|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 13:10:46   
Vrtnica79
Oj,


sem prišla malo prečekirat, če je kaj novegauser posted image . Čmrlika- zdaj pa ti prideš na vrsto, ne? Kaj pa Trnjulčica, ti maš pa CRuser posted image


No, danes bomo kar doma ker je zunaj tak čudno- ko da se bo ravnokar vlilo. Bom izkoristila in malo počistla po stanovanjuuser posted image .


Moje punce rastejo........... Zdaj že postaja bolj zanimivo, ker micena že ve za kaj se gre. Latašo samo pogleda in se že smeji. Pol pa se obema fajn zdi in še bolj norita.


Pazite nase pupikeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 15:31:05   
trnuljčica
Midva z mojim imava danes obletnico in se razvajava. Sicer vse po starem...
Janey user posted image tvoja nova slikica ( ki je btw super) me je zmedla. Saj sem vedela, da ne dojiš in potem logično, da je teta M prišla. Samo mi ni potegnilo, da si ista oseba. user posted image ementaler... No tolažim se, da se to po porodu hitro porihta (spomin...). A sem optimist?user posted image

Čmrlika fajn preživi zadnji teden oz. dva user posted image . Pa redno na raport, da ne bo Barbaw skrbelo.user posted image
Barbaw no vidim, da pri tebi tudi ni tako daleč dan D. Čim manj težav do konca.user posted image
Saraya upam, da se mala čimprej do konca pozdravi. Ime za user posted image bo pa že. Še noben ni ostal brez.user posted image Mi tudi dolgoooo nismo imeli imen (ne za user posted image , ne zauser posted image ). Predvsem ker ima moj specifičen okus... Ampak to je druga zgodba.
Vrtnica prav lušno, ko opisuješ tvoji dve. Jaz bi takoj imela dve pupi...
K&M mogoče se vidiva... če pa ne pa uživaj z malim...user posted image user posted image



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 16:04:27   
arabela*
Evo mene nazaj.Sva bile na sprehodu,vreme je sicer zdržalo,ampak je vseeno hladno.Že komaj čakam poletje,pa sprehodke po sončku.Sem nekam lenobna danes.Se spravljam lase pobarvat,pa mi nikar ne ratauser posted image .Pa kopalnico bi mogla začet belit.Pa saj počasi,pa bo že.Vsak dan nekaj.
Naš otrok pa se je sedaj tako pridno spravil na kavč počivat.KO bi vedno bila tako pridnauser posted image
Trnjulčica,lepo se razvajajta,jaz po pravici povedano,se več ne spomnim datuma.Grdo ampak resničnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 16:56:49   
trnuljčica
Saraya saj midva veva le za "pravo" obletnico. Datum poroke pa vsako leto znova prešpricava oz. se spomniva čez 2 dniuser posted image Se pozna, da sva bila dolgo časa skupaj preden sva se poročila. Glavno, da se enega datuma spomniva. Ko bova še tega pozabila bo hudič. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 17:11:40   
arabela*
user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 18:42:11   
*bubi*
Zato pa sva se midva poročila na isti datum kot sva začela user posted image  No, en dan prej, ker je tako sobota padla user posted image  Moški se niti na nosečniški ementaler ne morejo zgovarjat, tako pa je vsaj en datum manj za si zapomnit user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 19:33:03   
barbaw
Je šel post v božjo ma...

Saraya mene je bolj skrbelo kako bo prenesel spoznanje s sestrico. Za varstvo pa imam sosedo taščo user posted image  in pa še eno dobro sosedo, ki bi tudi lahko vskočila. Škratek hodi v vrtec tako da ne bo hujšega problema, pa tudi tam je vzgojiteljica seznanjena s situacijo in je res zeloe zelo prijazna in mi celo tu in tam svetuje in se tudi o tem pogovarjajo, ker še en fantek iz iste skupine pričakuje bratca/sestrico.

trnuljčica jaz se navadim na določene osebe tukaj gor, čeprav še nobene nisem imela priložnost spoznat, ker sem bila prej na bolniški.  Vas potem res pogrešam iin me skrbi, če je vse ok. Delala sem pa  v Europarku, šefe pa imam na Gosposki in Titovi in si lahko predstavljaš kako to potem zgleda. Kdaj pa si ti naročena za Cr in zakaj, če ni preveč predrzno vprašanje?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.4.2008 22:25:13   
trnuljčica
Barbaw predvidoma bo enkrat ta teden. Če me zopet ne pošljejo jutri domovuser posted image . CR je indiciral spec oftalmolog v Lj- skratka sem tako slepa, da če se kaj zgodi bo tema.user posted image Sicer sem nameravala imeti iz tega razloga EA (sem si predstavljala, da če te manj boli, se manj napenjaš, manj verjeten odstop mrežnice). Ampak že vedo...

