|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:28:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jeeeeeej Naty sam, da si še vedno v enem kosu user posted image user posted image user posted image . Nas je kar pogrelo in paniko zagnalo. Sej vidiš so ženske kar hitele v šopinge. user posted image user posted image user posted image
Sej če sama ne bi imela večino stvari že doma, bi bila verjetno med prvimi, ki bi letela v štacuno po stvari za user posted image . user posted image

Jana kaj pa slikice???



aurora: mene se je panika dotaknila, od vse muke sicer z zadovoljstvom sem šla peleničke prat, zdaj pa vsakič  ko grem mimo balkona user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:32:36   
kasso
Naty user posted image user posted image user posted image superca da ste še v enem kosu user posted image Počivaaaaaj!

Katina, ja jaz bom le 105 dni na porodniški ostalo pa moj. Nimam servisa, ampak trg. na debelo, si pa sama vse vodim, tako ,da bi pa res lahko že odprla svoj sevis in nehala s to trgovino user posted image ženske pa se ve, da smo bolj trpežne user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:33:06   
Anonimen
Estrella: Veš da si imela popolnoma prav. točno 4 dni me je bolela noga po tistem krču.user posted image user posted image  Sem se sedajle spomnila ko je ena napisala o krčih v nogi...

Edinaos: ah, tud ti si tok pridna al kaj?user posted image user posted image Že pereš?user posted image Jaz pa še nič... bom čez kake 14 dni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty user posted image user posted image user posted image superca da ste še v enem kosu user posted image Počivaaaaaj!

Katina, ja jaz bom le 105 dni na porodniški ostalo pa moj. Nimam servisa, ampak trg. na debelo, si pa sama vse vodim, tako ,da bi pa res lahko že odprla svoj sevis in nehala s to trgovino user posted image ženske pa se ve, da smo bolj trpežne user posted image



zanimivouser posted image .

Drugače pa ja nam je tista gl. sestra na MŠ rekla, da če se kaj začne dogajati pred 37. tednu, kar v LJ, ker drugače pa itak oni z rešilcem peljejo v LJ.
Še z Naty sve obe bile fuul začudene, nisem tega prej vedlauser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:39:19   
katy82
Čer mačkice,jst sm še kr čist povožena,najbrž vreme vpliva.user posted image

**** bravo za tvoj protestni odgovor županu,a ti je po njem kej pritisk zrastu?user posted image

Barbaw ful lep voziček,se ga je splačal čakat a ne?user posted image

Edina s cuncami nisem nč še uštimala k sm čist brez moči,jst ne vem kaj mi je spala sm do pol enih pol k sm pa vstala sm se pa komi premikala.Bom drug teden probala k bom mela pregled pa bom skočla v dm

Kasso a to resno mislš,da pol leta ne boš šla k frizerju?Me je kr zmrazil,če bo pr men tud tkouser posted image

Naty  sam da je vse ok s tabo in malim lumpom,naj se oči angažira pa mu ukaže da naj vsaj dva tedna še počaka-tebi se mali mal upira ne uboga mogoče bo njega bolj poslušal,no vsaj pr men je takouser posted image

Nove majčice dobrodošle


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:41:39   
Čmrlika
Drugače pa Čmrlika... tole pa je nekaj novega, da že pred porodom hodijo?? Ampak verjetno je to zelo fino in dobrodošlo za vse ki prvič pričakujejo.


v mariboru je že več let taka praksa, in meni je to ful všeč...dobrodošlo...user posted image

Jaz sem za streptokok B izvedela na forumu aprilčic. Zadnjič sem se z mojo G zmenila, da se o tem pogovoriva naslednjič - torej kaj več zvem v torek


Boš poročala, jaz pa po Ctg-ju tud mojga G zaslišim...user posted image

Naty-ti se me pa hotla kar po desni, ha?user posted image No , HB da je vredu vse...user posted image


Čmrlika: tudi meni ni jasno s tem štetjem postov (objav). Kdaj ko jih napišem več, imajo vsi enako številko. ZAROTA!!!!!! GOLJUFIJA!!!!!


