|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:33:50   
pavlyna
tanayya29
ja mogoče pa res.no nism prov iz cerknega--iz ene izmed vasi  (jazne), če ti je znano?
ja naša knjižnica--no coment!user posted image

Debeluška 30 --user posted image user posted image ja kar pridte smučat, sam letos je že mimo sezona,...pa drugo leto

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:35:21   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: manca


Ne boš verjela, ampak malo pred tem sta se baje mimo nas peljala (videli določeni osebki) in so med sabo komentirali, da tadva pa res ne bosta daleč prišla...in res nista. Zdej nekateri celo razmišljajo, da naj bi bil lahko motor celo ukraden. Izhaja pač iz bolj lumpaste familije. Aja, kaj se pa ma mulo vozit na motorju brez izpita.




Manca, tukaj se pa jaz ne strinjam s tabo!!!!!!!!!!!

Pa tud to družino od tega fanta, ki je umrl poznam, res je ta starejši poba "barabinček", da ne rečem kaj drugega in verjemi da starši na to niso ponosni, ta mlajši, ki pa je imel to usodno nesrečo, pa ni bil "lupm", kot si ga poimenovala. Včasih gre mladina svojo pot, pa ne moreš nič.....

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:38:03   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

Debeluška 30 --user posted image user posted image ja kar pridte smučat, sam letos je že mimo sezona,...pa drugo leto


Naslednji teden pa se dobimo pri meni doma (Škofja Loka), pa se nam lahko pridružiš, dobimo pa se z otročički skupaj user posted image !

Tanayya, pa še kaj sva vprašali, a tko si ti poslušala porednica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:40:55   
Tanayya29
Pavlyna jst vem ja kje so jazne,aveš,sm hodila v sp.idrijo v šolouser posted image .Mogoč sva sošolki bli???user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:41:37   
pavlyna
debeluška 30 a iz šk loke si?

a si bla slučajno tam  v zdravstvenem domu v oktobru na materiski šoli?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:41:49   
DEBELUŠKA30
...sem vedla, da sem nekaj pozabila povedat, sem rekla, da ne bom tu gori več do pol noči, zdaj grem pa spat, pa ne preveč načvekat, kdo vas bo jutri prebral user posted image user posted image user posted image :

user posted image




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:42:41   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

debeluška 30 a iz šk loke si?

a si bla slučajno tam  v zdravstvenem domu v oktobru na materiski šoli?


NE, nisem se udeležila materinske šole, sem bila prepozna s prijavo user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:44:17   
pavlyna
ja mogoče pa res?
jst mam 23let?

sam nevem, če tvoja 29 pomeni leta, pol nebo mogoče.user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:45:22   
pavlyna
sem mislila, da se mogoče na videz poznava, ker sm jst hodila k vam na materinsko.

pa nič....

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:47:10   
Tanayya29
pavlyna sm ti poslala z.s

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:53:54   
nicolina
Bejbe, nočko...
Lepo se mejte jutr pr gruški, ne se pozabit slikat, pol pa vse na raport.....user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:57:46   
pavlyna
tanayya29
popolnoma nepoznana.

ko dodam moje slikce boš pogledala.ti sporočim

lahko noč vsem .....user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 23:03:59   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: manca


Ne boš verjela, ampak malo pred tem sta se baje mimo nas peljala (videli določeni osebki) in so med sabo komentirali, da tadva pa res ne bosta daleč prišla...in res nista. Zdej nekateri celo razmišljajo, da naj bi bil lahko motor celo ukraden. Izhaja pač iz bolj lumpaste familije. Aja, kaj se pa ma mulo vozit na motorju brez izpita.




Manca, tukaj se pa jaz ne strinjam s tabo!!!!!!!!!!!

Pa tud to družino od tega fanta, ki je umrl poznam, res je ta starejši poba "barabinček", da ne rečem kaj drugega in verjemi da starši na to niso ponosni, ta mlajši, ki pa je imel to usodno nesrečo, pa ni bil "lupm", kot si ga poimenovala. Včasih gre mladina svojo pot, pa ne moreš nič.....



Debeluška30, jaz sem sam napisala kaj sem slišala, da se govori.
Drugače sem pa prav besna na tiste, ki ne vedo kakšna hitrost je primerna za na cesto...tu skoraj pred bajto smo imeli v parih letih dve smrtni nesreči in obakrat sta nasrkala dva mlada človeka...ja, otrok v nižjem razredu oš in pa punca okrog 20-ih let. Da ne govorim, da sta mesec dni nazaj dva tekmovala tukaj na cesti...en celo s kombijem...se je zgodila nesreča, na srečo sta oba preživela, uničila sta pa tudi poleg avtov tudi neko hišo.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 23:21:19   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

ja mogoče pa res?
jst mam 23let?



