|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:06:48   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Oranža - Tintin pa Manca sta brez prevoza - mogoče bi eno od njiju loh pobrala ... (kaj zdaj berem, da tud tebe Oranža ne bo, al kaj user posted image ) ... nč več jasn user posted image ...
 


Sej sm napisala da če se bo le dalo pridem in ja seveda lohk tud katero v KR poberem - btw sem tud to napisala, pa nobenga odgovora.
 
Debeluška a pol morm jst na Ljubljano okol da bom k teb pršla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Hvala za navodila.
 
No KR pofočkajte se!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:07:16   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  .... najbrž se je Jooly zamislila nad velikostjo tvoje banje, ker jaz si tud ne predstavljam otroka v Fredovmu v banji .... user posted image  .... sorči user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:07:50   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:08:36   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca


Ja, zakva ji pa ne rečeš, da greš na WC in da prideš takoj nazaj?user posted image user posted image user posted image ...jaz naši rečem pa me v tišini čaka, ko pa zasliši spet moje korake je pa tko srečnauser posted image

Ponoč imamo pa itak raztur že nekaj dni...jo srbi po obrazu in po glavi zarad alegrije in se praska ter tuli...tako da velikokrat vstajam ponoči in jo mirim...ko imam pa že vsega dovolj jo pa k sebi vzamem in se tako lepo k meni stisne in spančka...seveda ji rokice čuvam da si jih ne daje na obraz in glavo



Sej ji povem, pa me zgleda ne razume dobr. Bom ji jutr probala narisat, mogoče bo pol bolš razumela user posted image

Joj grozota, upam da se vama čimprej izboljša. Že če odraslega vse srbi je groza če pa takele male pikce je pa še tolk bolj grozno.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:08:45   
levčica
Debeluška če prou razumem je 1. semafor k gremo naravnost tist, k se gre proti Kranju al kaj?

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:08:49   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


... važn, da jest štekam user posted image user posted image user posted image  ... drevesnico imajo doma in ima gužvooooooooooooo ................

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:09:23   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
..bo imela Gruška zvečer kaj za brat...user posted image user posted image user posted image user posted image

... saj ste nore .... 7 (SEDEM!!!!) strani od včeraj zvečer ... user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


Mej je pa ta marela všeč...kaj mislite..pomoje bomo mi kr tole kupil..pa piše, da se full na majhn zloži....
ni pocen, ampak mi je všeč..hihiii in to naša RABIIIII!!!!

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169597


Hmmm, ja, sej vem, da bi me zdej trume oboževalk Zappa linčale, sam meni se zdi ta vozek predvsem lep, ne pa tolk fajn. Nima namreč nobenega naklona, tako da more bit otrok že fajn velik za ga noter dan, če pa zaspi je v tistem sedežu čist skrivenčen. Tud kolegica ga je mela in mi ga je iz vsega srca odsvetovala....še posodit mi ga skor noče, čeprav ga več ne rabi. Sonchek, če se boš kljub temu odločila zanj, počakaj da Neli zrase vsaj tja do 1 leta?


Tole se pa čist podpišem!!! Sem ga tudi jaz že hotela kupit, pa sem videla, da je samo vizualno privlačen...



SONCHEK - ODSVETUJEM !!!!!!! Ne samo to, da se ne da spreminjati naklona, če otroček spi .... ta voziček ne smeš niti spustiti, če je otrok noter, ker je tako nestabilen, da se kar prekucne v rikverc, ne smeš niti najlažje vrečke obest na ročaje, kaj šele torbo oz. nahrbnik (z rezervnimi plenicami npr.).... mi smo že parkrat lovil nečakinjo, da ni padla ... pa večji kot je otrok, bolj "miga" not in je vedno bolj nestabilen ... ga ne maram, če mi ga zastonj kdo da ...


hvala vam vsem za pripombe o tem vozičku...zdej bom pa res orng premislila...
Všeč mi je k piše da se fulll na majhno zloži, to me je še najbolj pritegnilo pri njem, no pa lepota tudi, sevedauser posted image user posted image  

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:09:31   
tintin
Debeluška, jaz prepuščam mesto v Oranžinem avtu Manci (če bo oranža prišla seveda) - in to zato ker imamo mi avtosedež fiksiran in je smotan za montažo, tako da ga ne bi ven jemala (Concord Ultimax)....jaz lahko pridem samo kadar imam svoj avtouser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:09:49   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


... važn, da jest štekam user posted image user posted image user posted image  ... drevesnico imajo doma in ima gužvooooooooooooo ................


