|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:28:37   
80kaja
hej punce...končno spet z vamiuser posted image  se me je nekaj lotilo in bila takoooo utrujena cel teden pa zeblo pa....
no danes pa sem že bolje :-)
hej...ste vedele,da je od ponedeljka nov sistem za urejanje porodniške ...ni več bivših 6 (oz nevem koliko obrazcev) temveč samo dva. Od ponedeljka naprej so mi rekli danes na centru....
pozdravček vsem
kaja

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:35:28   
kodrana
kaja user posted image da je z zdravjem boljše.

sama sem dobila na csd-ju pred dvema tednoma dva obrasca. enega za paket in drugega za porodniško. bi drugače dobila še več obrazcev, če bi bila jaz zaposlena? moj user posted image je tudi dobil dva obrasca. enega za nadomestilo plače med očetovskim dopustom, drugega za očetovski dopust.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:42:55   
narava
ja, sem brala na aprilkah, da se je to sedaj vse ful poenostavilo,,da nimas vec ful papirjev, men se zdi, da sam se 2 al kako? ne vem, bom vidla jutri user posted image

hej, kje pa je martina, policajka? zdaj se pa ze dolgo casa ni oglasila?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 13:14:57   
Čmrlika
Čmrlika enkrat bi se pa res lahko spoznali glede na to, da tako daleč narazen pa spet nisve.


se strinjam, popolnoma!

Čmrlika: ja le pripravi vse do zadnjega ker si pa res že zelo blizu. Glede straha pa... brez veze....
Ven bo moral priti pa tako ali drugače izbire nimaš...


ti ne morem povedat kak se zdaj fajn počutim, ko mam vse porihtano..Uf, krasnouser posted image

Strah pa očitno ravno zarad takega razmišljanja še ni nastopil...si govorim, bo kako pač bo...noter ne bo ostala user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 13:52:44   
Estrella*
Kam ste vse poniknile??? No jaz se še zadnjič javljam iz službe. Moj čas se počasi izteka.....še 38 minutuser posted image
 
Čmrlika: user posted image  še malo pa boš na cilju 500 tice.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 14:32:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Kam ste vse poniknile??? No jaz se še zadnjič javljam iz službe. Moj čas se počasi izteka.....še 38 minutuser posted image   


Iiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
 
Čmrlika, ti boš mimogrede dosegla zastavljeno normo user posted image user posted image
 
80kaja, sem prav vesela za manj papirologije user posted image  Mene urejanje še čaka, se moram spravit do CSD user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
narava sem se pri tvojem podpisu prav user posted image . Na Dormeu se fajn spi, samo ne vem kaj bi tebi to pomagalo, ker še dolgooo ne boš spala. user posted image  mogoče pa boš ena izmed srečnic pa bo tvoj user posted image  hitro spal celo noč. Aja, pa da ne bo kake pomote, cela noč pri user posted image  ni enako tretirana kot naša. to ne pomeni spanja od 21h-7h. user posted image

ves, barbaw, tebe bi pa mogu Smiljan Mori zaposlit, k znas ful motivacijo dvignit?! user posted image   user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

kasso, uživaj maksimalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, a tvojega user posted image  ti že v trebuhu navajaš na tempo zidarskih del? user posted image
 
A ste mogoče že slišale pesmico Adija Smolarja z naslovom Zlata ribica? Jaz sem se prejle nasmejala do solz user posted image user posted image user posted image  Sploh ob zadnjem stavku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 14:36:58   
Čmrlika
Čmrlika: še malo pa boš na cilju 500 tice.


Čmrlika, ti boš mimogrede dosegla zastavljeno normo


ja in potem grem lahko rodit...user posted image  Vam grem na živce?user posted image
 
Ne bom tak hitro, zdaj so bli bolj taki dnevi, ko se mi nič ni dalo, pa sem samo na računalniku visela...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 14:40:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
ja in potem grem lahko rodit...user posted image  Vam grem na živce?user posted image  


Ti si nora user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:17:21   
aurora28
Hajli hajlo! user posted image

Barbaw jaz sem tak vesela, ker me ti vedno ta prva začneš pogrešat. user posted image user posted image

Jana super poslikave in vuavvvvvv kakšne buši user posted image user posted image user posted image , se ti linea negra zelo lepo pozna in brez zamere, ampak ko sem pa videla tvoje roke, sem ugotovila, da sva čist na istem, sva kot Rocky user posted image user posted image user posted image od zatečenosti.

