|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:10:58   
sonchek
No sem vesela da je uspel zmenek pri debeluški..vse ste ful luštne..pa vaši malčki tudi....user posted image user posted image user posted image

Mi smo se pa danes cel dan potepali...najprej sva bili pri kolegici, k me je čist zapalila za Buggster-ja...grrrrr..a morš neeeeeeeeee...pa naša bi ga res fulll rada imela...user posted image ............ pol sva pa šli do P. in naju je vseeno cepila za rotavirus, tiso cepljenje smo pa prestavili na drug teden...tko da smo tudi to opravile, šle na obisk k moji mami...in prihitele domov šele ob 20-ih..
Naša že spi kot ubita, sem jo na hitr skopala in se je najedla in pana...

Jaz grem pa tudi zdej pod tuš..pol vas še kej preberem..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:11:12   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Ena je pri meni pozabila mini torbico s potrebščinami za previjanje otroka, prosim da se javi, katera je to. Je pa ena od tistih, ki so "ušle" skozi okno user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kdo pa drug user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:12:57   
rozika12
Debeluška, če se najde še kje kak roza čeveljček pa bela štrikana nogavica, se name spomniuser posted image . Nikjer za vraga ne najdem. Ne doma, ne na stopnicah...???? O, morda pa je kateri v torbo padlo, tako kot Scubi bonbon, ho ho houser posted image user posted image .
 

< Sporočilo je popravil rozika12 -- 10.4.2008 21:14:01 >

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:13:19   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Ena je pri meni pozabila mini torbico s potrebščinami za previjanje otroka, prosim da se javi, katera je to. Je pa ena od tistih, ki so "ušle" skozi okno user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kdo pa drug user posted image user posted image user posted image


... user posted image user posted image user posted image ... user posted image ..... sem mela tok dela s posodo, pa z lezenjem skozi okno, da še dobr, da nisem šla v copatih domov .... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:13:35   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Debeluška, luštne fotke user posted image  .... čeprav mi je zdaj res jasno, da NUJNO rabim frizerja user posted image  .... mi tok hitr rastejo lasje, da sem en dva tri z narastkom ... za znoret ... a pozna katera kakšnega dobrega frizerja? ...user posted image Pa še to me zanima - kolk plačate frizerja? Jaz sem nazadnje (2 meseca nazaj) dala za pranje, pramena, striženje špic in fen - 60€ ... a ni to velik?  

..jaz dam za frizerja s prameni ali barvanjem okoli 32 evra..sicer grem v Grosuplje k v Lj bi takoj plačala dvojno...men se to res zdi full velik- 60evrov...
pa k mi tudi tok hitro lasje rastejo da bi bla lohk skor vsak mesec tm...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:14:11   
sliva10
Zdaj mam pa računalnik popravljen se mi je včeraj sesedu. Se vidi sem že preveč na rr-juuser posted image user posted image


Sonchek superca siuser posted image user posted image user posted image user posted image . Imaš kakšen dobr verz za 50letnico bi te prosila na ZS

Slikce čudovite. Ampak ta skozi okno pa je najboljšauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:14:55   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Jutro
No danes pa Mark praznuje smo že stari 5 mesecev,vse najboljše sonček moj ti želi mamica in vam pošilja


pa da ne pozabim..Mark vse najboljše....user posted image  

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:16:13   
tintin
jaz dam samo za striženje 26 evrov user posted image v Kranju. Sicer sem res eno uro na stolu, pa dolge lase imam, ampak vseenouser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:16:18   
sliva10
user posted image user posted image user posted image MARK ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:16:56   
tintin
Mark, vse naj naj! 

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:18:00   
Tanayya29
Gruška ma vprašaš za dobrega frizerja???????ja  gušti user posted image user posted image user posted image .Drugače imam pa jaz fajn frizerja,če te zanima povej.

joj kok lepe fotke,res!!!!user posted image user posted image jst pa sm tut na uni skupinski mal čudna.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:19:48   
Tanayya29
Jst dam za striženje in barvanje okrog 80 e?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:20:32   
Tanayya29
Dragi Mark,vse najboljše!!!!!!!!!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:21:01   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Sonchek superca siuser posted image user posted image user posted image user posted image . Imaš kakšen dobr verz za 50letnico bi te prosila na ZS

SEM TI POSLALA e-mail..ker ne gre na ZS..TEGA JE KR VELIKO MAL POGLEJ MOGOČE SE PA KEJ NAJDE..ups velike črke...
...mal probaj skombinirati, in zihr kej dobrega sestaviš...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:21:06   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Gruška ma vprašaš za dobrega frizerja???????ja  gušti user posted image user posted image user posted image .


