|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 12:05:00   
Tanayya29
rozika naročila sem parfum,če bi katera rada kakšn parfum ima mož kolegico in dela v millerju,pa dobimo parfumčke glih mejhn bolj poceni.
gruška dobim kremice ane?
a mi boš še un taperver lonček se zame prosm,mami danes pride,pol pa ne vem kdaj spet...pa sm pozabla naročt....user posted image
sedaj pa grem kuhat korenčkovo juhco za mojga lubčka Tajčijauser posted image user posted image



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 12:21:28   
Nana Liza
Tanaya - glede kreme aderma exomega je nimajo na zalogi v nobeni lekarni.user posted image Povsod je isto "trenutno je nimamo". Tako da bomo kar Mustelo porabili do konca. 

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 12:29:19   
Tanayya29
NL,pri nas jo imajo,jaz ti jo lahko grem iskat,če želiš....

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 13:09:21   
levčica
Ojla!

Ajtak user posted image user posted image user posted image  za seznamček!

Dajica teb pa HVALA k si bla tko prijazna pa poiskala najine podatke

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 13:09:48   
levčica
ups, napačen knof, ni še konc

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 13:16:24   
levčica
No Dajica res lepa hvala k si se tko potrudila!!!user posted image user posted image user posted image

Debeluška glede tiste banje z masažnimi šobami (sej si to misnla a ne?!?), js sm že večkrat slišala, da so ljudje mal nezadovoljni z njimiuser posted image , lih zanč je ena user posted image  k se z mano sprehaja rekal da bi jo najraj ven vrgla: razlog je ta da je treba tiste šobe kr naprej neki pucat, njo pa še mot da zvečer, k bi ona šla v bano na relaksacijo pa masažo, tega ne more narest k je skupi v hiši s taščo pa to menda kr precej ropota (mata pa staro ene 4 leta). Ne vem, sam po moje se je dobr mal pozanimat! Zgleda sicer mamljivo, kok je pa uporabno pa ne vem. Se pa tko vsak sam zase odloč a ne!

Midva sva se dons že mal po dežju sprehajala, zdej k pa user posted image  v pojstli spi (kar je pr nas čez dan zeeeeeeelo redko), je pa nehal dežvatuser posted image . No sej dneva še ni konc!

Uživejte!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:13:00   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: levčica
Debeluška glede tiste banje z masažnimi šobami (sej si to misnla a ne?!?), js sm že večkrat slišala, da so ljudje mal nezadovoljni z njimiuser posted image , lih zanč je ena user posted image  k se z mano sprehaja rekal da bi jo najraj ven vrgla: razlog je ta da je treba tiste šobe kr naprej neki pucat, njo pa še mot da zvečer, k bi ona šla v bano na relaksacijo pa masažo, tega ne more narest k je skupi v hiši s taščo pa to menda kr precej ropota (mata pa staro ene 4 leta). Ne vem, sam po moje se je dobr mal pozanimat! Zgleda sicer mamljivo, kok je pa uporabno pa ne vem. Se pa tko vsak sam zase odloč a ne!


Hvala za tele informacije!!
A ima mogoče še kakšno podobno izkušnjo s temi masažnimi zadevami? Imava pa namen kupit tuš z masažnim blokom, al pa tuš banjo masažno, še ne veva user posted image

Jaz pa čakam, da se moja pupika zbudi, pa da gremo v Kranj!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:28:50   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: levčica
No Dajica res lepa hvala k si se tko potrudila!!!user posted image user posted image user posted image


Ni za kej levčica. Vse za sosede, a ne?user posted image

Pri nas je delovna sobota, pranje cunj, susenje, pucanje, sesanje, pomivanje... Sem ze kar zmatrana. Najbolje, da se ulezem h Kaji in skupaj malo podremava. Je pa tudi zaspala kot top zdej, saj je bila kar dolgo pokonci. Je pa k fantek oblecena, sicer oranzen pajacek, pa modra majcka, moder body, pa modri copatki. Imam veliko cunjic od sestre, ki ima dva fanta. Eh, pa kaj pol. Ce se Kaja nic ne pritozuje...user posted image

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:32:23   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

A ima mogoče še kakšno podobno izkušnjo s temi masažnimi zadevami?


Joj, ravno vceraj smo sli v Bauhaus nekaj gledat in jaz sem vidla tko fajn masazno banjo, sej samo skor 2tisoc € (pa svasta enih funkcij, pa lucke na stropu, lucke na strani....ze za pogledat tko njami). Jaz sem full mahnjena na kopalniske zadeve. Pol sem vidla se eno ogledalo, ki ima tudi lucke pri strani, take micene, pa tko lepo zgleda..... Bols da jaz ne hodim po takih trgovinah, ker pol mi je pa hudo, ker ne morem vsega tega imeti.
Sam sem pa tud jaz slisala, da se na sobah hitro kamen nabira in moras non stop pucat.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:40:14   
potepinka
Dan

Just-zelo super zadeva redno uporabljam teetre,materina dušica,olje 31,krema za noge,sol za noge in čistilo.To poznam in so stvari res super.Res so drage ampak imaš ful dol časa.
Gruška-Zanimam se za ta Tupperwer lonček,kak pa zgleda?Ali je možno da bi mi kakšen katalog poslala.Od tapperwera imam samo scheker in je super
Tanayya-super da je roka malo boljše.

