|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 18:45:07   
nicolina
Ojla,
super, da ste se imele lepo pri Debeluški. user posted image  Čakamo fotke.
Mi smo tud preživeli cepljenje, danes je samo pikico zajokal. user posted image

Imamo pa 7320 g in 68,5 cm pri 4,5 mesecih, ajtak, tako da lahko dopišeš.

Se beremo zvečer.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 18:46:37   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

martita patronažko moraš poklicatuser posted image


A ja? user posted image
Sonchek, a našo tudi? Ma če je tako, pa nč. Kot sem že prej rekla, bom pa pri vas pobirala nasvete.user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:00:07   
levčica
ojla!

Tut midva se želiva zahvalt za gostoljublje: DEBELUŠKA HVAAALAAAAA! user posted image
Je blo pa res lušno pa mmmmmmm okusnouser posted image ! Na koncu pa še hecno, ko so čez okno lezliuser posted image user posted image user posted image

Js sm pa pozabila za kakšen nasvet vprašat (okvirčki, avatar,...). Mah pa drugič!

Upam da se kmal spet kje vidmo pa poklepetamo!

Čao!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:05:41   
Oranža
Dan,

Debeluška 1000x hvala za vse gostoljubje, ki si nam ga izkazala in za vse dobrote s katerimi si nas postreglauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja skoz okno sem pa tud jst lezla(Scuba pa se nisem zataknila)user posted image user posted image user posted image user posted image . Imajo dost široka oknauser posted image user posted image user posted image .

Brina, Martita, Rozika, Mama11, Levčica, Tanayya...lepo vas je blo spoznatuser posted image user posted image , ostale pa je blo lepo spet videtuser posted image user posted image . Upam da nisem katere izpustila.

Komi čakam da bo lepo vreme pa toplo pa da se kej zmenmo pa udarmo enodnevni izlet recimo na Bleduuser posted image .

Debeluška bi te pa prosila, če mi boš kakšno slikco lohk tud na mejl poslalauser posted image . Hvala. Zlata siuser posted image (ti pošljem ZS)
Aja pa ju3 se dobimo v Qlandiji(Gruška, Tintin, Manca?, pa moja malenkost). Se pridruži še katera? Debeluška? Tanayya???

No v glavnem fajn bodte, grem tamalga zrihtat počasi user posted image , se pol še beremo.
Čau

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:29:58   
tintin
Hojla,
jutri se dobimo v qlandii oz. vas prideva samo pozdravit, ker sva oba "malo bolna". Mene malo boli grlo, mojemu malemu mucku teče iz nosa in malo kašlja. Če bo v dobrem stanju prideva, drugače (sicer zelo nerada) bova mogla prosit Gruško, če nama stvari dostaviuser posted image .  Gruška, te pokličem, če naju ne bo.
Seveda sva se oba nalezla od našega atija, ki je bil prehlajen konec prejšnega tedna. Če bo šlo tako kot pri njemu, vročine ne bo, upamo na najboljše. Sem klicala P je rekla samo spirat s fiziološko in ven s pumpico sluz vlečt, pa nič druzga. Jaz sem ga pa vseeno namazala z otroškim Narhinel balsamom po prsih in med lopaticama in mu dala pol žličke slezovega sirupa. Itak imamo pa celo noč prižgan vlažilec zraka, tako da maybe se bo izmazal.
Lepo, da ste se imele fajn na srečanju! Čakamo na foto material!
Papa!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:32:36   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Zapp - isto mnenje kot ostale, drugace pa vprasi Tinaajo, ona pa A-N-J-A sta eksperti za vozicke


Ok ,če ste me že glih omenile bom pa mal pokomentirala Zapp-a z eno besedo podenuser posted image .Bil je uporaben samo z lupinco,ko pa smo jo nehali uporabljat,smo ga pa po hitrem postopku prodali.
Tinaaja bo rekla da si nabavi Buggsterja in še prav ima.Če ne bi zamenjala že 5 vozičkov,bi ga tud jaz 100%kupila,tko pa ga ne upam,ker lahko mojga kap zadeneuser posted image .