Bubi jaz sem si vedno želela poletne poroke. Zato je nisva naredila na enak datum. Sama sem si kriva, da potem na avgust oba pozabiva. A ne?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.4.2008 9:02:23   
arabela*
jutro punce.Kako smo kaj?
Jaz ga šibam v laboratorij,pa k zobarju,da malo zobke popravi.
Bo morala kakšna user posted image  bit na vidiku počasi,ko se tak lep sonček delauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.4.2008 9:15:10   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Oj,


Čmrlika- zdaj pa ti prideš na vrsti,ne?

ja mislim da sem jaz na vrsti ja, in draga trnuljčica, upam, da se čimprej in čim lažje spoznaš s svojim user posted image ...Da bo vse kot mora biti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa itak , da se bom javljala, ker barbaw je ful pazljiva, ker se tega tiče...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.4.2008 18:24:21   
arabela*
ku ku babe,kje se pa danes skrivate?bi skoraj padle na drugo stranuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.4.2008 21:06:48   
barbaw
Danes pa je res zatišje. Iz mene čisto nič več ni. user posted image  Pucanje odpade, ker se mi ne da, posteljico delam po fazah, še malo pa bo zaključna, letam po trgovinah za mojo mami. user posted image  Jutri pa imam pregled, frizerja in še kaj se bo našlo in bom spet crknjena kot danes. Pa če je lepo vreme sem s škratom zunaj, da se zdivja, ker je drugače nemogoč.  user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 8:57:18   
frutka_
TRnuljčica si že šla? Kdaj imaš pregled?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 11:27:23   
arabela*
dobro jutro babe.
Pa kje ste mi vse.Že dva dni ni ne duha,ne sluha.
A ste že šle v Rim al kako??
Trnjulčica,kako je kaj s tabo??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 13:17:01   
Čmrlika
jaz sem še tukaj.....user posted image  ctg danes zjutraj še nič pametnega pokazal, moje dete uživa očitno tam notri...
Drugače pa že komaj čakam novičke v zvezi s trnuljčico...user posted image  včeraj je šla noter, mogoče pa so že danes nardili CR, al bojo pa jutri, tako nekako se je pogovarjala...Vse lepo in čim manj boleče ti želim trnuljčica!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 15:38:31   
kekec in mojca
Drage moje,

včeraj sem prišla domov in kot je napisala Trnuljčica, sva si podali kljuki porodnišnice. Odpustili so me en dan prej, na mojo željo, predvsem zaradi Kekca, ki je imel velike težave, ker mamice ni bilo doma. Enkrat me je zvečer poklical v P in se tako razjokal v telefon, češ, "mamica prosim, pridi domov in Tineta s sabo pripelji!!!" Potem sem se še pa jaz razjokala.

Ja, moj porod se je končal z urgentnim CR, ker je Tinetu z vsakim popadkom drastično padel utrip srčka in se hitro ni popravil. Odprta sem bila komaj 2 prsta, kar še ni bilo nič, popadki so bili neredni in dokaj neboleči.

Kdaj drugič bom še kaj več napisala, danes sem že preveč pokonci in me vse boli. Verjemite, punce, milijonkrat bolje je rodit naravno kot s CR - predvsem zaradi zbujanja iz narkoze in kasnejšega okrevanja.

Edino ena stvar še je - ne se bat MB porodnišnice - takšno prijaznost iz strani sester na oddelku nisem doživela še NIKJER na svetu. Eno noč je ena bila pripravljena celo namesto mene podreti kupčka pri mojem Tinetu.

Drugače pa, kot je Bubi rekla, Tine večino časa prespi, težave se pojavljajo pri Kekcu, ki vsakokrat, ko je treba kaj poskrbet okoli dojenčka, ful nagaja - pa četudi se njemu posvečamo milijonkrat bolj kot malemu. Takšnega ga ne poznam in zgleda, da bomo imeli kar težave z ljubosumjem.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 17:02:14   
arabela*
K&M,pa si le prišla,smo te že pogrešale.Vidiš kako lepo,ko se že carkljate doma.Ti prav zavidam.
Kako pa je kaj s tabo,počutje itn.??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 18:37:43   
Blacky30
K in M, dobrodošla nazaj.
Presneto, ti moji hormoni, sem se tak razjokala ob tvojem postu. Sploh, ko si napisala, kako je bilo Kekcu hudo, ker me je kar spomnilo na Nejca. Upam, da ne bomo imeli podobnih težav, ker se mi bo zmešalo.
Hvala tudi za spodbudo glede MB P, zelo sem vesela, da je še vedno tako in grem lažje tja rodit.

