|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:41:20   
barbaw
kasso pa ti imaš take cukrčke. Res sta prav lepa otročka. Za požulit in poslinit. user posted image

Eni otroci so mirni in se znajo igrat sami, eni so samo mirni in nezainteresirani, eni živahni raziskovalci, eni rabijo ful pozornosti, ... Ma je težko rečt kako kakšnega otroka kaj naučit. **** mogoče jo bo dojenček zanimal pa ti bo pomagala. To pa lahko samo čas pokaže. Gledam eno sosedo, ki je pred kratkim rodila. Lepo voziček pa malega noter, ta mala pa ima svoj voziček za punčke in pelje svoje punčke zraven na sprehod. Ful jih je zanimivo gledat. pri nas je škratek rekel, da se bo on v voziček vseedel, pikica pa zraven njega ali pa na kolena. user posted image
Tudi jaz sem se mogla dolgo ukvarjat z njim. Najlepše pa je zunaj, kjer se lahko vozi s kolesom in ... se skratka zdivja. Pač tako je. eni vragci so malo bolj zahtevni. te pa razumem kakom je težko (****), ker te tole resnično izčrpa. Pa vsak dan zna bit isti.
Jaz sem komaj čakala, da gre v vrtec, ker fizično ne zmorem mojega živahneža. Ima tudi obdobja ko je vse nastlano tam kjer ne bi smelo bit. Recepta pa žal ni. Jaz v takih primerih vzamem kako knjigo v roke pa si z njo dušo olajšam, pa furam dalje. Se najde kakšen pameten nasvet. Jaz sem skoraj obupala pri njegovih izlivih trme, pa sem z eno knjigo (se ne spomnim več naslova) prefurala tisto obdobje.

Čmrlika enkrat bi se pa res lahko spoznali glede na to, da tako daleč narazen pa spet nisve.

user posted image user posted image  Kodrana 32-ko in Aurora 36-ko
 
Kje pa je sploh naša Aurora? Včasih je dežurala tukaj. user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 4.4.2008 11:44:47 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:43:42   
Anonimen
Kasso: joj kako lepa slikca!!! user posted image user posted image user posted image  Itak so mi od psov všeč velike črne kosmate zverinie ampak tedva skupaj... res sta krasna!!!user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:43:53   
TamaraJ
Ojla majčice moje...


Sam na hitr sem vas preletela in je skoraj nemogoče sledit... Ampak me je pa skor kap, ko sem prebrala, da je bila naty že v nizkem štartu. Halooo??? Naty, najprej Čmrlika, Aurora,... potem pa vidva s tvojim user posted image . Nič prej... še nekaj kavic pride prej... Pridna bit! Sem pa vesela, da je zaenkrat še ok... saj nebi bilo nič narobe, ker so pljučka že ok pri teh tednih..pa vseeno naj še malce zraste, da se ne bo izgubil v tvojem velikem vozičkuuser posted image user posted image

Sicer pa držim pesti še za CatJo in GoYo... kar počakat še malo punceuser posted image .

No, jaz pa grem nazaj gor (fantje so extra pridni)... samo metla je pa še vedno v moji domeniuser posted image


Upam, da dobim malo frej kasneje, da vas uspem malo sledit. Dan tako hitro mine in zvečer sem bila čist off. Res si pa ne želim zidat do zadnjegauser posted image ... še vedno imam speglanih samo 5 plenicuser posted image


Držte se majčice in prosim... ne hitite v porodnišnico... sej imamo še čas. Pa pustimo aprilčicam, da končajo sezonouser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:46:06   
Anonimen
Čmrlika: ja le pripravi vse do zadnjega ker si pa res že zelo blizu.user posted image user posted image  Glede straha pa... brez veze....user posted image user posted image
Ven bo moral priti pa tako ali drugače izbire nimaš...user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:49:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pozdravljene so user posted image !

