|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 14:27:42   
Naja30
Še tukaj - čestitke Skabi in družinici! Veselo se cartajte! user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 18:48:38   
skuštrana
Aja Skuštrana Skabi ima rolko zate modre barve sem se na lastne oči prepričal .


Saj ni važno da je rodila, glavno da ima rolko za meneuser posted image pridem po njo drug tedenuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 19:11:29   
skuštrana
A gre katera v pon v Hofer? Jaz bi imela aparat za kruh...Smrčka, ti si blizu, pa zdej ti ni treba več mirovatuser posted image user posted image

Žanek, če se motim ti ta aparat imaš
..a si zadovoljna


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 21:20:39   
Jančika_
Klemen, fajn, da si se oglasil! A ni kul, da ti žena rodi na soboto, da greš lahko zvečer takoj zalit, pa ni panike za zjutrajuser posted image .

Skuštrana, če ne bo nobena druga mogla, se bom jaz potrudila za mašino. Samo zaenkrat ne upam obljubit za prmej, ker ne vem, kolk bom zdravauser posted image , pa še otroke grem vpisat v petrovški vrtec (sem kr mal user posted image , ker se mata tukaj tak fajn). Mogoče pa ne bomo dobili placa, pa bo problem rešenuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 21:22:44   
s00s
Pozdravljene celjanke, še ena iz celja, ki ima sineka Jana in je star 2 meseca in pol.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 21:40:00   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: s00s

Pozdravljene celjanke, še ena iz celja, ki ima sineka Jana in je star 2 meseca in pol.



Pozdravljenauser posted image ! Daj nam zaupaj še kaj večuser posted image !

(odgovor članu s00s)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.4.2008 21:44:45   
skuštrana
Janči, ti si tako ali tako moj adutuser posted image vem da imaš user posted image hofer...user posted image

s00s, wellcome....user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 0:15:45   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

A gre katera v pon v Hofer? Jaz bi imela aparat za kruh...Smrčka, ti si blizu, pa zdej ti ni treba več mirovatuser posted image user posted image

Žanek, če se motim ti ta aparat imaš
..a si zadovoljna



Ja ga imam in sem ful zadovoljna z njim user posted image (tudi mešanica za kruh je fajna v Hoferju). Ampak na našem aparatu se prah trenutno nabira user posted image , v nosečnosti ko mi je bilo slabo nisem prenesla tega vonja in sem ga pospravla. Ne vem zakaj, ampak še vedno ne prenesem tega vonja user posted image user posted image

Moj U. gre v ponedeljek v Hoferja, vendar po 12 uri. Če ga bodo še imeli, ti ga lahko vzame.

Pozdravljene nove članice!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 6:30:17   
smrček
Jutro, evo pri nas se kruhec že peče - kr na klsičen način, sem bolj trotl ziheruser posted image .
Skuštrana: po aparat ti pa lahko skočim, a v ponedeljek se začne akcija? Si moram še plenice nabavit, pa upam, da jim je ostal še kakšen zaboj za shranjevanje blazin, madonca že od četrtka hodim ponjuser posted image

Danes ima pa moja nečakinja krstuser posted image , no ja, če tale laški guspud župnik ne bojo kaj zatajiliuser posted image

S00s, dobrodošla med nami!

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 8:25:11   
snorlax
Jutro!user posted image

S00s, dobrodošla!

Nobelovo nagrado tistemu, ki si je izmislil ob nedeljah zjutraj Živ-Žav.user posted image user posted image user posted image Vsaj enkrat malo miru.

Janči, boš videla, da se bosta tamalčka kmalu privadila na nov vrtec. Veš, kako je mene skrbelo, ko smo se preselili, potem pa čez dober mesec še drug vrtec. Pa se je tamali hitreje privadil, kot jaz. V Petrovčah so vse fajne vzgojiteljice (vsaj meni so bile), najboljša pa je Mojca. Otroci jo obožujejo. Se zna zgodit, da jo bo tvoj tamali imel, tavečji ziher ne, ker ima samo ponavadi tamalčke. Saj bo!user posted image