Hvala bogu tudi, da je s Tinetom vse OK in da so bili hitri in takoj ukrepali s CR, da niso nič čakali.

Zdaj pa se v miru privajajte na nov ritem življenja, želim vam čim manj ljubosumja, veliko ljubezni in cartanja.user posted image

Pa čimprej se spet javi.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 18:39:37   
Blacky30
Trnuljčica, že držim pesti, da bo čimprej user posted image  pri tebi v naročju.

Čmrlika, ti pa še kar uživaj v enem kosu, maš še čas, da user posted image  pokuka na plano. Potem bomo pa navijale še zate. Komaj čakam!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 19:04:13   
barbaw
KM user posted image  dobrodošla nazaj. Čimprej okrevaj. Kekec se bo pa že unesel. Malo bo rabil, da se bo navadil pa bo vse ok, boš videla.

Saraya ja malo smo se polenile. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 19:39:15   
Čmrlika
K&m -welcome back.......user posted image  si mi pripravila teren torej....No lepo uživajte zdaj pa oglasi se nam kaj!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 19:53:03   
kekec in mojca
Saraya, hvala, da vprašaš, sem ok, čeprav zgleda, da bo malo problem s šivi, ker kot da hoče eden narazen it. Področje rane na tej strani je mrtvo, čutim ne nič, na drugi strani, kjer je pa vse ok, me pa boli za crknit. Veš kako zgleda vstajanje iz postelje? Če ti rečem, da je nosečnica v 9. mescu mladostnica proti 90 - letniku, ti bo najbrž kaj bolj jasno, a ne? user posted image

Hvala bogu, moj je danes dobil očetovskega, ko je šefu povedal, v čem je problem. user posted image

Zdaj tudi razumem vse zdravnike, da do zadnjega čakajo s CR, ko res vedo, da ne bo šlo drugače in da so zato nekatere že skoraj popolnoma odprte, preden se odločijo za njega. Meni se je zdravnica skoraj prišla opravičevat, da so morali opravit CR... je rekla, da druge ni bilo in da je bil Tine zelo zelo slab, saj je dosegel prvi apgar le 5. Ni bilo šans, da bi rodila živega otroka po naravni poti. Samo zdravnikom in babicam se imam za zahvalit za njihovo hitro ravnanje in trezno razmišljanje.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 20:15:44   
Pandica
K&M   še enkrat čestitke ob rojstvu Tineta user posted image


Zdaj pa se le cartajta, ti pa fejst počivaj.


Čmrlika   saj nisem zadnjič misla nič slabega, ko sem ti napisala za EA, si me mogoče narobe razumela. Misla sem pač, da imaš v Mb res full malo možnosti, da jo dobiš. Verjetno boš prej zadela na lotu sedmico kot pa v Mb dobila EA  user posted image user posted image
Aja, pa drži se, ko bo šlo zares user posted image



Moja miška pa je včeraj imela polovičko, 6 mesecev user posted image

Joj, kako je hitro minilo.

Danes sem pa dobila sling, ki sem ga včeraj naročila user posted image user posted image user posted image
Jeeee, jupi, zdaj pa boma se nosli veliko :-)


Vrtnica79   danes nama je dež  zajuser posted image   plane, ne? user posted image    Sem jezna, ko hudič.
Pa drugič, ko bo sonček, kajne?




(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 20:32:37   
BUŠICA
K&M tudi od mene še enkrat čestitke za novopečenega mariborčanauser posted image user posted image user posted image !
hitro okrevaj po CR-u!
glede mb P, lepo da so prijazni,tako mora tudi bit. jaz se je ne bojim,ampak ne nudijo pač tega kar drugje pa,zato grem drugam!
Uživajte!!!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.4.2008 20:45:49   
kekec in mojca
Punce, pri meni luknje v spominu še vedno obstajajo - sploh se nisem vsem zahvalila za čestitke. Res mi veliko pomenijo. user posted image user posted image user posted image

No, zdaj grem pa jokat. user posted image Hormoni pač. user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




kdaj greste najraje na poletni dopust
Spark



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 180

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!