|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:25:55   
narava
Naty, ne zezaj! Nimas se odpustnice user posted image

< Sporočilo je popravil narava -- 3.4.2008 11:26:05 >


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:28:46   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: narava

Naty, ne zezaj! Nimas se odpustnice user posted image


Veeeeem! Sej glih zato se sekiramuser posted image !!! Ma ne se hecat...sej še ne morm it... Evo zdele je dobr, pa sam čakam na naslednjo rundo. Al pa mogoče ne bo več. Pa sej bi lahk blo tud kej druzgauser posted image a?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:29:17   
sesil
dan punce

včeraj sem zbežala iz računalnika, ker je pri nas samo bliskalo in strelalo. sem vse sklopla, da ne bi imela prepotrebnih dodatnih stroškov.user posted image

jaz sem imela pa zdej eno prav fanj opravilce. ste me malo zasekirale s prekratkimi pasi v avtu, pa sem šla stestirat lupincu, če vse štima. HB je ok.
kasso, hvala za info, bom šla tudi tja pogledat za cunjice. mislim da vem kje je ta trgovina.
naty prebava pa je pri meni kar ok. sicer sem nekaj časa tudi trpela na wc-ju (4 mesec) , pol pa mi je G predpisala magnesol proti krčem in jaz imam dozo 2 šumečki na dan. prebava se je uštimala. sem pa tudi opazla, če ne vzamem magnesola, me otrdevanje muči ko user posted image .
tle pa ena ki ne mara kebaba, tako da notranjke, nič vam nisem foušuser posted image
tamaraJ, super za oknauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:30:37   
aurora28
Naty hvala za link. Sej midva sodeč po tisti sliki lahko tako pripneva lupinico, ampak ko poševni del pasu montirava za lupinico morava lupinico preveč prevzdignat in če bova tako vsakič delala bova vsakič tamalega, če bo spal zbudila. user posted image

Ti kaj pritiska navzdol?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:35:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ bolj spodaj. V križu nič. Mi pa tamau ful dol pritiska. Ma sploh ne znam opisat, ampak do zdaj še ni blo tko. Trebuh pa ne otrdeva... sam eni taki čudni krči al črvičenje al kaj...user posted image  Ful boli...


Na tvojem mestu bi se šla pokazat v porodnišnico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:37:47   
Naty*
Ful mi pritiska navzdol ja... Tko mimogrede, na kolk minut naj resno vzamem pa se začnem pripravljat?

Nočm delat panike, ker itak vem, da se lahk na hitr vse umiri, ampak bi vseen rada bla pripravljena za vsak slučaj. Smo še zmer na 20 minut. In še zmer v upanju, da bo vsak cajt nehalo...



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:38:29   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ bolj spodaj. V križu nič. Mi pa tamau ful dol pritiska. Ma sploh ne znam opisat, ampak do zdaj še ni blo tko. Trebuh pa ne otrdeva... sam eni taki čudni krči al črvičenje al kaj...user posted image  Ful boli...


Na tvojem mestu bi se šla pokazat v porodnišnico user posted image user posted image user posted image


A mislšuser posted image ? Pa ne bi v vsakem primeru počakala na 5 minut?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:39:18   
hijenca
Naty jaz sem pred dvema dnevoma ponoči imela takšne krče, potem se je pa umirlo. Malo še le počakaj, vleži se pa probaj počivat. Držim pesti, da se še vse lepo umiri. user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:41:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ bolj spodaj. V križu nič. Mi pa tamau ful dol pritiska. Ma sploh ne znam opisat, ampak do zdaj še ni blo tko. Trebuh pa ne otrdeva... sam eni taki čudni krči al črvičenje al kaj...user posted image  Ful boli...

Na tvojem mestu bi se šla pokazat v porodnišnico user posted image user posted image user posted image

A mislšuser posted image ? Pa ne bi v vsakem primeru počakala na 5 minut?


V 35. tednu? Nikakor ne.
 
Mene je G posebej opozoril, da se je treba ob pritisku navzdol in zraven še bolečih krčih takoj iti pokazat.
 
Če gre za prezgodnji porod, je najbolje, da si čimprej v strokovnih rokah - če gre samo za lažen alarm, boš pa toliko prej pomirjena prišla domov user posted image
 
Stiskam pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:45:25   
Naty*
Hvala, ja se grem mal uležt, pa bom vidla. Moj tkointko pride čez dve uri domov (sej to je še vredu ane?) pa če ne bo bolš, bova šla v P.

