|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 23:13:08   
ninocka
Jst sem dal zadnjic 70EUR za strizenje in pramene, pa na dom je prisla (kar pomeni da je delala na crno) user posted image user posted image user posted image
Prvic in zadnjic, grem raj naslednjic v salon, pa placam tam 50 EUR, sam si res nisem mogla trenutno privoscit 3 urnega odhoda.

Mene pa ze cel dan ful glava boli, grem spat, upam da mi bo bubi pustu eno noc bolj mirno, da se moja buca spocije. Nocko!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 23:16:03   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

manca-lusne slikice, bila si lepa nevestica in sta lep par s tvojim mozekom! user posted image user posted image user posted image


Se podpišemuser posted image .
 
V glavnem, a jutri bomo pol samo 3? Debeluška valjda pridešuser posted image , itak bo dež pa ni kej drugega početuser posted image .
Frizer: punce ve ste nore...jst dam za striženjein barvanje mene, pa moža pa eneja cca.40€user posted image user posted image . No bom pa čist točn vam povedala naslednji petekuser posted image user posted image , Samo 2 meseca nazaj se mi zdi da je blo 43€ vse skupuser posted image
 
Slikce so hudo fajnuser posted image user posted image user posted image .
 
Aja pa še to,moj spomin je res ko un ta hud ementaler; včerej zvečer sem namreč dala peči kruh. Konec zgodbe. Zakaj? Ker me dons zvečer mož vpraša; a imamo kej kruha? Pa jst; ja valjda, sej sm ga spekla že včeri! Pa on: ja kje pa je ? Pa jst; ja v kruhomatu sem ga pozabla. Pa on(odpre pokrov pa pogleda not): a se ti hecaš al kva? Pa jst: ja kaj al ga ni al kako? Pa on: jah, je še v stanju sestavinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V glavnem vse sem naštimala pa pozabla na GUMB prtisnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ne rečem da sem itak pozabla da ga pečemuser posted image user posted image user posted image
No zdj vas pa pozdravljam.
Nočko!!

< Sporočilo je popravil Oranža -- 10.4.2008 23:17:56 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 7:57:02   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Lana je včeraj zaspala ob osmih in se v histeričnem joku zbudila okoli 22h. Očitno jo je tlačila mora da ima 11 bratcev in sestric user posted image user posted image (al kolk otročičkov je blo včeraj)
Smo jo uspavali nazaj z malo čajčka in dudo in je hitro zaspala in potegnila do pol sedmih ko se je odločila da ima dovolj. Zdej je že pojedla in je že skopana da bo lepa, čista za pediatra. Pa da se do takrat še ohladi. Zdej pa  spet pančka user posted image

Sem vam pa pripravila še kavo in zdrav zajtrk (kava je brez mleka da jo lahko spijejo tudi tiste ki so na dieti brez mleka)

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:01:20   
ninocka
Sto je danas ljep i suncan dan.....


Doooobroooo jutroooo!!!!!

En kofi to go, en pravi caj in eno banano vas castim. Ce pa keri ni prav, ne sprejemam pritozb user posted image user posted image user posted image

Joj, mene ze razganja, k je tak soncek zunaj, pa pticki pojejo, pa potocek zlubori in listje selesti....


Ze papam zajtr, Runem ma neke hude samogovore v posteljci, pol pa gremo mal pospravt (pride dons od mojga sestricna s tamalim po oblekce za njeno svakinjo user posted image user posted image ), pol pa se na kaksne sprehod.
Uceraj smo sli ob 6ih na sprehod, je blo tko toplo zunaj, Ruben je oddremal se eno kitico, potem popapal kasico in je bil ze spet ful zaspan in smo sli ajat.
Ko se vceraj tam pri debeluski ni in ni hotu nahrant - ker je blo vse ful zanimivo, pa novo inje samo okrog bulu - pa prideva domov, ga nesem v spalnico, da ga, revcka, nahranim, pa si zacne ful ogledovat, kao kaj je pa zdej to zaena soba...sem ga pol kr pustila se 1/2 ure, da se je nauzil lepot prostora, pol je bil pa pripravljen jest in je koncno neki konkretnega pojedu.

