|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:06:39   
SRCCEK
Jao, jao, dejte se nehat okol dnarja pogovarjat, ker mi je kr slabo ratalo in mi sploh ni jasno, kako mislite pridt s 3000 EUR čez celo poroko????? user posted image user posted image user posted image
 
PIKOVIT tisti čeveljčki, ki jih imaš poslikane in si jih kupila v Pitarelu....a so usnjeni??? Pa kolk imajo največjo številko čevlja? Ker jaz rabim 42!!!!

Jaz sem si včeraj vzela dopust in sem šla v šoping.....MODRČEK sem si kupila v PALMERSU (samostoječ) in je super!!!
Šla sem tudi v Poročni kotiček mal pogledat čevlje (ker jih po celi LJ nisem našla) in bi me kmal kap, kake cene majo user posted image user posted image user posted image  vse je nad 120 EUR user posted image user posted image user posted image ...pa še vseeno nimajo za mene čevljev!!! Vsaj ne takih s špico spredej!!!
Midva sva predno sva se zmenila za poroko realno ocenila vrednost poroke za 10.000 EUR .....tako, da mi ni jasno, od kje vam tako nizke cene!!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:09:02   
baguSka
prstani: podedovani


bubica... sej ne da ti kej hocem... ampak a mislis da je tole good!!??user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:14:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zdajle pobiram čeljust s tal !

Madoniš najina poroka bo 10-11.000 EUR ! Grozljivo!

S tem da ima stroške za pogostitev po cerkveni poroki ter fotografa moja mami, ohcet pa plačata očeta pol-pol.

Pecivo in piškote pečejo njegove tete in sestične, torto in piškote "za domov" tudi sestrična.

Midva sva imela realnih stroškov 3000 EUR (moja obleka je delana po meri, njegov telovnik tudi in še vprašanje - kje zaboga dobite čevlje za 50 EUR??? Moji so bili 155 EUR, njegovi pa nekaj čez 300 EUR user posted image )

Povabljenih imava natanko 100 ljudi, torej ne bogsigavedi koliko..


Anja vse se da ce se hoce... samo pretiravat ne smes oz fensi ne smes bit in gre kupit cevlje recimo v pitarello, ki so konec koncev itak identicni tistim v porocnem koticku npr.

Drugace pa vem kako ti je, ker imam jaz dve prijateljici. Ena se je ze omozila in ju je prisla tud 12.000€ vse skupi (za 150 ljudi)... Ena se pa maja poroci in je tud ze prisla na cifro 8.000€ (za 45 ljudi)... tko da je res cist odvisno od tega kok si zahtevna nevesta. In zenin seveda.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:14:56   
baguSka
kako mislite pridt s 3000 EUR čez celo poroko?????


Men tud tole ni cist jasno... ze naju bo prslo 1.000€, pa bova sama!?user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:31:51   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

prstani: podedovani


bubica... sej ne da ti kej hocem... ampak a mislis da je tole good!!??user posted image


zakaj pa ne bi blo???user posted image

od moje babice so ... in je bila njena želja, da jih jaz nosim..

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:35:02   
bt08
Ja midva upava da čez 6000 ne bova šla,no lahko se pa nardi.Ker midva bova vse sama plačala,nič starši,rekla sva koker dajo,dajo.Ker so iz njegove strani ful škrti-gprenjci!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:41:09   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Bubamara - super seznam - povej mi, kje dobiš mnei za 16 €? To pa je cena. bravo


ja ker se ne bova preseravala z ne vem kako lepimi meniji, ki bodo sam lepo zgledali bova mela tkole: (za ta denar)

-goveja juha
-gobova juha


pol bodo pa kr plošče:

-pečenka
-rolada
-sv.ribca
-dunajci
-pariški
itd.....

priloge:
-riž
-krompir
-pomfri
-zelenjava

-solata mešana


potem pridejo še narezki na mizo..in meso, ki ostane prej na ploščih ga dajo še k narezku....

pa kisla juhica proti jutru....


ja ful pocen menu...sam sva rekla, da važn je to, da ne bodo lačni in ne da bo lepo zgledal in mini porcije na velikih krožnikih....


ja cena je pa taka za Zasavje....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: poroka 2008
3.4.2008 10:56:07   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Jao, jao, dejte se nehat okol dnarja pogovarjat, ker mi je kr slabo ratalo in mi sploh ni jasno, kako mislite pridt s 3000 EUR čez celo poroko????? user posted image user posted image user posted image
 
PIKOVIT tisti čeveljčki, ki jih imaš poslikane in si jih kupila v Pitarelu....a so usnjeni??? Pa kolk imajo največjo številko čevlja? Ker jaz rabim 42!!!!

