|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:08:01   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

upam, a se bo kr ustavu tale herpes....user posted image

pikovt veš kaj sem sama naredila, ko sem bila na ločevalni...enostavno, ko je prišel vodni dan sem nehala hujšat....user posted image


user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:09:52   
baguSka
ja sej maya tud to se zna zgodit, da tud jaz kupim blago nazadnje... ampak vseeno se vedno upam, ker mogoce mam pa mal drugacen okus od tvoje mami user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:11:49   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

baguska jaz mam tudi 10kg, preveč, mi moj večkrat reče da sem bla full lepa k sem mela manj kilcuser posted image , ma kaj k mi jih ne rata dat doluser posted image
mah bo žeuser posted image



jah jst mam pa glih s tem tezavo, ker mi moj NE PUSTI hujsat!! ker pravi, da mam najbolj sexi rito na svetu in ce jo mislim kej spreminjat, da je ne bo vec maru... user posted image  jst bi jo pa tok rada mal prikrajsala!!user posted image


Baguska blagor tebi.Meni pa pravi,da imam preveliko rit.Edino kar ga skrbi,ko bom shujšala so joški.Jih bo res manj.Vse ostalo gre pa lahko vse dol.Mi je rekel,da me lahko mal poublauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:12:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

baguska pa drugič user posted image


Ja itak.user posted image  Sej po eni strani mi je kr odleglo... ker bi mela fuuuuuuuuuuuuuuuuuuull slabo vest, ce bi me res one castile. Nebi bla ql, dokler jim nebi odplacala!! In glih zato sem full tuhtala skoz, kako in na kaksen nacin naj cimprej zberem tok denarja, da bi jim cimprej vrnila.

Zdej mi pa ni treba vec tuhtat.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:13:02   
NATAŠI
pikovit a je pohvalila mize? Kolikokrat je pa šla? Aerobika ti da pa le kondicijo in mislim da si nič kaj dost ne spremeniš oblike, jaz sem hodila pred timotejem full dolg pa ni bilo nič učinka zato je ne maram več

no moj pa pravi da sem mu všeč in nebi spreminjal nič ... le sama vem da je treba dat dol 10 kg ker sem se po porodu kar majčken zredila pa obliko telesa moram sprement , zato sem zdaj stavila na mize user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:14:16   
NATAŠI
baguska no potem se je pa kar ok izteklo user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:14:51   
baguSka
Baguska blagor tebi.Meni pa pravi,da imam preveliko rit.Edino kar ga skrbi,ko bom shujšala so joški.Jih bo res manj.Vse ostalo gre pa lahko vse dol.Mi je rekel,da me lahko mal poubla


user posted image user posted image user posted image  moj josk sploh ne opazi... vazno da je rit zakon!!user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:26:54   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sej maya tud to se zna zgodit, da tud jaz kupim blago nazadnje... ampak vseeno se vedno upam, ker mogoce mam pa mal drugacen okus od tvoje mami user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
upam, čeprav moja mami ima ful dober okus, samo oblečt ne more več vsegauser posted image user posted image user posted image

Sem hotla rečt, da sem itak še zase mal zraven gledala, pa res ni blo kej veliko izbireuser posted image , ne vem ali je to zaradi sezone maturantskih plesov al kaj.... vse je tko kičasto......

< Sporočilo je popravil maya2 -- 14.4.2008 14:27:25 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:44:20   
Bubamaraa
punce neki me je uslišalo in se je moj herpes kr ustavu..upam, da ga ne prikličem nazaj...user posted image

dopust drug teden: a je vam kej na glavo padlo'????user posted image  

frej sem naslednji petek in prvi ponedeljek po poroki...potem pa še dva dni v službo, ker mam vse ddv-je za oddat....pol pa frej do 12.5...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:46:29   
bt08
Kok ste pridne!user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba moji mamic jep omagal tist flajšter,ne zgleda tko lepo na ustih kot po Tv,ampak je bal v 4 dneh brez herpesa.Upam da se ti čimprej popravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,men hvala bogu nikoli ne rata,grem rajš trkat na les!

Nataša noben ni noseč,saj mislim da ne,no!user posted image user posted image user posted image Bomo pa upam.


Baguska user posted image user posted image user posted image  za dopust,boga,sej boš pa drugič šla ko boš mela mal eurčkov v tošlčku,pa si boš lažje privošla.


No glede kg,koker sem slike gledala,niste ne vem kaj preveč s kg,jaz morem pa res,pa se sploh ne morem odločt kako in kaj nej,hujšam.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: poroka 2008
14.4.2008 14:49:04   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pikovit a je pohvalila mize? Kolikokrat je pa šla? Aerobika ti da pa le kondicijo in mislim da si nič kaj dost ne spremeniš oblike, jaz sem hodila pred timotejem full dolg pa ni bilo nič učinka zato je ne maram več

no moj pa pravi da sem mu všeč in nebi spreminjal nič ... le sama vem da je treba dat dol 10 kg ker sem se po porodu kar majčken zredila pa obliko telesa moram sprement , zato sem zdaj stavila na mize user posted image


