|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 13:59:43   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Martita kam pa hodiš na depilacijo, kok košta in kok časa drži...sam sej ne vem..mah to boli k sam hudič...



Jaz grem zdej po novem v LJ (do nedolgo nazaj sem tud to hodila delat v GO), pri Bežigrajskem ZD, na Peričevi, Hera se kliče salon. Drži veliko več časa kot britvica, še posebej bikini, boli pa ja.....kuker koga. Mene ja, Ninočko ne.....hudiča, morem tud jst ta Don Perignonov vosek zvohat! Ninočka, kam pa ti hodiš, da sploh ne veš, da te oskubijo (madona, a to velja tud za evrčke??)?user posted image


Kok pa tole mučenje plačate?..jaz sem si jih neki časa nazaj, ampak je full zamudno..je pa šlo kr fajn dol..s unimi lističi ( k so že povoskani) od Weet-a (al neki tazga se reče)...

< Sporočilo je popravil sonchek -- 11.4.2008 14:01:16 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 14:02:17   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Dobila je še drugo dozo cepiva proti rota virusu in pač drugo cepljenje. Je kar junaško prestala, zdej pa pančka. Upam da bo imelo cepljenje tak vpliv nanjo kot prejšnje. Je tist in naslednji dan spala k ubita user posted image

a tokrat ni nič zbruhala.. pridna Lanauser posted image user posted image user posted image



Hej mamice..naša se je pa dons obrnila iz hrbta na trebuh...sam pojma nimam kako ji je to ratalo...sem nesla sam smeti ven in ona full vriska pridem nazaj in mam kej vidt..glava tm k je imela noge pa na trbuhu!!!!!!!!!!! se pravi se je obrnila za pol kroga pa še na trebuh je šla..hahahaa
Bravo moja puncauser posted image user posted image user posted image
..sicer pa to itak nič ne pomeni, ker se je obrnila že iz trebuha na hrbet...zdej pa že dolgo tega ni  ponovila..
..ah ampak mami je vseeno vesela in ponosna....user posted image user posted image

Tanayya..jaz ti res ne znam svetovat, in glede na to da je petek bi vsaj poklicala svojo zsravnico in jo vprašala...če je pa neznosno pa itak...direkt k njej...pa držim pesti da čim prej popusti!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 14:23:17   
ajtak
unce drage, vem da ste se med user posted image  vse hvale teatree kremo od justa, no naj vam povem, da sem si jo koncno nabavla in zacela Tjasa mazat po obrazu kjer je mel tist trdovraten lisaj(mu ni nobena krema pomagala in sem ze sumla kako alergijo), no v enem dnevu je lisaj izginil in koza je gladka!!!
Tannaya, kaj pa ce bi ti tole poizkusla, ce nimas nobenih izvidov pa mogoce spravis stran... ker to je res cist naravno in pomoje skodit ne more.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 14:23:50   
ajtak
user posted image , ta unce bi mogu bit Punce user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 14:32:56   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

unce drage, vem da ste se med user posted image  vse hvale teatree kremo od justa, no naj vam povem, da sem si jo koncno nabavla in zacela Tjasa mazat po obrazu kjer je mel tist trdovraten lisaj(mu ni nobena krema pomagala in sem ze sumla kako alergijo), no v enem dnevu je lisaj izginil in koza je gladka!!!
Tannaya, kaj pa ce bi ti tole poizkusla, ce nimas nobenih izvidov pa mogoce spravis stran... ker to je res cist naravno in pomoje skodit ne more.

Kje si pa tole nabavila?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 14:46:17   
Nana Liza
atak - thanks za idejo glede tea tree, jest jo imam doma in se sploh nisem spomnila, pa ful ima lišajasto kožico pod pazdho in vratom. Bom probala....ga grem kar takoj  mazat...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 15:05:41   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: martita
Patronažka - k nam je ni blo. Kaj pa vem...mogoče so pa pozabili na nas. Eh, sem sem oziroma še bom vse od vas zvedla, tako da ni panike.

To je zato ker se je k mami11 preselila


No, no punce, samo brez foušarije; imam njen mobi, če jo kaj potrebujeta (ja, občasno se pa res slišiva, je taka fejst ženska; ne vem, če sta opazili, ampak v enem od decembrskih Nedeljskih Dnevnikov je bil članek o njej in njeni hčerki, ki je tudi patronažka v naši občini).

