|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:26:03   
mama_milchy
mama11, moram hitro brat, ker sem v službi, drugače bi doma brala dlje, ker me vmes Žiga 100x vpraša: kaj delaš mama, igraš igrice na računalniku? user posted image

jooj, to vreme je grozno, pri nas na user posted image  že cel dan dežuje in je tudi rahlo zahladilo, Žigec speti nekaj kašlja...ga želim čimprej odvadit spanja pri naju ampak imamo velike težave, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi po dve uri skupaj, če je treba in meni je full hudo vendar ne popuščam.

Kaj pa kej počnete, drage čvekice user posted image ?

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:37:58   
sonchek
naša ma pa že malo temnejšo barvo oči..in bo zgleda imela po atiju, k mal na zeleno vleče..bomo videli..

evo mi se pa že futramo za nočno spanje..je bila v kopalnici tečna na kubik...minuta v banji in se je odločila da ima dovolj za danes..hihiiii hitr oblečt, zdej pa vleče in napol spi...hihiiii

aja pa gruškina totra se peče...hihihiii
evo nikoli še nisem pekla torte (drugo pecivo že),,upam da prva rata in da bo res tako dobra kot jo hvalite..hihi... da ne izgubim volje,,,,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:42:56   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

naša ma pa že malo temnejšo barvo oči..in bo zgleda imela po atiju, k mal na zeleno vleče..bomo videli..


aja pa gruškina totra se peče...hihihiii
evo nikoli še nisem pekla torte (drugo pecivo že),,upam da prva rata in da bo res tako dobra kot jo hvalite..hihi... da ne izgubim volje,,,,user posted image user posted image user posted image


naš ima že očke po...mamiciuser posted image user posted image user posted image


torta bo pa uspelauser posted image user posted image , je potem prav dober občutek ko je končana, ko tko dobr zgledauser posted image user posted image user posted image  ko jo pa poskusiš je pa še boljša,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:44:52   
barika
totra
ahahaha,, pa te mamouser posted image user posted image user posted image  
gruška piši...sonchek - totra

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:48:07   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
 
Sigurno sem še kaj pozbala, ko ste pa tolk načvekale, se vidi,da je blo slabo vreme.



user posted image user posted image user posted image Gruška se ena je: pozbala-pozabilauser posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:49:16   
sliva10
Nič kar grem ker vas ni.user posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:55:05   
barika
Sliva, pridem nazaj, po dr. Hausu...

tale seznam, je pa vedno bolj, bolj...no pomagite mi....poleg tega da je smešno za crknat, je tudi vedno bolj poln (jaaa pa sem našla besedo)user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 19:59:34   
Tanayya29
Sliva jaz sem malo tukaj,čakam BB!
oči ma naš rjave,so se spremenile.

kje pa je ilije,mamathea,murenček?
Upam,da je mamuška z družino že OK(Javi nam!!!).
Sem pa zasledila,da je Vesna Milek rodila,sploh nisem vedla da je noseča bla.

Nč,sedaj pa grem gledat BB.



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 20:15:04   
nicolina
Sliva 10 pa si me dobila user posted image user posted image (pozbala). Se vidi, da je Tin zraven mene čebljal... user posted image
Tanayya, a da je Vesna Milek rodila? Jaz tud nisem vedla,da je bla noseča. user posted image
Tinkara Kovač ima tud punčko, pa Žana ma tud zdej enkrat rok.

Pozabla sem vam povedat, da dobimo konec tedna avto user posted image user posted image  , Megana karavana, komaj čakam...

Nič, grem gledat BB, pol pridem nazaj... 

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 20:21:32   
DEBELUŠKA30
SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :

Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan
BrinaS-Tina
Ninocka-Ruben
Rozika-Neža

Če sem kakšno pomotoma spustila naj se čim prej pofočka, da jo dodam na seznam!!!!
 
Upam, da mi še nocoj uspe poslati napotke, kako se pride do mene, pošljem na ZS!!!

 


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 20:28:12   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :

Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan
BrinaS-Tina
Ninocka-Ruben
Rozika-Neža

Če sem kakšno pomotoma spustila naj se čim prej pofočka, da jo dodam na seznam!!!!
 
Upam, da mi še nocoj uspe poslati napotke, kako se pride do mene, pošljem na ZS!!!