a bova se tukaj smetili o vozickih user posted image user posted image user posted image moj ne pada vec dol, ampak samo zavije z ocmi in rece: ja ce tako zelis user posted image se je ze naucil, da se ne splaca pregovarjat.. po 3 vozickih v 10 mesecih user posted image user posted image user posted image user posted image

drugace pa .. chicco ima aprila dobro akcijo Ponee xs po 97€.. tud ni svoh marela, dobrih 5kg, ima lok, nakupovalno kosaro, poleze se (ne cist), rocaj je nastavljiv..

buggster pa rules! kako se ze rece - ima vse, kar imajo veliki user posted image ampak 2008 model, soncek.si in rutar imata 2007, oz rutar je ukinil prodajo. naj Sonchek komentira, je lepoticka Neli ze stestirala buggsterja user posted image




Mislim  da se je Neli odločila...jah kaj čmo kocka je padlauser posted image user posted image user posted image ,sam zdej more pa sam še atija prepričat, da si ga res želi, ker je huuuuuuuddddduser posted image user posted image user posted image ... 

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:34:10   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

martita patronažko moraš poklicatuser posted image


A ja? user posted image
Sonchek, a našo tudi? Ma če je tako, pa nč. Kot sem že prej rekla, bom pa pri vas pobirala nasvete.user posted image


..tudi jaaaaaaa...čeprov bi pomoje mogla ona tebe user posted image ..vsaj kokr sem si jaz zapomnila..jo kr poklič...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:38:48   
Nana Liza
Debeluška -  najlepša hvala za gostoljubje. Čeprav žal nisem mogla nič poskusiti zaradi moje diete, je vse zgledalo fantastično in takoo mamljivo, sploh pecivo.

Čakam fotomaterial. Lepo vas je bilo videti, se še kaj zvečer oglasim, ko damo otroke spat.user posted image

Tanayya - thanks.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:40:53   
gruška
Debeluška, tut z moje strani hvala za postrežbo, pa Emmo bomo vzel kdaj za varuško, če lahko user posted image ........ je prav simpatična deklica ....
Skozi okno sem pa tudi jaz lezla in to v kiklci user posted image user posted image ............... smo imeli brezplačni tečaj plezanja skozi okno ... user posted image

Rozika, pa sem končno še tebe spoznala.... sem pa bila presenečena, ko si povedala od kje si, ker si zadjič rekla, da je Vrhnika predaleč, da bi prišla, v Škofjo loko si pa šla (pa je še enkrat dlje user posted image ) ....

Levčica, prejle je pa moja Pika ponesreči z mojga telefona klicala tvojo sošolko user posted image ... sem jo potem še enkrat klicala, pa je rekla, da bo z veseljem enkrat prišla k meni, ko boš tudi ti prišla ... tko da - zmenta se, pa pokličta .... user posted image

Grem še Tajo skopat, tavelkadva sta že v pižami ....

user posted image  Ja, jutr se dobimo ob 11ih v Qlandiji (oranža, tintin, manca, jaz....) pride še katera?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:46:57   
levčica
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Levčica, prejle je pa moja Pika ponesreči z mojga telefona klicala tvojo sošolko user posted image ... sem jo potem še enkrat klicala, pa je rekla, da bo z veseljem enkrat prišla k meni, ko boš tudi ti prišla ... tko da - zmenta se, pa pokličta .... user posted image



Ja sva že govorili pa se bomo za drug teden kej zmenile!?!user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 19:49:14   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Levčica, prejle je pa moja Pika ponesreči z mojga telefona klicala tvojo sošolko user posted image ... sem jo potem še enkrat klicala, pa je rekla, da bo z veseljem enkrat prišla k meni, ko boš tudi ti prišla ... tko da - zmenta se, pa pokličta .... user posted image



Ja sva že govorili pa se bomo za drug teden kej zmenile!?!user posted image


Supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr!!!!!!! user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:09:23   
ajtak
hej, hej,

punce, ko se zacne delat hribcek na dlesni- kok casa traja da zob izraste?? A je mozno, da bi najprej dobil dvojko?

Drugace smo malo tecni zarad dlesni, ostalo pa super in veselo koristimo tople dneve in vozickamo 2× dnevno!

Vozicek: Tud jaz mam Chicco Ponee xs in je krasen!!