Vidim, da ste danes zelo pridne in ste že veliko napisale. Jaz sem danes že dva stroja perila obesila zunaj, če pa ju bom uspela zunaj posušit, pa še ne vem, ker je naenkrat oblačno postalo.

Dobila sem danes odločbo iz CSD, user posted image user posted image  porodniška bo boga. V ponedeljek sem papirje nesla, v torek sem dobila odločbo za paket, danes pa že za porodniško. Temu pa se reče brzina.user posted image  




Opa, ampak to pa je brzina!!!!user posted image user posted image user posted image  Jaz sem oddala ene 14 dni nazaj... pa ni še ne duha ne sluha o kaki odločbi... Joj kaj imate eni to vse poštimano ko imate fajn župane pa fajn CSD...pa...user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj veste zakaj se smejim... ( župan user posted image  )

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:55:20   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Zraven pa jo še nič ampak popolnoma nič ne zanima, razen uničevanje vsega kar je pač uničit možno. Od grizenje mize pisalne -iverka, do seveda obvezno na prafaktorje rastrgat vse kar je iz papirja...In tako dalje saj se mi sploh ne da razlagat... Toda samo za pokušino, posteljnina mora biti na tleh naprimer vse povštri pa deke... vse, samo jogi rjuha ostane ker jo ne zna snet in zvlečt na tla. Perilo ne sme bit na radiatorjih ampak na tleh... čevlji itak ne pašejo v omarico za čevlje ampak morajo biti raztreščeni po celem stanovanju....Res user posted image user posted image user posted image


No, vidiš da se zna sama zamotit user posted image   Moraš ji potem nabavit kako igračo, ki bo po namenu podobna tem njenim ljubim opravilom..... ampak se trenutno ne spomnim nobene take.
Čaki no, kako misliš pogoltne vse živo??? če se ne motim, je le 2 meseca mlajša od Petje, a še vedno stavi vse v usta?
Vrtec najbrž pomaga, ne vem, mojadva ne hodita user posted image

barbaw mi bo postalo še nerodno, ampak ne mislit, da sta tako zelo zlata...znata bit tudi neubogljiva user posted image in predvsem nagajiva

hijenca,
naj te potolažim, ne vem, če bo tvoja porodniška nižja od moje ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:57:12   
hijenca
Veš **** res je žalostno, kako se ta vaš župan obnaša. In prav ti dam, da si mu povedla svoje. user posted image user posted image user posted image  

Punce, nekaj me zanima.  Sedaj že dva dni, mi je po vsakem obroku takooo slabo, da sploh ne vem več, kaj naj jem, da mi ne bi bilo slabo. Slabosti še na začetku nosečnosti nisem imela, tako, da res ne vem kaj je zdaj to. Mislim, da mi user posted image  v želodec leze, ker mi na čase kar želodec obrača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:01:19   
narava
Hijenca, manjse obroke bos mogla jest..

Vsaj jaz sem pri sebi to opazila. Mi je blo tut vcasih slabo ce sem cist normalno jedla. Zdaj  pa pac ful majhne obroke vase spravim (ampak res majhne), pa se to ful pocasiiiiiii jem. Moj ze poje, pospravi in vmes se TV pogleda preden jaz pojem user posted image


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:03:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Kasso: joj kako lepa slikca!!! user posted image user posted image user posted image  Itak so mi od psov všeč velike črne kosmate zverinie ampak tedva skupaj... res sta krasna!!!user posted image user posted image

hvala,
evo še ena samo zate user posted image , ni čudno , a ne, da je tamala nora na Sočo user posted image
user posted image

ostale slikce ta velike črne zverine pa si lahko pogledaš TU

TamaraJ, ja metlo pravočasno v roke, da te kaj ne preseneti user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:05:20   
barbaw
narava sem se pri tvojem podpisu prav user posted image . Na Dormeu se fajn spi, samo ne vem kaj bi tebi to pomagalo, ker še dolgooo ne boš spala. user posted image  mogoče pa boš ena izmed srečnic pa bo tvoj user posted image  hitro spal celo noč. Aja, pa da ne bo kake pomote, cela noč pri user posted image  ni enako tretirana kot naša. to ne pomeni spanja od 21h-7h. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

No, vidiš da se zna sama zamotit user posted image   Moraš ji potem nabavit kako igračo, ki bo po namenu podobna tem njenim ljubim opravilom..... ampak se trenutno ne spomnim nobene take.
Čaki no, kako misliš pogoltne vse živo??? če se ne motim, je le 2 meseca mlajša od Petje, a še vedno stavi vse v usta?