 



A mate kak javni parkplac v bižiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 20:34:32   
mama11
Očke - v štartu temno modre so v 3. mesecu malo posvetlile. Še vedno niso tako svetle kot so user posted image , moje so pa zelene. Kolegica pravi, da je šele po 6. mesecu stalna barva. Kakšne izkušnje imate pa tiste, ki že imate otročke?

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 20:40:21   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

A mate kak javni parkplac v bižiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Na našem dvorišču lahko parkira cca. 20 avtomobilov, tko da ni panike za parkplac user posted image user posted image user posted image !
 
Zdajle pošljem napotke na ZS, če katera ne dobi, naj sporoči!!!!!!
 
Mama 11, naši prvi so se oči spremenile dokončno pri enem letu!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:18:12   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
..bo imela Gruška zvečer kaj za brat...user posted image user posted image user posted image user posted image

... saj ste nore .... 7 (SEDEM!!!!) strani od včeraj zvečer ... user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


Mej je pa ta marela všeč...kaj mislite..pomoje bomo mi kr tole kupil..pa piše, da se full na majhn zloži....
ni pocen, ampak mi je všeč..hihiii in to naša RABIIIII!!!!

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169597


Hmmm, ja, sej vem, da bi me zdej trume oboževalk Zappa linčale, sam meni se zdi ta vozek predvsem lep, ne pa tolk fajn. Nima namreč nobenega naklona, tako da more bit otrok že fajn velik za ga noter dan, če pa zaspi je v tistem sedežu čist skrivenčen. Tud kolegica ga je mela in mi ga je iz vsega srca odsvetovala....še posodit mi ga skor noče, čeprav ga več ne rabi. Sonchek, če se boš kljub temu odločila zanj, počakaj da Neli zrase vsaj tja do 1 leta?


Tole se pa čist podpišem!!! Sem ga tudi jaz že hotela kupit, pa sem videla, da je samo vizualno privlačen...



SONCHEK - ODSVETUJEM !!!!!!! Ne samo to, da se ne da spreminjati naklona, če otroček spi .... ta voziček ne smeš niti spustiti, če je otrok noter, ker je tako nestabilen, da se kar prekucne v rikverc, ne smeš niti najlažje vrečke obest na ročaje, kaj šele torbo oz. nahrbnik (z rezervnimi plenicami npr.).... mi smo že parkrat lovil nečakinjo, da ni padla ... pa večji kot je otrok, bolj "miga" not in je vedno bolj nestabilen ... ga ne maram, če mi ga zastonj kdo da ...


Evo, seznam cvetk:
1. jegrat = regratuser posted image    (scuba)
2. advatar = avataruser posted image    (debeluška)
3. modelatorji = moderatorjiuser posted image    (potepinka)
4. skensal = skenslaluser posted image    (barika)
5. zeznam frik = seznam frikuser posted image (barika)
6. streklen = steklen user posted image  (NanaLiza)
7. pinternet = internet user posted image  (Barika)
8. pozbala = pozabila user posted image  (Nicolina)
9. totra = torta user posted image  (Sonchek) 

Da vam povem še dve cvetki moje Pike (ki sta pri nas še vedno v uporabi user posted image ):
eurokrem = kremojem user posted image
vitaminčki (AD3) = mitaninčki user posted image

Debeluška, hvala za navodila, bomo najdle, ni panike ... user posted image

Grem zdaj še enkrat brat za nazaj, bolj podrobno user posted image ..........



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:21:44   
pavlyna
debeluška lahko še meni prosim navodila,če mi slučajno uspe pridet?


hvalauser posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:38:22   
rozika12
Počasi, počasi berem.
Velika Britanija: meni se je tudi koža kar spremenila. Sem prej uporabljala Loccatain (mandljevo, olivno in tisto z rumenimi cvetkami sem preiskusila). Je res zeloooo fajn. Mi pa v drugi polovici nosečnosti ni več ustrezala. Kar premalo mi je bilo. Pa sem poskusila z Clinique kozmetiko. Perfect. Res. Mega. Je pa draga. Toda če enkrat na leto riskiraš, pa tudi ni. Sicer si pa vedno rečem: kaj pa moja mama - cel life je uporabljala navadni nivea kremo, pa ima takolep obraz še vedno. Ma ja, geni, malo make upa ....
 
Mama11, dobra tale perzijskauser posted image
 
Spanje: ni težav. Se pa tudi zgodi, da včasih kar vleče zizo in vleče.user posted image
 
Je pa neki stavkat začela. Podaljšuje čas med obroki. Se moram še navadit na to.
 
