|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:43:06   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Naj ti povem, da sem še isti večer sanjala tvojega sokrajana user posted image user posted image  in to da je prišel z ženo in sinom (čeprav ima hčerko) k meni na obisk in ...........user posted image user posted image user posted image




...in kaj????? user posted image Ta najbolj sočno nam boš pa zamolčala, al kaj?user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:47:18   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Gruška pa Jooly pozdravuser posted image


Aja Jooly, sem ti prej pozabila povedat, da te Oranžada pozdravlja user posted image




Ste bli tko brzinski, da bi mi edin čez okn iz avta lohk zavpila. Jst pa novo frizuro, ti pa kr mim... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Men otroc nočejo spat. user posted image   


Sevede, niso navajeni, da na RR visiš user posted image user posted image user posted image  zdej pa na polno to  izkoriščajo user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:47:26   
scubadiver
Ojla čveke,
mi smo se potepal po Gorenjskem, nabrali FUULLL regrata tko da se ga bomo spet do sitega najedli. Mnjamsk. Mi je ful všeč it k sorodnikom od mojega po regrat ker vem da ni gnojen in da ni čist prescan user posted image
Lana je bla pridna kot ponavadi ko se potepamo. So se ji ful nasmejali ko je mela skor dve uri monolog in nastop. Je zelo rada v središču pozornosti. Smo pa danes gledali slikce od mojega najdražje ko je bil dojenček. Matr, kot bi gledala Lano. Upam da ji ne bo brada rastla user posted image

Oranža sem šla že zadnjič gledat naš seznam in sem res vidla da ni Laninih podatkov. Sam sranje je, ker tistega posta ne morem popravljat user posted image . Bo treba dodat na začetku  tretjega dela. No sicer pa imamo zdej krasen seznam od Ajtakkjer so tudi Lanini podatki user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:50:02   
sliva10


IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Men otroc nočejo spat. user posted image   


Sevede, niso navajeni, da na RR visiš user posted image user posted image user posted image  zdej pa na polno to  izkoriščajo user posted image




Enkrat morajo.zdaj vas pa zapuščam

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:51:19   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Men otroc nočejo spat. user posted image  Pridem v pralnico - poplavauser posted image  SHITuser posted image  


.... v kopalke jih daj, pa naj čofotajo user posted image user posted image  ..... Heeeeec, a je kriza, kolk je poplave?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:56:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Mi je ful všeč it k sorodnikom od mojega po regrat ker vem da ni gnojen in da ni čist prescan user posted image

... moj lih zarad tega ne je regrata user posted image  ... ker je živel zraven žal, kjer po polju ful šetkajo pse .... mamce pa regrat nabirajo user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Je zelo rada v središču pozornosti.

Tko kot mami... user posted image


Mi imamo pa paličnjake... a veste kako jim je ime? Fredi, Čarli in Dasa user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:56:50   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Men otroc nočejo spat. user posted image  Pridem v pralnico - poplavauser posted image  SHITuser posted image  


.... v kopalke jih daj, pa naj čofotajo user posted image user posted image  ..... Heeeeec, a je kriza, kolk je poplave?


Jst sem jih dala v sredo prvič skupi v bano (malo sem od uzuni držala pod pajsko, da je sedela not) in se je Staš demonstrativno usedu na rob bane in reku: "Jst se ne morem igrat, k Kim skoz valove dela!" user posted image user posted image user posted image  Itak da ga je mala sam bukov gledala, WTF zdej njemu ni jasn - če se je pa kopat cel žur - in razgrajala dalje !!  user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jooly -- 5.4.2008 21:58:08 >


_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:57:05   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10



IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Men otroc nočejo spat. user posted image   


Sevede, niso navajeni, da na RR visiš user posted image user posted image user posted image  zdej pa na polno to  izkoriščajo user posted image




Enkrat morajo.zdaj vas pa zapuščam


Ma ne nooooo......

Martita, pššššššššššštttt....

Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:57:51   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Mi imamo pa paličnjake... a veste kako jim je ime? Fredi, Čarli in Dasa user posted image


Sem ti že po telefonu povedala - k da vas ni že dost?! user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:58:56   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Mi je ful všeč it k sorodnikom od mojega po regrat ker vem da ni gnojen in da ni čist prescan user posted image

... moj lih zarad tega ne je regrata user posted image  ... ker je živel zraven žal, kjer po polju ful šetkajo pse .... mamce pa regrat nabirajo user posted image user posted image



Zato pa jaz regrad nabiram sam na pokopališču user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:59:11   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

ps. v Strunjanu sem videla Jana Plestenjaka. Smo jedli v isti gostilni user posted image user posted image




Zakva me nisi poklicala?user posted image Veš, bi takoj jaz, pa Maja in moja kolegica dol prišle...sva šle s kolegico na koncert in je Maja tko razgrajala v trebuščkuuser posted image ...mislim da je bil meseca septembra v Križankah (je blo taščo od kolegice strah da nebi jaz kar tam rodilauser posted image )

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:59:18   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

manca  nisi mi povedala,a je tista zdravnica taprava?


