|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:40:46   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

očitno je uspelo!

Tako, to sem jaz, bivša PRIDRUŽENA!user posted image

Je danes naš malček tko kmal zaspal pa sem se odločila da se koooooončno le prijavim pa kdaj kakšno z vami tut tle gor rečem!

Nekej vas že poznam (v živo) druge pa le preko vaših pomenkov tle gor, pa upam, da vas še spoznam. Le tko naprej k ste vse tko lušne (da o vaših user posted image  sploh ne govorim)!!!


user posted image

DOBRODOŠLA LEVČICA ...... KONČNO SI SE OPOGUMILA .... user posted image user posted image user posted image  Zdaj se pa še pridno javljaj.... na srečanja že pridno hodiš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:41:59   
mama11
Pozdravljena levčica, ti se nam kar pridruži? Pa povej kaj o svojem sončku/sončici.

Mimogrede, ali sem zgrešila - mislim, da o vrtcih še nismo kaj dosti rekle. Na Škofljici je rok za oddajo vloge v ponedeljek... Tašča je sicer totalen user posted image  in je pripravljena čuvati, se pa bojim, da leto ali dve kasneje ne bom dobila mesta v vrtcu... pa saj je na Šk. že pri dojenčkih baje ful malo možnosti, da dobiš mesto.

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:44:06   
mama11
Oops, sem zgrešila tvoj drugi post levčica, mi se pa že poznamo. Super, da si se opogumila

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:45:14   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Drug teden en dan ... se bomo zmenile, o.k.? Četrtek?

Jaz tudi telovadim z Leg magic, zdaj si bom še Ab rocket kupila ... bo treba kmal v kopalke user posted image  .... ki jih še vedno nimam user posted image ..........


Ja porkaduš, kje pa te bo pol tvoj sploh še najduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Za srečanje sem zauser posted image user posted image . Pa če se ne motim se obljubla receptuser posted image .
Srečanje - piknikuser posted image

Debeluška sam da se zrihta toleuser posted image user posted image user posted image  V glavnem za plavanje sem se jst prijavla za v ponedljkih ob 16h, ker mi torki pač ne odgovarjajo.
Tintin te čist razumemuser posted image . škodauser posted image , no sej se bomo pa tko še kej dobileuser posted image
Barika sej veš kako pravjo ne: stara koka, dobra supauser posted image user posted image user posted image
V glavnem fejst bodte, pa se še kej tipkamo.....
čao



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:45:22   
gruška
Mama11 - men je danes v vrtcu rekla, da naj za Tajo kar iščem še kje drugje, čeprav imam prednost, ker imam tri otroke ... je rekla, da imajo drugače prednost tisti otroci, ki grejo 1.9. v vrtec user posted image  .... saj niso normalni, pa ja ne bom dajala otročka v vrtec septembra, če bom pa do decembra doma user posted image  ...... se bom tok pritožila, če nam bojo zavrnili, da bo joj ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:49:48   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Ja porkaduš, kje pa te bo pol tvoj sploh še najduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



... v fitnesu user posted image  ....  user posted image user posted image user posted image  ... a si to mislila? user posted image

Ja super, če boš prišla, do mene user posted image  ....... Dobiš recept potem, ko boš probala ...


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:50:19   
levčica
Gruška men so tut povedal da za vrtec ni šans, ker je novembrček, pa sem vprašala, kaj naj z njim, ko bo treba v službo?! Odgovor: najte eno prjazno staro gospo!user posted image  Mislm....user posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:50:40   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Gruška - Tortica (smajli, ki dela njami njami) , kdaj potem?




Drug teden en dan ... se bomo zmenile, o.k.? Četrtek?

..


Gruška in ostale, a nismo za naslednji teden zmenjene pri meni? Seveda, če želite. Lahko pa se zmenimo za oni tam teden!
Levčica, dobrodošla, lepo da si se oglasila user posted image !

Rozika, tvoje črke (rozike) sem pa prav pogrešala že user posted image !

Barika, a to s čebulo pride samo v poštev, če imaš zagnojen noht user posted image ?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:52:57   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

... je rekla, da imajo drugače prednost tisti otroci, ki grejo 1.9. v vrtec user posted image  .... saj niso normalni, pa ja ne bom dajala otročka v vrtec septembra, če bom pa do decembra doma user posted image  ...... se bom tok pritožila, če nam bojo zavrnili, da bo joj ...