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:09:57   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


Jooly jaz sem skoz v rožcah Gruška to dobr ve imamvrtnarijo

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:11:17   
levčica

[/quote]

Sej ji povem, pa me zgleda ne razume dobr. Bom ji jutr probala narisat, mogoče bo pol bolš razumela user posted image

[/quote]

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:11:46   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


Jooly jaz sem skoz v rožcah Gruška to dobr ve imamvrtnarijo


A veš kaj se prav iz dnarja norca delat?? Če daš Jooly vrtnarijo v najem za en teden user posted image user posted image user posted image  Pogon'm ti vse!!! Tut umetne!!!

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:12:01   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kakšno bano pa mate, da boš lohk sprobala Fredov obroč? Jst lih sebe komi zbašem v našo bano user posted image user posted image user posted image

..zdej pa niti ne vem točno a je 1,60x1,60..al 1,80x1,80..
..si me tok zmedla, da sem tudi to pozabilaaaaauser posted image user posted image user posted image  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:12:56   
scubadiver
Se pravi iz Ljubljanskega konca sta za četrtek brez prevoza samo Tanayya in Brina? Al je še kakšna?
Tanayyo poberem jaz, Brino pa Ninocka...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:12:58   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


Jooly jaz sem skoz v rožcah Gruška to dobr ve imamvrtnarijo


A veš kaj se prav iz dnarja norca delat?? Če daš Jooly vrtnarijo v najem za en teden user posted image user posted image user posted image  Pogon'm ti vse!!! Tut umetne!!!


user posted image  Si predstavljam, ja ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:13:21   
levčica
js pa ne znam okvirčkov delatuser posted image


_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:13:29   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kakšno bano pa mate, da boš lohk sprobala Fredov obroč? Jst lih sebe komi zbašem v našo bano user posted image user posted image user posted image

..zdej pa niti ne vem točno a je 1,60x1,60..al 1,80x1,80..
..si me tok zmedla, da sem tudi to pozabilaaaaauser posted image user posted image user posted image  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Bemtiš... bom otroke prpelala da se plavat naučijo user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:13:38   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  .... najbrž se je Jooly zamislila nad velikostjo tvoje banje, ker jaz si tud ne predstavljam otroka v Fredovmu v banji .... user posted image  .... sorči user posted image

zakaj pa ne???? user posted image user posted image user posted image ..dokler ne bo sama sedela pol mamo pa fliperja...zdej bo pa mal plavala...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonchek -- 8.4.2008 22:18:58 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:13:57   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli


Nč ne štekam ampak zihr je ql user posted image


Jooly jaz sem skoz v rožcah Gruška to dobr ve imamvrtnarijo


A veš kaj se prav iz dnarja norca delat?? Če daš Jooly vrtnarijo v najem za en teden user posted image user posted image user posted image  Pogon'm ti vse!!! Tut umetne!!!


JEst ti lahko pa asistiram. Sem tud tok talentirana da je groza. MI je še kaktus uspelo uničit user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 8.4.2008 22:15:53 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:14:17   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

js pa ne znam okvirčkov delatuser posted image



Ne jokat. Znaš pa kuhat, k jst ne znam user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:14:22   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
..zdej pa niti ne vem točno a je 1,60x1,60..al 1,80x1,80..
..si me tok zmedla, da sem tudi to pozabilaaaaauser posted image user posted image user posted image  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Najboljš da fotko prlimaš, da vidmo .....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:15:17   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

js pa ne znam okvirčkov delatuser posted image



Levčica nad vsakim postom imaš napisano citiraj.
Tist kar bi rada pokementirala pač daš citiraj in na koncu tistega teksta dodaš svojega..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:15:57   
levčica
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: levčica

js pa ne znam okvirčkov delatuser posted image



Ne jokat. Znaš pa kuhat, k jst ne znam user posted image


Ne bit prepričana! Je pa res da sm dons Gruškino torto spekla!user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:17:11   
sonchek
torta al la Gruška je v hladilniku se hladi..jutri jo probam in poročam....user posted image user posted image user posted image
..drgač pa izgled ni bog ve kaj..črna je in to je to...upam da bo vsaj dobra...user posted image

zdej grem pa darilo za mojo mami naprej delat..lep večer še naprej..
papapaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:17:24   
levčica
Ne znam kadar hočm kej zbrisat, ne pa vsega citiratuser posted image


_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...





willma



(66%)

(34%)


Število vseh glasov: 167

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!