|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:28:24   
manca
na info@hipp.si napisite mail, da zelite prejeti testerčke, napišite svoj naslov in v nekaj dneh vas bo poštar obiskal z paketom:

- 2 x kemični svinčnik
- 3 x balon viola
- 1 x žoga za napihnit za na morje
- 1 x majčka s kratkimi rokavčki velikost 98/104
- 1 x flaška 250 ml
- 1 x slinček
- 2 x plastična žlička
- 1 x plastična posodica za hranjenje
- nekaj testerčkov za čajčke za dojenčke + za mamice ki dojijo

Pa  poštar prinese to v malo večji škatli, tako da je najbolje, da ga doma počakate, da vam ne bo potrebno zaradi tega hodit na pošto.


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:28:36   
barika
Kdo je pa nominiran ta teden?


Tjaša, Dejan, Sandi ..upam, da gre Sandi

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:31:17   
tintin
Manca, hvala za info, sem že poslala!user posted image
Tudi jaz delam za magistrsko, sem sama doma, mož ga žura ob rojstvu sinka od enga prijatelja. Šibam delat, papa!

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:32:28   
manca
Ta teden sva šle še na ultrazvok kolkov in je vse ok. Včeraj sva imeli pa v porodnišnici še ultrazvok ledvic in je tudi hvalabogu vse ok. Je bila pa zdravnica tako prijazna, da je bila naša Maja čisto očarana...je bila kar pri njej v naročju, se ji smejala in ji čebljala...pa jo je prvič v življenju videla, jaz pa ravnotako.

Drugače pa moj že cel teden nekaj hodi naokrog z grlobolom in smrkljem..upam, da ga jutri zvečer vse skupaj že mine..je že dovolj tega. Upam, da Maja česa ne stakne. Mu kuham čajčke in ga moram prisilit, da pije čaj...bi mu morala mal kakšen čip v glavi ven vzet pa mal doinštalirat.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:34:48   
tintin
Aja, danes sem kupila bio korenje v sparu (no, sej ga zmerom kupujem ker mi je ful boljši kot oni plastični), mogoče bom drug teden začela že malo GH uvajat.  Nisem sicer še ziher, ampak verjetno bom.
Razlog: mali kaže blazen interes za žlico in ko sem mu včeraj eno žličko riževe kašice /za probo/ ful lepo je! Tako, da očitno je stvar zrela in gremo v akcijo, nočem zamudit tega momenta. Itak je star 5.5 meseca.user posted image aja drugač smo pa že zdravi, včeraj ni več dobil inhalacije.user posted image


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:36:19   
tintin
Manca, ste imeli v porodnišnici Škafarjevo? Meni je ona ful prijazna, vsaj glede na to, koliko se je za tamalega zavzela po rojstvu, ko je bil okužen z eno bakterijo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:42:52   
manca
Priimka si nisem zapomnila...ima pa bolj zguban obraz in dolge lase. Res 1A dr.user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:47:00   
tintin
Ne, potem je Kopačeva. Škafarjeva (sicer direktorica porodnišnice) ima lase na paž (temno rjave) in je stara ene 45 let. Sicer sta pa obe 1a! 

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:51:37   
sonchek
Oj..je pa res zatišje tukaj gor...
a ste se vse skrile pred vetrom al kako..user posted image user posted image user posted image

manca..superca za kolke...je fajn slišat da je vse ok..user posted image user posted image

mama11...no vidiš kako živahni so naši mladički, kaj šele bo ko jih bomo lovile po stanovanju pa zunaj...user posted image

tintin...supeca za zdravje in GH..vidva kr začnita, če je tamalček pripravljen na to..bi bilo škoda zamudit..

Jaz pa ne gledam bb..pa ga bom očitno mogla začet, da bom v koraku user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:52:59   
sonchek
sem mal prehitr pritisnila, sem hotla še napisat, da vas pridem še kasnej kej prebrat, če bo kej za prebrat...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:02:16   
rozika12
Manca hvala za info in super, da je vse OK.
 
Lahko noč
 
user posted image
 

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:04:07   
Dajica
manca-a to ti zastonj posljejo? A samo napises za testercke (kaksne???)



(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:16:04   
Tanayya29
Dober večer,
najprej Gruška veš katera krema je nardila čudež?Ugani...ej hvala res!Vsak večer ga full natenko namažem,in sedaj je že drugi dan koža taka kot mora bit(sicer trkam,vendar je res res bolje)user posted image user posted image user posted image .Tisto ta močno advantan ,pa bom uporabla,če bo res res kriza...

