|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:19:33   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Debeluška, pa kako ti je ratalo sesalec ferderbat? Pazi, da ne boš enga dne še moža.... user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa imela danes "date" s ta črnim... uganete?


Nicolina, ne sprašuj, vse kar men daš v roke "frdirbam" user posted image user posted image user posted image , moža pa ne dobim v roke user posted image user posted image user posted image !
Kaj si danes imela "gate s ta črno vrvičko" user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:28:04   
Tanayya29
Maja in Tianna vse najboljšuser posted image user posted image .
Debeluška ma jst sm šla ven,in nism pršla k tebi...jana pa ni blouser posted image user posted image .
Ej,veš mene je tko noga bolela,kot Emmo kot otrok,ampak to fulllllllll boli.....men je mama ponoč pod vročim tušom nogo masirala...boli k pr norcih....
Scubauser posted image user posted image user posted image .
Gruška KJE SI?????a je dobila kolegica lekarno?Sem prav pogledala in piše da pošljejo na dom...
Nicolina?Zmenek z...?
no,Debeluška jaz marsikej tut pokvarmuser posted image user posted image user posted image ,naj vam povem,še to,da po novem kar dvakrat plačam na kliku isto položnco in to za mobitel,k ni glih mala...sm jst takoj klicala na mobitel, kaj naj nardim,da sm dvakrat isto položnco plačala,in ona men,ja boste prenesla na ta mesec,pa ne boste plačala...jst pa ..ja,a vrnt se pa ne da...pa ona,se ja,in so mi vrniluser posted image user posted image user posted image user posted image .HB,k nimam glih tok denarja,da bi duplo plačvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ah tko je to....če preveč klikaš na kliku....
Da ne povem,da sem se sprla z lastnico stanovanja,no sedaj sva spet na isti valovni...
Mogoč pa le bo luna?

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 16.4.2008 21:29:36 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:28:31   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Kaj si danes imela "gate s ta črno vrvičko" user posted image user posted image user posted image !


Narobe....user posted image user posted image user posted image
Drugač sem pa imela danes modre z "mašnico" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:30:25   
Tanayya29
Ninočka a na simobilu tut vrnete?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:35:11   
gruška
Jaz pa vem Nicolina - date z novim avtom, a ne?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:35:21   
DEBELUŠKA30
Tanayya, ti si pa res user posted image user posted image , jest sem te pa čakala, še z vozičkom nisem šla nikamor iz pred hiše user posted image ! Čak se čak, drugič te bom pa povabila, pa bom od doma ušla user posted image user posted image user posted image !
Mene je pa tko skrbel, da si Janija zamenjala za Jana. Pa sej neb bla nič na boljšem user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:35:55   
barika
čer, sam tole da povem, pa Nemrak čestitamuser posted image user posted image user posted image ..!!!

btw. men so pa naslov diplome odobril, zdej pa še samo analiziram anketo, pa zahvalo, uvod, pa one piz**arije napišem (cilj, namen.. pa upam, da bouser posted image user posted image )

Pictionary = picture + dictionary
Igra, podobno kot pantomima, le da moraš predmet/pojem/nalov pesmi.....narisat. To je v grobem vsa umetnost.

npr. imaš kartico, pa piše gor, nariši Krst pri Savici..pa en riše ostali pa ugibajo...potem se pa režiš ko F_K_J_N zraven, ko pride ven boga in pol.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:38:25   
DEBELUŠKA30
Gruška, ti si spraševala (zadnjič), če imam z mojim probleme? Pa ti nisem odgovorila, k nisem vedla a sprašuješ po mojem prvem, al po mojem ta drugem user posted image

Nicolina, kako pa je bilo z novim, pa še praviš, da je črn..user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:41:01   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Sonchek, pa sej sem že prej povedala da ni to kar ženska najprej pomisli user posted image user posted image user posted image

..pa še prov imaš...user posted image user posted image user posted image

Maja..vse najboljšeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image ..pa res je že prava dama...user posted image

..jaz pa čakam mojga pa ga ni iz nobene strani..hihiiii
Sam on še ne ve, da ko čakam, spet kej nabavim, al pa vsaj vidim kaj naša NUJNO rabi..tok dolg brckam po netu da zihr kej najdm...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:42:05   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Jaz pa vem Nicolina - date z novim avtom, a ne?