No se še kasneje kaj javim

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:40:48   
Nana Liza
Tannaya, ja prosim. Danes je že prepozno, a lahko v ponedeljek. Plissssssss..

Sicer pa ne vem, če bom šla v ponedeljek sploh na plavanje, ker mi je Tevž še včeraj kar nekajkrat kašljal, no ponoči in danes je pa spet ok.user posted image Cepljenje imava pa čez 10 dni, razmišljam, da bi plavanje kar preskočili. Moja P me skoz straši glede plavanja, da raje ne, ker je 2 meseca nazaj prebolel bronhiolitis. Da je nevarno, da se mu ponovi.
Zdele pa oba moja sončka spita kot user posted image No, zdej grem pa še jest mal v vodoraven položaj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 14:44:01   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Je pa k fantek oblecena, sicer oranzen pajacek, pa modra majcka, moder body, pa modri copatki. Imam veliko cunjic od sestre, ki ima dva fanta. Eh, pa kaj pol. Ce se Kaja nic ne pritozuje...user posted image



Še vedno  boljš k naš Tevž, k je včasih kar v kakšni roza majčki za punčke. Če ima pa starejšo sestrico, njegove majčke pa vse v pranju... user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 15:20:50   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

rozika naročila sem parfum,če bi katera rada kakšn parfum ima mož kolegico in dela v millerju,pa dobimo parfumčke glih mejhn bolj poceni.



Tanayya, a maš to možnost sam za parfumčke al tud za kako drugo kozmetiko?

Nana Liza, a si že probala čudežno Brito?user posted image

Tu mamo tako user posted image vreme, da bomo najbrž danes kar doma. Pa tud ne počutim se najbolje....kot da se me nekaj loteva.user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 16:16:44   
nicolina
Ojla,
jaz sem tud zdejle mal podremala s Tinom, on še spi, jaz pa pijem kavico, a bo katera? user posted image
Teatree krema je zakon, jaz imam še ognjičevo, no pa še tole od materine dušice si moram nabavt.

Debeluška, jaz imam masažno banjo in sicer kombinirano ( vodno in zračno). Ni tak problem čistit tiste šobe, niti ni tolk spet glasna. Je pa res, da sem bla jaz od začetka ful navdušena in sem se vsaj 1x tedensko ulegla in masirala, zdej pa je to bolj poredko. Imamo jo že 5 let, takrat smo jo naročili pri Kolpa-sanu.

Tanayya, a res lahk zrihtaš? Jaz bi ti naročila malce kasneje, ker sem ravno zdej dobila enga Hugo XX, jih imam pa tolk, bi me moj samo debelo pogledal, a spet nov? user posted image user posted image   Men je najboljši D&G Light Blue, sploh za poletje, ko je tak osvežujoč, pa bi si kasneje tega naročila.  Katere pa kaj ve uporabljate?
Super za roko, sm da je bolje... user posted image

< Sporočilo je popravil nicolina -- 12.4.2008 16:17:20 >

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 19:30:48   
Dajica
Kam ste pa vse pobegnileuser posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 20:25:19   
scubadiver
Ojla

MI smo se cel dan potepali. Si je moj dragi sposodil spet en super avto: Jaguar XF

user posted image

In sva napokala Lano in smo šli na potep. Smo šli v Šenčur pri kranju v gostilno pri Ančki. Tam smo se dobili še z mojim bratom, njegovo ženo in mojim nečakcem. Je blo res luštno. Jutri se gremo pa mal hvalit k sorodnikom od mojega, torej spet malo na Gorenjsko. Avto je res super tko da sem jaz itak spet čist očarana user posted image .
Lana je bila pridna, se je pa revčka tko pokakala in polulala da ji je vse prišlo skozi. Sem imela rezerven body in majčko, hlačk al pa žabic pa ne user posted image . Na srečo mi jih je posodila svakinja. Je bla Lana spet kot en klovn, ker so ji ble žabice od dvoletnega nečaka seveda čist prevelike user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 12.4.2008 21:03:20 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:13:17   
jooly
Oj še od nas.
Se mi ne da prov dost, v bistvu sem preveč utrujena za kšno bolj konstruktivno debato. Mala se mi namreč že dve noči zapored zbuja okrog 2h in ne zaspi do 4, pol petih user posted image  Ne lačna, ne žejna, ne vroče, ne mraz, ne polulana, ne pokakana, ne crklat, ne božat, ne nosit, NIIIČ ne pomaga user posted image  Ker ji nič ne fali, jo pač pustim v postelci in se dere, dere, kriči, ... Dokler ne omaga. Tko da je dons zjutraj potem spala do pol desetih, čez dan pa od 12.30 - 13.00 in od 17.00-17.30 - vse skup nič.
Oči mam ko buhtelne, zato grem kr spat, se bom vsaj do 2h mal spočila user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:40:13   
scubadiver
Kje pa ste danes vse user posted image