Slivauser posted image user posted image user posted image ..
No
,mi2 sva se pred enim letom na soboto poročila(obletnica bo sicer v ponedeljek,ker je bilo prestopno leto)user posted image user posted image user posted image .HB,sva nekako rešila krizo...no,vsaj mislim.
Sonchek glede glavice,tako kot so druge pisale,drugače pa kar mal potegni P. za rokav.
Manca,naša je tut bla ta pediatrinja Kopačeva,super jeuser posted image user posted image user posted image ,tudi tadruga je bla super tintin,ja naš je tut mel bakterijo ob rojstvu,sam jaz sem bla tok časa not v P.,da so mu pol zadnji dan dali stran antibiotik.
Super za kolke,tintin super za Vasjouser posted image user posted image user posted image .
Scuba a tvojga user posted image še boli roka?Mene še sedaj,no ampak bolečina počas izginja,me pa opolni vsak dan še...upam da gre...šcccccccccccc stran,jaz moram sineta nost okroguser posted image user posted image user posted image ....Sem pa pojedla full aspirinov in sedaj mam ta rdečo in mi full lije(aspirin redči kri,ane?user posted image user posted image )......
BB jst tud upam,da gre Sandi,sam sebata pa prov ne upajo nominirat?user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem,pa še pridem!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:43:02   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Dober večer,
najprej Gruška veš katera krema je nardila čudež?Ugani...ej hvala res!Vsak večer ga full natenko namažem,in sedaj je že drugi dan koža taka kot mora bit(sicer trkam,vendar je res res bolje)user posted image user posted image user posted image .Tisto ta močno advantan ,pa bom uporabla,če bo res res kriza...

Tanayya..dej še meni povej katero kremo uporabljaš..tudi mi imamo kr probleme s kožo...imamo sicer v ponedeljek dermatologa, ampak me vseeno zanima..
hvala

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:43:38   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Dober večer,
najprej Gruška veš katera krema je nardila čudež?Ugani...ej hvala res!Vsak večer ga full natenko namažem,in sedaj je že drugi dan koža taka kot mora bit(sicer trkam,vendar je res res bolje)user posted image user posted image user posted image .Tisto ta močno advantan ,pa bom uporabla,če bo res res kriza...


Tole pa tudi mene zanima, katera. A od Justa? A tisto za alergije si mogoče sprobala?

Gruška - hvala, če boste kje blizu, se pa kar oglasi.

Manca - hvala, sem tudi poslala za testerje.
user posted image za kolke!!!

Tanaya - a si se že probala mazat roko z brinovo kremo?

Tevž je danes že boljše. Smo bili že na enem obisku. Malo še na vsake toliko časa hrope, ampak se stanje kar hitro umiri s fiziološko. Če bo jutri lep brezvetroven dan, bova šla že na kakšen sprehod. Vse vaše lepe misli so pomagale. user posted image

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 19.4.2008 22:50:57 >

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:47:15   
mama11
Manca, hvala za info, sem jim ze poslala mail. user posted image user posted image user posted image  za kolke, zakaj je pa imela UZ ledvic (oprosti, če si že napisala, pa sem izpustila)?

IZVIRNO SPOROČILO: manca
ga moram prisilit, da pije čaj...


Joj, kako znano zveni tole...

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Tjaša, Dejan, Sandi ..upam, da gre Sandi


Se strinjam, ne bo pogrešan.

IZVIRNO SPOROČILO: tintin
mali kaže blazen interes za žlico


Hmm, naša pa bolj za kozarce. Danes je user posted image  kar s slabo vestjo izpraznil kozarec piva, ker ga je spremljala s tako željnim pogledom user posted image ... le kaj naj torej pričnem uvajati user posted image user posted image user posted image ?

Tanayya user posted image user posted image , držim pesti, da je to to. Super, da sta z user posted image  čez krizo; je pa razmerje tako ali tako konstantno delo.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:51:29   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
No,mi2 sva se pred enim letom na soboto poročila(obletnica bo sicer v ponedeljek,ker je bilo prestopno leto)user posted image user posted image user posted image .HB,sva nekako rešila krizo...no,vsaj mislim.



Tanayya, sem full vesela, da je zadeva stekla tko kot treba. Dejstvo je, da je za oba veliiika prelomnica rojstvo otroka in treba je zdržat prve spremembe, pol gre pa lepo naprej.

Drugač je pa moj user posted image  zdej že mal boljš, prve dni je bil pa res bogi - pika pr piki, po ustih, v ušesih, na vekah, vse ga je zategval,... ampak je kr znosen bolnik. Se mi zdi hujš takrat, ko ma sam 37 vročine in ga mal po grlu praska user posted image  Otroci se zaenkrat držijo.

alarm

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:56:30   
gruška
Čeer,

najprej Manca - lepo, da si bila tako prijazna in si to delila z nami ... sem že poslala mail, pa da vidimo user posted image

Tannaya - kaj naj rečem - aleluja, upam, da se vama porihta ....