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Dobila je še drugo dozo cepiva proti rota virusu in pač drugo cepljenje. Je kar junaško prestala, zdej pa pančka. Upam da bo imelo cepljenje tak vpliv nanjo kot prejšnje. Je tist in naslednji dan spala k ubita user posted image


Ja pismu Scuba, zakaj je pa potem nisi nesla naslednji torek cepituser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: martita
....uau....jst bi že pri depilaciji bikinija skor rabla epiduralno!


user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Tehtnica - jst mojo prodam, ker neki narobe kile kaze. Cist vedno jih pokaze vec kolkr bi jih mogla, ker jst v srcu vem, da nimam tolk kguser posted image


Semle bi nalimala tistega smeškota, ki se po tleh valja, ampak ne vem, kje bi ga našla user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: barika

JUTRO!!!
punce imam eno prošnjo...tiste, ki imate maxi cosi lupinice...(verjetno bo Tanayya vedla najboljš), jaz sem dala prevleko prat, pa jo dam danes nazaj gor...zdej me pa zanima, kok pride pas tam dol fixiran,


Tole bom pa jaz verjetno potrebovala jutri user posted image . Sem nesla pikico pokazat v službo, ker so mi morali potrditi eno prilogo za vrtec in se je na poti domov tako nadevala, da je udarilo čez plenico, body, žabice, jopico in direktno na prevleko od lupinice... Imam že zdaj na sumu, da je ne bom znala spravit nazaj gor.

Frizer - striženje, barvanje ponavadi cca. 45 evrov v LJ, sem pa bila nazadnje februarja, pa ne vem, kdaj bo spet zneslo. Sem zadnjič dojila kar v sobici, kjer ima masaže.

Manca, Tanayya, super sta bili. Tanayya, a nismo vse bile julija lani noseče. Že vidim, da si bila ena tistih, ki je gor dobila celih 6 kguser posted image ; jaz sem bila julija taka, da so me spraševali, če grem avgusta rodit dvojčkeuser posted image .

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 15:09:45   
Tanayya29
sm dobila inekcijo oz.blokado,zdj saj ne boli več....če bo še bolel morm ju3 h dežurnem še enkrat.Imam pa vsaj varstvo za Taja.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 15:18:22   
ninocka
Martita, a lahko prosim Maji reces, naj neha na Rubna mislit, ker sem u ze cel dan kolca? user posted image user posted image user posted image

Jst hodim pa drugac sem:
http://www.spa-center-lepote.si


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:23:39   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Martita kam pa hodiš na depilacijo, kok košta in kok časa drži...sam sej ne vem..mah to boli k sam hudič...



Jaz grem zdej po novem v LJ (do nedolgo nazaj sem tud to hodila delat v GO), pri Bežigrajskem ZD, na Peričevi, Hera se kliče salon. Drži veliko več časa kot britvica, še posebej bikini, boli pa ja.....kuker koga. Mene ja, Ninočko ne.....hudiča, morem tud jst ta Don Perignonov vosek zvohat! Ninočka, kam pa ti hodiš, da sploh ne veš, da te oskubijo (madona, a to velja tud za evrčke??)?user posted image


Kok pa tole mučenje plačate?..jaz sem si jih neki časa nazaj, ampak je full zamudno..je pa šlo kr fajn dol..s unimi lističi ( k so že povoskani) od Weet-a (al neki tazga se reče)...


user posted image očno ne vem kolk sem dala, ampak po spominu sem za pedikuro in depilacijo dale enih 60 eur? Kaj pa vem....važno, da sem drug dan lahko šla na bazen! Jaz si sama ne bi nikol upala delat depilacije s tistimi lističi....da bi si okol bikinija sama šarla tam okoli z neko smolo....ne ne ne ne....raje plačam drugim, da me mučijo in sem tik tak fertik.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Martita, a lahko prosim Maji reces, naj neha na Rubna mislit, ker sem u ze cel dan kolca? 