NSp- sem že pozabila, ma kaj naj saj mi bo itak ratalo do 500...user posted image  jasno mi pa itak ni.user posted image


No moje včeraj oprane cotike punčastih barv in vzorcev so tudi že polikane in jutri spakiram še za user posted image  iz P in je to to...

edino posteljnino še nimam za bebiko oprano, bom jo najverjetneje jutri, al jo bom pa mamici in lubiju pustila da to porihtata preden prideva domov...

Zdaj pa grem pod tuš pa ajat, sem čisto hin, upam da mi rata...



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:44:13   
Anitka
Oj!

Vidim, da ste bile spet zelo pridne s čvekanjem. Vas komaj dohajam, pa še utrujena sem da sem čist adijouser posted image Pa opazila sem, da so mi malo začeli gležnji zatekat. Saj ni čudno pti tem tempu, ki ga živim zadnje čase. Sem pa danes vsaj malce boljše volje, ker baje pridejo vseeno že ta teden montirat okna in sicer v soboto. Vsaj nekaj dobrega-upam, da bo držalo. Smo pa tudi mi že vse takoj plačali in zato me vse skupaj še bolj jezi.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Anitka a spet boš sama user posted image user posted image user posted image .  Upam, da nisem preveč drzna, me pa zanima kaj pa počne tvoj dragi, da tolko potuje?



Ja Aurora žal bom spet sama. Saj bi še šlo, če bi šlo le za eno noč, zdaj bo pa kar dolgo ostal saj ga ne bo od nedelje zjutraj do sredinega poznega popoldneva. Dela pa v komerciali in ima trenutno malce več stvari za urejat tudi v tujini.user posted image user posted image user posted image user posted image


Barbaw hvala za pomoč pri stenski previjalni. Imela pa bi leseno. Tista kovinska, ki sem jo zadnjič vidla v Kiki mi ni bila čisto nič všeč. Sicer pa so cene resnično zasoljene.

Ne najdem več tistega posta v katerem mi je ena ponujala previjalno, pa bi prosila, če se lahko še enkrat javiuser posted image user posted image Hvala vnaprej.


Katina jaz upam, da tvoje težave glede sladkorja minejo takoj po porodu.

Metty1  in Mya26 dobrodošli v klubu majčicuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa nas je že 81.

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Kar se pa prebave tiče... a mislte, da je normalno, da sm mela js vedno probleme z njo, zdej morm pa cel dan na wc skakat? Sej ne da se pritožujem, ampak js mam že skor dva meseca bl dr.... kot kej drugega. Na začetku sm bla parkrat zaprta, zdej pa čiiiist kontra. A ni običajno glih obratno v nosečnosti ?



Tudi pri meni včasih pride do podobnega pojava, ki traja npr. po dva dniuser posted image user posted image Potem pa spet dva dni zaprtost. Čudna so ta naša potauser posted image user posted image Sicer pa jaz ne pijem ne Donata in ne Mg.

Taula tudi jaz prvič slišim za testitanje glede streptokoka.user posted image

A se spomnite, ko sem pisala že dva meseca nazaj o bolečinah v mojem grlu? No vglavnem te bolečine so pri meni še kar prisotne in zanimivo je to, da samo ponočiuser posted image user posted image user posted image Mi ni nič jasno. Sicer mi je enkrat moja splošna zdravnica rekla, da se v nosečnosti to lahko dogaja zaradi kisline. Kaj pa vem. Je kateri o tem kaj več znanega?

Uau Estrella še samo enkrat greš v službouser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem bila pa ravno danes na razgovoru pri ravnateljici in bom še malo delala in si nekaj letošnjega dopusta še prišparala za drugo leto. 5 dni sem ga že izkoristila, tri ga še bom, 10 mi jih pa  pač propade, ker letos ne bom delala pol leta, tako, da mi ostane potem še 8 dni za drugo leto. In naj te potolažim, da tudi naše detece nabija sto na uro ob vseh možnih urah in v vseh možnih maminih položajih. Je tudi pravi razgrajač.user posted image user posted image

**** upravičeno si jezna na tega župana. Jaz bi bila tudi. Sicer pa ne se preveč razburjat, ker nas je škoda. Ti mu pa kar napiši še par krepkih.

Estrella user posted image user posted image user posted image za 33 tednov, Katina user posted image user posted image user posted image user posted image za 34 tednov in Aurea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 35 tednov.

Pa seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za opravljene GP in za CTG.