A ma prav, da ne bomo več ugibale????
user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:43:17   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: barika

btw. men so pa naslov diplome odobril, zdej pa še samo analiziram anketo, pa zahvalo, uvod, pa one piz**arije napišem (cilj, namen.. pa upam, da bouser posted image user posted image )

Barika, tud teb čestitke za odobreni naslov user posted image user posted image , pa da čim prej spišeš še to kar ti je ostalo user posted image user posted image user posted image !

Pa hvala za razlago, kaj je to Pictionary!! To more bit pa zanimiv!
Sonchek, če najdeš kakšno dobro stran, pa jo še nam sporoči tu gori, da še me mal zapravmo user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:50:08   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Jaz pa vem Nicolina - date z novim avtom, a ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, danes popoldan smo vse papirje uredili, men je ful lep - Megane Grandtour.
Zato sem pa napisala, da sem imela "date" s črnim, ker je črne barve... user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 21:51:23   
nicolina
Nemrak čestitke za diplomo user posted image user posted image user posted image , barika teb pa tud za odobren naslov user posted image .

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:09:36   
DEBELUŠKA30
A nocoj imam pa jaz monolog user posted image , kako je pri "tej hiši" je skoz ena dežurna user posted image  in ima monologe, ponavadi je to skozi Tanayya, danes je bla Sonchek, a zdaj sem pa jaz dežurna user posted image user posted image user posted image

Ja pa kje ste ženske?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:10:27   
Tanayya29
DEBELUŠKA IMAŠ IMAŠ IMAŠ Z.S

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:11:44   
Tanayya29
TLE SMO TLE,eni se tuširamo tut vmesuser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:14:31   
nicolina
Evo mene tud, samo ne vem kako dolgo bom, se Tin skos zbuja. Sem mu že petkrat šla dat dudo user posted image user posted image .

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:16:08   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
TLE SMO TLE,eni se tuširamo tut vmesuser posted image user posted image


Jest sploh ne vem kako to zgleda, že od petka nimamo kopalnice user posted image user posted image user posted image , že kar malo zaudarjam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:17:20   
DEBELUŠKA30
Tanayya, imaš ZS, pa ti mal glumiš s temi telefonskimi številkami user posted image user posted image user posted image , a šparaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:24:02   
DEBELUŠKA30
No pa vam še jest povem eno mojo štorijo, ki se mi je zgodila ena 7-8 let nazaj:
Se grem tuširat, pa pridem ven iz banje, pa se hočem obleči, pa ni nikjer mojih gat, vse ostalo pa je blo na omarici, (pa si mislim, je*iga sem jih pozabla prinesti), pa grem po nove gate v omaro. Se oblečem in grem v trgovino, je bla sobota zjutraj, jest pa sama doba in je blo treba it po kruh za fruštek!
Kupim jest kar sem rabila v trgovini in stojim v vrsti, nakar se spomnim, da imam na glavi namesto elastike za lase, svoje gate user posted image , (kar naredim, če nimam pri roki elastike da bi si lase spela pred tuširanjem)!
Skratka, tko mi je blo neroden, pa fullll vrsta, jest pa gate na glavi, upam, da ni nihče opazil user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:24:46   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: barika


Pictionary = picture + dictionary
Igra, podobno kot pantomima, le da moraš predmet/pojem/nalov pesmi.....narisat. To je v grobem vsa umetnost.

npr. imaš kartico, pa piše gor, nariši Krst pri Savici..pa en riše ostali pa ugibajo...potem se pa režiš ko F_K_J_N zraven, ko pride ven boga in pol.