Jst hodim pa drugac sem:
http://www.spa-center-lepote.si



A zato naša ne more spat? Že cel dan sva noter in nori in nori....ben, važno da vem zakaj!user posted image

Lušten centerček za crkljanje (al pa mučenje, kot vzamešuser posted image ). Mogoče me pa celo kdaj zanese tja.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:24:02   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

unce drage, vem da ste se med user posted image  vse hvale teatree kremo od justa, no naj vam povem, da sem si jo koncno nabavla in zacela Tjasa mazat po obrazu kjer je mel tist trdovraten lisaj(mu ni nobena krema pomagala in sem ze sumla kako alergijo), no v enem dnevu je lisaj izginil in koza je gladka!!!
Tannaya, kaj pa ce bi ti tole poizkusla, ce nimas nobenih izvidov pa mogoce spravis stran... ker to je res cist naravno in pomoje skodit ne more.


Pri nas to kremo imenujemo ČUDEŽNA KREMA, in je res user posted image user posted image user posted image ! Meni pomaga k imam alergijo po rokah, Erno namažem, če ima kakšno pikico rdečo, bodisi na obrazu ali na ritki, prav tako Emmo in  res čez noč zgine vsaka sled user posted image !

Tanayya, če je nimaš ti jo lahko malo dam, da probaš?!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:27:16   
hruškica84
Pozdravljene mamice!
Upam da me še niste pozabile....Dolgo časa nisem bila na netu pa sploh nisem vedela da ste se prestavile na ta forum...user posted image  Danes sem vas pa našla...user posted image

Da vam napišem kaj o mojem zakladku Filipu.....Prespi celo noč, spi približno deset, dvanajst ur. Čez dan imamo nonstop akcijo...je zelo živahen otročiček...rad je zunaj, tako da greva ven vsak dan....ven ne greva samo če dežuje....od rojstva je zrastel že za 20 cm in ko sedaj gledam njegove pajacke ne morem verjeti da je bil kdaj tako majhen...zelo rad je, ne mara korenčka...

sedaj že čeblja nekaj po svoje - mama, blabla, baba...res je zanimiv...rad posluša glasbo in se gleda v ogledalu....če mu ponudiš rokico in mu rečeš zdravo ti ponudi rokico nazaj in se rokuje...že od četrtega meseca pije iz skodelice in včasih sploh noče piti mleka iz stekleničke...

odvečni kilogrami (25kg) ki so nastali med nosečnostjo so izginili (no, še dva sta odveč) in počutim se odlično...samo ko je slabo vreme me boli rez od carskega...

Materinstvo je vse in še več kar sem pričakovala...Ko me zjutraj iz posteljice "pokliče" moj mali zaklad in se mi nasmeje ko me zagleda sem najsrečnejši človek na svetu...

lepo se imejte in vesela sem, da sem vas našla, čeprav sem rodila oktobra...vendar sem sodila v vašo skupino user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:28:26   
Oranža
Ojla babuške,
 
V kranju smo se dobile in fino počvekaleuser posted image user posted image  Gruška(jst rešeto) sm te pa pozabla vprašat za recept za tist k si k Debeluški prinesla. Men je blo ful dobrouser posted image user posted image . A lohk? Hvala.
 
Sem pa šla pol v dm, pa dudic nimajouser posted image , jih je zmanjkalo. user posted image  Pol sem mu pa doma spet eno dudko tiščala in je otrok dobesedno bruhaluser posted image , zdej pa sploh ne vem več če naj mu jih še kej tiščimuser posted image user posted image . Sam prstek pa tud cuza nouser posted image user posted image .
Tanayya upam da ti blokada pomaga, pa super da imaš varstvo. Kdo ti ga pa čuva? Slikce od poroke ful lepe, si bla lepauser posted image .
Scuba super sta opraviliuser posted image .
 
Pa še eno vprašanje za štajerke: A Zreče so še naprej od Cjela, ker bi šla ju3 tja. Sam ne kopat se ampak za pohorski lomljenec gledat, k sem najdla enga k ga ima pocenuser posted image user posted image .
 
No v glavnem fajn bodte pa se še kej oglasim....


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:30:17   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Jst hodim pa drugac sem:
http://www.spa-center-lepote.si


Tukaj je depilacija s bikinijem 30€...no to niti ni tok..na kok časa pa morš pol it..to pa res še nikol nisem šla...

