|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 23:33:35   
arabela*
K&M, čestitke,pa veliko,veliko cartanja s sinekomuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 23:34:25   
arabela*
Ja pa res,kje je kaj willma? Včasih je bila kar aktivna,sedaj pa ne duha ne sluha o njejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 23:54:29   
Pandica
K & M    Iskrene čestitke ob rojstvu sinčka user posted image  user posted image  user posted image
Zdaj pa se le veliko cartajte user posted image


Čmrlika   ti le upaj, da boš dobila EA user posted image user posted image user posted image   upaš lahko...  user posted image user posted image   dobila pa je itak neboš user posted image user posted image
Pa saj pa ni noben bav bav porod. Jaz sem brez kake EA rodila, pa je bila moja miška težka 3900 g in velika 52 cm pa ni bilo grozno user posted image
Boš videla, ko dobiš potem štručko na prsi, nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi v življenju...joj, ko se spomnim na to... kako je lepo imeti otročka.... user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 8:50:14   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Katera je pa zdaj na vrsti? Čmrlika ali Trnuljčica?
Trnuljčica, ker je frajerka, pa približno ve, kdaj bo spoznala svojga , jaz pa itak da bom rodila na rok...


Nikoli se ne ve. To je vse kar bom rekla.


prav imaš, se bomo že nekak zmenli,ne? user posted image

Čmrlika ti le upaj, da boš dobila EA upaš lahko... dobila pa je itak neboš
Pa saj pa ni noben bav bav porod. Jaz sem brez kake EA rodila, pa je bila moja miška težka 3900 g in velika 52 cm pa ni bilo grozno
Boš videla, ko dobiš potem štručko na prsi, nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi v življenju...joj, ko se spomnim na to... kako je lepo imeti otročka....


sej  je blo vse v hecu napisano...pa smo že enkrat imele debato o tem, in sem že takrat rekla, da sploh ne računam na to...poleg tega niti ne vem, kaj me čaka...če sem pa prvič noseča user posted image  in si govorim, mogoče pa sploh ne bo tako kudo, čeprav se zavedam, da brez matranja in bolečin ne bo šlo...

Sem pa vseeno vesela, da sem bila pri dr zabavniku in da zdaj vem o epiduralni iz prve roke, ne pa nekaj prebereš tukaj tak nekaj tak, ene reče tak , pa druga ne ni tak...
tam p je nekaj mamic povedalo svoje izkušnje pa on dejanske zadeve in trenutno dosegljivost v Mariboru, tako da....Sem pa jo odmislila, že davno, če pa bo...pa hvalabogu,ne?



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 13:01:09   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja pa res,kje je kaj willma? Včasih je bila kar aktivna,sedaj pa ne duha ne sluha o njejuser posted image


Olja punce jaz sem tukaj, še živa in še vedno v paketu user posted image

Renoviranje stanovanja, materinstvo in služba mi zasede 99% mojega časa, zato vas nekaj čas nisem niti brala user posted image
Danes pa si vzamem čas za RR in izvem za KM! user posted image bravo mami!!!

Katera je naslednja?user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 13:42:51   
arabela*
Ja Willma,si pa le med živimi.Ja naša K&M se že carklja z sinekomuser posted image
Prej sem okupirala Rutara,imajo tako fajn akcijouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 13:53:49   
Čmrlika
saraya- kaj si lepega in pametnega gledala po rutarju, jaz grem pol tud nekaj v bauhausa pa bi skočla tud tja, če me prepričaš...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 14:20:16   
Janey
oo wilma smo te že pogrešaliuser posted image user posted image

čmrlika ko sem jaz vprašala kako je z ea babico mi je rekla, da sem že 3/4 in da je zdaj sploh ne morem več dobiti in potem je bilo endvatri vse za manouser posted image user posted image user posted image tako da sploh ne skrbi...pa tak dobiš protibolečinsko injekcijo in tak vse skupaj prespišuser posted image user posted image je ta bolj za to, kot proti bolečinam. Ampak nič ne skrbi...ko popadek mine pozabiš do novega kak je bolelo, ko dobiš pa štruco v roke bi šla pa še kar enkrat, smao za ta prekrasen občutek. Nebo tak hudo...bolelo že bo, ampak se da preživet. Je prav lepouser posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 15:30:25   
Čmrlika
kaj ste vse dobile občutek, da me je strah, al kaj? user posted image  ker sama sebe presenečam, ampak me zaenkrat še res ni, sem se pa šla dogovrit, če bo mogoče , če bom rabla, če....bla bla,pač da vem, da je nekaj odzadaj...se mi zdi tako tudi prav...ne da sem neka rit zdaj zaradi tega ampak...zakaj ne.?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 15:42:17   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

sem se pa šla dogovrit, če bo mogoče , če bom rabla, če....bla bla,pač da vem, da je nekaj odzadaj...se mi zdi tako tudi prav...ne da sem neka rit zdaj zaradi tega ampak...zakaj ne.?

