|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 9:45:38   
Anonimen
Dober dan drage dame:

Narava: Prepozno, e-mail že poslan še bolj pikanten kot prvi. user posted image

Špelin@: seveda bom poročala, kaj bo tokrat povedal..user posted image user posted image

Naty: sem zelo vesela da je vse o.k....user posted image

Koga peče grlo...? Morda je od suhega zraka, centralna. In ne samo od kisline.

Uf, vse sem prebrala in zdaj že pozabila kaj sem hotla komentirat.user posted image  

Danes je petek.... juhuhu... sem tok vesela,ker vem da bo dragi imel celo popoldne samo zame.Inshallah.user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 9:48:48   
Čmrlika
Čmrlika, najbolj hecno pri tej stvari je, da sva bile dve v isti ulici z istim imenom in priimkom (no ena črka več je v mojem). Pa tista punca je malo mlajša. Ne vem, če me imaš nagledano, ker me ni več tam že 2,5 leti. Bi bil pa hec, če bi se navidez poznali.


ne nisi prava, si premlada za to ko jaz mislim, pa dosti bolj postavna si od njeuser posted image  
mogoče edino na videz...poleg tega sem jaz  s čist drugega konca pobrežja-veljka vlahoviča...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 9:49:29   
Anonimen
O...Špelin@, upam da se zavedaš da je tvoja pupa prej izjema kot pravilo... Res pridna.user posted image user posted image
Moj sine je bil tak... ampak tale pa..ufff. edino Tv rada gleda in se tako zamoti, ampak kaj ko je to ni glih neka zdrava zabava...
Veš ko sem ji kupila kuhinjo... bila je zanimiva glih 3 dni. In spet smo tam...kaj ji dati da se bo igrala, sama???

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 9:53:55   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Veste kaj me zanima...ali vam G kaj meri MV? Koliko imate dolgega?



V sredo sem bila na kontroli zaradi zastoja rasti, in ker so na CTGju zaznali krče, mi je zdravnik zmeril MV, ki je 1,8 cm, tako da zdaj moram pa res strogo počivat in vzdržat še vsaj 10 dni, da otroček ne bo nedonošen. Zgleda, da res ne bomo čakali na maj user posted image


kaj, CatJa, temo Majcic 2008 si odprla ti in bos ocitno tudi sezono? user posted image  Drzi se, me bomo pa s tabo, beliv mi, kar konkretno v mislih in drzanju pestk!

razen ce je GoYa ze rodila in je ona odprla sezono?? kaj novic o njej, stajerke??

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:04:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moja mala pika je izredno razumevajoča in se krasno sama zamoti in zaigra, tudi kahlico si vzame sama, potegne dol hlače in gatke in gre lepo sama lulat, potem si hlačke tudi nazaj gor potegne user posted image  Zna tudi sama vzeti svoj kozarec, stopiti na pručko, odpreti pipo in si natočiti vodo, če je žejna - vodo tudi zapre, ja user posted image V bistvu lahko ogromno počivam, če hočem user posted image  Mi tudi veliko pomaga - skupaj, recimo, dvigneva košaro z o pranim perilom, da se toliko ne namučim, podaja mi perilo in ščipalke, ko obešam, zlaga kuhinjske servete, za silo pogrne postelje, natrga solato,... Res je enkratna user posted image

Res je zlata tale tvoja mala user posted image
Tudi meni moram reči, da čeprav ima šele dve leti, ful rada podaja ščipalke, ko obešam perilo, ker se je vedno lahko zraven igrala, pa sama se hoče slečt, ko šibamo v kopalnico in kriči "ne sama bom, ne sama bom", če ji hočem pomagat, da bi hitreje bila na školjki ali kahli.... Dedek mraz ji je prinesel malo metlico, ker me ni pustila pometat in mi je metlo trgala iz rok, tako da ima zdaj svojo..... ali pri česanju psice je vedno zraven... to vse podaljša opravila, ampak v prihodnje pa upam, da se bo obrestovalo. Tudi sine ni bil nič slabši in še vedno rad priskoči na pomoč, če ga prosim...da ne govorim, kako me ne pusti, da bi sama šla po donat v špajz...mora obvezno on it menjat prazno s polno flašo.... pa tudi zunja ko kaj delamo, so vedno zraven in če so na volji pomagajo (pobirat jabolka npr. ali spravljat drva...) zelo zelo radi, se mi zdi, da se počutijo zelo koristne in odraslejše....
Tako da pustite jih otroke, da pomagajo , če želijo, pa čeprav traja in traja precej več časa kot če sam!
Evo dokaz mojega frajerja (mislim, da je bil tu star 3 leta)
user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:06:58   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

CatJa, a ti pa kar ciljaš na odprtje sezone?? Pestke, da še malo zdržiš user posted image user posted image user posted image  Še dober teden in si itak zmagala user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
catja user posted image . Še malo se drži. Vem pa, da je težko zraven 3-letnika počivat. Moj kar razume tole, da mamica ne more.