Sem pa pojedla moje cokomueslije, zdej pa caka se bubija ena doza user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:12:03   
ajtak
JST BOM POP****LA user posted image user posted image user posted image user posted image

sem sla nazaj do strani 63 in poiskala seznam, ga uredila in zbrisala slikce, da bo ja dost placa... pa mi spet napise tole:


Microsoft VBScript runtime error '800a0009'
Subscript out of range: '[number: -1]'
/forum/js/rteclass.asp, line 336

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:28:41   
nemrak
user posted image user posted image ,
ajtak , vprašaj moderatorja!!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:56:50   
tintin
manca - bila si lepa nevesta! no, jaz sem tudi že pred časom hotla dat par slikc gor, pa ne grem ker router ne pustiuser posted image . Baje pa še zmer visi najina slikca pri Foto Šturm v Škofji Loki. Sva se pa tudi midva poročila l.2005.
user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:57:06   
rozika12
O ne, tako lepo sem napisala, tako veliko,
še enkrat hvala,
pa odgovor za sonchek, pa to in ono in vse je šlo v maloro, pa da user posted image
 

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:58:10   
BrinaS
Jutro, pa hvala za kavo in zajtrk Scubadiver in Ninocka. Danes brez Dela al kako?


IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Sto je danas ljep i suncan dan.....

Joj, mene ze razganja, k je tak soncek zunaj, pa pticki pojejo, pa potocek zlubori in listje selesti....



Iz kje si pa ti doma?user posted image  Nas del Golovca je pa cisto crnuser posted image user posted image  samo dezuje se ne.
No ocitno je glavobol popustiluser posted image

Scubadiver, a Lana ze zna povedat, da hoce bit edinkauser posted image user posted image user posted image

Tannaya, kaj pa je sploh s tvojo roko, da je tako hudo? Kaj se je zgodilo?

Sonchek, super darilo. Pa user posted image  za nov vozicek, da bi Neli uzivala v njemuser posted image

Debeluska, se po slikah se vidi, da ti je vceraj vse uspelo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 8:58:17   
rozika12
Ja ni kaj, tale računalnik deluje namesto Junga user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:12:11   
barika
JUTRO!!!
punce imam eno prošnjo...tiste, ki imate maxi cosi lupinice...(verjetno bo Tanayya vedla najboljš), jaz sem dala prevleko prat, pa jo dam danes nazaj gor...zdej me pa zanima, kok pride pas tam dol fixiran, tole mislim -->user posted image - a mi lahko kera  poslika lupinicco tak bolj v detajle pri pasih, ne vem kok ga morem zahaklatuser posted image

frizer me pride okoli 20€, Tanayya, kaj teb dela za preostalih 60 res ne vemuser posted image user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:29:53   
barika
Scuba, super si, hvala!!user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:35:26   
Dajica
Jutro!
Ja, tud pri nas dezuje in delavci pod streho cakajo kaj bo, al se bo kej zjasnilo al ne. K bi vsaj nehalo padat, vsaj za par urc user posted image

A frizer, kaj je ze to user posted image Nazadnje sem bila, preden sem sla rodit. Sem hotla it lepa rodit, zdej k sem pa ze mamica, pa zgleda, da nocm bit vec lepa user posted image Jp, bo treba it spet mal pod skarje. Sem pa dala za pranje, strizenje, fenanje 20€ pr eni kolegici v salonu. Me pa vedno tko fajn zmasira med pranjem, da skor zapredem.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:36:16   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Sto je danas ljep i suncan dan.....


Joj, mene ze razganja, k je tak soncek zunaj, pa pticki pojejo, pa potocek zlubori in listje selesti....




Ej wake up girl......user posted image user posted image user posted image user posted image No vsaj na mojem koncu(Martitauser posted image user posted image user posted image ) pada dež la la la la la .......
 
Drugač pa dobro jutro,
 
Hvala Scubi za zajtrk pa Ninočki za kofi, čaj in bananouser posted image . Moj user posted image  je bil včerej tolk zmatran od vseh ''čvek in čvekic'' da je že ob 9h mrknil in spal do danes 8.30user posted image user posted image user posted image .
 