Barika konkurenco imaš user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

Debeluška 30 --user posted image user posted image ja kar pridte smučat, sam letos je že mimo sezona,...pa drugo leto


Naslednji teden pa se dobimo pri meni doma (Škofja Loka), pa se nam lahko pridružiš, dobimo pa se z otročički skupaj user posted image !

Tanayya, pa še kaj sva vprašali, a tko si ti poslušala porednica user posted image user posted image user posted image


Še dobr da sva vprašali, če ne sploh noben ne bi vedu kam se gre plavatuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Igračkauser posted image Moj pri kopanju nobene igračke nima zaenkratuser posted image . No ja bomo pa neki kupli a ne.
Plenice za v Mullerju ne vem, jst sem jih kupla v DM.
Pa ni mi jasno zakaj ste že kar prej začel s predavanjem, ker mi2 sva bili točni.user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: manca


Ne boš verjela, ampak malo pred tem sta se baje mimo nas peljala (videli določeni osebki) in so med sabo komentirali, da tadva pa res ne bosta daleč prišla...in res nista. Zdej nekateri celo razmišljajo, da naj bi bil lahko motor celo ukraden. Izhaja pač iz bolj lumpaste familije. Aja, kaj se pa ma mulo vozit na motorju brez izpita.




Manca, tukaj se pa jaz ne strinjam s tabo!!!!!!!!!!!

Pa tud to družino od tega fanta, ki je umrl poznam, res je ta starejši poba "barabinček", da ne rečem kaj drugega in verjemi da starši na to niso ponosni, ta mlajši, ki pa je imel to usodno nesrečo, pa ni bil "lupm", kot si ga poimenovala. Včasih gre mladina svojo pot, pa ne moreš nič.....


Men je pa to vse skupi, ne glede na okoliščine, tolk žalostnuser posted image , mi gre kar na jokuser posted image . Ubogi starši. En objemček za njihuser posted image user posted image user posted image
 
Zdej grem pa spat.
Nočko!!
 

< Sporočilo je popravil Oranža -- 2.4.2008 23:23:48 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 23:25:31   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Oranža kako pa da ti jutri ne prideš???


Ker sem zmenjena ob 11h s ta novimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 23:29:50   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Dajica... tole današnje vreme pa ni blo glih blagoslov za cabrio hišo, ne?? Kako se je to končalo? Upam da ni preveč škode, čeprov je blo v Domžalah kar precej hudo user posted image



Jah malce nam je po stenah kapljalo, pa mal po stopnicah, pa ni blo vecje panike. Smo vse popucal. Pa tud en aplavz za delavce, so se v dezju delali in od jutra pa cist do teme!user posted image user posted image user posted image Jih je moj nagovoril, da se mudi, ker jutri ze drugi pridejo delat in da mora bit narejeno, pa so se kr drzali tega. Svaka jim cast!

Jaz bi bla pa kar spet noseca, pogresam trebuscek pa brcike v njem. ......ma, neki me spet daje, to je bil trenutek slabosti. Saj ze imam svojega srcka, ki lepo drnoha v svoji posteljici. user posted image Mogoce bi bila noseca za en dan, potem pa spet vse po starem kot je, toliko da bi spet dozivela tiste trenutke.

Lahko nooocko

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 23:44:27   
kanarka
A pol sem js datum vašga srečanja kr zamešala. Uživajte.
Mi pa imamo jutri srečanje s fizioterapevtko...no ja, v bistvu 2x tedensko. Komaj čakam, da se konča ta vožnja po tej vročini.
Z vremenom pa glih nimate sreče. Kaj je pol zdej v Slo, pomlad, zima, poletje??? Scuba, vse bo ok...tut če se mal prehladi, si samo krepi imunski sistem.

Dejte mi prosim povedat, katera je cepila za Rotavirus? Bi bila vesela predlogov ZA in PROTI. Če pa ste se o tem že pogovarjale,...mi vsaj sugerirajte, kako najdem ta pogovor.

Tut js grem spat. Sem tako utrujena. Mal prej sva prišli domov in seveda se je pol ure drla po poti iz dna duše. Folk se je kr ustavljal in gledal. Js pa v hitro hojo in sem domov prišla totalno mokra. Takoj ko zapreva vrata, sem jo vzela na roke in ona v nasmešekuser posted image .

Dajica, js sem tudi lepla uhek, ampak se mi je za vsako, ko sem ga odlepla tako drla, da sem to opustila. Je pa res, da naša pupa nima laskov za ušesi in ni bil problem. Če so laski...pol pa ne vem.

Lahko noč.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 7:52:03   
barika
dobro jutro

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

ja mogoče pa res?
jst mam 23let?



