|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.4.2008 23:11:22   
trnuljčica
Čmrlika verjetno bo ista prišla tudi k meni, saj sva doma zelo blizu in spadava pod isti okraj. Le čudno mi je, da potem ni prišla še k meni. Saj nisem mislila danes, ampak na splošno. Mogoče pa imajo različni gin različne patronažne, ki jih obvestijo. user posted image No v vsakem primeru bo k meni očitno prišla šele po porodu. Takrat jo bo tako bolnica obvestila o odpustu. Jutri dop grem tako na ctg. Potem pa je že ponedeljek.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 0:29:23   
kekec in mojca
O, Trnuljčica, potem pa se vidiva danes. Ravno zato sem te klicala, ker me je zanimalo, če in kdaj greš. 

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 8:30:04   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image  že diši! user posted image


Danes bo zgleda lep dan. Upam vsaj, ker bi se z bubijem šla malo potepat. Danes ni učenja, ker sem varuška user posted image  Spet izgovor user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 8:30:53   
*bubi*
Mojemu podnajemniku odpovedujem pogodbo. Najrajši bi vedela, da se izseli kar danes!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 8:50:57   
Čmrlika
Trnuljčica- ta ko je bila pri meni ima rajon tukaj od veljka vlahoviča pa do šolske ulice...tako, da bo tebe katera druga obiskala...
Sem ponoči mislila na tebe, ko ni šlo ajat, zdaj pa si res že čisto blizu...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 14:26:21   
*bubi*
Tonemo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 16:25:39   
kekec in mojca
Bubi, kam toneš? user posted image user posted image user posted image

Si imela prej prav, moj user posted image je tudi dobil "ljubezensko" pismo iz ministrstva. 24. bo D day. Upam, da ne bom jaz ravno takrat v porodnišnici.

CTG je sicer zaznaval popadke, jaz sem jih opazila le kot otrdevanje trebuha... Boli me spodnji del trebuha pa v križu, samo kaj, ko se to še ne ponavlja redno. Občasno se komaj zravnam od bolečin.

Ampak, bo že... Po porodu vsaj ne bo tako bolelo, se ne bom rabla jokat za nosečnostjo.

A naštejemo skupaj 10 razlogov, ZAKAJ NI FAJN BITI NOSEČ? user posted image Mogoče bo moj podnajemnik vseeno sprejel odpoved. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 16:32:17   
kekec in mojca
Trnuljčica, tebi pa sem dolžna opravičilo, res. Danes sem tako zehala, da bi lahko požrla slona. Nisem in nisem si mogla pomagat, pa mi je bilo ful nerodno. Tako je to, če zaspiš ponoči ob pol treh in se zbudiš ob sedmih. user posted image user posted image user posted image

Kje pa je Janey? Haaaaaaaalo, dečva, nekam te pogrešam tu gor. Kam si pobegnila?


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 17:50:55   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Trnuljčica, tebi pa sem dolžna opravičilo, res. Danes sem tako zehala, da bi lahko požrla slona. Nisem in nisem si mogla pomagat, pa mi je bilo ful nerodno. Tako je to, če zaspiš ponoči ob pol treh in se zbudiš ob sedmih. user posted image user posted image user posted image



Ne skrbi mene je pa zmanjkalo po kosilu. Komaj sem se prisilila, da sem vstala in peljalauser posted image ven. Bogi revež me je prišel prvo 2x z smrčkom buditi, nato se je že z tacami zaletaval v kavč, da se zmigam.user posted image

A tvoj ima 24.4. dan D? Veš močno dvomim, da bi ti bila še takrat bila v P. Prenošeni so ponavadi prvorojenci, no so tudi izjeme. Ampak, če sem prav videla si že danes imela 3 ali 4 blažje tonizacije kot so rekliuser posted image .

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 17:54:11   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Trnuljčica- ta ko je bila pri meni ima rajon tukaj od veljka vlahoviča pa do šolske ulice...tako, da bo tebe katera druga obiskala...
Sem ponoči mislila na tebe, ko ni šlo ajat, zdaj pa si res že čisto blizu...user posted image

Sem si mislila, da bo kakšna druga.
Raje ajaj, kot da name mislišuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 17:58:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Bubi, kam toneš? user posted image user posted image user posted image




MB nosečke + mamice tonemo. Ob pol treh sem nas nekje na 2. strani iskala user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 17:59:45   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Bubi, kam toneš? user posted image user posted image user posted image




MB nosečke + mamice tonemo. Ob pol treh sem nas nekje na 2. strani iskala user posted image

Saj smo zopet na prvi strani.user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 19:07:34   
barbaw
Premalo nas je ali pa premalo čvekamo tule. Jaz tudi nisem ravno zgled, ker sem kot Čmrlika še na majčicah. user posted image  Imam malo problemov s sedenjem, ker me začnejo bolet mišice na vrhu trebuha. Tam so same čveke in jih moram redno brat, da sledim. Potem pa tukajle izostajam na veliko.