Izkušnje: to sem že zadnjič hotela napisati, pa sem pozabila. Več otrok nekako ne pomeni, da obvladaš vse tegobe in da imaš odgovor za vse, ampak bolj to, da si pripravljen in velikooooooo bolj miren. Veš kaj te čaka in sprejmeš izziv. Te pa vsak otrok po svoje preseneti. Da ni dolgčasuser posted image . Meni se zdi, da sem s tretjim prestopila v čisto novo dimenzijo. Res. Prav fajn je.
 
Zdaj pa lahko noč
user posted image
 
 
 

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:39:12   
pavlyna
debeluška-hvala

ja poznam tam ja,nevem sicer na pamet točn ktera hiša,sam sm se pa že večkrat tam vozila.

lp

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:51:31   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


JOOLY-KIM, a vidve prideta, vaju bom zelo vesela, regrat pa imam tud že nabran user posted image user posted image !



Ne vem še. Bom vidla če bo mela Kim čas. Ma zadnje čase tok enih obveznosti...

IZVIRNO SPOROČILO: barika

modelu, pride pa visok dorih 5 cm vse skupi)


Dejmo Bariki še en cahn nardit user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika

poglejte, kje ma naš mulc nogouser posted image user posted image user posted image
user posted image  




Dobr da ga sploh najdeš v tej cvetličarni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :

Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan
BrinaS-Tina
Ninocka-Ruben
Rozika-Neža





Ja, porkala pipa, kam pa boš spravla vse to?! user posted image user posted image user posted image

Spanje... jst dajem zdej piško miško spat na trebušček in spi velik bolš. Tud sama si obrne glavco, se prevali na bok, včeri ji je clo uspel (medtem ko je obračala glavico), spotoma dudo "ujet" user posted image

Papanje... smo obogatili naše mlekarne in ker je tko pridna, je včeri in dans dobila za kosilo krompirček in korenček. Če bo lepo spala, jutr pade še koleraba user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 21:57:27   
Dajica
JA, Kaja je koncno zaspala. JE bila nekaj teckasta, pa sem jo kar ob pol devetih zacela rihtat za spat. Jo previjem, preoblecem, greva skupaj v posteljo se dojit, nekaj casa je, potem pa je zacela samo cuzljat, pa se oci je imela odprte, ker vedno se doji z zaprtimi in potem zaspi, prej pa ne in ne. Samo cuzljala je, se igrala in gledala. Pa ji vzamem zizo, ona pa zacne gledat naokoli (imam vedno prizgano lucko, cist tko medlo svetlobo), pa zagleda kuzka, ki je obesen pod stropom in zacne govoriti z njim. Najbolj ji je vsec crka AAAAAAAAAAAAAA. Potem pa se rokice v usta, pa spet cebljanje, pa gleda naokoli, zagleda mene, se smeji, spet kuza......ja kr ene 20 minut sem jo tiho gledala pa poslusala, potem pa sm jo prestavila v njeno posteljico, prizgala zvezdico in sem se ulegal nazaj v posteljo in cakala kaj bo. Se nekaj casa je AAAAAAA-ajala, cmokala, se premetavala po postelji, je hotla zacet nekaj stokati, pa sem ji dala dudo in je zamizala in dal aglavo postrani. Pa hocem it ven izi sobe, ona pa v jok. Ker je zvezdica ze koncala s svojo predstavo, sem jo spet prizgala, dudo v usta,pa se je umirila. Tko da je po eni uri koncno zaspala. Sam tkole mi ga pa se ni srackala.

Mislm, da sem hotal se neki odgovorit, pa sem pozabla. Mogoce kasneje, ko se (ce seuser posted image ) spomnim.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:00:22   
gruška
Danes sta pa dve moji prijateljici rodili user posted image user posted image user posted image  in to v razmaku pol urce ...
Prva ima punčko Emo, druga (jo tud Skaana pozna) je pa rodila punčko Tio ... no in ta druga mi je mal pred dvanajsto poslala sms, da čaka frej porodno sobo ... ob 13:41 je pa rodila (pa sprožen porod je imela - ob 12ih niti voda odtekla, niti popadkov ne...) brzina, ni kej ....