Ja to so tud men rekli, itak ga/jo pa ne moreš dat septembra v vrtec ker bi morala/moral bit star/a min 11 mesecev!!!
Jst sem ga vpisala že začetek februarja, pa bojda da tud na datum vloge ne bodo gledal, rezervacije se pa baje ne sme plačevat, ker je kao protizakonito(pa čeprav to pol slovenije dela khm khm)!!

Pridružena Levčica DOBRODOŠLA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No za tiste k te še ne poznamo pa lohk kej poveš o sebi in svojih sončkih, kolkor jih pač poleg moža imašuser posted image user posted image . A veš da sem glih v sredo Scubo sekiralauser posted image , zakaj za user posted image  nam nč ne napišeš. No pa si, superuser posted image user posted image
no zdej pa res grem....pa pol spet pridem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:54:16   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Ja porkaduš, kje pa te bo pol tvoj sploh še najduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



... v fitnesu user posted image  ....  user posted image user posted image user posted image  ... a si to mislila? user posted image



user posted image user posted image Dobr ti veš kaj sem jst mislilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:54:20   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Gruška - Tortica (smajli, ki dela njami njami) , kdaj potem?




Drug teden en dan ... se bomo zmenile, o.k.? Četrtek?

..


Gruška in ostale, a nismo za naslednji teden zmenjene pri meni? Seveda, če želite. Lahko pa se zmenimo za oni tam teden!


Hej, hej, Debeluškica, si spregledala že včeraj, da sem rekla, da se dobimo en dan pri tebi, en dan pri meni .... a prav?user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:57:27   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

... je rekla, da imajo drugače prednost tisti otroci, ki grejo 1.9. v vrtec user posted image  .... saj niso normalni, pa ja ne bom dajala otročka v vrtec septembra, če bom pa do decembra doma user posted image  ...... se bom tok pritožila, če nam bojo zavrnili, da bo joj ...


Ja to so tud men rekli, itak ga/jo pa ne moreš dat septembra v vrtec ker bi morala/moral bit star/a min 11 mesecev!!!
Jst sem ga vpisala že začetek februarja, pa bojda da tud na datum vloge ne bodo gledal, rezervacije se pa baje ne sme plačevat, ker je kao protizakonito(pa čeprav to pol slovenije dela khm khm)!!



Men je celo ta v vrtcu rekla, da naj jo vpišem s 30.9., ko bo stara 11 mesecev, ampak ne smem povedat, da jo takrat ne bo še v vrtec user posted image  ... kao, da ni rezervacije .... obup ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:57:56   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Hej, hej, Debeluškica, si spregledala že včeraj, da sem rekla, da se dobimo en dan pri tebi, en dan pri meni .... a prav?user posted image


user posted image user posted image  Jupi en dan se bomo s klobasam basale drug dan pa s torticouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 21:59:14   
Oranža
Gruška a si v zasedi?

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:00:11   
DEBELUŠKA30
Gruška, seveda lahko, čeprav bi jest raj vidla, da en teden pri tebi, pa pol naslednji pri meni, al pa obratno.
Da nebo mal prepogosto tole ratal user posted image user posted image user posted image !

Jest grem pa zdajle spat, ker že dve noči ne spim, sem kot zombi pri belem dnevu user posted image :

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:02:28   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, seveda lahko, čeprav bi jest raj vidla, da en teden pri tebi, pa pol naslednji pri meni, al pa obratno.
Da nebo mal prepogosto tole ratal user posted image user posted image user posted image !



Debeluška, a se pol zmenimo ta teden pri meni, glede na to, da imaš mami v bolnici, pa da ne boš imela skrbi še z nami ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:05:00   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Hej, hej, Debeluškica, si spregledala že včeraj, da sem rekla, da se dobimo en dan pri tebi, en dan pri meni .... a prav?user posted image


user posted image user posted image  Jupi en dan se bomo s klobasam basale drug dan pa s torticouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ... a niste neki govorile o hujšanju user posted image user posted image  .......
Vam bom pa jaz tortico samo pokazala, moj Leg magic in Ab rocket boste pa lahko sprobale.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:08:36   
levčica
ok, da se malo predstavim (naju pravzaprav)

moj user posted image  je Matic, prijokal 14.11.2007, mal prezgodej ampak je bil pač neučakan

ja pa definitivno ne spadam med piščance, čeprov je to moj prviuser posted image , sem celo med starejšimi kokami (1972), ampak, kokr je ena lih prej napisala STARA KOKA DOBRA SUPA!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:18:13   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Aja, tiste, ki ste bile na srečanju pri Manci...se spomnite, ko sem omenila, da nam je en body čudežno izginil in ga sploh ne najdemo? No, danes sem Vasji menjala posteljnino in body je bil skrit v sveži jogi rjuhici - očitno je med sušenjem v sušilcu notri zašel...user posted image