Aurora ti pa jutri dobro opraviuser posted image user posted image

Taula tudi mene čaka slovo od otrok, ki vem, da spet ne bo lahko. Mi je vedno ob koncu šol.leta težko in vem, da mi bo tudi sedaj.

Naty me veseli, da je šlo le za lažni alarm. Zdaj pa si le spočij in počakaj na odpustnicouser posted image














_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:48:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Drugače pa Čmrlika... tole pa je nekaj novega, da že pred porodom hodijo?? Ampak verjetno je to zelo fino in dobrodošlo za vse ki prvič pričakujejo.


v mariboru je že več let taka praksa, in meni je to ful všeč...dobrodošlo...user posted image

Jaz sem za streptokok B izvedela na forumu aprilčic. Zadnjič sem se z mojo G zmenila, da se o tem pogovoriva naslednjič - torej kaj več zvem v torek


Boš poročala, jaz pa po Ctg-ju tud mojga G zaslišim...user posted image

Naty-ti se me pa hotla kar po desni, ha?user posted image No , HB da je vredu vse...user posted image


Čmrlika: tudi meni ni jasno s tem štetjem postov (objav). Kdaj ko jih napišem več, imajo vsi enako številko. ZAROTA!!!!!! GOLJUFIJA!!!!!


NSp- sem že pozabila, ma kaj naj saj mi bo itak ratalo do 500...user posted image  jasno mi pa itak ni.user posted image


No moje včeraj oprane cotike punčastih barv in vzorcev so tudi že polikane in jutri spakiram še za user posted image  iz P in je to to...

edino posteljnino še nimam za bebiko oprano, bom jo najverjetneje jutri, al jo bom pa mamici in lubiju pustila da to porihtata preden prideva domov...

Zdaj pa grem pod tuš pa ajat, sem čisto hin, upam da mi rata...




pri nas v Logatcu tudi patronažne hodijo sicer na željo user posted image (poklicat jih moremo same) v dopoljenem  9. mesecu. Tako, da k meni bo tudi prišlauser posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:59:08   
barbaw
Čmrlika jaz sem bila pred tremi leti ko sem prvič rodila bila tudi na Pobrežju doma, pa me ni nihče obiskal. Tukaj pa imamo eno bolj "privat" patronažno in nimam pojma kdo me bo potem obiskal na domu. Bomo videli.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:01:14   
barbaw
Tu poglej.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2509216&mpage=161&key=

Anitka samo zate.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sankica)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:02:01   
barbaw
Anitka post pa je od Sankice.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:03:18   
Anitka
Hvala, hvala, hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:13:44   
Čmrlika
Čmrlika jaz sem bila pred tremi leti ko sem prvič rodila bila tudi na Pobrežju doma, pa me ni nihče obiskal. Tukaj pa imamo eno bolj "privat" patronažno in nimam pojma kdo me bo potem obiskal na domu. Bomo videli.


a res, zdaj pa sem firbec postala če te poznam slučajno...user posted image  Kje točno pa si stanovala če ni  preveč direkt vprašanje?

drugače pa  je k vsem k i jih poznam tod okoli sama brez klicanja prišla...se spomnim da je tudi mojo sestro pred 12 leti iskala sama od sebe,,,user posted image
Ma pa ena ful mali rajon, tako da imamo mi tu mogoče ful srečo...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:16:25   
Čmrlika
Joj sem čisto z očmi že skupaj, grem res probat ajat...
Nočko!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:24:43   
jana81
no tko...
 
steno sem poslikala... pa bušija tudi...geslo je isto..
 
peciva pa ne.
 
komaj še sedim,tak mi je slabo...grem kavč peglat...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

**** bravo za tvoj protestni odgovor županu,a ti je po njem kej pritisk zrastu?user posted image



Ja ko sem ene dvakrat prebrala kaj mi je napisal se mi je kar dvignil...In seveda sem mu napisala nazaj, kar mu gre. Zakaj pa ne? Saj je v službi naroda in jaz sem eden izmed pripadnikov tega naroda...