Sliva - user posted image user posted image user posted image
Pa ti kar pridi drug teden, imamo stole že doma ... user posted image  

Mi smo kljub vetru spet letali okol, sem bila popoldne kar crknjena, ko smo prišli domov ... sta se Tevž in Pika malo igrala pred hišo, jaz sem pa eno bananino torto naredila za nečakinjo, ki jutri praznuje 2.rojstni dan (Taja me je pa opazovala iz ležalnika), zdaj se pa še "allaGruškadellašokolata" peče user posted image ...
Moj je šel pa danes k frizerju, pa smo šli vsi z njim (ker je kolegica frizerka, pa itak smo bli skupaj v Lj.), pa je še Tajo postrigla in smo spravili prvi pramen las user posted image ... Sem šele potem vidla, da je bla res za k frizerju user posted image  Jaz sem pa v sredo naročena, pa da vidimo ... naslednjič pridem pa k tebi, Oranža, o.k.? user posted image

Smo pa skenslali Dunaj za 1.maj - ne upamo zaradi tasta user posted image

Nč, lepo se imejte, tle diši k pr norcih ... grem še preliv narest ...

Nočko!!!

Aja, Jooly, kako tvoj "norček"? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:59:09   
barika
user posted image user posted image user posted image
No,mi2 sva se pred enim letom na soboto poročila(obletnica bo sicer v ponedeljek,ker je bilo prestopno leto) .HB,sva nekako rešila krizo...no,vsaj mislim.


user posted image user posted image user posted image , super, no vidiš, da je bolje (po moje so bile to "ponosečniške" težave in lovljenje ritma)

aspirin redči kri, ja

baje, da proti bolečinam pomaga konjska mast, sploh ne smrdi...ima zdej moj ati neke težave z nogo, pa sis tem maže, ko dobim pa od justa žavbe, ga bom pa s tistim namazala...qrc, neki bo že prjel



IZVIRNO SPOROČILO: manca
ga moram prisilit, da pije čaj...



Joj, kako znano zveni tole...
dokler ni moj mene spoznal, ni niti kapljice čaja v sebe spravil...zdej se pa že naliva z njimuser posted image user posted image user posted image  (mater, kaj dela ljubezen...al pa tečnoba in bolezenuser posted image user posted image )


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 22:59:10   
gruška
Evo Jooly, telepatija ... sva skoraj istočasno pisali ... no, sam da bo ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 23:01:23   
barika

najprej Manca - lepo, da si bila tako prijazna in si to delila z nami ... sem že poslala mail, pa da vidimo


user posted image user posted image jaz tuuudiiiii, bomo vidl, če jim bo še kej paketov ostalouser posted image . Manca, v kolikšnem času si pa to dobila??

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 23:02:17   
tintin
mama 11 da o kozarcih ne govorimouser posted image hm v roku 2 tednov mi je že 3-krat zgrabil kozarec/šalco iz roke (čeprav ful pazim). Danes mi je polil pol espressa, ko se je stegnil na mizo...ma se stegne na mizo ko en velikuser posted image Tudi če mu dam šalco/kozarec/mojo flašo od vode v roke, točno ve, kaj naredit. Prime z obema rokama , nagne in nese v usta. Pomoje bo prej osvojil navadno šalco kot magični lončekuser posted image
Da ne omenim, da res ful lepo prijema igrače, se stegne ponje,  jih daje iz ene roke v drugo itn.
Aja, pa po novem imamo probleme z uspavanjem. Jokanje in cviljenje, ko gre mama stran od posteljice. Noro, skratkauser posted image (ampak, dokler ni hujšega, se ne pritožujem)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 23:13:50   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
po novem imamo probleme z uspavanjem. Jokanje in cviljenje, ko gre mama stran od posteljice. Noro, skratkauser posted image (ampak, dokler ni hujšega, se ne pritožujem)


Pri nas je uspavanje, še kar, samo kaj ko se nam zadnjih par dni po dobre pol ure zbudi in kriči. In jo komaj umiriva. Nimam pojma, ali je to nahod (čeprav nos pred spanjem dobro sčistiva), ali jo preganja P s cepivom user posted image  Me je že kar groza večerov. Sem se že skoraj odvadila njenega joka, zdaj pa ti predirni kriki user posted image .

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 23:15:23   
mama11
Aja, nočko, jo je user posted image  ravnokar ponovno uspaval in grem kar k njej. Tako ali tako samo ves čas na ušesa vlečem user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 23:16:49   
tintin
mama11 - pri nas je popolnoma identično. Zbujanje po pol ure in jokanje in cviljenje. Potem ga je pa ful težko potolažit in uspavat nazaj (hm skrajni ukrep je vedno dojenje, samo tega ful nočem delat, ker se že tako bojim, da je malo preveč odvisen od dojenjauser posted image ) Ah, če se to dogaja tudi vam, potem je očitno to ena čudna **** fazauser posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.