Moja mala pika je izredno razumevajoča in se krasno sama zamoti in zaigra, tudi kahlico si vzame sama, potegne dol hlače in gatke in gre lepo sama lulat, potem si hlačke tudi nazaj gor potegne user posted image  Zna tudi sama vzeti svoj kozarec, stopiti na pručko, odpreti pipo in si natočiti vodo, če je žejna - vodo tudi zapre, ja user posted image V bistvu lahko ogromno počivam, če hočem user posted image  Mi tudi veliko pomaga - skupaj, recimo, dvigneva košaro z o pranim perilom, da se toliko ne namučim, podaja mi perilo in ščipalke, ko obešam, zlaga kuhinjske servete, za silo pogrne postelje, natrga solato,... Res je enkratna user posted image



Kar se Jana tiče, res nimam kaj jamrat. Je res priden in tak kot tvoja punčka, Špelin@. Se že kar velik sam porihta, pa saj navsezadnje je že skoraj 4 leta star. Edino zadnje čase me sprašuje, če ga bom potem, 'ko pride dojenček ven', spet lahko dvignila. Včeraj je bil čist navdušen, ko sva sprobala voziček in že komaj čaka, da bo lahko bratca peljal na sprehod. Srček moj user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:09:05   
kasso
CatJa, bravo tudi tvoj mali user posted image user posted image . Držim pestke, da počakaš na odhod v Rim vsaj še teden dni...potem pa se lahko odpre sezona majčic user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:10:52   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: narava

[kaj, CatJa, temo Majcic 2008 si odprla ti in bos ocitno tudi sezono? user posted image  Drzi se, me bomo pa s tabo, beliv mi, kar konkretno v mislih in drzanju pestk!

razen ce je GoYa ze rodila in je ona odprla sezono?? kaj novic o njej, stajerke??



Hvala, narava user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:16:42   
Anonimen
kasso in Catja... kdaj pa se začnejo sami igrat? Mislim kdaj se vsaj malo zamotijo sami?

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:20:09   
CatJa
Ne spomnim se natančno, tam med drugim in tretjim letom že za kakšnih 10, 15 minut. Jan je bil že kot majhen precej miren, zadovoljen, si ga lahko mirno pustil v stajici, ko si kuhal ali čistil, pa se je lepo zamotil.
Je pa zdaj druga zgodba v vrtcu, kjer pa pravijo, da je precej nemiren, da se ne zna skoncentrirat in nekaj dokončat, kar me preseneča, ker doma ni tak.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:28:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: narava
razen ce je GoYa ze rodila in je ona odprla sezono?? kaj novic o njej, stajerke??


Hm, zadnji post je oddala iz porodnišnice 19.3. KLIK

kasso in CatJa, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vajina junačka user posted image user posted image user posted image
 
****, saj veš, otroci so tako različni - kar bo enega zaposlilo za ure in ure, tega drugi še povohal ne bo user posted image  Pri meni se je velika pika že od vsega začetka znala sama zaigrati, malo piko pa sem morala tega dobesedno naučiti. Pri letu in pol je samo hodila za mano, se mi motala pod nogami in tečnarila user posted image  In sem ugotovila, da tako ne bo šlo, zato sem jo začela načrtno nositi v njeno sobo, kjer se je sprva zaigrala le za par minut, potem pa vedno dlje, dokler ni postala praktično samostojna pri igri. Včasih zlaga kocek, drugič prekopava škatlo avtomobilčkov, tretjič ji dam barbike, potem riše, paca s plastelinom,... Če pa je res sitna in imam jaz kakšno nujno delo, ji pač naštimam najljubšo risanko user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:39:24   
jana81
dobro jutro... ali že dober dan.
 
zdaj se pa lahko še jst pridružim vsem, ki imate bolečine v medenici, in ne morete spati.. to je tak grozn.
No pa saj potem potegnem do pol 11h user posted image
 
Hvala vsem za pohvale o poslikavi, no linea negra pa meni ni bila nikoli preveč všeč, ampak po mojem sem ravno zato dobla tko močno.
 