Kdaj boste spet kej v ce hodile?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:11:02   
mama11
Debeluška, še od mene najlepša hvala za današnje gostoljubje. Si neverjetno pogumna gostiteljica, da si nas vse prenesla, saj je kar mrgolelo mamic in otročkov. Lepo pozdravi Emmo, je tako pridna punčka, da je malo takih; tako lepo je popazila Tamaro medtem, ko sem odnesla pleničko v smeti. Možu vse pohvale za mesnine, tebi pa za sladkarije. Jutri se definitivno ne bom vagala user posted image . Upam, da ti nismo pustile totalnega razsula, pa saj kot sem razumela, naj bi ti Tanayya pomagala pospraviti user posted image .

Nana Liza, upam, da Tevža ne boli več glavica. Naša ima res konjske brce in po previjanju je vedno čisto divja.

V album sem dala edino fotko, ki sem jo danes posnela, je pa dokazno gradivo za pobeg skozi okno user posted image . Geslo je okno.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:15:00   
DEBELUŠKA30
Punce, lepo da vam je blo všeč user posted image , men je blo tud fulll fajn user posted image user posted image user posted image !

Prav vesela sem bila novih spoznanj (Levčica, Rozika, Mama 11, BrinaS) vse ste zeloooooo prijetne, se že veselim novega srečanjauser posted image user posted image user posted image !

Ja zmatrale ste me pa tolk, da sem morala takoj k frizerju user posted image user posted image user posted image , zdaj imam pa novo frizuro user posted image user posted image user posted image !

Sestra je pa vzela zato moj ključ, ker se ji ni dalo po stopnicah gor, da bi vzela svojega user posted image  in si mislila, sej če bojo ključ rabile, bo že mojga vzela user posted image user posted image user posted image !

Sam tko se pa že dolgo nisem nasmejala, kot vam, ki ste lezle skozi okno ven user posted image user posted image user posted image , upam da niste jezne zato??!!

Ena je pri meni pozabila mini torbico s potrebščinami za previjanje otroka, prosim da se javi, katera je to. Je pa ena od tistih, ki so "ušle" skozi okno user posted image user posted image user posted image !

Slike imam že prenesene na računalnik, sam ne vem, če jih uspem zmanjšat pa prenesti še tu gori, še nocoj?!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:33:01   
rozika12
Ojla.
Debeluška, še zdej je poln želodec tako mesnih kot tudi sladkih dobrot vaše domačije. HVALA. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Vas je bilo super spoznati. Martita, Brina, Scuba, Debeluška, Gruška, Levčica, Tanaya, Mama11, Oranža zelo prijetna družba ste. Sedaj je veliko lažje pisati. Smo pač vizualciuser posted image .  Prav rada še kdaj pridem.
 
 
Gruška, ja pri meni je marsikdaj user posted image tako, vse od dneva odvisno, od časa, od babic, od auta. Tako da je bila omejjitev bolj dnevna, ne kilometrska. Res, kakšen dan, mi je že stara Ljubljana v Prekmurjuuser posted image .
 
Lahko noč.
 
 
 
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:34:20   
DEBELUŠKA30
Sem vedla, da sem nekaj pozabila user posted image :

Punce, ženske, mame, novemberke... vsem hvala za darila user posted image , spet bom mela kakšno kilo več user posted image , res hvala za pozornost!!!

A ja pa še francoske solate mi je tolk ostal, da lahko katera pride še jutri na kosilo user posted image , pa še "smerokazov" nisem dol snela user posted image user posted image user posted image , tko da me bo najdla user posted image !
Pospravit pa mi je pomagala Emma user posted image , vso posodo mi je znosila do pomivalnega stroja, jaz pa not zložila, tko da je res fulll pridna user posted image !

Pa fullll se ji je lepo zdelo, da ste se spomnile tudi nanjo!

Zdaj grem pa slike rihtat!!!

Pošljite mi ZS - e-mail tiste ki želite slikce na katerih ste ve!!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:57:04   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Ena je pri meni pozabila mini torbico s potrebščinami za previjanje otroka, prosim da se javi, katera je to. Je pa ena od tistih, ki so "ušle" skozi okno user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 20:58:51   
DEBELUŠKA30
Slike so v albumu, geslo = okno user posted image

tukaj je pa ena za "muštr" user posted image

user posted image

Še opis:
zadaj stojijo od leve: BrinaS, Rozika, NanaLiza, Mama 11, Scuba, Ninocka, Oranža in Levčica; s svojimi sončki
spredaj sedijo od leve: moja hči Emma, moja malenkost, Tanayya in seveda Gruška; s svojimi sončki

za objektivom pa se je "skrivala" Martita!!