Ja, je taprava. Sem že tja poklicala če imam kaj šans k njej se vpisat ko bomo dali pregled na Jesenicah čez...pa je bil odgovor pozitivenuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 21:59:51   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


A pejt se srt debeluška user posted image user posted image user posted image  se bom še jst uscala od smeha. (Sam ne u regrat prosm, bi rekla Scuba) user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:00:27   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Sonchek, a maš ti mogoče te lepe verze - misli, ki nam jih vsake toliko časa "ponudiš" kje shranjene, bi te prosila, če mi jih pošlješ na e-mail!


A zdaj sem pa jaz tu sama, a sem "dežurna" user posted image user posted image user posted image


sem ti poslala..
pa še enga fulll lepga za vse...:

Gleda te par lepih oči,
boža te par nežnih rok,
veseli se, to je ena najlepših stvari,
ki v življenju, jih mati doživi
.




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:00:38   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Jst sem jih dala v sredo prvič skupi v bano (malo sem od uzuni držala pod pajsko, da je sedela not) in se je Staš demonstrativno usedu na rob bane in reku: "Jst se ne morem igrat, k Kim skoz valove dela!" user posted image user posted image user posted image  Itak da ga je mala sam bukov gledala, WTF zdej njemu ni jasn - če se je pa kopat cel žur - in razgrajala dalje !!  user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:01:51   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


To je pred njihovo bajto travnik, zato vem da ni gnojen in prescan user posted image
Gruška lepo pozdravi paličnjake user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:02:24   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


A pejt se srt debeluška user posted image user posted image user posted image  se bom še jst uscala od smeha. (Sam ne u regrat prosm, bi rekla Scuba) user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:02:56   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


sem ti poslala..
pa še enga fulll lepga za vse...:



Še meni Sonchek prosim user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:03:17   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Sonchek, a maš ti mogoče te lepe verze - misli, ki nam jih vsake toliko časa "ponudiš" kje shranjene, bi te prosila, če mi jih pošlješ na e-mail!


A zdaj sem pa jaz tu sama, a sem "dežurna" user posted image user posted image user posted image


sem ti poslala..
pa še enga fulll lepga za vse...:

Gleda te par lepih oči,
boža te par nežnih rok,
veseli se, to je ena najlepših stvari,
ki v življenju, jih mati doživi
.





O kolk lepoooooooo, ti pa si ena nežna dušicaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

Hvala mi je že prišlooooo

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:03:33   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Gruška lepo pozdravi paličnjake user posted image


Bom, hvala user posted image  ... so tko srčkani ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:04:54   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


To je pred njihovo bajto travnik, zato vem da ni gnojen in prescan user posted image

 
A DEJ NEHI NO, SCUBAAAA

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:05:46   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

Dober večer,

tudi jaz sem si nabavila vse sestavine in če bo Maja lepo zaspala danes štartam. Mam pa pekač 28....bo pa bolj nizka torta. Gruška, kolk časa ti vzame delo? A je nujno, da jo že danes prelijem, ali lahko tudi jutri?

Danes smo se potepali po Cerkniškem jezeru. Je blo luštno, čeprav ni blo prav vroče.

Nekaj me zanima. Naša Maja je že od rojstva kakala 3-4x na dan. Deset dni nazaj se je spremenila moda in je kakala po 1x na dan, sedaj pa že 4 dan ne kaka. Na ta račun pa prav fino prdka. Nič ni kaj tečna, tko da ne vem....a mislite, da bi mogla že kaj ukrepat?



če je nič ne matra..se nimaš kej sekirat..k pust jo..in upaj da bo jutri..če jo bo pa matralo, pa vzami palčko za ušeska pomoči v hladilno mazilo in nekje 1cm postisni čisto na rahlo v ritko in čisto počasi obračaj...ampak to je res za skrajni primer...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:06:27   
DEBELUŠKA30
Ej, ženske, kaj če se je Tanayyi sendvič "zataknil" ko je ni nazaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:06:41   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


To je pred njihovo bajto travnik, zato vem da ni gnojen in prescan user posted image

 
A DEJ NEHI NO, SCUBAAAA


A si mi fouš k jem jegrat k ni poscan? user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
5.4.2008 22:08:02   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Scuba, kam pa misliš da gorenjski psi hodjo scat user posted image  v WC user posted image user posted image user posted image


To je pred njihovo bajto travnik, zato vem da ni gnojen in prescan user posted image

 
A DEJ NEHI NO, SCUBAAAA


A si mi fouš k jem jegrat k ni poscan? user posted image


Kaj pa je to jegrat user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?