Kasso tvoji domači so pa tolk kjut, še posebej se vidi na Soči, da obožuje otroke, joj kakšen poljubček je stisnala user posted image . user posted image user posted image user posted image Ste imeli kdaj težav z dlakami, da bi jih tamali nesli naravnost v usta, ker jih ima Soča kar precej? user posted image

Taula meni G nikoli ni meril MV, me vedno pregleda samo vaginalno in njegov komentar je ok, MV zaprt. user posted image Se mi pa zdi da je tvoja dolžina 36 mm MV zelo dobra, nič se nimaš za sekirat. user posted image

Narava welcome to the club Quinnyjk user posted image user posted image user posted image . Kodrana zate sem vedela, da si enkrat govorila, da vama je zelo všeč Quinny rdeč, sem pa čisto pozabila, da sta drugega vojzeka nabavila, pa še gledala sem ga v albumu. user posted image user posted image user posted image

Naty me veseli, da sta s tamalim bolje, kar tako naprej. user posted image user posted image user posted image


Evo zdaj pa da še malo poročam:

Današnji GP je sprva kazal na šok, pridem k sestri, da mi izmeri pritisk in pravi, zakaj pa imate tako povišanega, kar 150/100 user posted image , meni ni bilo čist nič jasno. Potem pa pravi, pa če že zjutraj otekam in imam povišan pritisk to ni nič kaj dobrega, verjetno me bo G zadržal na opazovanju. user posted image Ok, potem grem k G in me najprej pregleda vaginalno in je MV zaprt in ok, vnetja nimam. Mu povem, da zatekam in da je sestra namerila moj pritisk 150/100 in pravi, da me bodo bolj spremljali in me pošlje kar na CTG. In to je tak super, srček je bil ko nor, tamali se je premikal, brcal, nekaj časa je tak šumelo, da srčka sploh nisem slišala od njegove telovadbe user posted image , ampak je srček lepo bil od 120 - 150 pulz na minuto. Popadkov je zaznalo do 25, kar pa ne kaže da bi se še kar koli začelo, tja do 100 je mislim da mera ko gre zares. user posted image V glavnem G je na podlagi CTG ocenil, da je s tamalim vse ok, da je lahko šlo za samo današnje povišanje pritiska, ampak je dejal, da imam ponovni CTG čez teden dni. user posted image

Laboratorijski izvidi so ok, kri je dobra, železa imam 122 user posted image (se vidi, da jem dovolj rdečega mesa in stročnic), toksoplasmoza je bila tretjič negativna, tako, da ponovna kontrola v naslednji user posted image , hapatitisa nimam user posted image , skratka v urinu niso beljakovine in je vse ok.

Nisem ostala v
P, moram pa paziti na sol in veliko počivat. Naslednji pregled imam 11.4. 2008. Torej začelo se je zares. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:23:53   
špelin@
aurora28 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:24:14   
Čmrlika
Aurora user posted image  čestitke za uspešen pregled, jaz sem itak vedla da bo vse ok, in da ti vztrajaš z mano ..po pridnosti najinihuser posted image  , ki se jima nikamor ne mudi...user posted image
Povej a ni fajn na ctg-ju poslušat user posted image , jaz sem bla kar vuser posted image , pa ko se kaj bolj premakne, utrip kar poskoči, ne? Lušno...
No dobrodošla v klub CTG-ja ...user posted image

Drugače pa če katero zanima kako je rasel moj buši imam nov album...Geslo: tajanagaja...

Povejte mi, je to okej, da moja user posted image  danes sploh ne da miru?