Lepo nedeljo vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 8:28:03   
snorlax
Aja, kruh za aparat. Jaz ga imam, pa ga nič ne uporabljam. Tako da sploh ne vem, kje ga imam. user posted image Ne vem, če ga nisem nekam posodila. Zdajle razmišljam, da ga nisem nič videla, ko smo se selili. user posted image Enih parkrat sem pekla tavečjemu brezglutenski kruh noter, pa ni bilo najboljš. Potem sem začela pečt v pečici, se mi zdi bolj dober in še hitreje se speče. Je pa res, da je malo več dela in da elektrike več pokuriš v pečici.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 10:15:36   
pikecpokec
Danes ima pa moja nečakinja krst , no ja, če tale laški guspud župnik ne bojo kaj zatajili


Ja, to vam tudi jaz želim. Ampak....se zna zgodit da je pozabil/kaj pomešal/...vstavipoljubno. Mislim da bi že bil čas da gre v penzjon, ampak nikakor noče.user posted image
Mi smo imeli srečo ker je našega škrata krstil kaplan.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 11:12:44   
Jančika_
Smrček, potem boš ti šla po aparat?

Meni je spet udarilo na sinuse in vam ne znam povedat, kak se bedno počutim. Mislim, vse tiste postopke sem dala skoz, operacijo itd, da bi bilo boljše, zdaj je pa slabše. Od operacije je 7 tednov in sem od takrat že 2x jedla AB in sem spet tik na tem, da bo trebauser posted image . Pa delam vse tako, kot so mi naročili, redno spiram nos in jemljem Nasonex, inhaliram...pa nič. Strel v čelouser posted image . Danes zvečer grem nazaj k homeopatinji, drugega se več ne spomnim, še dobro, da me bo vzela tako hitro.

Najbolj me pa jezi, da vsi, ki so dali operacijo skoz, hvalijo, kako jim je zdaj fajn, jaz pa moram najslabšo možno varijanto pokasirat al kaj. Zaenkrat ni od operacije nič drugega kot teden bolnice, 6 tednov glavobola in grbast nosuser posted image . Aaaaaaaaaa!!!!



(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 12:19:06   
skuštrana
Smrčka, no, pol bom pa tebe prosilauser posted image Razen če mi ga snorči ne proda ispod ceneuser posted image

mi smo imali aparat sposojen od tasta, neki no name, samo je tudi delal kot no name..pol je pa še crknil na koncu..zdej pa že kar neki časa spremljam akcije in evo ga...

Jančika, sploh nimam besed...upam da ti bo znala homeopatinja pomagat, če ti uradna medeicina ne more...res se mi smiliš, pa zakaj za hudiča ni v reduuser posted image

jaz sem pa od danes pa do srede sama s tamalima dvema, to bo še zabavno, ker ima Liza neke fore mama, mama...in non stop visi na meni...verjetno zato ker je prehlajena...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 12:51:15   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


, pa še otroke grem vpisat v petrovški vrtec (sem kr mal user posted image , ker se mata tukaj tak fajn). Mogoče pa ne bomo dobili placa, pa bo problem rešenuser posted image .


Čav, mal se umešavam. Kje jih imaš pa sedaj v vrtcu?
Mi smo našega prepisali tudi v Petrovče  in mi je še vedno žal. Če ne bi bilo bljižje, ga sploh ne bi prepisala.
Jaz sem že študirala, da ga prepišem nazaj v prejšni vrtec, pa mi je kar mal nerodno.

Drugače pa sem tudi jaz iz okolice Celja in imam ega velikega nagajivca 3,5 let in eno mesečno pupo, lp


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 13:13:41   
skuštrana
Noe, ti se nam kar pridruži...

Punce, a mogoče katera ve kje bi se dala nabavit izložbena lutkauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 13:15:01   
skuštrana
Kje je kaj Shoo...Da ni šla rodituser posted image Pa darjauser posted image user posted image A je kaka luna na vidiku pa bojo naše aprilke rodile kar po tekočem trakuuser posted image Pa mavo tudi, če se ne motimuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:12:56   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: noe

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


, pa še otroke grem vpisat v petrovški vrtec (sem kr mal user posted image , ker se mata tukaj tak fajn). Mogoče pa ne bomo dobili placa, pa bo problem rešenuser posted image .