Jaz sem si včeraj vzela dopust in sem šla v šoping.....MODRČEK sem si kupila v PALMERSU (samostoječ) in je super!!!
Šla sem tudi v Poročni kotiček mal pogledat čevlje (ker jih po celi LJ nisem našla) in bi me kmal kap, kake cene majo user posted image user posted image user posted image  vse je nad 120 EUR user posted image user posted image user posted image ...pa še vseeno nimajo za mene čevljev!!! Vsaj ne takih s špico spredej!!!
Midva sva predno sva se zmenila za poroko realno ocenila vrednost poroke za 10.000 EUR .....tako, da mi ni jasno, od kje vam tako nizke cene!!!!


Ja midva sva sedaj računala, da čez 3000€ ne bova prišla, res sem skromna in sem dobila spodje perilo za 8€ ni nič posebnega brez čipk, ampak bo, pa muzikantje za 900€ vse ostalo pa v mejah normalo. Njemu sem obleko kupila ko je bilo sezonsko znižanje in če verjamete ali ne sem jo dobila za 25€user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: poroka 2008
3.4.2008 11:11:47   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

prstani: podedovani


bubica... sej ne da ti kej hocem... ampak a mislis da je tole good!!??user posted image


zakaj pa ne bi blo???user posted image

od moje babice so ... in je bila njena želja, da jih jaz nosim..


ja ne vem... lej, sej tole je kukr verjames... ampak baje full ni ok, ce nosis nakit pokojnega... ker vsak tak nakit nosi v sebi neko energijo in baje to full vpliva... sploh ker je to lastnina pokojnega, ma neko bed energijo... jaz ne vem cist tocno, ampak sem kar velikokrat ze to slisala!! in da ni glih ok to nosit potem... tud ce ej bla njena zelja...user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: poroka 2008
3.4.2008 11:14:48   
baguSka
Ja midva sva sedaj računala, da čez 3000€ ne bova prišla, res sem skromna in sem dobila spodje perilo za 8€ ni nič posebnega brez čipk, ampak bo, pa muzikantje za 900€ vse ostalo pa v mejah normalo. Njemu sem obleko kupila ko je bilo sezonsko znižanje in če verjamete ali ne sem jo dobila za 25€


ja kaj pa tvoja obleka, pa pogostitev, pa prstani, pa sopki, pa frizerji, pa cevlji, ....??

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: poroka 2008
3.4.2008 11:15:38   
pikovit
Buba blagor tebi za tako poceni meni.Pa podedovani prstani.Zelo lepo.
Sepetalka dobr si te cene trofnlauser posted image

Srccek ja imajo tudi večje številke.Po mojem niso usnjeni,če so bili 30€.Pittarelo je bolj pofl.Tk občutek sem dobila.

Anja,ja šokovi razni.user posted image

ja midva sva tud prišla na 10.000,00 €.Pa se nisva ravno preseravala.Ja gostilna naju tolk nanese.Drugače pa probavam,čim manj zapravljat,uveljavljat razne popuste,akcije in sama delat stvari.No ja nimaš kaj.Saj se v končni fazi samo enkrat poročiš.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: poroka 2008
3.4.2008 11:32:19   
baguSka
Po mojem niso usnjeni,če so bili 30€.


Kaj pa ma to veze!? Jaz sem kupla usnjene celjve tud za 8€ ze... Pa SO usnjeni! Sicer je bla akcija, ampak nima veze...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: poroka 2008
3.4.2008 11:41:03   
baguSka
Saj se v končni fazi samo enkrat poročiš.


Zarecenga kruha se najvec poje... user posted image user posted image

Sicer so pa to vcasih govoril. Dons je v modi, da se porocis in locis veckrat...user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:07:30   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa



Maya; sem gledala tvoj spisek pa cene pa me zanima kako to, da imaš pri Karin pri oblekici napisan 80€, a bo imela čevljčke za 65€ user posted image ....




user posted image user posted image  ne 45€ pa... se za kej dost cenej jih do sedaj še nisem dobilauser posted image

a ja jaz sem pa še fotografa pozabila........ 700€ vse komplet z zahvalami...

pogostitev: jaz planiram nekako takole: pri mojem doma najbrž samo pijačo pa kako pecivo, ko pridejo vsi k meni pa narezki najbrž, pa pecivo, pijača.... potem vmes mine dve uri torej po civilni kanapejčki, pecivo in jagode ter šampanjec, nato še cerkvena in pred gostiščem aperitiv in suho sadje.... nato večerja.....


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:10:43   
maya2
A ja še to Buba: sej kompletek pride tud 35€ a ne??? user posted image  fuuuul poceni..... zaenkrat za jutri še vedno dobro kažeuser posted image

še nekaj me zanima: katera penina se ponavadi toči??? srebrna radgonska ali zlata, ali kako to????