Scuba dobr opravtauser posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS


Tannaya, kaj pa je sploh s tvojo roko, da je tako hudo? Kaj se je zgodilo?


 
To pa mene tud zanima? Nisi včeri nič potarnalauser posted image  al sem pa jst preslišala.
 
No kwa je pol za dons? a pridete al ne? Gruška, Debeluška, Tanayya, Manca??????
 
No v glavnem mi2 bova zdej jedla pa se zrihtamo pol pa v KR.
 
 
Aja Sonchek res lepo darilceuser posted image user posted image user posted image . Imaš ful smisel za te rečiuser posted image user posted image . Jst sem bl antitalentuser posted image user posted image
Čao
 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:42:03   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Sto je danas ljep i suncan dan.....

Joj, mene ze razganja, k je tak soncek zunaj, pa pticki pojejo, pa potocek zlubori in listje selesti....



Iz kje si pa ti doma?user posted image  Nas del Golovca je pa cisto crnuser posted image user posted image  samo dezuje se ne.
No ocitno je glavobol popustiluser posted image



No, sej 2 min po tem je tud pr nam ratalo cist crno in zacelo dezevat, zato sva sla z Rubnom se mal spat. Jebenti vreme user posted image user posted image user posted image

Nc, pol pa likalnik klice, ce ze ven ne morem user posted image

Ja, glava me je pa nehalka bolet, HB. Pomoje mi je manjkla jutranja kavica vceraj.


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Lana je včeraj zaspala ob osmih in se v histeričnem joku zbudila okoli 22h. Očitno jo je tlačila mora da ima 11 bratcev in sestric (al kolk otročičkov je blo včeraj)


user posted image user posted image user posted image user posted image   Sam jst mislim, da jo je tlacla, zato ker je ugotovila, da jih je 11 premal in bi mami mogla se kaksnega nastimat user posted image user posted image user posted image

Oranza, a pol sta v glavnem z mozem ful uzivala v svezem kruhu user posted image user posted image user posted image

Tehtnica - jst mojo prodam, ker neki narobe kile kaze. Cist vedno jih pokaze vec kolkr bi jih mogla, ker jst v srcu vem, da nimam tolk kguser posted image
Depiliranje - komi cakam, da bom lahko sla k kozmeticarki, sem ze taka k medvedka. Da mi zdepilira noge + brazilska. Martita, ja tole z otroskim pudrom tud jst vem, al ap ce mas po britju vneto kozo, si namazes in je takoj boljs. Brazilsko pa men dela z enim don perinjon voskom (ne vem kako se tocno rece) in cist nc ne boli user posted image user posted image user posted image
Manca, lepa nevesta si bla, pa lepa obleka, sploh krilo mi je svetovno user posted image user posted image user posted image user posted image Sopek je pa popoln user posted image user posted image user posted image

Sonchek, lepo si nardila darilo user posted image user posted image user posted image Sem se spomnla, kaj sem jst enkrat eni kolegici za 18 RD nardila - skuhala sme ji cokoladni liker, pol sem pa etiketo nardila neki v stilu z njenim RDjem - 18, pa ime likerja po njenem, pa ustanovljen od ...pa njen rojstni datum...

Ajtak, kontaktiri moderatorej in vprasaj zakja ne dovoli objave.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:51:17   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Ja, glava me je pa nehalka bolet, HB. Pomoje mi je manjkla jutranja kavica vceraj.

Ajtak, kontaktiri moderatorej in vprasaj zakja ne dovoli objave.



user posted image user posted image user posted image  ... ti ga pa pihnes...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:57:18   
barika
Celju je tud sonček rekel pa-pa, zdej je pa ful črno, pa še škropit je začeluser posted image  (spet bo mali tečen)- -še dobr da mamo balkon.uf depiliranjei n te zadeve...jst se kr pobrjem..pa tud pr men otroški puder lavfa 100 na uro.

