|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 18:22:56   
arabela*
pozdravljene punce.
Se najprej opravičujem,ker me ni bilo nič na forumu.Sem bila polno zasedenauser posted image .sem pa zato tak malo površno preletela vaše posteuser posted image .
Pri nas nič novega.Še vedno čakamo prve brcike,ki pa jih ni in ni.Trebuh pa je že ogromen.Vreme je danes res fajn za lenarjenje.Jutri pa imam organizirano varstvo za tamalo,z namenom,da bom pospravljala.user posted image Me res zanima,kako.
Trnjulčica,vidim da si še doma.Pa saj po eni strani je bolje,da je čim dlje časa na toplem otroček.
K&M,glede našega spanca ti povem,da bi naša Aneja vsak dan spala do desetih,jo moram včasih budit.Je pa res,da gre zelo pozno zvečer v posteljo.Tako dolgo gleda risanke,da imamo potem vsak večer ceremonije okoli spanja.Je pa že od drugega meseca naprej spala celo noč nekje od devetih zvečer,pa zjutraj do devete,desete.Je bolj po meniuser posted image
Vidim.da se punce pogovarjajo,kako niso imele svojih popadkov.Jaz sem jih imela prvič dva dni zapored,sicer rahle.V porodnišnico pa sem odšla,ko sem bila že 7 cm odprta.Sem čist do konca čakala,ker mi ni bilo not za ležat.Pa sem se preden sem šla še lepo navečerjala,stuširala.Nato pa v kopalnici zapazim malo krvi,tako da sem bila pa potem prisiljena it not.Kako pa bo sedaj pa nevem.Upam da podobno,čeprav bom sedaj imela malo več vožnje do porodnišnice.Bomo morali it kakšno urco prejuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 8.4.2008 18:24:58 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 19:27:55   
kekec in mojca
Čestitke strokovnjakinji Bubi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jutri bova pa napisali kar predlog za deložacijo, a velja? user posted image

Trnuljčica, samo a niso ti popadki, ki minejo, eno veliko sr...? Meni gredo tako na živce, najprej nastane panika, potem pa vse mine. Ko pa bo šlo zares, si bom pa mislila - ja, ok, spet lažni... Na koncu bom pa kar doma rodila.

Danes sem šla kupit čaj iz malinovih listov - pa ga nimajo. user posted image






_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 19:54:01   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Trnuljčica, samo a niso ti popadki, ki minejo, eno veliko sr...? Meni gredo tako na živce, najprej nastane panika, potem pa vse mine. Ko pa bo šlo zares, si bom pa mislila - ja, ok, spet lažni... Na koncu bom pa kar doma rodila.
user posted image
Ma jaz sem dobila kar sem iskalauser posted image . Sem včeraj popoldan ravno razmišljala kako ne bom nikoli vedela kakšni so popadki potem pa...user posted image . Mene lažnost toliko ne moti kot to, da bi sedaj res prišel, ko je moj zopet v službi. Saj veš iz Lj ne more ravno prileteti. Sploh če bo dežuren.user posted image Tako da v četrtek bolje, da ne bo nič(dežuren), 13.4. imava pa obletnico (  bova vedno izvisela pri praznovanjuuser posted image , saj bo RD user posted image imel prednost).







(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 19:55:38   
trnuljčica
Čestitke Bubiuser posted image user posted image user posted image

Frutka imaš zs- upam dati bo sploh kaj jasnouser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 20:36:23   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ime bo padlo na porodni, predvidevam? Navijam za O!



A ti tudi navijaš z O? Sem mislila, da sem samo jaz bila bolj za to ime. Ampak mislim, da se je Trnuljčica že odločila za S.

K&M, stavim na 12.4.user posted image ....ne vem zakaj. Me je prešinilo.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 22:13:26   
kekec in mojca
Mehurčica, definitivno si bolj prijazna do mene, kot sem bila jaz do tebe. user posted image Ti bi mi dala en dan prej, jaz pa sem tebi trdila, da boš rodila 30. oktobra, je tako? user posted image

Mogoče bo pa res 12. Bomo videli. Za kaj že staviš?user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 22:23:59   
*bubi*
Hvala. user posted image  Ja, res sem srečna, da sem to porihtala, v jeseni me čaka še en strokovni user posted image . Še ta mesec pa upam na pogodbo za NDČ. Pogoje imam user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 22:36:52   
arabela*
Bubi,čestitkeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 22:48:45   
Janey
Čer

KM še malo...najbž po prej kot 12user posted image user posted image user posted image ful se prepričaj da zdaj pa boš rodila in pošlji signal malemu da zdaj pa sta pripravljenauser posted image user posted image sicer pa jaz ti nebom dajala nasvetov...,nisem kompetentna za touser posted image user posted image user posted image

lepo bodite

papa

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 23:28:04   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ime bo padlo na porodni, predvidevam? Navijam za O!