Na masažo hodim pa jaz na tem koncu k eni k mi je fulll uredu..masaža je pa več kot uro in pol cca 25€ 

Naša je pa dons konstantno zaspana..zdej pa res ne vem, al od vremena ali od cepljenja za rotavirus (drugo mi je skor mal mim),...mi spet na zizi spi...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:35:24   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: hruškica84
Materinstvo je vse in še več kar sem pričakovala...Ko me zjutraj iz posteljice "pokliče" moj mali zaklad in se mi nasmeje ko me zagleda sem najsrečnejši človek na svetu...


seveda da te nismo pozabile..lepo da si se javila..in super da mali Filip tako lepo napreduje....user posted image
..tole kar si napisala in sem citirala je ful lepo in še kako resnično...
..pa javi se še kaj...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu hruškica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:37:14   
rozika12
Mi še zdaj user posted image  piha, ker mi je jutranje pismo požrlo.
 
Debeluška, kje se pa dobi to kremo? Kakšna 'na dom' varijanta?
 
Sonchek, ti se pa kar pomiri, mene so tudi včeraj skulirale, predvsem Oranža, k sem bla pa čist v duhu 'joj moja je pa takooo drobna'. Statistika: 4M - 6 dni: 5470g, 63cm, kontrola 4M + 8dni: 6030g, 63,5cm.
Mam pa zdaj drug problem. Podaljšuje čas med dojenjem. Celo na 4 ure. Moje zize pa še niso na to pripravljene. No, bo tudi to minilo.
 
Frizer: kje je že to? Zdaj je inn: čop, kita, džungla ... .
 
Slike s srečanja: od otrok fantastične, jaz pa tam zadaj tako kot da bi hotla koga user posted image ....
 
Tanaya, upam da bo boljše z roko. Kakšna masaža bi morda tudi prav prišla?
 
 
 
 

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:40:34   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
 
Pa še eno vprašanje za štajerke: A Zreče so še naprej od Cjela, ker bi šla ju3 tja. Sam ne kopat se ampak za pohorski lomljenec gledat, k sem najdla enga k ga ima pocenuser posted image user posted image .
 
No v glavnem fajn bodte pa se še kej oglasim....


..če jaz kaj vem, so zreče med Celjem in Mariborom...
evp poglej in približaj

http://www.najdi.si/search_maps.jsp?q=zre%C4%8De&tab=maps&o=0

Tanayya..no sam da ne boli več..upam da bo jutri boljše

nič grem kej še narest..
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:41:46   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


Pa še eno vprašanje za štajerke: A Zreče so še naprej od Cjela, ker bi šla ju3 tja. Sam ne kopat se ampak za pohorski lomljenec gledat, k sem najdla enga k ga ima pocenuser posted image user posted image .




Zreče so tik pod Roglo.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:42:03   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Pa še eno vprašanje za štajerke: A Zreče so še naprej od Cjela, ker bi šla ju3 tja. Sam ne kopat se ampak za pohorski lomljenec gledat, k sem najdla enga k ga ima pocenuser posted image user posted image .
 



Ja, zrece so za celjem in pred konjicami.

Nana Liza- a se ze kej pozna?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 16:45:03   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12


Slike s srečanja:

..lej zdej si me spomnila da sem že prej hotla neki napisat pa sem pozabla...men se zdi da jaz vanjo.v ali po novem oranžo že od nekje poznam, pa pojma nimam od kje bl k j gledam bolj se mi zdi..no sej bomo enkrat prišle skup pa pokomentirale...
Ponavadi si face fulll zapomnim, imen al pa od kod je kdo pa fulll težko...
 

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 17:49:22   
barika
Pa še eno vprašanje za štajerke: A Zreče so še naprej od Cjela, ker bi šla ju3 tja. Sam ne kopat se ampak za pohorski lomljenec gledat, k sem najdla enga k ga ima pocen


ja ene 20 minut iz celja celje-vojnik-konjice-zreče - rogla
pa ej, savno si privošči, je ful fajn - tud če nimaš namenauser posted image user posted image pa pust tist kameje tam,pejte se kopat, pa masirat, pa savnat, bo boljšuser posted image user posted image

Ajtak, kolk pa pride ta krema??

rozika, kaj je to đungla??? a to je to, če se 1 teden ne počešeš, pa potem vse po "luftu" štrliuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil barika -- 11.4.2008 17:51:44 >

