bo kateri dalo na tole kaj pametnega ali manj pametnegauser posted image povedati:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2689323&mpage=1&key=&#2689323

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 17:34:16   
žanek
Naša mala tudi trenutno vse pojerba od tavečjega. Če so pa še čisto nove stvari. Sam je pa bolj ali manj v modri barvi user posted image , kot fantek.

Punce, boste fejst hude na mene, če vam bom dala vse plastično (krožniki, vilice, kozarce). Bo manj za pomivat user posted image . Sej razmišljam o pomivalnem stroju user posted image , se ga splača imet user posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 17:43:54   
Jančika_
Žanek, brez pomivalnega stroja mi živeti ni. Resno. Pa čist nobena ne bo huda zarad plastičnih krožnikov, ne ga sračkat nouser posted image .

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kdaj in kako se z otrokom pogovarjati o se...
Poletna razkrita telesa v otrocih sprožajo tudi vprašanja o seksualnosti. Kdaj in kako se z otroki pogovarjati o seksu, ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.