Barbaw: ti pa le pokukaj , če me poznaš mogoče? user posted image



< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 4.4.2008 15:25:58 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:25:14   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
ja in potem grem lahko rodit... Vam grem na živce?

Ti si nora


Kako sem pa to spregledala? user posted image

No špelin@, malo norosti je zdravo, ha? user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:27:02   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:104 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg)  

user posted image   mya26, user posted image :user posted image
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 81 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 19Xuser posted image ,user posted image : 22Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ), jana81 (CTG)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP), aurora28 (GP + CTG)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK









ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:31:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
No špelin@, malo norosti je zdravo, ha? user posted image


Itak user posted image user posted image user posted image
 
Ej, sem šla pogledat fotke trebuščka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:41:31   
Čmrlika
Ej, sem šla pogledat fotke trebuščka


sem do malo prej dvomila da je moj buši velik,ampak ko pa to kronološko pogledaš, in ko začutiš da je nekaj v tebi, kar je resnično raslo in zraslo zaradi ljubezni...user posted image

Upam, da sem še katero vzpodbudila da si kronološko slikice zloži in nam jih pokaže...
 
Pa tako lepe smo s temi bušiji......user posted image  user posted image  user posted image
 


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:46:08   
Čmrlika
Zdaj pa vam dam jaz nora, user posted image  malo miru...se mi ni bilo za kuhat, in ko mi je lubi rekel, da je za malico jedel hamburger...sem se kar stresla od luštov...user posted image  

In......user posted image  za mojga lubija , ki me je prej klical naj ne kuham, ker bo meni prinesel - kaj že  user posted image , on pa še ni lačen in bo že potem kaj popapal kasneje...

Ej so zlati  ti naši user posted image  in nas tako razvajajo. Evo grem, ker bo vsak čas prišel s hamburgerjem, pol bom pa malo počivala pa se stiskala k atiju, potem pa je že tak dnevnik, za katerega sem rekla, da gaa pa danes po 100ih letih res mialim gledat, pol pa BB, potem pa ajat pa tak...
In mogoče vam res več ne pridem danes težit...user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 4.4.2008 15:49:34 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 15:52:08   
špelin@
Bom jaz še malo bolj nora user posted image user posted image
 
A ste že videle tegale tipa:
KLIK
KLIK
KLIK

user posted image user posted image user posted image  Ampak je mojster, ni kaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:32:05   
Anonimen
Aurora: To pa je izčrpno poročilo. Hvala, rada preberem tak report.user posted image  user posted image  
In pa seveda čestitke za dobro opravljen GP.user posted image user posted image user posted image

Čmrlika: ampak tole pa je buši.  user posted image user posted image user posted image  Jaz nimam niti tretjino tega če odštejem moj špehuser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:39:10   
barbaw
Čmrlika vseeno bi si lahko postavila nov cilj. Se mi zdi, da bi vseeno prehitro rodila, če boš takoj po 500-ki.
Tako malo Pobrežje pa le ni. Sicer me spominjaš na eno kolegico iz Lj, ampak to je tudi vse. te ne poznam, še.
Moje 1000-ke pa sploh niste opazile. Imate preveč dela s pisanjem in drugimi stvarmi. user posted image

Aurora druge so vse na raportu, razen izjem, in tebe ni bilo zraven. user posted image  Sem se navadila, da si kuhala jutranjo kavo, ki pa jo zdaj večinoma Katina.
user posted image user posted image user posted image  za pregled.

Špelin@ pa kje jih ti pobiraš? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:39:39   
Anitka
Ojla!

Danes sem pa komaj zdržala v službi s temi mojimi zatečenimi gležnji in popoldanskimi bolečimi nogami. Še dobro da je vikend.