A ti tudi navijaš z O? Sem mislila, da sem samo jaz bila bolj za to ime. Ampak mislim, da se je Trnuljčica že odločila za S.


Meni sta obe imeni všeč! Tako bo moj izbral, ko user posted image vidi. Še zlasti, če bom dobila popadke sredi nočiuser posted image , saj bo potem splošna in bo moj videl user posted image prvi (in tudi edini dokler bo mamica zadeta). Je pa res, da je S. njegova izbira.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 23:43:43   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Ma jaz sem dobila kar sem iskalauser posted image . Sem včeraj popoldan ravno razmišljala kako ne bom nikoli vedela kakšni so popadki potem pa...user posted image . Mene lažnost toliko ne moti kot to, da bi sedaj res prišel, ko je moj zopet v službi. Saj veš iz Lj ne more ravno prileteti. Sploh če bo dežuren.user posted image Tako da v četrtek bolje, da ne bo nič(dežuren), 13.4. imava pa obletnico (  bova vedno izvisela pri praznovanjuuser posted image , saj bo RD user posted image imel prednost).



Še predobro vem, kaj pomeni ta strah. Trenutno me daje panika, kaj če do 24. še ne bom rodila, pa bo moj moral v LJ na strokovnega, jaz pa v P rodit? Saj sploh ne bo prišel pravi čas sem.

No, saj bom že rodila sama, ampak vseeno si želim, da bi bil on zraven.

V četrtek zvečer bo pa taka panika, da bo joj. Celo dopoldne in popoldne bom hodla okol, na sprehode, zvečer se bom šla kopat, potem pa še pride na vrsto user posted image user posted image user posted image ... Edino čaj iz malinovih listov ne najdem.

Fajn bi bilo, da bi rodila v petek, potem imamo porihtano varstvo za malega, pa še skrbi s službo ne bi imeli...


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 23:44:35   
kekec in mojca
Glede imen pa... jaz navijam za S.!

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.4.2008 23:51:40   
trnuljčica
K&M pa saj ne bo šele 24.4. Sem skoraj 100% prepričana ( intuicija, kosti...user posted image ). Saj si drugorodka. Pa šravfa te že vsaj 1 teden... Pa do 13.4. je še 5 dni...
Da ne bo na koncu 15.4.? Saj veš, da si pred 2 mesecema rezervirala za obe na 15.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 0:00:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Glede imen pa... jaz navijam za S.!

Saj ni čudo, če si pa tršica.user posted image Vsi moji 4 prijatelji navijajo za S (tršice in prfoksi)+ moj (uradno tudi šolnik).
Res ne vem kaj je tem šolnikom. Jaz sem pa naivno mislila, da ste prfoksi konzervativni pri imenih.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 0:00:51   
kekec in mojca
Jah, 15.4.... to je bilo takrat, ko me še nič ni bolelo. Zdaj pa hodim kot ena raca na široko, pa zibam se, kot bi bila pijana. In za mojega tud nisem vedla, da bo tako kmalu strokovnega dobil.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 9.4.2008 0:02:37 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 0:01:39   
kekec in mojca
Ma ne, nismo konzervativni! Ravno v tem je finta, da slišimo toliko novih imen, da enostavno moramo bit napredni. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 0:03:09   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Ma ne, nismo konzervativni! Ravno v tem je finta, da slišimo toliko novih imen, da enostavno moramo bit napredni. user posted image

A tako je s tem. Poklicna deformacija.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 9:27:33   
Ro-La
obveščam vas, da je KM šla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da bo hitro in čimmanj boleče opravila in kmalu cartala zdravega otročkauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 9:32:38   
Čmrlika
obveščam vas, da je KM šla rodit

upam, da bo hitro in čimmanj boleče opravila in kmalu cartala zdravega otročka


AAaaaaaaa, a res, ni to kak hec s strani njenega user posted image , no saj  si mislim da ne...Hvala za info...

K&M drži se, me smo z vami...!!! Veliko sreče, pa  da bo user posted image  čimprej v tvojih rokah.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 9:50:56   
mehurčica
Navijamo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 10:19:08   
Janey
Pa nebo treba čakam...KM naj vam bo lepouser posted image user posted image user posted image user posted image drži se, mislimo na tebe

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 11:19:40   
trnuljčica
En expresni čim manj boleč porod K&M. user posted image user posted image user posted image

Čmrlika hvala, da si javila info na aprilčicah, jaz sem bila pri gin zj in se je malo zavleklo do doma.user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 11:50:36   
arabela*
K&M,drži seuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 12:36:14   
*bubi*
Dihaj, Mojca, dihaj! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.4.2008 12:36:49   
*bubi*
Zdaj lahko še hitro stave pobiramo - bo user posted image user posted image  ali user posted image user posted image ?

Jaz že od začetka pravim, da bo user posted image user posted image !

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (28%)

ne spremljam(nikoli) (26%)

občasno( ko se dogaja kaj pametega) (11%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (35%)


Število vseh glasov: 160

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!