Ja jih je pohvalila.Pa tudi rekla,da niso tako nedolžne.Je imela muskelfiberuser posted image Kar se pa aerobike tiče,pa se ne strinjam z tabo.Res je da hujšaš dobiš pa tudi obliko.Sploh pa v kombinaciji z body pump-om.Moraš pa biti vztrajen,hoditi vsak dan.Pozna se ti šele po pol leta ali več.Ja garanje je to.Vem sem že dala enkrat tole skoz.Rezultati so bili odlični.Je pa veliko odrekanj.Predvsem hrani.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: poroka 2008
14.4.2008 15:38:49   
baguSka
Kar se pa aerobike tiče,pa se ne strinjam z tabo.Res je da hujšaš dobiš pa tudi obliko.Sploh pa v kombinaciji z body pump-om.Moraš pa biti vztrajen,hoditi vsak dan.Pozna se ti šele po pol leta ali več.Ja garanje je to.Vem sem že dala enkrat tole skoz.Rezultati so bili odlični.Je pa veliko odrekanj.Predvsem hrani.


Se strinjam... razen tega s hrano. Jaz sem na aerobiko hodila vsak dan, razen sobote in nedelje. S tem da sem vsak dan imela razlicno vadbo!! Ker ni dobro vsak dan enake vaje delat! Jedla sem pa glih vse... In se mi je fuuuull poznalo!!! Cist zares - full lusno postavco sem mela takrat, pa se full zadovoljna sem bla! :))) Samo priden je treba bit in redno hodit... Pa seveda je treba tud vaje delat, ker ce gres samo tja in tam stojis ni nic drugace... ;)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: poroka 2008
14.4.2008 15:43:49   
baguSka
Baguska za dopust,boga,sej boš pa drugič šla ko boš mela mal eurčkov v tošlčku,pa si boš lažje privošla.


Mah ne... sej nisem boga... user posted image  Res mi je kr mal odleglo. Ker drugacn nisem taka, da bi sla na tuje stroske nekam - sploh pa ne na racun prijateljic...

Grem pa mogoce potem julija za 14 dni s sestricno v Grcijo... bo tud hudo dobr.user posted image  Ampak spet: ce bojo finance... user posted image

Obstaja pa se ena opcija (mogoce), da grem s temi puncami k bi sla z njimi na Sejsele, za 14 dni na Korculo... ampak ta je pa se pod vprasajem...user posted image

Nekam se bom ze dala. :)) Sicer greva pa z mojim zeninom itak na medeni teden v toplice, pa potem jeseni al pa pozimi nekam v tople kraje.. user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: poroka 2008
14.4.2008 15:59:07   
bt08
Sej tud dober.Jaz bi tud takoj nekam šla sama brez mojih dveh,da se mal odklopm pa da se mal razvajam,zažuram...Sam ne gre,nismo lih ravno pri financah,tko da mogoče kasnej.Pa tud kolegice niso za take variante,mogoče z eno bi se dal it.

Mi bomo letos samo za en teden šli na Djerbo,pol pa moj itak šiht menja,takoj ko pridemo domov,se bomo pa bolj doma držal,al pa za kak vikend kam skočil.Bova si pa ziher vzela na zimo en vikend paket kje v toplicah da bova šla sama mal.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:16:59   
pikovit
Ja midva pa bova za začetek medenih tednov šla na Krk,kjer imava prikolico,če bo lepo vreme,potem decembra pa v tople krajeuser posted image .Mogoče Tajska,Maldivi,Sejšeli.Odvisno od cen in razpoložljivih financ.Skratka kjer bo toplo in bom lahko namakala truplouser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:18:03   
pikovit
Baguska mi smo bili nekaj let nazaj v Grčiji-Zakintis.Ful hudo,sploh če ga rat žurašuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:18:52   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska mi smo bili nekaj let nazaj v Grčiji-Zakintos.Ful hudo,sploh če ga rat žurašuser posted image .Prava Mekauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:19:07   
baguSka
bom lahko namakala truplo


ojoj... ti si pa kruta!!??

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:21:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska mi smo bili nekaj let nazaj v Grčiji-Zakintis.Ful hudo,sploh če ga rat žurašuser posted image


Ja. Tud jaz sem bla dve leti nazaj.user posted image  S prijateljico...

Letos, pa (ce) bom sla s sestricno na Rodos.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: poroka 2008
14.4.2008 16:44:32   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

bom lahko namakala truplo


ojoj... ti si pa kruta!!??


No pol pa kostiuser posted image Saj je res mal krutauser posted image Tako meni pravi moj tast. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: poroka 2008
14.4.2008 17:41:25   
baguSka
Tako meni pravi moj tast.


user posted image user posted image user posted image  Kaj zdaj? Truplo? Kosti? Al da si kruta??

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: poroka 2008
14.4.2008 17:52:24   
pikovit
Truplo,kosti.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: poroka 2008
14.4.2008 17:54:04   
FLASK_A
Kakšen zabaven dialoguser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: poroka 2008
14.4.2008 18:21:54   
baguSka
OMGuser posted image  A si tok koscena al kaj??

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: poroka 2008
14.4.2008 18:23:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Kakšen zabaven dialoguser posted image user posted image user posted image




Ja sej ... jst ne morm dojet ... da bi men kdo reku truplo!!!?? Uff... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale folno kislino?

Da (75%)

Ne (13%)

Občasno (12%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!