Tudi jaz sem dobila že vse papirje iz CSD-ja. So pa brzinski. Vse skupaj sem oddala v sredo in danes sem že vse prejela. Bruto se sliši kar dober in upam, da bom zadovoljna tudi z neto izplačilom.user posted image Jaz sem izpolnjevala še cel kup papirjev. Mi je šlo že na živce eno in isto pisarit stokrat. Pri naslednjem bo boljeuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Ponoči, ko se uležeš in umiriš ti trebuh pritiska na želodec, ta pritisk najbrž sprosti spodnji del požiralnika in ti hrana, kislina gre v požiralnik, zato morda čutiš pekoče bolečine. Ta kislina, če se redno dogaja lahko povzroči tudi rahlo vnetje in zato lahko bolj boli....ampak predvidevam, daimaš te težave le v nosečnosti. Probaj pred spanjem pojesti en ali dva Rupuruta (ki je dovoljen v nosečnosti), pa boš videla, če bo boljše. Če bo, je najbrž to vzrok.





Kasso hvala za nasvet in pomoč. Bom probala in upam, da bo bolje. Je pa res, da imam težave le sedaj v nosečnosti. Pa uživaj v vikendu. Pridna taščauser posted image

Taula tudi meni moja G še ni nikoli merila MV, zato ti ne morem nič odgovoriti.

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Jaz imam sicer Muro + Quinnijev Dreami. A sem pol vsaj na pol v tem klubu



Tudi jazuser posted image


Jana super poslikave. Se priporočam, če imaš kaj viška časauser posted image S kakšnimi barvami pa so nastale?

**** jaz imam težave z grlom in to le ponoči. Centralne več ne rabim v spalnici, suh zrak?user posted image Kaj pa vem.

Kodrana
od dihanja skozi usta mislim, da ne bi smele izvirati moje težave, ker diham le skozi nos in imam kar probleme, če je nos kdaj zamašen. O oblačilu v originalni embalaži pa prvič slišimuser posted image In seveda user posted image user posted image user posted image user posted image za 32-tko.

Aurora tebi pa user posted image user posted image user posted image user posted image za 36-tko. Pa čuvaj se. Verjamem, pa , da je bil po merjenju pritiska kar šok zate. Sicer pa user posted image za GP.

Estrella user posted image user posted image user posted image user posted image pa si prigurala do konca zadnjega delovnega dne za nekaj časa. Dober filing verjetno, a ne? No jaz bom pa še malo počakala na ta trenutek.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:43:19   
Anonimen
Špelin@ skor sem se polulala od smeha... kje si ga pa staknila???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:47:37   
Anonimen
Anitka: Pol pa nimam več idej. Če nimaš centralne in če misliš da ni kislina??user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:49:56   
aurora28
Špelin@ tale Pul je pa en velik odštekanec, sem se do solz nasmejala user posted image user posted image .

Čmrlika krasen album si ustvarila in lep buši, brez strij user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:51:43   
barbaw
Ko ste pisale, da je manj obrazcev za porodniški, očetovski in ... dopust, je tudi sedaj možna elektronska oddaja vloge za otroški dodatek. user posted image  Jaz sem pa ravno dva dni nazaj poslala novo vlogo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 16:57:56   
kasso

Aurora, super user posted image user posted image user posted image za pregled in CTG. Glede pritiska pa bo manj soli ziher pomagalo user posted image

moji tamali in dlake, ja hmmm, pritečejo k meni in "mama dlaka" odprejo usta in stegnejo jezik, da dlako poberem. To pač je neizogibno, če se po njej cenjata in juhuu konjička in svega in svašta. Pri dojenčku pa v ustih nisem opazila nikoli dlak, saj jih nima od kje dobit, seveda dokler se ne plazi. Ampak bom preskočila tisto teorijo o tem kako lahko nastane klobčič v želodčku otroka in ne vem še kaj, ker ni res. Dalake se lepo prebavijo tako pri otroku kot pri odraslem.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Špelin@ pa kje jih ti pobiraš?

Ja res

barbaw, ti povem, da trenutno sem spet s zamašenimi ušesi odkar sem prišla s sprehoda in je pihalo ko zmešano, pa nič ne pomaga.... no , upam, da bo počitek to nadlogo pregnal.... si pa še naprej mažem pod nosom user posted image

Hvala punce, se bom imela fajn čez vikend...ve pa prosim tudi uživajte in da ne bo kakšno presenečenje, ko pridem nazaj, saj menda odpustnic še ni bilo user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.