|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:58:23   
gruška
Tintin - pri takih prehladih so meni pediatri vedno svetovali "zlivat" fiziološko kolikor pogosto je mogoče ... pa tko kot sem že rekla: mi je rekel P., da če bi otroc znal tamastnga pljunt, ne bi bli tko prehlajeni ... ta sluz pač mora ven in je najboljš fiziološka + aspirator ... upam, da bosta čimprej bolje ... Aja za ven - ja če nima vročine, pa če ne piha ful, pol pomoje loh .... mal zraka pa mora dobit, a ne?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 22:01:00   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Mi gremo najbrž za 1.maj v Gradec (na dvodnevne počitnice, ne samo izletuser posted image ), pa mogoče lahko tudi jaz prinesem to zadvščno proti bradavicam.

A boste v Ikei prespal? user posted image user posted image user posted image

Mi gremo pa za 1.maj na Dunaj v živalski vrt, pa ne bomo tam prespal user posted image ....



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 22:05:47   
tintin
Gruška, najboljš da res - nič se ne bi pritoževalauser posted image user posted image . V resnici: gremo en dan mal v Ikeo itn, drug dan pa še mal mesto Graz pogledat in pa še malo okoli...user posted image ...pa spet mal Vasjo potrenirat na "spanje drugje".user posted image


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 22:08:18   
manca
A je že kdaj katera videla čakalno vrsto pred previjalnico?user posted image user posted image user posted image ...Ne?user posted image user posted image user posted image . O, pa to tut obstaja. Smo bili sedmi v čakalni vrsti pred vrati City Arkadna v Celovcu...pa se potem vrata odprejo in vidm notr dve ki dojita in eno, ki preoblači tamalega. Me je minilouser posted image pa sem rekla možu da kar gremo stran...je reku, da nisem normalna, da bo potem čakalna vrsta še večjauser posted image . Sem nas spravla v taspodnji štuk, se usedla zraven igralnice in tamalo podojila ter kar tam preoblekla...se je tamala tako zvijala zraven (itak, firbec, če je pa gledala otroke kako se za njenim hrbtom igrajo). In mož je bil tko happy ko sem to rešila tako na hitrouser posted image .
Spala je za naprej in za nazaj, ampak je bilo vseeno premalo. Je malo pred sedmo šla danes spat, sem imela pa že 4 intervencije pri njej zaradi praskanja...zdaj je končno nekaj miru in upam, da bo trajalo malo dlje kot zadnje noči.


Debeluška: tistega modela ni bilo nikjer razstavljenega...sem ga videla samo v katalogu, v živo pa neuser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 22:15:09   
barika
user posted image user posted image Dober večer in lahko noč

gledam klunija pa pitta, pa nimam časauser posted image user posted image
se "vidimo" v ponedeljekuser posted image user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 23:10:17   
Dajica
Lahko noc se od moje malenkosti! user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 23:33:54   
scubadiver
Lana se je pa zdele zbudila s čist zabasanim noskom user posted image . Rijina pumpica je bla takoj aktivirana, pa upam da se tole ne bo razvilo v prehlad user posted image . A je še kakšen preventiven ukrep? Sicer pa itak verjetno vse spite.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 0:21:21   
scubadiver
A ste vse utonile v tem dežju da me nobena ne zabava? user posted image user posted image

Grem pa spat, zanalašč   user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 1:12:41   
kanarka
Ma vsak dan sem bolj pozna. Kam to vodi? V nočno življenje...sicer je to tukaj nevarno, ker je polno night clubov okoluser posted image .

Aja, sam eno,... no 2 vprašanja.
Eno še čaka od včeraj: Kako lahk slikco direkt prilepim?

In novo: vse pišete o ful nekih žaubah (materina dušica, pa slezov sirup, pa Potepinka...ti si neki naštevala). A mi razložite bolj po domače, za kaj se kaj uporablja in kje se kaj dobi. Bom tut js naročila, samo da vem, zakaj je dobro.

Hruška...tvoja torta se že hladi. Jaz je ne bom probala, da bi pokomentirala, jo bodo pa drugi juter zato morali hvalit.

Lahko noč.


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 8:27:39   
tintin
Kanarka - slezov sirup se uporablja v boju proti kašlju, lahko tudi že pri dojenčkih ml. od 1 leta.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 8:46:34   
BrinaS
Dobro jutro punce, user posted image user posted image

Tintin, Scubadiver, cimprejsnje okrevanje Vasje in Lane.

Tako kot je ze Gruska rekla - pri takih prehladih so meni pediatri vedno svetovali "zlivat" fiziološko kolikor pogosto je mogoče ... pa tko kot sem že rekla: mi je rekel P., da če bi otroc znal tamastnga pljunt, ne bi bli tko prehlajeni ... ta sluz pač mora ven in je najboljš fiziološka + aspirator
(cistit pa zato, da ne gre naprej vnetje na grlo ali usesa)
+ meni je se P rekla, da tako majhnim otrokom ne smemo dajati sirupa ne proti iskaslevanju ne za izkasljevanje, ker se se ne znajo odkasljatuser posted image , ven pa lahko grejo, je priporoceno ce ni vrocine, ker lazje dihajo na svezem zraku.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 8:47:58   
scubadiver
Dobro jutro,

no danes sem pa tud jaz v totalni komi. Tko da vse tiste ki ste mi ble fouš za Lanino spanje ste zdej prišle na svoj račun user posted image user posted image
Ker se ji je filal nosek se je kar naprej zbujala. Ko sem že hotla zalaufat pumpico pa je s pomočjo fiziološke v nosu in dude v ustih spihala ven in zaspala nazaj. sam kaj k je mami komaj zaspala ko se je zbudila že naslednjič user posted image
Ob sedmih se je odločila da ima spanja dovolj in začela klepetat. Ker sem jo ignorirala se je odločil moj da bo celo vstal z lano da bom lahko zaspala, pa čeprav ni vedel, da sem prebedela skoraj celo noč. Sam kaj k nisem mogla zaspat nazaj, tko da sem ob osmiih vstala in poslala njega nazaj spat. Brezveze da sva oba pokonc.

kava kje je kavaaaaaaaa???

