|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 20:49:43   
kekec in mojca
Aja, kaj pa je s Trnuljčico? Upam, da že carta svojega otročka in da je bilo zbujanje iz narkoze čimmanj zoprno. Klicat je ne upam, ker vem, kako so meni šli na živce klici - niti govorit nisem mogla prav, ker me je tako zelo grlo bolelo.

In da bo lažje zdržala do prvega obroka (po dnevu na tešče dobiš tri albert kekse in jabolčno čežano s tremi kosi jabolk. user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 20:59:54   
Vrtnica79
K&M super da sta že domauser posted image . Ja, je malo kriza ko starejši otrok naenkrat ni več en in edin. Pa tudi če ga pripravljaš na to........... pol ko pa si naenkrat v situaciji pa gre vse drugače..........Naša je tudi od začetka bila ljubosumna, vsak obisk je naganjala domovuser posted image ............. zdaj pa ni več krize. Čeprav ima trenutno eno veliko obdobje trme. Joj, jo komaj krotima z mojim. Saj nebi bilo tak hudo, samo zdaj mora že za šolo delat in se učit. V petek pišejo kontrolno MAT ( ja, v 1. razreduuser posted image ) in zdaj pa dopovej otroku da to mora vadit.


Trnjulčica, še malo pa boš tudi ti ponosno vozičkalauser posted image . Držim pesti da bo vse vreduuser posted image .

Ja, Pandica. To hudičevo vreme. Eh, veš kaj- še cela pomlad je pred nami. Boma že še nadoknadile.



Ostale pa pobožajte svoje bušije in se razvajajteuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 21:57:10   
Janey
kekec in mojca veliko sem mislila na vas..res...upam da boš čimprej okrevala...zdaj res počivaj, naj drugi kaj postorijo okoli po stanovanju, ti pa si vzami čas zase in za tineta. No pa tudi za kekca.
Joj...žal mi je da si doživela najhuje kar lahko...da pada utrip...tudi jakcu je in mene je to ubijalo, prav moč mi je jemalo in ko so mu dvakrat vzeli kri iz glavice da so naredili ph teste...nočem se niti spomnit. Hvala bogu da je zdaj mimo in da sta oba vredu.
Glede kekca pa ti svetujem, da se mu oba čimveč posvečata, če kupita kaj tinetu kupita tut njemu, obiski naj njemu tut kaj prinesejo...za velikega brata seveda...al pa naj ti dajo za tineta tak bolj skrito. Veliko časa preživite skupaj..naj ima občutek da je pomemben za tineta...daj mu vedet da  je vloga velikega brata zelo pomembna in da je on jo zdaj sposoben sprejet. To so moji mali nasveti...sicer ne iz prve roke, ampak malo iz knjig malo iz prakse (bejbisiteruser posted image user posted image ). Mislim na vas, čakam na slike in seveda se veselim prvega srečanja. Lepo bodte...upam, da lepo spančkate in da se pridno dojite. Poljubčke

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 23:02:41   
arabela*
punce,lepo pančajte.Jaz šibam pred tv še malo lenarit
Nočkauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 7:47:05   
*bubi*
Dobro jutro!

Mojca, lepo, da si se javila. In še lepše, da bo možek porihtal v službi z očetovskim user posted image  Res si ne predstavljam take situacije, kot si jo ti imela včeraj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 8:47:56   
renatka
K&M-čestitam in upam, da boš čimprej vse slabo pozabila in ti bo samo lepo še ostalo v spominu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 9:10:00   
mehurčica
K&M, lepo da si se nam tako hitro javila.user posted image Glede ljubosumja Kekca pa ne skrbeti. Te pokličem kaj pa ti povem naše izkušnje.



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 11:51:52   
kekec in mojca
Pripela sem nekaj sličic v album. Za geslo se javite na ZS. 

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 13:11:52   
kekec in mojca
Punce, je že kaj novic o Trnuljčici? Mene tako skrbi, da je vse ok... Čakam na SMS, če mi ga bo sploh poslala, da se začnemo veselit rojstva malega S. ali O. 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 15:00:46   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image   Trnuljčica je tudi mamica! Ravno sem dobila sms:

"Mamici v veselje in atiju v ponos, na svet sem prikukal brez zobkov in bos dne 16.4.08 ob 10.01 velik 48 cm in  težak 2860 g." user posted image user posted image user posted image

Draga  Trnuljčica, iskrene iskrene čestitke, hitro okrevanje brez komplikacij, čim manj utrujajoče prebujanje iz narkoze in prijetno bivanje v porodnišnici. S. želim zdravja, zdravja in še enkrat zdravja ter čim manj krčkov.

Trnuljčica, tvoj otroček je bil pa težji kot moj Kekec ob rojstvu. Ima res lepe mere.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 15:55:18   
arabela*
Trnjulčica,čestitamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 17:47:57   
lyra*
trnjulčica čestitamuser posted image user posted image user posted image

K&M  smo te že pogrešaliuser posted image
Jaz sem pa bila danes na NSuser posted image  In vemo spoluser posted image user posted image
Vse smo videli nosna kost je vidna....tudi rezultati so ok....user posted image  user posted image user posted image sta zelo fotogenična...sta se kar nastavljala,skakala okoli...prav lepo ju je bilo gledatuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 17:56:19   
barbaw
KM se javljam za geslo.

lyra user posted image  za pregled.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 20:23:54   
kekec in mojca
Lyra, super za pregled! Joj, se mi je kar stožilo po moji nuhalni...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 21:52:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Drage moje,

včeraj sem prišla domov in kot je napisala Trnuljčica, sva si podali kljuki porodnišnice. Odpustili so me en dan prej, na mojo željo, predvsem zaradi Kekca, ki je imel velike težave, ker mamice ni bilo doma. Enkrat me je zvečer poklical v P in se tako razjokal v telefon, češ, "mamica prosim, pridi domov in Tineta s sabo pripelji!!!" Potem sem se še pa jaz razjokala.