Nikol ne bom pozabla, ko sem mela jst za narisat morsko deklico, pa na brzino narišem glavo, pol pa iz glave ven "kao" telo - v bistvu eno vrečo podolgovato, pa moj zavpije: SPALNA VREČA user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Jaz pa vem Nicolina - date z novim avtom, a ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, danes popoldan smo vse papirje uredili, men je ful lep - Megane Grandtour.
Zato sem pa napisala, da sem imela "date" s črnim, ker je črne barve... user posted image user posted image


Nicolina... če je nov, ste ga zihr pr Vrtinu kupil - naša konkurenca user posted image

Mam pa doma 3 otroke. Moj ma namreč 38 vročine in sam predstavlate si lohk, kakšna katastrofa je to, glede na to, da je bil pred kratkim že pr 37 skor na smrtni pojstli. Kok enga jamranja je pa to user posted image  Prov razmišlam da bi ga u dom dala, ker se mi zdi, da potrebuje 24-urno nego. Da ne govorim o tem, da more bit prižgana televizija, računalnik, nahajat se more v osrednjem delu stanovanja, ker ga v spalnici pač nihče ne sliš stokat. Sedežno mamo totalno neudobno, da se bolan človk sploh ne more kvalitetno spočit. Pazi to - sedežna je nova, usnjena, raztegne se v ležišče... no, vibro pa res ni user posted image  Ampak glej ga zlomka - ob desetih zvečer bi pa bolnik toaste, majonezo, Snickers, Mars, kšn dober sokec po slamci... grrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil jooly -- 16.4.2008 22:29:17 >


_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:25:12   
Tanayya29
user posted image user posted image user posted image Debeluška a si pozabla a da sm tel uničla,in sm mela na tel. in ne na simu shranjene vse številke!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Imam samo od gruške,scube pa nane l. št....user posted image user posted image user posted image da veš!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:27:02   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

No pa vam še jest povem eno mojo štorijo, ki se mi je zgodila ena 7-8 let nazaj:
Se grem tuširat, pa pridem ven iz banje, pa se hočem obleči, pa ni nikjer mojih gat, vse ostalo pa je blo na omarici, (pa si mislim, je*iga sem jih pozabla prinesti), pa grem po nove gate v omaro. Se oblečem in grem v trgovino, je bla sobota zjutraj, jest pa sama doba in je blo treba it po kruh za fruštek!
Kupim jest kar sem rabila v trgovini in stojim v vrsti, nakar se spomnim, da imam na glavi namesto elastike za lase, svoje gate user posted image , (kar naredim, če nimam pri roki elastike da bi si lase spela pred tuširanjem)!
Skratka, tko mi je blo neroden, pa fullll vrsta, jest pa gate na glavi, upam, da ni nihče opazil user posted image user posted image user posted image !



a dej nehi nouser posted image user posted image user posted image user posted image ta pa je tabolša


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:28:00   
gruška
Evo Tannaya, končno ... ne vem kaj je blo ... (prevod za ostale: prej mi je kar zablokiral RR, pa sem ugasnila, pol pa nisem več mogla prižgat nazaj user posted image ) ...

Tannaya - hvala za dopoldne (je dobila lekarno, tnx)
Nicolina - srečno vožnjo user posted image  ...

Nemrak - bravo za diplomo ... jaz bi se tud mogla lotit - do septembra imam odobreno predispozicijo - do takrat moram diplomirat user posted image

ČESTITKE VSEM SLAVLJENCEM user posted image

Tale Pictionary bom pa tud jaz ob prilki kupila - se sliši zanimivo ... midva z mojim ponavad igrava Remi al pa Scrable al pa ...

Mi smo bili pa prej pri tašči in tastu in smo se ful slikal z njim ... za spomin user posted image  ... revček počasi odhaja user posted image user posted image user posted image  ... nič več ne ve, nič ne vidi, nič ne zna (ne hodit, ne jest, ne govort ...) samo še sedi in gleda v prazno ... star pa komaj 58let... res grozno ... moj user posted image  pa edinček ful navezan nanj ... si za 1.maj sploh ne upamo na Dunaj, ko smo hotli it v živalski vrt ... bolezen je res user posted image ....
Res je treba uživat ZDAJ, ker nikoli ne veš "kje te čaka"....


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
16.4.2008 22:28:29   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Skratka, tko mi je blo neroden, pa fullll vrsta, jest pa gate na glavi, upam, da ni nihče opazil user posted image user posted image user posted image !


user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.