Pa moja sestrica je imela danes nuhalno in so ji povedali, da bom (97%) teta in ne stric user posted image ...... (ja, še eno pupiko bomo imeli pri hiši user posted image )

Midve sva pa dons dolgo spale, pol so pa delavci prišli (delamo teraso), pa tako čudno vreme je blo, sva se kar crkljali not ... sem kamin zakurila in je blo prav luštno .... pa mal sem cunje prala in sortirala od Taje... mi je sestra vrnila dve potovalki cunj še od Pike (sem ji posodila za njeno hčerkico), tko da Taja definitivno ne rabi čisto nič do ...... hmmmm ..... pubertete user posted image  user posted image .........
To je res fino, ker sta Pika in Taja isti spol (itak) in isti letni čas.... bomo vsaj pri cunjah prišparal .... Vam povem, da mam kar nekaj cunj, ki mi jih je dala soseda od njene hčerke, pol jih je nosila Pika, pa moja nečakinja, pa zdaj jih ima Taja, pa še za drugo nečakinjo bojo .... 5 punčk ... pa so čist lepe cunjce....itak pa otroc tok hitr prerastejo, da je res brezveze kupovat ne vem kaj ....


Timon & Vasja & Larisa - ČESTITKE user posted image user posted image user posted image
 
Tannaya - user posted image user posted image user posted image

Sliva - zakaj te pa ne bo k Debeluški user posted image  .... daj no, vaju poberem, pa gremo z enim avtom ....

Anit28, si pa faca user posted image  ... zakaj me pa nisi pod mizo ruknla, da ti povem katera je katera user posted image user posted image ...........
Sam Scuba, a si opazila... kamorkoli gremo vejo kdo sva midve, ostale se pa še spoznavajo med sabo user posted image .......

Ninocka, a je kaj čudno, da Ruben tok čveka user posted image  - poglej dolžine svojih postov user posted image

28 € za pedikuro je zame velik .... jaz dam 18€ ....

Oranža - Tintin pa Manca sta brez prevoza - mogoče bi eno od njiju loh pobrala ... (kaj zdaj berem, da tud tebe Oranža ne bo, al kaj user posted image ) ... nč več jasn user posted image ...
 
No, sva končno kupili steklen ribežn (v Merkurju v BTCju)....

Jaz mam pa zadnje čase tok na minimumu cukr ... skoz bi jedla sladkarije ....

Grem iskat en piškot, pa umit pa spat .... pa ne tok klofat jutr ....

Aja, še zračunat moram za tupperware ... vam pošljem (upam, da še dons) ZS...
 





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:04:19   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image A je tok velik obroč da nau šu v našo bano al kaj???

< Sporočilo je popravil sonchek -- 8.4.2008 22:06:51 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:04:55   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Joj scuba, ti se pa kar mal preveč pritožuješ glede Laninega spanja. A zamenjava, Tevž se zbuja na 2 ure ponoči. Podnevi pa spi na vsake 2 uri 45 minut.


Načeloma se sploh ne pritožujem nad Laninim spanjem in obnašanjem. Danes pa je res hudo naporna. Spala ni praktično nič, sama se ne zamoti in zahteva mojo 100% pozornost. Ti povem da raje vidim da bi se ponoči enkrat zbudila in bi čez dan odspala kakšno urco-dve. sej če greva lahko ven to sploh ni problem ker je pridna v vozičku, če je pa tako vreme kot danes je pa hudičevo naporno. že samo če grem na WC se dere kot da je konc sveta.



Ja, zakva ji pa ne rečeš, da greš na WC in da prideš takoj nazaj?user posted image user posted image user posted image ...jaz naši rečem pa me v tišini čaka, ko pa zasliši spet moje korake je pa tko srečnauser posted image

Ponoč imamo pa itak raztur že nekaj dni...jo srbi po obrazu in po glavi zarad alegrije in se praska ter tuli...tako da velikokrat vstajam ponoči in jo mirim...ko imam pa že vsega dovolj jo pa k sebi vzamem in se tako lepo k meni stisne in spančka...seveda ji rokice čuvam da si jih ne daje na obraz in glavo

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:05:26   
sliva10
Draga moja uvoz imam 3 šleparje moram v čet skoz spravt pa še fitosanitarna mi pride.... me že zdaj glava boli

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:06:00   
sliva10
nočko pridem jutri

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 22:06:44   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Jaz sem pa včeraj naši kupila un fredov obroč..en dan ga bomo sprobal k v naši veliki banji...



DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa naj bi to pomeniloooo????user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kakšno bano pa mate, da boš lohk sprobala Fredov obroč? Jst lih sebe komi zbašem v našo bano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!