Držte pesti, js bi ga mela še vsaj kake 14 dni v trebuhu user posted image ...

hijenca hvala ja vem, da včasih pride kak lažni alarm. Upam, da bo tud pri meni tko.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:46:01   
sesil
naty, ja pejdi se pokazat, mogoče ti dajo imekcijo za hitrejše razvijanje pljuč.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:46:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Pridne, pridne, pridne... pa bomo le uspele odprti 4.delpreden odpremo sezonouser posted image .

No, včeraj sem izvedela, da okna pridejo montirat v soboto..in to je manj kot 3 tedne od naročilauser posted image user posted image user posted image . Tako, da danes podiramo zunanjo steno, da naredimo novo, kamor se bodo vpela balkonska vrata. Zaradi vremena smo čakali do zadnjega, da nebi imeli odprte pol bajte. In jaz torej danes spet zidam (no, raje kot peglamuser posted image user posted image )

Če bom utegnila, se kaj vmes oglasim...sicer sem pa vesela, ker ko bodo okna noter smo bistveno bližje koncu. še posebaj spalnico bom lahko prebelila in koooončno pripravila še stvari za user posted image in jih zložila v omaro. Zdaj imam zaradi morebitnega prahu vse po vrečkah.

OK majčice...uživajte lep dan



tako hitro dobite oknauser posted image user posted image , ti pa imaš veze v tej fermiuser posted image user posted image , no kako je potem kdo ti jih pride montirat?

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:47:17   
sesil
pa user posted image , zmeraj se zatipkam. injekcijo sem hotela napisat.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:48:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Hvala, ja se grem mal uležt, pa bom vidla. Moj tkointko pride čez dve uri domov (sej to je še vredu ane?) pa če ne bo bolš, bova šla v P.


To bo čisto ok user posted image  No, mogoče pa ob ležanju v teh 2 urah vse skupaj poneha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:51:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

špelin@ bolj spodaj. V križu nič. Mi pa tamau ful dol pritiska. Ma sploh ne znam opisat, ampak do zdaj še ni blo tko. Trebuh pa ne otrdeva... sam eni taki čudni krči al črvičenje al kaj...user posted image  Ful boli...


o joooj kaj tom zdaj pomeni? Je kaj boljš?

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:54:30   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Predtazadnji dan službe, jaz pa že čist user posted image . Bom bolj pridna drugi teden in se me ne boste mogle znebit user posted image

Estrella*: Še mal... user posted image  user posted image ... upam, da ti čimprej mine user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Danes imam polnih 34 tednov! user posted image user posted image

hijenca: user posted image  user posted image  za 34 tednov user posted image  user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Ej punce mene je pa mal strah, ker me že kaki dve uri ful šraufa po trebuhu user posted image ...

Naty*: Upam,da je vse skup neki lažnga... in, da user posted image  in valda ti user posted image  še zdržita še vsaj 14 dni, tko kot si napisala... počivaj user posted image  in kot so že predhodnice napisale user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:00:57   
aurora28
Naty ti kar počivaj, mogoče pa se stanje umiri. Če pa bo po dveh urah, ko bo tvoj doma še vedno isto, se pa pojdi pokazat v P. Upam, da ne gre za predzgodnji porod. Fino bi bilo, da tamali počaka še 2 tedna, dokler ne dopolnita 36. teden, ker potem pa so otroci itak donošeni in tudi pljuča popolnoma razvita. user posted image user posted image user posted image

Naty kako sta potem vidva rešila situacijo z jajčko?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:04:05   
Estrella*
Naty: ne ga sračkat. Ležat na boku, pokrčit noge in še malo počakat. Če ne bo bolje v P.
Sama imam že take krče parkrat na da. So neredni a vseeno ležanje pomaga.
 
VALENTINA: ja še 1x vstanem pa bo. Komaj čakammmmm! Sicer se pa spomni prjšnega tedna, si bila na istemuser posted image
 
Špelin@: ne, da bi bila sitna, ampak nas je spet 80user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:15:10   
Anonimen
Estrella: še ta en dan zguraj v službi potem pa v Logatec na kafeuser posted image

****: kaj zdaj se je mali mišek že kaj premaknil?

Naty: si boljš?
Aurora: najprej čestitke za 9 mesecuser posted image user posted image user posted image , to pa je že zelo blizuuser posted image user posted image , povej mi če sem te prav razumela, če bi šla ti zdaj rodit je mali že čisto pripravljen? Mislim glede pljučk, in ostalega?