Ja, moj porod se je končal z urgentnim CR, ker je Tinetu z vsakim popadkom drastično padel utrip srčka in se hitro ni popravil. Odprta sem bila komaj 2 prsta, kar še ni bilo nič, popadki so bili neredni in dokaj neboleči.

Kdaj drugič bom še kaj več napisala, danes sem že preveč pokonci in me vse boli. Verjemite, punce, milijonkrat bolje je rodit naravno kot s CR - predvsem zaradi zbujanja iz narkoze in kasnejšega okrevanja.

Edino ena stvar še je - ne se bat MB porodnišnice - takšno prijaznost iz strani sester na oddelku nisem doživela še NIKJER na svetu. Eno noč je ena bila pripravljena celo namesto mene podreti kupčka pri mojem Tinetu.

Drugače pa, kot je Bubi rekla, Tine večino časa prespi, težave se pojavljajo pri Kekcu, ki vsakokrat, ko je treba kaj poskrbet okoli dojenčka, ful nagaja - pa četudi se njemu posvečamo milijonkrat bolj kot malemu. Takšnega ga ne poznam in zgleda, da bomo imeli kar težave z ljubosumjem.



kekec in mojca - najprej čestitke user posted image user posted image  za Tineta....


...sem malo vskočila na to temo...glede na to da spadam pod mariborske nosečke....

...tudi moja prva user posted image  se je končala z urgentnim CR...po 18 urah so mi ga naredili (bila odprta že 9 cm)....  pred tem sem dobila umetne popadke, malega pikeca so 5x pikali v glavico in merili kisik, pol mu je pa utrip padel na 63 in so še vedno čakali, ker so mi zjutraj dali za jest.... in je moralo preteči vsaj 8 r, da me peljejo na CR.... Moj pikec je imel prvi Apgar 1, drugega 8 in tretjega 8.... morali so ga oživljati.... dobival  je neke oranžne zadeve... ne vem ali magnezij, kalcij...nekaj od tega in ful so mu našibali adrenalina.......  Je bil pol pravi mali vragecuser posted image ..., mene ni motilo, ker sem bila in sem vesela, da se je kljub vsemu lepo izteklo....

Sedaj sem drugič user posted image  in ko se spomnim na konec,  me je kar strah.....  rada bi naravno, po drugi strani pa CR, da se spet kaj ne zakomplicira....

Jaz sem tudi rabila kar nekaj časa, da sem prišla k sebi, sploh ko se ful pripravljaš na naraven porod...... Sem si pa brazgotino mazala z DR.DERM...mala tubica, kar draga, ampak ful celi...... meni se skoraj nič ne vidi. Šive so pa meni vzeli ven 8 dan.... 9 dan sem šla domov.....
...se pa še spomnim jabolčnega kompota in albert keksov.....user posted image

Aja pa še to sem hotela napisati..... tiste punce, ki so imele CR (dogovorjen) so hitreje okrevale kot me ostale....

če te zanima kaj veš kako in kaj po cr se lahko javiš na zs....

Pozdravček....

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 21:53:02   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Trnjulčica,čestitamuser posted image


se kar podpišem....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 22:26:23   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  Trnuljčica

user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 22:27:10   
Janey
Trnjulčica čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 22:28:09   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

Jaz sem pa bila danes na NSuser posted image  In vemo spoluser posted image user posted image
Vse smo videli nosna kost je vidna....tudi rezultati so ok....user posted image  user posted image user posted image sta zelo fotogenična...sta se kar nastavljala,skakala okoli...prav lepo ju je bilo gledatuser posted image


user posted image user posted image user posted image  za uspešno opravljen pregled. Mene pa vseeno malo firbec.... bo parček? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.4.2008 23:15:13   
Pandica
Trnuljčica


iskrene čestitke, bravo  user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.4.2008 7:09:18   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

ŠE to sem včeraj pozabila..... gold fish user posted image  ti pa si res imela hudo izkušnjo. Glavno, da se je dobro izteklo. Potem greš zdaj na načrtovan CR?


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.4.2008 9:33:08   
Čmrlika
Trnuljčica-še tukaj iskrene čestitke za vajinega user posted image , čim hitrejše okrevanje, pa obilo veselja vam želim...Si mi ogrela porodno torej? user posted image , sem v nizkem štartu......user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.4.2008 9:37:39   
renatka
Trnuljčica- čestike ob rojstvuuser posted image !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.4.2008 9:49:19   
Vrtnica79
Trnjulčica čestitam user posted image user posted image user posted image . Tudi moja pupa je imela isto kilažouser posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.4.2008 14:11:27   
arabela*
oila pikice.
Kaj polnete,ko je spet tako grdo vreme?
mi smo prišetali domov,je postalo tako hladno,pa veteruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!