O sem dala refresh in videla da jo je skuhala Brina. Hvala user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 8:51:50   
BrinaS
...aja, pa se mazala sem z Justovo kremo materina dusica po prsih in podplatkih...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:27:58   
Tanayya29
Tannaya, ja, sem ti naročila kreme... ti sporočim v pon. kdaj jih dobim.... lonček dobim pa v torek ....

Masažne banje tud midva nisva kupila ravno zato, ker sva


hvala gruškauser posted image user posted image user posted image .
Dobro jutro ostalim!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:30:09   
Tanayya29
NL seveda,jutri ti grem iskat kremo,ti bom poslala Z,S.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:33:45   
Tanayya29
Naš tudi full kašlja,doma imam slezov sirup a lahko dam?jazs em ga mela med nosečnostjo???

Pomoč???


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:34:47   
Tanayya29
aha sem prebrala navodila,hvala

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:36:02   
Tanayya29
Scuba kava
user posted image


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 13.4.2008 20:13:07 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:52:30   
Tanayya29
martita bom vprašala

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 9:58:41   
nicolina
user posted image

Mi smo tud slabo spali, se je skos zbujal, ima tud mal zabasan nosek....user posted image user posted image
Tanayya, hvala za kavico. user posted image

grem mal pospravit, po kosilu gremo na en obisk, ma je tako vreme...

Lepo nedeljo...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 10:50:43   
potepinka
Dan
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

No, moj Vasja je pa kar precej prehlajen. Sesamo sluz ven, dajemo fiziološko, občasno mu dam kake pol žličke slezovga sirupa, pa mažem za z Narhinelom Bambino....kaj še lahko naredim?? Mamice z več otročki, pomočuser posted image
Nima vročine. Samo smrkelj mu teče in posledično kašlja zaradi tega. Kaj pa kopanje? A ven greva lahko? (danes sva šla za 30 min, verjetno ni nič narobe ne?)



ko je bil Mark tako prehlajen sva dobila kapljice za nos Operil,P je pa rekla da ne ven ker se tako bacili do njega še bolj prenašajo in ko je prehlajen ni odporen.Upam da se čimprej porihtata



_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 11:19:34   
tintin
Hvala vsem za odgovore. Vasja je danes malo zakuhal...ima 38 vročine, zdajle spi. Noč je bila do 2,15 ok, nato pa katastrofa...zabasan nosek, pa je skoz jokcal po malem. Upam, da bo kmalu mimo...user posted image
Operil P šparam za hude časeuser posted image prav tako Calpol (če bo vročina narastla). Zanekrat lavfa fiziološka in baby vac, saj ima ful tekočo sluz iz nosu, pa valda kašlja prav nemarno...
manca, ti si dobila Operil P za Majo že v porodnišnici ne? kako si ga dozirala? Ker na operilu piše da je za otroke po 1.letu...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 11:20:03   
tintin
Držim pesti za vse bolančke! user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 11:48:44   
rozika12
Manca, nič hudega. Poskusila sem te priklicat user posted image , a očitno neuspešno
Mi lahko še enkrat napišeš ime kreme, ker me bo morda zaneslo v ikeo.
 
Gruška, tole z živalskim vrtom je pa super zamisel. Če nas ne bo odplaknilo na toplo, bomo verjetno tudi mi imeli take špricture.
 
Tanaya. Z veseljem izkoristim priložnost. user posted image Jaz imam njihovo celo kolekcijo. Sem čisto zasvojena.
 
Scubadiver, BrinaS 2x  +  lahko tudi zavreš malo kamilice in tisto paro z roko malo dovajaš k obrazu. Pa masaža z olji za dojenčke: prsni koš in hrbet. Ful močno pogrejem z dlanmi (drgnem dlan ob dlan in čutim vročino) in NEŽNO božam. To ful paše dojenčkom. To jaz kat tako brez da je prehlajena počnem.
 
Zdaj pa če mi rata še kaj prebrati, sicer pa čakam na kosilo. Danes se je moj javil. user posted image
 
Debeluška. Na ZS sem ti poslala naslov. Slikiceuser posted image .
 
user posted image
 
 
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
13.4.2008 12:03:16   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Dobro jutro,

no danes sem pa tud jaz v totalni komi. Tko da vse tiste ki ste mi ble fouš za Lanino spanje ste zdej prišle na svoj račun user posted image user posted image


Pa jaz nisem vama želela slabšega spanja, ampak nama boljše user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Nosečniška slabost??
biba1234

Ali ste imele/imate v nosečnosti nosečniško slabost?

Ja, kar naprej sem bruhala-vse je šlo iz mene :( (17%)

Ja, ampak sem malokrat bruhala (17%)

Ja, ampak nisem bruhala (25%)

Ja malo... (15%)

Ne (10%)

Ne, NIKOLI (17%)


Število vseh glasov: 489

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!