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 10.4.2008 21:00:04 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:00:19   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

nas je pa Debeluškina sestrica zaklenila v hišo, tko da je polovico mamic in otročičkov odšlo domov kar skozi okno


user posted image user posted image  midve sva bili ze del tegauser posted image user posted image

In ob tej smesnici smo se pozabili gostiteljici zahvaliti. Res je, sva se potem v avtu spomnile user posted image

Debeluška hvala za tvoje in mozeve dobrote in seveda gostoljublje, ki si nam ga nudila.

Se pridruzujem zahvali, pa kapo dol, da ti je ratal nas vse tko popedenat.
Ninocka, hvala za prevoz in prijeten klepetuser posted image

Ni panike, se kdaj drugic (ce se se upas z mano pelat user posted image )



IZVIRNO SPOROČILO: martita

Patronažka - k nam je ni blo. Kaj pa vem...mogoče so pa pozabili na nas. Eh, sem sem oziroma še bom vse od vas zvedla, tako da ni panike.



To je zato ker se je k mami11 preselila

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak
A je mozno, da bi najprej dobil dvojko?


Ja, Evan je dobil najprej enko na eni strani, potem dvojko na drugi strani  in sele cez nekaj casa se drugo enkico. Tko da je mozno.

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Zapp - isto mnenje kot ostale, drugace pa vprasi Tinaajo, ona pa A-N-J-A sta eksperti za vozicke


Tinaaja bo rekla da si nabavi Buggsterja in še prav ima.Če ne bi zamenjala že 5 vozičkov,bi ga tud jaz 100%kupila,tko pa ga ne upam,ker lahko mojga kap zadene .

buggster pa rules! kako se ze rece - ima vse, kar imajo veliki



Sej cist BZ, a njiju prosimo za pomoc, ker sem itak vedla, da bosta oh in sploh opevali buggsterja user posted image user posted image user posted image

moram it, ker me moj ze dol mece user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:03:14   
tintin
Luštne ste vse in valda tudi otročki! Mi je prav žal, da naju ni bilo, ampak kot vidite itak ne bi prišla, ker je naš mali nosek bolanuser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:03:36   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Ena je pri meni pozabila mini torbico s potrebščinami za previjanje otroka, prosim da se javi, katera je to. Je pa ena od tistih, ki so "ušle" skozi okno user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kdo pa drug user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:05:58   
sonchek
Evo tako zgleda darilo za mojo mami...
user posted image

a vam je všeč...user posted image ..pa ne bit preveč kritične, to sem skup pacala cel teden...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:08:32   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


ja pa ju3 se dobimo v Qlandiji(Gruška, Tintin, Manca?, pa moja malenkost). Se pridruži še katera? Debeluška? Tanayya???



Ja, jaz pridem...me Gruška pobere...no pa še Majo zravenuser posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:10:42   
gruška
Debeluška, luštne fotke user posted image  .... čeprav mi je zdaj res jasno, da NUJNO rabim frizerja user posted image  .... mi tok hitr rastejo lasje, da sem en dva tri z narastkom ... za znoret ... a pozna katera kakšnega dobrega frizerja? ...user posted image Pa še to me zanima - kolk plačate frizerja? Jaz sem nazadnje (2 meseca nazaj) dala za pranje, pramena, striženje špic in fen - 60€ ... a ni to velik?  
 
Debeluška, zadnja fotka je fantastična - Tamara prijema Taja, Erna drži Tamaro, Taja Erno, Maja Tajo, Ruben Majo ... samo Neža je zadaj sama ... se vidi, da je bila prvič na srečanju in jih še opazuje user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
10.4.2008 21:10:52   
tintin
Manca, evo potem pa lahko ti Gruško do mene usmerjaš, ker veš kje živim...naju zelo verjetno ne bo (poleg Vasje je zdaj vzrok še dež).user posted image pa tako bi vas rada videla!! 

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!