Oranža...ti ga biksaš no...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček srečna bodi, da imaš talent pa ideje...jaz sem anti, anti-- (pa bi mi včasih prav prišlo, da bi imela kakšno idejo za darilo)

jaz sem pa danes že rač. mizo s sokom polila ---upam, da moj ne bo nič opazil (ker je šlo vse po njegovi strani user posted image user posted image user posted image  pa po tipkovnici, tak da zdej odcejam tipkovnicomonitor pa tud upam, da ne bo kakšne "napake" javil)

vam povem, kok sem žleht...dam malemu zizo..pač da vidim...in on mene čukasto gleda, kaj zdej to, pa da v usta, pa se full kremži zraven, pa jaz še kr vztrajam... pa on mene ful stitsne...še dobr da nima zobovuser posted image , zdej je pa od vsega hudega zaspal.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 9:58:58   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Ja, glava me je pa nehalka bolet, HB. Pomoje mi je manjkla jutranja kavica vceraj.

Ajtak, kontaktiri moderatorej in vprasaj zakja ne dovoli objave.



user posted image user posted image user posted image  ... ti ga pa pihnes...


vidim, da gruška nič več seznama ne ureja - tak da ne vodim več..."spljoh"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:15:26   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Oranza, a pol sta v glavnem z mozem ful uzivala v svezem kruhu user posted image user posted image user posted image



Ej ne boš verjela, da pol sem ga clo spekla in dons zjutri ven vzelauser posted image user posted image user posted image .
 
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Oranža...ti ga biksaš no...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
.

Aneuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Ja, glava me je pa nehalka bolet, HB. Pomoje mi je manjkla jutranja kavica vceraj.

Ajtak, kontaktiri moderatorej in vprasaj zakja ne dovoli objave.



user posted image user posted image user posted image  ... ti ga pa pihnes...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pr nas pa zdej že sonček sijeuser posted image .-.....kr neki tale vremeuser posted image user posted image user posted image user posted image
U madonca kolk je že ura, spet bom pozna za qlandijo.....punce pridemž, ne uidet.

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:27:25   
ajtak
kerga moderatorja naj pa vprasam??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:30:07   
scubadiver
Lepo se imejte v Qlandiji pa ne preveč čvekat, že itak je skos dež user posted image
Lana spi že od osmih. Zgleda se je odločila da če bo spala ne bo treba k pediatrinji user posted image user posted image  To je itak en velik čudež da tok spi čez dan. Se kaj takega ni zgodilo od prejšnega cepljenja naprej. Je mami celo uspela mal pospravit user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:30:36   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

kerga moderatorja naj pa vprasam??

Jerneja RRuser posted image  alč pa piši na pomoč@ringaraja.net


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:31:41   
Tanayya29
jutro!

roka ma ne vem neki me je zaštihal,danes me še full boli,iz vratu dol..sm vzela dva nalgesina,pa je malce bolje.Ne vem,a naj grem popoldne do svoje zdravnice,kaj mislte?Sva pa sama,pa bi mogla še tamalga s seboj vzet?Sam je pa nekoliko bolje kot včeraj,lahko sem se kaj zaležala,ampak boli pa k hudič?Sem pa klicala sosedko,ki je zdravnica,pa je rekla,da naj si full z vročo vodo stuširam,je pomagalo,vendar kaj naj cel dan pod tušem stojim?
martita ta velka mustela je 20 evrov,ta mala pa 13 evrov.
barika jaz nimam te lupinice,mi imamo v avtku avtosedežek,lupinco mam pa eno sposojeno,če ne bi ti pomagala.

grem malo pospravit....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:34:19   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

kerga moderatorja naj pa vprasam??


NalinRR je moderator na Starši čvekamo. je zelo prijazna punca, bo sigurno pomagala user posted image  

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
11.4.2008 10:36:20   
barika
Ajtak, al pa našo Jančiko vpraši...ona vse ve, je tak, Jančikauser posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje
agnes

Do kdaj ste oziroma nameravate dojiti?

Do štirih mesecev starosti. (20%)

Do šestih mesecev starosti. (18%)

Do enega leta. (47%)

Do dveh let. (11%)

Do treh let. (2%)

Več kot tri leta. (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!