Točno tako. Zakaj ne.


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 19:37:54   
arabela*
Čmrlika,jaz sem šla kupit luč,ker so mi ti reflektorji stropni zelo všeč.Pa veš kolk sem dala? Samo 10 eur,je sicer na halogenske žarnice,pa štiri lučke so.Če imaš katalog doma malo poglej,je kar precej stvari v akcijiuser posted image
Drugače pa pri nas nič novega.Prej sva s tamalo hotele it,da jo vpišem na plesno animacijo,pa je revica staknila rahlo vročino,pa z noseka ji teče.Tako da sva na sadju,toplem sladoledu in čajeku doma.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 21:37:48   
*bubi*
sem se pa šla dogovrit, če bo mogoče , če bom rabla, če....bla bla,pač da vem, da je nekaj odzadaj...se mi zdi tako tudi prav...ne da sem neka rit zdaj zaradi tega ampak...zakaj ne.?


Saj prav, da si šla, čmrlika. Zdaj pa si zamisli, da prideš v porodnišnico in ti rečejo, da ne moreš dobit EA samo zato, ker nisi bila na razgovoru in podpisala papirjev user posted image

BTW: jaz sem bila v LJ tudi na razgovoru, tam že podpisala papirje, ki sem jih morala zraven prinest. Rodila v bistvu v idealnem času (med tednom dopoldan), pa vseeno ni bilo možno dobit EA.

Lani pa mi je v MB G sama omenjala, da mi bo probala EA zrihtat, ampak je bila potem ravno nedelja. Sem pa bila jezna, ker mi niso hoteli dat protibolečinske, razen čisto na koncu. Jezna pa zato, ker sem bila pri bubiju čisto zadeta, lani pa bi si želela bit user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 21:38:35   
*bubi*
Tako da sva na sadju,toplem sladoledu in čajeku doma.


user posted image  user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 23:22:19   
arabela*
Bubi,ha ha,pogret v mikrovele(tamala ima takega najraje)user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 23:33:14   
trnuljčica
Ah, vse to o EA in podobno (načini poroda...) je pravzaprav nateg. Da bi se premaknili z današnje točke glede rojevanja pri nas (ki je btw enaka kot pred 30 leti) bi rabili čudež (zlasti v glavah).
Včasih sem si želela biti gin, ampak vkoreninjenost sistema pri nas... Ugotoviš da sam ne moreš nič narediti...Sploh ne bi o tem.

Sicer pa so sedaj še drugi problemi - kako pa narediti 24 urno EA v Mb, če sta za to trenutno 2.Od tega en šef, drugi pa ima stalni 8-12 urni šiht še v drugi operacijski. A naj se anestezist klonira, da bo na dveh mestih istočasno?user posted image Bog ne daj, da bi ob 250 urnem mesečnem delovniku zbolel. Še na bolniško ne bi šel, zaradi moralnega mačka, ki ti ga sistem vcepi.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
10.4.2008 23:41:52   
trnuljčica
Bubi moji ementaler nosečniški možgani so že pozabili, če sem ti čestitala za ispit ali ne. Sem pa tudi dovolj lena, da se mi ne da gledati za nazaj. Tako da čestitamuser posted image user posted image user posted image
Saraya upam, da se tvoja tamala hitro pozdravi. Stopljen sladoled je itak najboljši.user posted image Ko bomo mi imeli škrata bomo mogoče probali še pogretega.user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 7:27:20   
*bubi*
Meni ob tem ni jasno, zakaj ne zaposlijo dodatnih anestezistov user posted image  Jih na splošno primanjkuje ali je spet v ozadju denar?

Se pa sama ne bi dala pikat v hrbtenico nekomu, ki s tem nima izkušenj, tako da res raje brez EA rodim kot pa nekaj na silo.

To, kar pa se v KC-LJ dogaja zadnje dneve, pa je višek našega zdravstva user posted image  

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 11.4.2008 7:29:52 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 7:29:03   
*bubi*
SE je Mojca kateri kaj javila? Jaz je ne upam nadlegovat.  Sem prepričana, da zdaj ni tako polna energije in ji ni tako dolgčas, kot se je bala. Glavno, da je z njima vse OK, vsaj tako pravi Rožle user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 7:48:42   
Tamy30
zivjo bodoce mamice iz Mariborauser posted image  sem se ena, ki se je uklopila v vas sistem:) pricakujemo avgustauser posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 8:12:20   
Janey
Halo...

bubi anestezistov ne zaposlulejo, ker jih je prvič malo in so zelo iskani(tudi po svetu) drugič pa tisti ki so gredo raje drugam delat za veliko več denarja...baje imajo pri nas bizarno nizke plače. Sem se pogovarjala z enim pa je povedal, da ne smemo bit jezne nosečke če ne dobimo v mb anestezije, ker se ne morejo raztrgat.