Ta pa samo smetano striže, jaz pa nimam vez pri njemu....  user posted image user posted image user posted image

Ja kr povej Tannaya, res rabm.... ZS?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:22:16   
scubadiver
Debeluška ful so luštne slikce. Matr ampak na uni tazadnji je pa sama ****. Še dobr da sem kadila na balkonu glih takrat da Lana ni bla del tega user posted image
 
Gruška jaz sem ful ful zadovoljna s svojo frizerko. Ima salon v Ljubljani pri tržnici in v Domžalah. Plačala sem pa zadnjič se mi zdi da 45 eur za striženje in pramena. Hvala še enkrat za posodo.

Rozika jaz v svoji torbi nisem nič našla. Razen seveda tistih bonbonov ki so zadeli mojo torbo user posted image . Upam da boš našla.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:22:30   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Jst dam za striženje in barvanje okrog 80 e?user posted image user posted image user posted image


halooooo..ja sej zato pa kej tvoj frizer tok doberrrrrrrr...bog ve kaj še zraven vse naredi za ta denar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:22:49   
gruška
Čak mal Tannaya, sej tvoj je pa še dražji kot moj user posted image  ... kr mej ga user posted image  ........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:22:57   
Tanayya29
Jaz se strižem pr Matjažu(mič na igriški),samo je full drag,jaz sem full zadovoljna.lahko ti pošljem na ZS tel.,če želiš,samo so dragi tam....

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:23:29   
scubadiver
hehe mi je cenzuriralo besedo k_u_r_b_a_r_i_j_a user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:25:04   
Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Jst dam za striženje in barvanje okrog 80 e?user posted image user posted image user posted image


halooooo..ja sej zato pa kej tvoj frizer tok doberrrrrrrr...bog ve kaj še zraven vse naredi za ta denar user posted image user posted image user posted image

sorry,ampak v Lj so vsi tok dragi,večina,če pa prevlada sam Mič pa Stevo itd..jst pa hodm glih sm...,raje dam 20 e več,pa me res full fajn postriže.Se vid razlika,k zdj nazadnje sm šla v Medvode kr h eni,pa bi se sama bolje postrigla

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 10.4.2008 21:26:32 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:26:14   
Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

hehe mi je cenzuriralo besedo k_u_r_b_a_r_i_j_a user posted image
  
mater kva pa ti pišeš


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:26:29   
gruška
A ni ena novembrka frizerka user posted image .... Laubica, al katera že user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:27:12   
Tanayya29
jA je ja

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:27:58   
manca
Tintin: Poceni frizerka je tukaj pri nas v našem kraju, samo ne vem pa koliko računa farbanje...lahko ti pa napišem telefonsko pa jo pokličeš in vprašaš. Ima pa samo na naročanje.



Danes je imela Maja cepljenje. Je bila odlično razpoložena, je skos nekaj čebljala, se smejala..pa doktarca ji je ful všeč, se je mogla za njo obračatuser posted image . Pri 4m 3,5t ima 8.140 g ter 67,5 cm

A
mislite da smo našli ključe? Ma ja, kar sanjajte...ključev ni. Nazadnje sem jih imela v rokah v nedeljo ko smo prišli iz sprehoda in sem jih dala možu skupaj z mojo jakno. V ponedeljek in torek sva bili tako ali tako skos notri ker je bil dež, včeraj sva pa imele sprehod kar po balkonu. Hja, upam da jih kmalu najdemo...še nikol se nam ni zgodilo da bi zgubili ključe. Sem pa zato sunila možu en ključ...od garaže seveda...ker drugač bi mogle bit skos domauser posted image


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Katero ime izbrati ?
kija

,

Kristan (20%)

Timon (22%)

Tristan (40%)

Ruben (18%)


Število vseh glasov: 221

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!