Barika konkurenco imaš


ja sam res, hvala bogu, ne bom edino pišče tuuser posted image user posted image user posted image  PAVLYNA POZDRAVLJENA
 
Mogoce bi bila noseca za en dan, potem pa spet vse po starem kot je, toliko da bi spet dozivela tiste trenutke.
sam brez slabosti pa nočnih krčev, pa bi bilo superuser posted image

 
punce, mi smo bli pa včeraj na enem obisku, smmo šli že okoli 17.00 pa smo prišl domov...malo pred 23.00user posted image , mali je bil HB ful priden potem je pa zaspal (nazadnje je bil pa previt preden smo šli, pa zdejle zjutri, še dobr da imamo DM-ove planice, da zdržijouser posted image ), nesla sem ga pa v slingu, ko smo šli pa domov, nas je pa en mulc kreten skor povozu...šli smo lepo po pločniku, on kuuser posted image  jee pa v krožnem z ročno obračal (ne vem kok nej razložim) in na tistem delu, ko smo mi bli malo pred krožnim je njega že ful zanašal, pa z eno gumo že na kolesarsko zapelu...mene je kr v trebuhu štihnal, pa kr obstala sem.... mislim ej, tale mularija je tak pogumna pa tak pametna, da glava boli... po eni strani noli nikomur ne privoščim, da se mu kej hudega zgodi, po drugi strani, pa...user posted image user posted image user posted image user posted image  zgleda, da je treba da se komu kej nardi, da znajo mal študirat, kaj se dogaja po cestah


grem diplomo pisat, NEMRAK, držim pesti za tebeuser posted image



 
 

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 7:54:56   
barika
Folk se je kr ustavljal in gledal. Js pa v hitro hojo in sem domov prišla totalno mokra. Takoj ko zapreva vrata, sem jo vzela na roke in ona v nasmešek .


hm, tole mi je pa znanouser posted image user posted image , sam sem ga pustila v vozu, pa si mislala svoje, ljudje pa svoje, ker če bi ga na roke vzela, bi bila kriza, doma pa itak tist lep nasmešek, da se mu morš nasmejatuser posted image user posted image
taki mali manipulatorji so, kaj šele bouser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 7:59:15   
Oranža
Dobro jutro,

evo najprej ena kavica za zaspanceuser posted image user posted image user posted image , pa za vse čveke k čvekate do poznih ur zjutri pa ne vstatuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

Pa še zajtrk

user posted image

No naš Timon se zadnje čase tud ponoč spet zbujauser posted image , okoli 4h, pa je spal že celo noč. Pa se ne sekiram preveč, očitno rabi še en obrok pa malo cartanjauser posted image
V glavnem danes se imejte skrajno lepo pri Gruški in Taji pa punce previdno na cestiuser posted image
Pr nas se kaže sonček, tko da bo lepo danesuser posted image user posted image
Se beremo......
Čao

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 8:40:43   
BrinaS
Dobro jutro,

Oranza, hvala za kavico in zajtrk, pa se soncek poslji.user posted image  
Tu v Ljubljani je meglenouser posted image

Debeluska, super za mami.user posted image

Pavlyna, dobrodosla.

Scuba, kako vidve z Lano?

Lepo se imejte na srecanju, pa ne prevec cvekat, da ne bo spet dezevalouser posted image  Pa ne pozabit pritiskat na fotoaparatuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 8:57:19   
Tanayya29
jutro............oranža tnx za kavico in kofi.....

nč,pavlyna vidiš sm 6 let starejšauser posted image ,pa me mogoče res ne poznaš oz. se ne poznava....

šibam kavo pit in tamalga pa sebe rihtat...


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 8:57:55   
Tanayya29
scuba,kako lana?

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 8:59:04   
sonchek
jutro..
evo sam na hitr..morm it kaj narest...
pa mami praznuje drugo soboto abrahama..in se mi že zelo mudi s programom in ostalimi presenečenji..upam da mi rata...pa niti darila nimam še...hmmm

Aja pa naša je neki zbolela..iz noska ji teče in mal pokašljuje... Recept prosim???user posted image
..jutri bi mogli imet cepljenje..ampak verjetno ne bo nič iz tega..kaj mislite?

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

sonchek- ja upam,da se mi bo kdaj uspelo udeležit kakega srečanja.a to so z otroki al brez?

..seveda z otroci..kako pa user posted image ...

Kanarka..mi smo jo cepili proti rotavirusu, zato ker tle full razhaja in naša gre v vrtec takoj po moji končani porodniški..

Oranža..hvala za zajtrk in kavico...user posted image

..ja uživajte na srečanju..midve se vam pa drugič pridruživa...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 8:59:52   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

scuba,kako lana?

..to pa tudi mene zanima..upam da sta uredu...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?