sej več ne vem kaj sem prebrala za nazaj, tako da ne bom velik komentirala, ste tako že vse ve.user posted image
 
zunaj se kaže tako lep sonček, tako da bom verjetno zgasnala na kakšno kavico. Ampak še prej pa zajtrk (ki še ne vem kaj bo), in morem mojga user posted image  mal zbudit, ne vem kak to da še kr spi.
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:42:19   
kodrana
ojla.

joj, tolk napišete, da ne morem sledit.

v sredo sva bila spet pri meni, kjer sva prespala. ker smo imeli materinsko včeri. očetje so dobil potrdila. videli smo porod na slikcah. mojemu user posted image se ni zdelo nič takega. user posted image   je rekel, da je to vse naravno.. čeprav je bilo krvavo.. ker drugače ne prenaša ravno najboljše krvi. user posted image za user posted image .

Naty sem se že ustaršila, da si že v rimu ostala. kar še malo počakaj.

aurora moj namen je bil kupit Qunnija. sva pa potem izbrala ustreznejšo in cenejšo varijanto. imam v albumu Haberkorna.

**** tistega odgovora od župana nisme (še) prebrala. bom pogledala, obljubim.
glede igranaj otrok je pomoje čist odvisno koliko se sma hoče zamotit. jaz zase vem, da sem se cele dneve igrala sama in uživala.

kasso
full sta luštna tvoja dva otroka. prava cukrčka sta.
no, sja ostale imate tudi zelo luštne in simpatične. kakše pa boste (bomo) imele, če pa so tudi mamice lepe..
kar se tiče frizerja.. tudi sama ne hodim bolj pogsto. že zato, ker se mi narastek niti ne vidi. pa tudi rada bi imela čim daljše lase in potem ne hodim bolj pogosto, ker potem so skos ista dolžina lai pa še krajše (ker frizerji tako radi strižejo..user posted image ).

CatJa držimo pesti, da zdrži user posted image še malo pri tebi v trebuščku. potem pa akcija.. user posted image

punce. včeraj sem kupila kompletek za iz porodnišnice. belega. 56. nekje 18E. zanima me naslednje.. ali ga boste pustile ve v original embalaži? oprale in dale nazaj v škatlo? ker vsi pravijo,da mora bit kompletek za iz porodnišnice nov, pa ni važno koliko kompletkov že imaš..

ju3 grem v lj. imam sestanek z eno zdarvnico iz infekcijske. user posted image za diplomo. da bom končno nekaj naredila..

Taula meni je g. merila samo enkrat dolžino mv. in sicer na morfologiji. ker mi je itak morala delat uz. drugače mi sploh ne bi merla. meni se zdi da je bil dolg nekje 34mm. nekej takega. ali celo malo več.

špelin
res imaš pridno pikico.
glede likanja sva že dve. mene čaka še kup cunjic za oprat..

fotk ne morem še komentirat, ker jih nisem še pogledala..  ko utegnem..

Anitka upam,da dnevi čim perj minejo do prihoda tvojega user posted image . glede bolečin v grlu. lahko jezaradi kilsine.. lai pa (pri meni tole drži), da ponoči dihaš tudi ksozi usta in te potem boli grlo. ke rmene samo ponoči, čez dan, ko pa skos pijem je pa ok.






_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:44:18   
kodrana
danes smo napolnili 32 tuser posted image .

aurora vi pa  36 t, kajne?user posted image




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:47:20   
Čmrlika
Hvala vsem za pohvale o poslikavi, no linea negra pa meni ni bila nikoli preveč všeč, ampak po mojem sem ravno zato dobla tko močno.


menjaš? user posted image

kar se tiče frizerja.. tudi sama ne hodim bolj pogsto. že zato, ker se mi narastek niti ne vidi. pa tudi rada bi imela čim daljše lase in potem ne hodim bolj pogosto, ker potem so skos ista dolžina lai pa še krajše (ker frizerji tako radi strižejo.. ).


joj, ne mi ve s tem frizerjem slabe vesti nabijat, spravljam se že ene tri tedne, pa mi tak ni...tam glavo tak dolgo držat, čeprav nimam nikoli neke ga zahtevnega striženja, samo krajšanje, pa zdaj še barvanje...user posted image  Bi moral it, ker drugače bom kot strašilo hodla okrog po porodu...

danes smo napolnili 32 t .


user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 10:48:34   
barbaw
špelin@ moj škratek sicer ni tako priden kot tvoja mala pika. Tudi gre sam lulat in se sleče ter obleče. Ima tudi pručko in si z njo pomaga, da kaj doseže. Solate ne trebi, rad pa lupi kuhana jajčka. user posted image  Zamoti se tudi sam in se zna dolgo igrati, je pa začel iskat pozornost. Mogoče zato, ker je bil bolan in mu je pasalo, da smo vsi okrog njega plesali. Mi pa pomaga zložiti perilo v pralni stroj in v sušilnega, pa podaja mi perilo iz sušilca, da se ne rabim sklanjat. Pri sosedi je z malo samokolnico pomagal pospravljat drva in meni obvezno pomaga sadit rože. pa še kaj bi se našlo. Tako kot pravi Kasso, malo traja ampak jaz mu pustim dokler ima voljo. Znajo biti tile naši otroci pravi user posted image  in nam olajšajo delo.