Janey kako je Jaka? Sem te prej redno spremljala in je bilo isto kot da bi brala svojo življenjsko zgodbo z mojo Jako. Zdaj pa sem malo izgubila rdečo nit. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 19:30:17   
kekec in mojca
Saj se bomo izboljšale, a ne? Včasih mi je tako čudno, se mi zdi, kot da samo še jaz tu nekaj pišem. Ampak raje čvekam tukaj kot na aprilčicah, zato ker vem, da vas že ali pa še bom spoznala.

Trnuljčica, moja "blažja tonizacija" se ponavlja na 11 minut (in ni več tako blaga). Upam, da se bo v kratkem skrajšala na 6 minut, ko bom letela v porodnišnico. Boli pa v križu, da se mi zdi, da bi ga bo raztrgalo. Joj, samo da niso to spet lažni popadki. Toliko sem jih že imela, da sploh ne vem, če gre za res ali ne.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 20:08:36   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Trnuljčica, moja "blažja tonizacija" se ponavlja na 11 minut (in ni več tako blaga). Upam, da se bo v kratkem skrajšala na 6 minut, ko bom letela v porodnišnico. Boli pa v križu, da se mi zdi, da bi ga bo raztrgalo. Joj, samo da niso to spet lažni popadki. Toliko sem jih že imela, da sploh ne vem, če gre za res ali ne.


Ja nič, potem pa upam za tabo, da so pravi. Saj veš, ko se nehajo šele veš da so bili lažni. user posted image
No ko bodo na 5-7min pa brž v P (ker si drugorodka nikoli ne veš). Kaj pa nisi pustila, da te gin pogleda.Ti, ti...user posted image













(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 20:10:26   
trnuljčica
Se opravičujem za napake. Ne preberem ponovno.user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 20:35:44   
*bubi*
Mojca, kaj je spet alarm pri vas user posted image

No, saj 4.4. je lep datum user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 20:55:58   
barbaw
K in M tebe pa tile lažni popadki že tako dolgo mučijo, da bi res lahko bili pa zdaj pravi. Mogoče pa le bo. Ne preveč počivat in se tuširat s toplo vodo, da ne minejo. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 21:14:12   
trnuljčica
K&M kje si? A si že v P?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 21:17:18   
Blacky30
Oj, babike!

Jaz sem kar OK, čeprav imam od včeraj zvečer težave z želodcem, trebuhom, napenjanjem, sem bedak šla jest zabeljen fižol s kislo smetano, čez uro in pol pa še mlečni gris.user posted image user posted image  Pa me je napihnilo, danes sem komaj kaj jedla, tako težo imam v želodcu, vse me boli, joj, sem smotana.

K in M, res upam, da te pa zdaj počasi neha jezit ta tvoj podnajemnik in da že greš enkrat na končno srečanje z njim na 4 oči.user posted image  Ali si v prvi user posted image  tudi imela lažne popadke? Jaz sploh ne vem, če bi vedela, da je to to.user posted image

Pridno pančkajte danes, trnuljčica, tebi pripadajo samo še 3 noči mirnega spanca. Naužij se jih!user posted image user posted image  Jojjjj, naslednji teden pa boš že cartala, vauuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 21:48:11   
BUŠICA
ojla user posted image !
danes sem vstopila v 8. mesec!!!!! si pa ne znam predstavljaat da mi bo buši še zrastel, ker komaj diham, sedet tud ne morem, user posted image se razteza v meni kot v hotelu....še 2 meseca?! jooooj! KDAJ STE VE REKLE: zdaj pa mi je dovolj!
K&M upam da ti ni več treba dolgo čakat! Lp

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 21:48:36   
barbaw
K in M kaj si šla v P???
Če si šla ti želim čim lažji porod. držim pesti!

< Sporočilo je popravil barbaw -- 4.4.2008 21:49:17 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:28:26   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Jaz sem kar OK, čeprav imam od včeraj zvečer težave z želodcem, trebuhom, napenjanjem, sem bedak šla jest zabeljen fižol s kislo smetano, čez uro in pol pa še mlečni gris.user posted image user posted image  Pa me je napihnilo, danes sem komaj kaj jedla, tako težo imam v želodcu, vse me boli, joj, sem smotana.
Ja, je user posted image ko veš,da nekaj ne bi smel jesti, pa se ne moreš upreti.


Pridno pančkajte danes, trnuljčica, tebi pripadajo samo še 3 noči mirnega spanca. Naužij se jih!user posted image user posted image  Jojjjj, naslednji teden pa boš že cartala, vauuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Relativno mirne. Prejšnja je bila bolj zauser posted image .
To da bomo cartali je pauser posted image user posted image . Je bil že čas, da smo se pomnožili.user posted image


Tole z K&M mi je pa vedno bolj sumljivo.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:31:14   
barbaw
Jaz imam občutek, da je odšla v rim.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:35:32   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz imam občutek, da je odšla v rim.

Jaz tudi. Pa dvomim, da si ogleduje amfiteater.user posted image
No, saj si je to želela- da bi bili pravi popadki in bi bila hitro odrešena. Držim pesti.user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!