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:15:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Saj se v končni fazi samo enkrat poročiš.


Zarecenga kruha se najvec poje... user posted image user posted image

Sicer so pa to vcasih govoril. Dons je v modi, da se porocis in locis veckrat...user posted image


Baguska, upam,da samo enkratuser posted image .Kar se pa tiče šolnčkov pa jaz nisem ravno referenca al so uredu al ne, usnjeni al ne.Neki znakci so gor.Sem bolj casual.Kakšne kavbojske škornje z peto še obujem,ostalo je pa že .....Hlače so zakon.Če me pa v kiklo daš pa še stat ne znam,kje da bi sedelauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:16:58   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja midva sva sedaj računala, da čez 3000€ ne bova prišla, res sem skromna in sem dobila spodje perilo za 8€ ni nič posebnega brez čipk, ampak bo, pa muzikantje za 900€ vse ostalo pa v mejah normalo. Njemu sem obleko kupila ko je bilo sezonsko znižanje in če verjamete ali ne sem jo dobila za 25€


ja kaj pa tvoja obleka, pa pogostitev, pa prstani, pa sopki, pa frizerji, pa cevlji, ....??

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:23:32   
pikovit
Maya jst bom imela prnino od Isteniča - Desire.Meni osebno najboljša.Top of the top

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:24:44   
maya2
ja še to: tam kjer bova midva imela civilno je ena penina 18€, pa to ni cel liter.... pa če nas bo 80..........user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:25:13   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Maya jst bom imela prnino od Isteniča - Desire.Meni osebno najboljša.Top of the top


hmmmmmm bom probala....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:28:46   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

prstani: podedovani


bubica... sej ne da ti kej hocem... ampak a mislis da je tole good!!??user posted image


zakaj pa ne bi blo???user posted image

od moje babice so ... in je bila njena želja, da jih jaz nosim..


ja ne vem... lej, sej tole je kukr verjames... ampak baje full ni ok, ce nosis nakit pokojnega... ker vsak tak nakit nosi v sebi neko energijo in baje to full vpliva... sploh ker je to lastnina pokojnega, ma neko bed energijo... jaz ne vem cist tocno, ampak sem kar velikokrat ze to slisala!! in da ni glih ok to nosit potem... tud ce ej bla njena zelja...user posted image


ja sam jaz res ne verjamem v te stvari...... user posted image



maya ja tud pr men kaže dobr...... poklič me jutr.....user posted image

penino bova mela srebrno....ker je  meni ful dobra...user posted image


maya še glede čevljčkov.....dobila sem ful pipi balerinke in to usnjene za 15€.... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:40:38   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

ja še to: tam kjer bova midva imela civilno je ena penina 18€, pa to ni cel liter.... pa če nas bo 80..........user posted image user posted image


Ja,ja Maya,pri nama pa 20€.Nišans,zato pa jaz vzamem Desire,ki je 8€,v Šparu jo imaš po1,5l in je 15€.Tu je najcenejša.Edino Leclerc zna konkurirat.Se mi zdi,da sem pa zadnjič v Levlercu videl ta male flaške te penine.Pojdi pogledat.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: poroka 2008
3.4.2008 12:57:32   
bt08
Penina?Midva sva zadnjič gledala v Intersparu majo zdj skoz ene akcije,sam nimam pojma kok nej jo kupim,za cca.80 folka.

Jaz sem pa dans dobla zahvale,sem dala za 28 zahval pa 5 prepogibank za 6 slik,ki jih bom dala staršem,pa pričam,me je prišlo 23€user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: poroka 2008
3.4.2008 13:00:39   
bt08
aja sem pozabla napisat da je bila ena penina ne vem točen kera slovenska ful cenej,skor za euro pa še mal,od srebrne radgonske penine,pa sem jo probala,pa mi je dobra.Tako da še nimam pojma kje nej jo vzameva.Kok jo boste ve kuple?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: poroka 2008
3.4.2008 13:06:08   
sepetalka
A še to je trebauser posted image user posted image user posted image user posted image ,Ja no baguška, več ali manj sem že napisala kolko kaj pride stran ali dve nazaj!
Obleko za po polnoči si bom delal sama, bo na podoben način narejena kot poročna. Morava pa še kupi srajco zanj,kravato in čevlje zanj in zame.!

Penino, pa bom jaz tako naredila, bo po civilni poroki 1 liter za priči in naju malo boljšegauser posted image user posted image user posted image , za vse ostale pa nekaj srednjega!user posted image user posted image
Še eno vprašanje, a boste mele samo fotografa ali vas bo kdo še s kamero spremljaluser posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?