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 17:59:08   
scubadiver
No Lana je res zaspala po cepljenju kot ubita ampka samo za 20 minut. Po tem se je zbudila in začela tako krčevito jokat da je bla groza. Sploh je nisem mogla potolažit. Ne čaj, ne duda, ne nosit ne ujčkat. Če sem jo odložila je blo malo boljše, takoj ko sem se je spet dotaknila pa spet tak jo da je bla groza. Prav nisem mogla met ušesa zraven. Sem jo spet odložila, spet boljše.
A lahko takle otročiček že zameri? Da je bila jezna name ker sem pustila da so jo cepili???
No ta jok je trajal 2 uri. Vmes je pojedla ene pol doze svojega mlekca, pa spet naprej v jok. Grozljivo je blo. No, po dveh urah se je počasi umirila in sva obe mal zaspali. Aja vmes sem ji dala panadol baby ker sem se bala tele reakcije. Sej ga nisem usrala a ne? To mi je dala P po prejšnjem cepljeljenju recept če bi slučajno dobila vročino. Je pa to kot en naš lekadol. Po mojem ni panike a ne? Ampak sem bla res obupana in nisem vedla kaj naj še naredim da bi revčka nehala jokat. Zdej se pa smeji tle zraven in jo lahko celo primem brez da spet pade v jok..

MI je pa dala za vneto bradavičko byvacin kremo - antibiotik tko da upam da bo pomagalo. Tanayya sem ji pa pokazala tisto kremico ki si mi jo ti dala včeraj in je rekla da se te kreme ne predpisuje tako majhnim otrokom user posted image
Debeluška najlepša hvala za fotke, res so krasne user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 18:07:37   
barika
punce, Martin spi pa že od 16.00user posted image user posted image , zdej se je  pa moj zraven ulegel, pa ga ne morem "po pomoti" zbudit, ker če ga bo takle sral, potem, ne bo šel spat, ko bo BB--se pravi ob osmih zvečer...taka je njegova ura, pa še lačen bo (čez 5 minutuser posted image ), pa še na obisk bi mogl it (pa se mi ne da it)
a, pa danes bi mogel jesti brokoli, pa ni velik manjkal, da bi ga v bučo dobla...se je davil, spakoval, špukal...nič ni pojedel...pa sem mu da dala najprej samega, pa z AM, pa nič...potem je pa užaljeno spil flašo mlekauser posted image . Jutri dobi pa špinačo s krompirjem - bomo vidluser posted image

Tannaya, tale blokada pa boli,a???user posted image Jaz sem jo enkrat dobila v prst - na vsako stran malo...sem kr zvezde vidlauser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 19:10:06   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: martita
Patronažka - k nam je ni blo. Kaj pa vem...mogoče so pa pozabili na nas. Eh, sem sem oziroma še bom vse od vas zvedla, tako da ni panike.

To je zato ker se je k mami11 preselila


No, no punce, samo brez foušarije; imam njen mobi, če jo kaj potrebujeta (ja, občasno se pa res slišiva, je taka fejst ženska; ne vem, če sta opazili, ampak v enem od decembrskih Nedeljskih Dnevnikov je bil članek o njej in njeni hčerki, ki je tudi patronažka v naši občini).

..a je Metka to?

Scuba..pomoje ni panike..jaz sem ji zadnjč dala svečko, mi je napisala P. recept, v lekarni mi je pa rekla da ji komot dam kot preventivo zvečer pred spanjem... in ni nobene panike...mogoče jo pa boli mesto vboda...daj ji obkladke s fiziološko razstopino na to mesto...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 19:12:49   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Scuba..pomoje ni panike..jaz sem ji zadnjč dala svečko, mi je napisala P. recept, v lekarni mi je pa rekla da ji komot dam kot preventivo zvečer pred spanjem... in ni nobene panike...mogoče jo pa boli mesto vboda...daj ji obkladke s fiziološko razstopino na to mesto...



to sem ji tud dala ja, pa glihkar spet zmočila. Hvala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Zanositev po splavu
Anjuša

Ali ste imele po splavu(ne po spontanem splavu) v naslednji-ih nosečnosti težave?

Ne (84%)

Da, zelo hude (8%)

Da, vendar manjše (7%)


Število vseh glasov: 135

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!