Čmrlika no vsaj vem na kateri konec spadaš. user posted image  
 
**** ne vem, če obstaja recept za to, da se otroci naučijo sami igrat. Ne vem kako je pri špelini in ostalih, ampak meni se zdi, da vrtec ogromno pripomore k temu. Prej ali slej se bo naučila igrati sama. Drugače pa bo počasi dobila družbo. Bo malo trajalo, da se bosta lahko skupaj igrala, ampak enkrat se bosta. meni je še vzgojiteljica v vrtcu svetovala, naj mi Jaka pomaga pri negi user posted image  in ... Je sicer razvajenček, če mene kdo vpraša, ampak se tako veseli sestrice, komaj jo čaka in me sprašuje kdaj mi jo bodo zdravniki vzeli ven in ona bo njemu na nogah sedela in .... Vedno bolj nestrpen postaja.
Moj se je tudi nekje pri 2,5 letih začel intenzivno igrat. Prej pa samo za nekaj minut. bi pa jaz tudi probala kot Špelin@ pravi. probaj jo puščat med igračami, pa jo nesi nazaj, ko se ne bo več hotela igrat. Prej ali slej bo dojela kaj hočeš od nje.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:00:38   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Hvala vsem za pohvale o poslikavi, no linea negra pa meni ni bila nikoli preveč všeč, ampak po mojem sem ravno zato dobla tko močno.


menjaš? user posted image


ja se lahk zmenva...user posted image
 
kodrana jst sem včeri zavila v prvi frizeraj na poti domov (moja frizerka je v Londonu), da so mi oprali glavo, ker se pošteno namučim da si jo sama operem in potem še posušim, mam ravn tko glupo dolžino zdej, ko sem se ostrigla na paž.
 
barbaw jst upam da bom mela dva otroka, in da bo drugi punčka, da bosta parček, in se bosta lahko igrala, ne bi rada mela razvajenega falota-edinca.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:09:52   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Hvala vsem za pohvale o poslikavi, no linea negra pa meni ni bila nikoli preveč všeč, ampak po mojem sem ravno zato dobla tko močno.


menjaš? user posted image





menjam strije za lineo negro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:12:40   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana


punce. včeraj sem kupila kompletek za iz porodnišnice. belega. 56. nekje 18E. zanima me naslednje.. ali ga boste pustile ve v original embalaži? oprale in dale nazaj v škatlo? ker vsi pravijo,da mora bit kompletek za iz porodnišnice nov, pa ni važno koliko kompletkov že imaš..



Gašperja sem prinesla iz P v novem kompletku, ki sem ga oprala in dala v omaro. Petjo pa v sposojenem roza kompletku. Zakaj mora biti nov??? Moji Petjinič ne manjka user posted image

****, ful različno od otroka do otroka. Nekateri se sploh ne znajo sami igrati, imam en par takih prijateljev, ki morajo biti vedno zraven pri igri, če ne le sitnarijo....imam srečo, da sta oba mojadva, čeprav Gašper je že od samega začetka, ko je sedel na dekici (plazit se ni znal) najraje sam zamotil s kakšno stvarjo in zdaj tudi...tamala pa tudi, če ni bilo haska pri meni, ker sem npr. kuhala ali kaj drugega delala, se je priplazilia k Soči in ji brala knjigice ali se zraven nje igrala...
ampak to ne pomeni, da se jaz nisem nikoli z njima ukvarjala!!!
user posted image

od katerega leta naprej se sami zamotijo pa je zelo različno.... za moje bi lahko rekla od katerega meseca naprej...ampak imam res srečo, ker se rada z menoj igrata, sama ali pa onadva skupaj....


user posted image user posted image kodrana za 32T in Aurora za 36T user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 4.4.2008 11:13:41 >

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:16:18   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: narava

[kaj, CatJa, temo Majcic 2008 si odprla ti in bos ocitno tudi sezono? Drzi se, me bomo pa s tabo, beliv mi, kar konkretno v mislih in drzanju pestk!

razen ce je GoYa ze rodila in je ona odprla sezono?? kaj novic o njej, stajerke??



