|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
26.3.2008 23:28:57   
lunica 85
Lunica85 dobrodošla. Pa čim prej eno malo štručko tudi zate. Bomo vse držale pesti! Kje pa si doma v Žalcu? Sva skoraj sosede .
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Joj punce, jaz že sama sebe srečujem. To je ubitačen tempo user posted image   Na hitrco vas še mal preberem, pisat se mi pa že ne da več. V službi imam ludnico, doma pa nalepko Leo, ki se obeša po meni od trenutka ko stopim čez vrata pa do večera, ko jo dam v posteljo.user posted image To je pa zdaj posledica tega, da sem do 17h v službi. Se nacartava v dveh urah tolk, kot prej čez celo popoldne. user posted image Nardit pa valjda nič ne morem.
Lea je končno spet zdrava (3x trkam). AB ji je res takoj prijel. Zdaj bo ta teden še doma potem pa gre v vrtec. Upam, da je Munostim že kaj prijel (saj vem, pobožne želje  user posted image ) in da bo vsaj cel teden tam zdržala brez nove bolezni. Res si ful želi it med prijateljčke in je prav žalostna, ko zjutraj ostane doma, Jan pa gre v šolo.

Snorlax, tole jokanje ob otroških nastopih pa jaz tudi poznam. user posted image Pa če so pa tolk luštkani, pa takoooo smo lahko ponosni na njih. V ponedeljek ima nastop Jan, tako da si ne smem maskare zjutraj namazat. user posted image  
V soboto pa v šoli nadomeščajo en fraj dan in so k pouku povabili tudi starše, da bomo videli, kaj delajo naši prvošolčki. user posted image

Skuštrana, a zdaj pa pri vas tudi? Se mi zdi, da ste bili najbolj zdravi.

Lunica85 dobrodošla. Pa čim prej eno malo štručko tudi zate. Bomo vse držale pesti! user posted image Kje pa si doma v Žalcu? Sva skoraj sosede user posted image .

Špela 07, dobrodošla tudi ti. Glede zobozdravnika: jaz Leo vozim k dr. Marti Tome, dela pa v ordinaciji dr. Škapinove. Je res super, nežna in se mi zdi, da ima pravi čut za majhne otročke. Jaz sem fulll zadovoljna, Leo sem pa tudi prvič peljala, ko še ni bila stara eno leto.







janeja:ja sem s čopove v žalcu.mogoče se pa poznava.hvala za dobrodošlico .
pikecppokec,samo da gre sedaj s tvoim malim zakladekom vse v najlepšem redu ok.da bi se ta driska nehala.user posted image user posted image user posted image user posted image
snorlax.tudi jaz se pri vsaki mali malenkosti,že ko vidim da kaka bebica poje ali pa kaj mi gre na jok od samega veselja,so mi zapeli za rd lansko leto pesmico otroci pri tašči in mi je šlo tako na jok.user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 5:45:16   
snorlax
Jutro! user posted image

Sem pozna za v službo, tako da letim! Samo pozdravit sem vas hotela!

Čao!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 7:55:46   
chezAnA
živjo!
da se vam še jaz javim. sicer ponavadi nimam časa veliko pisati, tokrat pa sem se morala oglasitiuser posted image kriva je pa Janeja, ki je omenjala dr. Tometovouser posted image

Bi kar rekla, da je super in fajna, ampak k njej pa še nekaj časa ne boš mogla iti, Špela 07, ker je pred kratkim rodila - svojega petegauser posted image   user posted image user posted image

Drugače pa imam 14-mesečnega Gorazda, ki je res zlato deteuser posted image mal po mamici in mal po atijuuser posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 7:57:29   
smrček
Snorlax go, go,user posted image  sicer pa, če boš par minut zamudila, boš itaq v soboto not spravla.
Pikecpokec, bolje da ti snorlax ne pove vsega (plačauser posted image  itd) da ne izgubiš vse volje.

Kako lepo, da malčki pripravijo kakšen nastop v vrtcu, v našem vrtcu niso nič - škoda, bi bilo prav lepo videt vse malčke ko zapojejo kakšno pesmico. G velikokrat dom poje pesmico: kuham, kuham kavico, kavico za mamicouser posted image  zraven ima pa svoje vrste "nastop"user posted image  

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 8:01:29   
Bonnie_RR

Sem bila dobre volje do pred 5 minut nazaj, ko sem prebrala tole:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2509216&mpage=123

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje, Naja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mah, sej sploh ne morem nič pisat...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 8:09:27   
smrček
dr. Tometovo nadomešča ena zdravnica iz LJuser posted image  Drugač-e pa Škapinova še vedno dela ob ponedeljkih popoldan po 4 ure.