Jooly upam da se spočiješ user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:41:24   
gruška
Čeeeeeeer,

nas pa tud tale vreme ni zadržal doma... smo v najhuj nalivu letal okol... v Merkur, pa Obi, pa Baumax (iščeva eno garnituro za na teraso), pa do tašče in tasta (ki na žalost le še vegetira), pa v Domžale (ja, Jooly user posted image ), pa v Spar ... sva spet kupila pomelo in sem dva kosa pojedla... upam, da ne bo tamale kaj šraufal, zdaj pa mislm, da je dost stara user posted image ... 

Potepinka, pošlji mi tvoj naslov na ZS, da ti pošljem katalog...

Tannaya, ja, sem ti naročila kreme... ti sporočim v pon. kdaj jih dobim.... lonček dobim pa v torek ....

Masažne banje tud midva nisva kupila ravno zato, ker sva tolk kritik od prjatlov slišala... tud tuša za v otroško kopalnico ne misliva dat masažnega....


IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Men je najboljši D&G Light Blue, sploh za poletje, ko je tak osvežujoč, pa bi si kasneje tega naročila.  Katere pa kaj ve uporabljate?

Men je tud ta fuuul dobr user posted image ..... Imam pa trenutno čist in samo en parfum user posted image , pa še tega ne uporabljam (zarad Taje)... imam pa Amor Amor od Cacharela...

Scuba - pleh piiiiuser posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image  (sej men tud ful paše, če kakšen dobr avto pripelje na probouser posted image ....)

Jooly - upam, da vam Kim dons pusti spat ... user posted image





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:52:08   
tintin
No, moj Vasja je pa kar precej prehlajen. Sesamo sluz ven, dajemo fiziološko, občasno mu dam kake pol žličke slezovga sirupa, pa mažem za z Narhinelom Bambino....kaj še lahko naredim?? Mamice z več otročki, pomočuser posted image
Nima vročine. Samo smrkelj mu teče in posledično kašlja zaradi tega. Kaj pa kopanje? A ven greva lahko? (danes sva šla za 30 min, verjetno ni nič narobe ne?)


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:52:39   
DEBELUŠKA30
No mi imamo kopalnico v "rasturu", hvala Bogu da so zdaj cevi zamenjane, tko da srčno upam, da dobiva v Merkurju še iste ploščice, v nasprotnem primeru pa morava vse stolči do stropa user posted image user posted image user posted image !
Sva se kar odločila, da bova vzela navadno tuš banjo user posted image user posted image !

Gruška, hvala za vinčka iz Bele Krajine user posted image ; Modra frankinja od Svete Ane, sem se že ustarašila, da je od Svete Nicoline iz Bele Krajine user posted image user posted image user posted image !

Popoldne smo šle me tri v Kranj, Erno sem spet dala teti v varstvo user posted image  (ki je doma takoj zraven Qlandije), midve z Emmo pa sva imeli dvo urni "šoping", matr mi je pasal user posted image user posted image user posted image !!!

Zdaj grem pa spat user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:52:51   
tintin
Aja, tudi jaz sem prehlajena. Ampak po stadiju prehlada, en dan za tamalim. Njega matra že od četrtka, mene pa od včeraj.user posted image  

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:53:26   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

KU KU MANCA  MANCA

SI ŠE TU???????
 
Bentiš, verjetno ne več. Če pa imaš kakšne nadnaravne sposobnosti:
 
KUPI TISTO PROTI BRADAVICAM.
 
HVALA
Zdaj pa naprej berem.




Jojuser posted image , me pa ni bilo več gor da bi tole še prebrala. Škoda ker nisi kakšne od punc prosila, naj ti na ZS posredujejo mojo telefonsko (npr.Tintin, Gruška,..). Naslednjič bomo šli gor enkrat v prvi polovici maja.

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:55:12   
tintin
Mi gremo najbrž za 1.maj v Gradec (na dvodnevne počitnice, ne samo izletuser posted image ), pa mogoče lahko tudi jaz prinesem to zadvščno proti bradavicam.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
12.4.2008 21:55:24   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

rozika naročila sem parfum,če bi katera rada kakšn parfum ima mož kolegico in dela v millerju,pa dobimo parfumčke glih mejhn bolj poceni.


Kolikor jaz vem, imajo zaposleni v Muellerju kartico, s katero imajo popust na vse...kajne? Samo na žalost pa nobene/ga ne poznam, ki bi delal tam

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Dojenje
agnes

Do kdaj ste oziroma nameravate dojiti?

Do štirih mesecev starosti. (20%)

Do šestih mesecev starosti. (18%)

Do enega leta. (47%)

Do dveh let. (11%)

Do treh let. (2%)

Več kot tri leta. (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!