Ena pa me je spraševala zakaj se gre pri vsej stvari. Šlo se je zato da sem mu jaz napisala da je škrtuh ker občina Vrhnika ne da nič ob rojstvu otroka. Saj skoraj vse občine nekaj malega prispevajo nekatere pa baje celo bajne vsote kot naprimer ajdovščina kar 400 euro...
On pa mi je danes na dolgo odgovoril kam vse mora vlagat denar, ter da bi bil to enostavno prevelik strošek za občino in da je bil on ob rojstvu otroka najbolj vesel iskrene čestitke...
No nadaljevanje pa veste...user posted image user posted image user posted image

In ker pričakujem da bom zopet dobila še bolj pikanten odgovor vas seveda obvestim...user posted image user posted image  

Čmrlika: glede postov: kjerkoli se pojavi tvoj post bo zadnja številka. In se spreminja ter sešteva. Isto neumnost imajo pri podpisu. Če ga danes spremeniš se bo spremenil na vseh postih tudi tistih 1 let starih...

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 22:35:01   
Anonimen
Zdaj grem pa nekaj pojest pol pa probat spat... lahko noč vam želim majčice in sladke sanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 0:02:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Kasso a to resno mislš,da pol leta ne boš šla k frizerju?Me je kr zmrazil,če bo pr men tud tkouser posted image


Resno resno, rabim več kot uro za vožnjo in najmanj tri pri frizerju, tako da , me ziher zdaj 6 mesecev ne bo videl. Me je pa zdaj tako postrigel malo bolj na kratko kot prejšnjič (paž), da ko bo rastlo ne bo opazit, da ne hodim k frizerju ;) pa bo že vzdržalo..... itak se zelo težko odpravim in mi res ne bo problem počakat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

A se spomnite, ko sem pisala že dva meseca nazaj o bolečinah v mojem grlu? No vglavnem te bolečine so pri meni še kar prisotne in zanimivo je to, da samo ponoči Mi ni nič jasno. Sicer mi je enkrat moja splošna zdravnica rekla, da se v nosečnosti to lahko dogaja zaradi kisline. Kaj pa vem. Je kateri o tem kaj več znanega?



kako pa te boli? Te peče? Te tišči? Imaš občutek cmoka v grlu?
Zaradi kisline peče zgaga, ne pa da boli grlo???

Jana, ti pa imaš lineo negro, pa kakšne poslikave user posted image user posted image user posted image

Pa ve že vse spite, jaz pa nič zaspana user posted image

No, bom šla vseeno.
Nočko vsem  user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 4.4.2008 0:07:04 >

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 6:43:38   
Anonimen
Dobro jutro,

no pa končno jaz enkrat prvauser posted image .

Smo se  zgodaj zbudili, ker greva v LJ, dragec gre neki uredit na polikliniko potem pa malo v shopingggg, ker še veliko stvari potrebujeva.

Jana: krasno velik bušek user posted image , pa LN se ti tudi fuul pozna kakor meniuser posted image ,pa kakšne lepe poslikave si naredila za svojega Nejčkauser posted image

Naty: kako je s tabo?

****: se je mali kaj premaknil, proti trebuhuuser posted image user posted image ?

Aurora: javi kako je bilo na GP

Zdaj pa moram na hitrco čokolino pojesti in obleči, kar zna zdele kar trajat pa trajatttt.

LEPO SE PREBUDITE DRAGE MAJČICE

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 7:36:21   
Aurea
Dobro jutro!

O, Edina, si bila pa zgodnja user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

Tudi jaz danes poleg kavice in čajčka nudim še čokolino.

Kako lepo sije sonček zunaj!


Grem malo brat za nazaj...

< Sporočilo je popravil Aurea -- 4.4.2008 7:37:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 7:51:31   
Aurea
Naty, lepo, da sta še 2 v 1 user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

se pa vidi, da smo ženske sposobne prenesti dosti večje strese in pritiske kot moški.



user posted image

Katina, res upam, da bo to tvojega šefa malo streznilo... Čeprav smo tukaj že večkrat ugotavljale, kako je s tovrstno potrditvijo, ki jo človek pričakuje od drugih, predvsem nadrejenih... No, zdaj si doma in temu primerno uživaj, pa nič več ne pomisli na službo, samo še na user posted image .

Joj, Barbaw, kakšen je to folk, da niti ne vpraša, kako si?? Mislim, kje so tle manire user posted image  Pa ne obupaj pri tem, niso vsi nadrejeni takšni (že trkam na les...)