Ja, vse poje. Ampak vse.Zadnjič sem jo pustila 5 minut z flumastrom in je že imela špico - tisto s katerim se piše v ustih.dobro da sem pravi čas prišla da mi jo izpljunila na roko. Barvice ves tisti del ki je za risat zgloda..
Enkrat sem jo dobila z kulijem in ga je razstavila na prafaktorje, drobni plastični delček notri pri fedru je že bil na poti v želodček ampak dobila pa sem jo z tistim kovinskim fedrom v ustih...
Tako da sedaj imamo vse pospravljeno in jo imamo skoz na očeh... Kajti vse poje!!! Kar se pojesti da.
So mi obljubili da to otroci delajo samo tam do 2 leta evo čakam ... čez dobra 2 meseca bo stra 2 leti?user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:08:31   
kasso
Zdaj pa moram res spakirat sebe, za čez vikend, ker greva z mojim v Velenje v hotel Paka (nama je mama podarila bon, ki ga je dobila na križankah), potem spakirat otroka, ki bosta bila pri tašči in seveda še psico, ki gre tudi v varstvo k tašči. user posted image user posted image zlata moja tašča user posted image . sicer bi lahko bila tamaldva pri moji mami, ampak gre ravno jutri na Dunaj na eno razstavo..pa nič zato, bosta šla k njej kak drug dan user posted image
Komaj čakam, da dam možgane na off, in posebej telo, da se odpočije.

se javim še kaj popoldne!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:09:36   
Anonimen
Hijenca: poskušaj jesti velikokrat pa po malem. Morda je želodec stisnjen... Jaz skoz jem, ker če se najem naenkrat sem pol čist hin... tako kot po srečanju, ko sem pojedla celo pizzo pol pa še velike oči pa sem hotla še palačinke pa HB ni šlo več... Ampak pol sem bila celo noč čist boga. Bilo mi je full slabo.
sedaj pa jem skoz... ampak res vsako uro neki malcam... pa mi ni slabo.

Če pa že sedaj tako bolj pomalem ješ potem pa... nimam pojma... morda hormončki spet delajo svoje...

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:10:05   
kasso
****, mogoče jo bolijo dlesni in si zato stavi v usta vse živo...zobki še vedno rinejo ven, a ne?!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:10:19   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

narava sem se pri tvojem podpisu prav user posted image . Na Dormeu se fajn spi, samo ne vem kaj bi tebi to pomagalo, ker še dolgooo ne boš spala. user posted image  mogoče pa boš ena izmed srečnic pa bo tvoj user posted image  hitro spal celo noč. Aja, pa da ne bo kake pomote, cela noč pri user posted image  ni enako tretirana kot naša. to ne pomeni spanja od 21h-7h. user posted image


ves, barbaw, tebe bi pa mogu Smiljan Mori zaposlit, k znas ful motivacijo dvignit?! user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:11:51   
barbaw
**** takih težav, da bi vse pojedel pa ne poznam. Spoznava stvari na drugačen način, ki pa ni najbolj zdrav za njo. Od kolega mala je odšraufala šraufe z mize in jih je pogoltnila. So jo peljali v bolnbico, ker bi ji lahko prepičilo želodec ali črevesje. No, na srečo je vse pokakala.
Z veseljem bi ti pomagala pa ne znam. user posted image  Edino to ti lahko dam user posted image , pa user posted image  za tvojo mami, ki ti tako pomaga.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:12:32   
Anonimen
kasso: hvala za fotke in pa lepo se imej!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:13:12   
barbaw
quote]IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