Ej tiste, ki ste z okolice KRANJA doma: baje da je neka nova trgovina za user posted image   KIK.

Pa me zanima, jutri misliva v shopingggg pa a se splača?

Midve  imave pa od danes samo še 50 dniuser posted image


(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:26:01   
hijenca
Edinaos: tudi pri nas v Mb se je odprla trgovina KIK. Jaz trgovino poznam že od prej, ko smo še na veliko v Avstrijo hodili po nakupih. Drugače je to tekstilni diskont. Določene stvari res niso vredne ogleda, imajo pa res lepe stvari za user posted image , ugodno, pa glede na to, da jih user posted image  tako hitro prerastejo, so čisto vredu. Sem sama dobila dva zelloooo lepa bodya (2 €). Luškano. Za user posted image se splača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:32:28   
Estrella*
EDINA: Jaz v KIK u kupujem že kar nekaj časa, seveda v AUT ali Nemčiji. Kot je napisala Hijenca so določene stvari OK, nekaj je tudi krša. Cenovno so ugodni. V KR je baje res ta trgovina, samo jaz na žalost še nisem utegnila do nje. Sicer sem bila sredi marca v KIKu s Katino tako, da trenutno ni kakih hujših potreb.user posted image
Za kofi te držim za besedouser posted image user posted image user posted image user posted image  Drugi teden ste ga oplele.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:37:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

**** a se je tvoj fantič že prestavil nazaj v sprednji del apartmaja? Nč te ni slišatuser posted image ... A je vse vredu?

Ej mene je pa moj včeri čist prestrašen vprašal, če sm se pozanimala, če je normalno, da tolk mal spim user posted image . Ker to je pa že res neki neverjetnega...


Naty glede prebave, jaz nimam driske ampak grem pa res velikokrat in to na mehko.. In se mi zdi to čist super...bolje kot kaki hemeroidi.user posted image

Drugače se ni prestavil... toda vseeno nisem mogla spat ponoči.Imela sem zelo intenzivne sanje in se zaradi tega in obiskov WC zbujala na vaske 2 ure...

Danes se počutim zelo, slabo. Imam vrtoglavice in nobene moči. Izmerili smo pritisk in ga imam 85/60.Tako da je to razlog.

Župan mi je končno odgovoril na moj e-mail ampak, me je tok razpuser posted image  , da mu bom sedaj pa res napisala še kaj več...
Samo za pokušino njegov zadnji stavek:

[font="@arial unicode ms"]In še za na konec. Ko sem sam postajal očka prvič, drugič in tretjič, sem bil najbolj vesel iskrenih čestitk.
 
Kot da me pa rojevamo zaradi tega, ker nam bo občina dala 50 al pa 100 euro. Mislim???user posted image  skratka vse je v tem stilu zapisano...In brez skrbi ne bom mu ostala dolžna. Nisem noben socialen primer, od države ne dobivam nikakršne pomoči in jo tudi ne iščem. In kljub temu, da ne živim tukaj plačujem davke...oba z možem. ( no saj  to bom sedaj uredila, ampak ta DURS..tono papirjev moram dostaviti)
In potem se on trese za drobiž.... o ne bom tihio ne!!! Sam da se mi mal pritisk uštima,( kajti tudi to da me je razkuril z svojim pisanjem mi ga ni dvignilo user posted image user posted image ) ,pa mu bom napisala kar si mislim.user posted image user posted image

Naty: Kaj pa če je prebava?  Drugače pa pejdi počivat, probaj mal oddremat. Če so pravi popadki se bodo stopnjevali...če pa ne bo minilo. in če ne bo prenehako, pojdi ti raje se pokazat v P.
 

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:44:37   
Anonimen
Aja in veliko vas je vprašalo če se je user posted image  prestavil... Ne ostal je tam nek zadaj in nižje dol ampak brca.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:47:43   
Estrella*
Zgleda, da sem ena redkih katera ji user posted image  vseskozi nabija neglede na uro dneva. Kar ne morev verjet, da je lahko user posted image  tako razgrajaški. Včasih me že zaskrbi, da ji ni dobro in da zato tako rogovili.
 
****: boga revca. Res ni luštno , da ti pritisk tako niha.  Probaj malo na kakšen sprehod, da se ti malo dvigne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:54:01   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Zgleda, da sem ena redkih katera ji user posted image  vseskozi nabija neglede na uro dneva. Kar ne morev verjet, da je lahko user posted image  tako razgrajaški. Včasih me že zaskrbi, da ji ni dobro in da zato tako rogovili.



se ena taka se javlja user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.