Jaz sem pa se cel tedn ful piflala sem mislila da mam danes izpit, da sem šla še na e-študent pogledat ob kolkih mam pa sem ugotovila, da mam izpit šele 18.user posted image user posted image user posted image user posted image kak sem čoravauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 8:12:56   
Janey
tamy dobrodošlauser posted image user posted image user posted image želim ti krasno nosečnost in čimlažji poroduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 8:34:25   
trnuljčica
Tamy 30  dobrodošla user posted image user posted image user posted image . Ti se kar vključi v pogovore. Punce ne grizejo. No vsaj mene še ni nobena.user posted image

Glede pomankanja dr:
Že pred ca 10 leti so zas...., ko so vedeli kakšna bo situacija z delovno silo čez nekaj let vpisa na MF pa niso dvignili. Glavno da so takrat (11 let nazaj) ,ko sem jaz začela študirati dvignili vpis na ekonomijo samo v Lj na 900 na leto. Danes pa  je verjetno še višja cifra. Le zakaj se mi dozdeva, da je to bilo tako samo zaradi izrednega študija, ki na medicini ni možen in tako ne more noben zaslužiti.user posted image
Zdaj, ko so končno videli in občutili realno pomankanje dr ( v tisočih, ne stotih), pa še to ob solidarnosti starejših kolegov, da gredo v penzijon z 65  ali več pa se čudijo. Vsak dela še za 1/3 kolega, ki ga ni. Motivacija je tako na psu. Oz na etičnem pogonu, ki ti ga bistro vcepijo že zgodaj (na faxu). Samo tujci verjetno ne bodo prišli k nam zato, da bodo delali na etiko, potem gredo raje še malo severno.



(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 9:00:03   
Marusah
ooooooooooooooooo kaj berem, da imamo enega mariborčana več user posted image user posted image user posted image

 K&M čestitke za sinekauser posted image user posted image user posted image



Tamy 30 dobrodošla med nami!!!

Janey ti si tut tko zmedena kot jaz, ko sem zadnjič šla v posvetovalnico skoraj 5 ur prepozno, ko so že vsi šli domov - konec šihta user posted image user posted image user posted image


Midva se greva vozičkat, lepo se imejte!!!!

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 9:04:10   
*bubi*
trnuljčica, mi je vse to znano. To je še verjetno iz časa socializma, ko so ustvarjali umetno pomanjkanje, da je lahko bil še en obični pralni prašek velika dobrina. Da ne govorim o bencinu ali cementu user posted image

Podobno je s "politiko" pri vpisih na faks. In LJ se počuti ful ogrožena, tako so skočili v zrak, ko se je v MB faks odpiral. Enako je v mojem poklicu, sem sedela v senatu faksa, ko se je začelo o konkurenci govorit. Dekanove besede vsem zaposlenim ne sodijo na ta forum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
11.4.2008 9:12:46   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

trnuljčica, mi je vse to znano. To je še verjetno iz časa socializma, ko so ustvarjali umetno pomanjkanje, da je lahko bil še en obični pralni prašek velika dobrina. Da ne govorim o bencinu ali cementu user posted image

Podobno je s "politiko" pri vpisih na faks. In LJ se počuti ful ogrožena, tako so skočili v zrak, ko se je v MB faks odpiral. Enako je v mojem poklicu, sem sedela v senatu faksa, ko se je začelo o konkurenci govorit. Dekanove besede vsem zaposlenim ne sodijo na ta forum user posted image user posted image user posted image

Saj da ne boš mislila, da so v Mb kaj boljši. Tudi besede enega od vodilnih v kc MB o pomankanju dr in na kakšen način bodo to rešili v ne sodijo sem.user posted image Meni se zdi, da so celo hujši kot v Lj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Paket presenenja
nada56

Bi zlahka kupili zase ali komu drugemu paket presencenja v vrednosti npr.15 eur s poštnino vred?

Da, 15 eur ni veliko za cel paket (20%)

Da, rad imam presenečenja (6%)

Da, če bi vedel, da dobim ok zadevo (33%)

Da, vsec mi je, da je poštnina že všteta (4%)

Ne, ker nimam rad presenečenj (7%)

Ne vem, bi premislil, tudi 15 eur je denar (31%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!