narava sem se pri tvojem podpisu prav user posted image . Na Dormeu se fajn spi, samo ne vem kaj bi tebi to pomagalo, ker še dolgooo ne boš spala. user posted image  mogoče pa boš ena izmed srečnic pa bo tvoj user posted image  hitro spal celo noč. Aja, pa da ne bo kake pomote, cela noč pri user posted image  ni enako tretirana kot naša. to ne pomeni spanja od 21h-7h. user posted image


ves, barbaw, tebe bi pa mogu Smiljan Mori zaposlit, k znas ful motivacijo dvignit?! user posted image   user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:13:17   
narava
kasso, uzivaj maximalno!!

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:13:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

****, mogoče jo bolijo dlesni in si zato stavi v usta vse živo...zobki še vedno rinejo ven, a ne?!


Ne zobke ima že vse, Je prvega dobila že pri 5 mesecih... Sva bile že pri zobarju...
Ga je ugriznila v prst...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:18:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

**** takih težav, da bi vse pojedel pa ne poznam. Spoznava stvari na drugačen način, ki pa ni najbolj zdrav za njo. Od kolega mala je odšraufala šraufe z mize in jih je pogoltnila. So jo peljali v bolnbico, ker bi ji lahko prepičilo želodec ali črevesje. No, na srečo je vse pokakala.
Z veseljem bi ti pomagala pa ne znam. user posted image  Edino to ti lahko dam user posted image , pa user posted image  za tvojo mami, ki ti tako pomaga.


Aha tud to z šraufi mi je znano... Zelo rada šraufa pante na omarah in pa radiatorje...
Zato pa pravim da je težavna, ker jo je treba imeti skoz na očeh... zraven jo pa še nič od primernih, zdravih igrač ne zanima...
Ah bo že, upam da res to po 2 letu zgine... Sploh pa trenutno jo zanimajo knjige samo moram zraven sedet pa vse razložit... ampak upanje pa imam da bo morda čez čas pa le sama vzela knjigo v roke..

Drugače pa najbolj bom probala tisti nasvet upoštevat da mi bo pomagala skrbet za dojenčka...user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:22:11   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

****, mogoče jo bolijo dlesni in si zato stavi v usta vse živo...zobki še vedno rinejo ven, a ne?!


Ne zobke ima že vse, Je prvega dobila že pri 5 mesecih... Sva bile že pri zobarju...
Ga je ugriznila v prst...user posted image user posted image user posted image


sam moreš priznat da dolgčas vam pa nikoli ni a ne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:23:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

****, mogoče jo bolijo dlesni in si zato stavi v usta vse živo...zobki še vedno rinejo ven, a ne?!


Ne zobke ima že vse, Je prvega dobila že pri 5 mesecih... Sva bile že pri zobarju...
Ga je ugriznila v prst...user posted image user posted image user posted image


sam moreš priznat da dolgčas vam pa nikoli ni a ne?


Ne ampak to pa res ne... Veliko je tudi smešnih situacij in veselih momentov prav zaradi nje...Da ne bom samo jamrala.user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:23:55   
jana81
aurora kje se pa ti skrivaš danes?
 
si že s pregleda?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 12:24:55   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

****, mogoče jo bolijo dlesni in si zato stavi v usta vse živo...zobki še vedno rinejo ven, a ne?!


Ne zobke ima že vse, Je prvega dobila že pri 5 mesecih... Sva bile že pri zobarju...
Ga je ugriznila v prst...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

moram vam povedat, da so se dajes pri nas zvalili piščančki. jeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . 5 piščančkov. dva jajčka so še zaprta, čakamo če bo še kakšen. tolk so luškani. čist majčkeni.

kasso fajn se oddahnita. pa full lepe fotke, res.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.