A se spomniš, da sem rekla, da ga je sigurno Vasja kam skril?user posted image ...no očitno je bil krivec sušilec

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:22:07   
tintin
user posted image Manca imaš prav, pomoje mu marelična barva ni všečuser posted image
Gruška, čeprav bi z veseljem prišla na srečanje, bom tokrat zatajila...na žalost sem brez avta..pa še na morje gremo v petek zjutraj in bo treba kaj pripravit....bi pa prišla "gledat" tortouser posted image


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:27:20   
gruška
Levčica, pa ti si tud vabljena k meni (v izvidnico user posted image ).......zdaj si naša, nimaš izgovorov user posted image ...........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:27:58   
manca
Gruška, jaz torto lahko pridem samo gledat, jesti je pa tako ali tako ne smemuser posted image . Prevoza pa tut nimam...če ima katera še kaj prostora se pa priporočam

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:50:32   
levčica
itak da pridem, take družbe pa ne bom zamudila (pa torte tut ne user posted image )

hvala za povabilo!user posted image


_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 22:56:46   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

BARIKA 24.10.84





Tannaya, kolk colski/inčni/palcev pa ima vaš nov monitor ...ajd, da vidim, če se lahko važim jaz al se boš ti
 

Ker se men to z nohti tud redno dogaja, vem, da boli ko user posted image ! Pri 10-ih letih so mi pa dali injekcijo v prst, vzeli škarje in kar pol nohta odrezali - po dolžini, skratka nič prijetno. Sam pol pa dolgo ni bolelo user posted image , dokler ni spet zrastu user posted image
se podpišemuser posted image , drugače pa pri tem sranju pomaga čebula pečena na plati od štedilnika, pa navezano na prst, pa gre gnoj ven (preverjeno deluje, je bila 1 operacija preveč)
potepinka, sem mislala, da si ti na avatarju, pa vidim, da je tvoja hčiuser posted image user posted image user posted image   
 


No danes je pa dan nakupov LCD monitorjev.Tudi mi smo ga naročili,upam da pride čimprej.Barika znamka LG 20 inčni

No tole glede nohtov bom pa še jaz probala,ker namreč še kar nimam mira

Tjaš-user posted image user posted image
gruška-ko ti bo sliko pomanjšalo jo shrani in potem pomanjšano naloži
piknik-jaz sem za
levčica-dobrodošla


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 23:01:45   
scubadiver
Pridružena Levčica zelo dobrodošla med čvekami user posted image  Sem prav vesela da si se opogumila in si se nam pridružila user posted image

Tanayya hvala še enkrat za odlično kavo, še boljši sendvič in predvsem za čvek. Lepo vaju je bilo spet videt s Tajem. Tvojemu najdražjemu in tebi se pa iskreno opravičujem da sem vaju tko pozno morila, ampak sva hotla za jutri met zmontirano formulo, da greva k mojemu v službo.

Barika sej nimam besed nad nesramnosjo takihle piščancev. Mi smo pač mal dlje trenirali da nam je ratal res fajn otrok, sej veš vaja dela mojstra. Zato je pa Lana tko pridna in lepa, čist po mamici user posted image user posted image .
Potepinka sem vesela da ti je ratal avatar. Ful sta luškana tvoja sončka user posted image


Srečanja: glede na to, da imamo ob ponedeljekih plavanje je po mojem srečanje enkrat na teden čist dovolj. Vsak dan vas pa res ne bom gledala user posted image user posted image

BrinaS nič hudega če si bolj na hitro šla, sej bomo zdej itak vsak ponedeljek čvekale. Se mi pa zdiš ful znana. Bova tole v ponedeljek obdelali user posted image

Martita in Maja isrekno se vama opravičujem, da sem vaju zjutraj spustila pri čestitki. nisem niti pomislila da kdo praznuje 5. mesecev in sem gledala samo28 november.

Vrtec: joj zdej ste me pa še bolj prestrašile. Jaz sploh ne vem kaj bom naredila če mi zavrnjejo vrtec. Jo bom res Jankoviću peljala naj mi jo čuva. Sej ima pisarno blizu moje službe, tko da mi bo prav na roko.

Sigurno sem še kaj pozabila komentirat....

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?