Hvala, narava


pa kaj zdaj vas bom morala v vrsto postavit, da boste vidle razločno, kje ste na vrsti? user posted image  Ne mi to delat punce, jaz sem prva in pika!!!user posted image


Čmrlika no vsaj vem na kateri konec spadaš.


No vsa nekaj, upam, da se kdaj spoznava...user posted image

Punce jaz pa sem spakirala še za user posted image  za iz P,user posted image
 tako da sva pripravljeni... na nizek štartuser posted image
Razen posteljnino, ne vem , al bota mami in lubi oprala in pripravla tik preden prideva domov, al bom jaz zdaj oprala onadva pa polikala pa gor namestila... to je to vse pripravljeno za prihod najine sreče! user posted image  od veselja!

Zdaj pa že komaj čakam, in prej me je prijateljica ravno vprašala, če me je že kaj strahuser posted image  , pa vam povem, da sama sebe presenečam, da me ŠEuser posted image  resnično ni!
user posted image  user posted image  user posted image

Čez vikend pa vdariva z lubijem zadnjo generalko po stanovanju in potem res samo še noge v luft držim in čakam.user posted image !

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:17:25   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Hvala vsem za pohvale o poslikavi, no linea negra pa meni ni bila nikoli preveč všeč, ampak po mojem sem ravno zato dobla tko močno.

menjaš?





menjam strije za lineo negro

(odgovor članu jana81)

user posted image   user posted image
kr mej, jaz mam svoji dve pod pazduho čisto dovolj...user posted image
Brez zamere.. Sem se nasmejala......user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 4.4.2008 11:20:46 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:18:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sesil
menjam strije za lineo negro user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:34:21   
Anonimen
Hvala vsem  za odgovore glede otrok, takih bolj zahtevnih.

Špelin@: moja je točno taka, skoz pod nogami... in z ničemer se ne zamoti, zraven pa imam še velik problem, da vse poje. Vse kar se da zbasat v usta... zato odpadejo barvice, plastelini in podobno. Tudi Igrače moram vse 10x pregledat da ni kaj kar bi se dalo pogoltnit...
Zraven pa jo še nič ampak popolnoma nič ne zanima, razen uničevanje vsega kar je pač uničit možno. Od grizenje mize pisalne -iverka, do seveda obvezno na prafaktorje rastrgat vse kar je iz papirja...In tako dalje saj se mi sploh ne da razlagat... Toda samo za pokušino, posteljnina mora biti na tleh naprimer vse povštri pa deke... vse, samo jogi rjuha ostane ker jo ne zna snet in zvlečt na tla. Perilo ne sme bit na radiatorjih ampak na tleh... čevlji itak ne pašejo v omarico za čevlje ampak morajo biti raztreščeni po celem stanovanju....Res user posted image user posted image user posted image
Ali se ukvarjati z njo ali pa imeti zaradi neukvarjanaj pol dneva delo zaradi nje!!!user posted image user posted image

Edino kar je fajn,, da imam mamo ki jo veliko pelje ven, ker jaz enostavno ne morem več tok hodit... Zlata babica!!user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:36:29   
hijenca
Pozdravljene so user posted image !

Vidim, da ste danes zelo pridne in ste že veliko napisale. Jaz sem danes že dva stroja perila obesila zunaj, če pa ju bom uspela zunaj posušit, pa še ne vem, ker je naenkrat oblačno postalo.

Dobila sem danes odločbo iz CSD, user posted image user posted image  porodniška bo boga. V ponedeljek sem papirje nesla, v torek sem dobila odločbo za paket, danes pa že za porodniško. Temu pa se reče brzina.user posted image  


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 11:40:53   
Anonimen
barbaw: Verjamem da vrtec pomaga. Sem 100% da je to res. Toda moja ne bo nikoli hodila v vrtec. V Egiptu jih sploh nimamo ..šele pri 4 / 5 letih pa še tisto je priprava na šolo in ne vrtec. Kajti otroci tam ne jejo ne spijo ampak se učijo skozi igro.
Tako da žal...bom mogla kar sama nekaj poštudirat. Mož je sicer rekel da če ne bo moje mame zraven mi lahko najame kako indonezijko ali kitajko za varuško. Ampak mene je pa sram, doma sem pa da ne bi sfolgala?user posted image user posted image  Ne vem no....user posted image
Ampak Samia je res zelo, zelo zahteven otrok 24/7/365 te potrebuje.user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.