Čav, mal se umešavam. Kje jih imaš pa sedaj v vrtcu?
Mi smo našega prepisali tudi v Petrovče  in mi je še vedno žal. Če ne bi bilo bljižje, ga sploh ne bi prepisala.
Jaz sem že študirala, da ga prepišem nazaj v prejšni vrtec, pa mi je kar mal nerodno.

Drugače pa sem tudi jaz iz okolice Celja in imam ega velikega nagajivca 3,5 let in eno mesečno pupo, lp



Jezus, Noe, ne me strašituser posted image , do zdaj sem same dobre stvari slišala za Petrovče. Zdaj sta v enoti Ringa raja, 200m stran od bloka. Selimo se v Petrovče, v hišo, ki je tudi 3 minute peš stran od vrtca. Pa tudi v šolo bosta potem hodila v Petrovče, tako da kar se tega tiče, je itak boljše, da gresta že prej v vrtec tja.

Kaj konkretno pa te moti v petrovškem vrtcu, da se vem malo pripravit?

Skuštrana, pojma nimam, kje dobit lutko, to sem jaz vedno hotela met domauser posted image . Sem pa pred kratkim šla mimo bivšega Family Shopa v centru Celja, tam, kjer je Tuš delikatesa in kafič - Family Shopa več ne bo tam in so bile izložbe prazne, edino ful lutk je bilo not. Mogoče se obrneš na koga tam, pa sfehtaš enouser posted image . Kaj pa e-Bayu, si pogledala?

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:47:35   
Jančika_
Skuštrana, sem šla gledat na nemški e-Bay, nove lutke so po 60-70€.

Jerebica, je kaj novega?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:49:11   
mavo
Pozdravljena Skuštrana, pa tudi vse ostale! Me veseli, da vas že zanima, če je katera že rodila, in da ste se tudi name spomnile. Jaz vas veselo berem, predvsem ponoči, ko ne morem spati in večinoma sedim za računalnikom. Kar se tiče rojstva, sem pa danes že skoraj mislila, da imam popadke, ko me je začelo med sprehodom ob Savinji čudno špikat spodaj. Sam pol sem pa vidla, da je bil samo mehur, ko je ponehalo takoj, ko sem šla na wc. Rok mam sicer 23., ampak bi res rada vedla, če se da s kakšnim dejanjem kaj pospešit. Se mi zdi, da bom vsak cajt kar eksplodirala. Pa še ful naprej nosim, tako da imam občutek, da mi je nekdo sod od piva privezal okol vratu, tako me naprej vleče. Ta teden sem že vsa okna pomila, ker menda to sproži porod, pa nič od te vraže.
V sredo imam CTG v Šempetru, do zdaj ni še nič pokazalo. Se mi pa zdi, da imam vedno bolj pogoste prebliske, ko me ful strah rata. Zato pa tud tako rada prebiram vaše čveke, ker me kal mar pomiri vaša pozitivnost glede vsega.
Uživajte, če ima pa katera kakšen fajn nasvet, ga bom pa z veseljem prebrala. Čao

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:53:04   
Jančika_
Mavo, seks pomaga. Tak da pusti oknauser posted image in akcija.

Skuštrana, a takega rabiš?

user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:55:16   
Jančika_
Al pa tole, če rabiš za kako reklamo za dojenjeuser posted image :

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 19:58:24   
Jančika_
Ok, pa še enih par takih imajo, ki sploh niso primerne, da jih limam na forumuser posted image . Majo eno  z ogrooooomnimi joškami, zraven pa piše, da je idealen okras za dnevno sobouser posted image user posted image user posted image heheheheh!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 20:00:36   
skuštrana
Jančika, ti si pa res čist obsedena s temi lutkmaiuser posted image On prvi ni slabuser posted image user posted image Bo konkurenca M, mogoče bo potem malo shujšaluser posted image
Ja, cene novih vem, jaz bi kakao strao kje vzela...ali pa samo torzo, moram neki zrihta za mei taie gor naštimat pa potem slikat...in te lutke se mi zdijo prav fajn..drgač bo treba pa za novo skeširatuser posted image user posted image

Kak pa se temu reče po nemško?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.4.2008 20:01:29   
skuštrana
Kaj ti po sex shopu iščešuser posted image Mogoče da nabavim kar napihljivo ančkouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.