Edina, mene je ta pogled na cunjice in pleničke tudi vedno v user posted image  spravil user posted image  No, zdaj je pa vse oprano in zlikano v omari.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 8:02:30   
Anitka
Jutro!

Kako ste spale? Jaz še kar v redu. Pa dobro, da je petek in zadnji delovni dan v tem tednu.

Kasso vem, da imaš od kisline zgago Jaz le-te nimam, ampak imam takšne res morda malce pekoče bolečine v grlu in to le ponoči pri požiranju. Zjutraj, ko vstanem se zadeva čez nekaj časa pomiri in se vrne spet ćez noč. Kaj pa vemuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 8:03:56   
narava
Gud mnuvning tetke!

Vreme v lj je soncnooooo (upam, da tako tudi ostane!)

Po vcerajsnjem res tezkem dnevu (pa ne vem, a je blo kej tacga v zraku, al kej?!) sem spala -za spremembo- kar ok in tudi danes se pocutim tako.
Jutri grem na CSD urejat papirje, da koncno dobimo tudi tiste zakljucne zadevice user posted image  pol pa se 8x v sluzbo in koneccccc..hehe, zdaj vam bom vsak dan napisala kolk dni moram se delat, glih tko kot vam za vreme tezim user posted image

pa po vrsti:

naty: me veseli, da se nisi odprla sezone oziroma si se odlocila, da bos iz pete vrgla v cetrto in le ne bos prehitevala po desni (ves, so zdaj fuuuuuuul poostril nadzor pa ful zvisal kazni za prekrskeuser posted image )

katina, aurora in druge: tudi jaz sem v Quinnijevi vojski, sicer imamo Q 3xl Comfort crne barveuser posted image

glede opranih, zlikanih in pospravljenih cotk, lupinice in vozicka: jaz imam to ze vse pripravljeno (po dveh laznih preplahih), tako da bom v porodniski dejansko lahko pocivala..saj zato pa se trudim sedaj se vse nabavit in postorit (dokler sem se okretnauser posted image ) ker pol v porodniski in do poroda bo sledil leeeeeeeee pocitek in pridno nabiranje kilogramov (se mi zdi, da sem se jim kar izognila do sedajuser posted image )

katina: se malo, se maloooo user posted image kar se pa tice vzdrzljivosti zensk, se pa popolnoma strinjam!

****: ne se sekirat zaradi zupana. ni vreden tvojega zdravja in pritiska. ko pa rodis, in ce ne dobis njegovih "iskrenih cestitk", mu pa kar lepo pisi se 1x, da tut cestitk nisi dobila kaj sele kaj drugegauser posted image

no toliko, grem zdaj se malo brat, pa se slisimo kasneje..

lp, narava.



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 8:09:37   
Anitka
Aja, še to sem želela napisati - ste videle, da so se že decemberke 2008 začele zbirati? Kako čas beži....

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 8:15:16   
barbaw
Dobro jutro!

Je bilo kaj lažnih preplahov ponoči? Upam, da še ne. Malo še moramo počakat.

Čmrlika če me poznaš ne vem, ker jaz tam skoraj nobenega razen najbližjih sosedov nisem poznala. Bila pa sem doma čisto pri Stražunu. Muratova ulica, med Črnogorsko in Makedonsko ali nekaj takega.
K meni je prišla kasneje ko sem prišla iz P in je bila malo starejša, pa zelo zelo prijazna. Vse mi je svetovala in ...

jana user posted image  za poslikavo, ful je lepooooo. Pa kakšna Ln. Jaz take niti prvič nisem imela. Sem bila enkrat vesela, da se nekaj dela na tem, pa ni ne duha ne sluha o njej. Maš pa jo ti še zame. user posted image

Spomnim se ene debate o zamašenih ušesih, samo je to že toliko časa bilo nazaj, da ne grem iskat. Imam še vedno tako zabasane sinuse, da mi je šlo na uho. Me ne boli, ampak je delno zamašeno. In zato slabše slišim. Še se stisnem za nos in piham skozi nos, mi noter spoka, boli pa se hitro spet nazaj zamaši. Sem probala z operilom pa ni nekega haska. Še kakšen nasvet prosim!!!




_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.