Kaj pa je sedaj s temi boleznimi oz. anginamiuser posted image  Pol smo jo mi letošnjo zimo kar dobro odnesli, G je imel enkrat angino in ene dvakrat je mal smrkal in kašljal. trkam, trkam.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 8:40:25   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA
user posted image kriva je pa Janeja, ki je omenjala dr. Tometovouser posted image

Bi kar rekla, da je super in fajna, ampak k njej pa še nekaj časa ne boš mogla iti, Špela 07, ker je pred kratkim rodila - svojega petegauser posted image   user posted image user posted image



Kaaaajjj? Rodila je in ima že 5 otrok? Tole je pa čist presenečenje. Pozitivno seveda. Si ne bi nikoli mislila, da ima že 4 doma. Pa saj ni tako dolgo kar sva bile z Leo pri njej, pa nisem nič opazila, da je noseča. user posted image  
Še dobro, da nimava nič posebnega pri zobarju več, ker je res ne bi rada drugam vozila. Komaj čakam, da pride dr. Tome nazaj. Saj vem, da sem zlobna. user posted image  

Aja, Chezana, dobrodošla, si me tolk šokirala, da sem te pozabila pozdravit. user posted image

Lunica 85, sva bili pa res skoraj sosedi, dokler se nisem preselila (zdaj sem v Podlogu). Prej sem živela pa v Vodnikovi - privat hiše malo naprej od teh blokov na Čopovi. Pa saj sem še velikokrat na obisku pri mojih doma. Poznava se pa verjetno ne. Če je tale 85 v tvojem nicku tvoja letnica rojstva, potem sva kar daleč narazen in dvomim, da sva se kdaj spoznali.

Joj Bonnie, tole je pa bila res kruta usoda.... user posted image  Sožalje družini. 

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Celjske (in okoliđke) čveke - le vkup!
27.3.2008 8:52:41   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Joj Bonnie, tole je pa bila res kruta usoda.... user posted image  Sožalje družini. 


Janeja, tole se je zgodilo "naši" Naji3, ki naj bi rodila maja. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 9:13:05   
Skabi
Uboga Naja, kako mora trpeti. Ko sem bila prvič noseča, se je podobno zgodilo moji sodelavki. Bilo je zelo hudo, danes pa ima dva luštna otročka. Naja, mislim nate user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 9:26:51   
Skabi
 
A gre katera v Avstrijo? Jaz bi nekaj imela iz toysa. 

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 9:29:59   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Joj Bonnie, tole je pa bila res kruta usoda.... user posted image  Sožalje družini. 


Janeja, tole se je zgodilo "naši" Naji3, ki naj bi rodila maja. user posted image user posted image user posted image


Saj ravno zaradi tega, ker je bila že tako daleč. user posted image  Če bi pravočasno odkrili težavo, bi otrok lahko preživel izven maternice, brez problema. Zdaj pa tole... user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 9:37:37   
HuAnita
Naja3, sožalje!

MarjanaR pa je z Nušo v bolnišnici. Kolikor sem razumela, ima nek kašelj, pa premalo kisika v krvi???? (bo Darja33 bolj vedela, za kaj gre....).

Janeja - saj bo prijelo, boš videla, potem pa ne bo spustilo - Munostim....

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 12:09:32   
lunica 85
ja tisto je moja letnica rojstva ,potem se verjetno res ne poznava.no pa sej podlog pa res tudi ni tako daleč.par minutk in si tam,sem včasih tudi bila veliko tam k je moj bivši tam v hobyles dellal.lp



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 12:54:21   
adrijana.sara
Naja - To je pa res neki najhujšega kar se ti lahko zgodi, sem ostala brez besed. user posted image user posted image user posted image  Vem, da besede nimajo nobene teže, pa vseeno ISKRENO SOŽALJE!!! Držite se in jokajte, žalujte... mali angelček bo vedno pazil na vasuser posted image

Ne morem nič drugega napisati, ker tole me je pa res postavilo na realna tla. Pazite na svoje malčki in bližnje!

MarjanaR in Nuša, hitro in uspešno okrevanej!!!

< Sporočilo je popravil adrijana.sara -- 27.3.2008 12:55:36 >

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 13:33:20   
shooo
naja
user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje ob izgubiuser posted image
user posted image


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 17:38:53   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Janeja - saj bo prijelo, boš videla, potem pa ne bo spustilo - Munostim....



Iz tvojih ust v božja ušesa - al kako že pravijo. Res upam, da nam bo Munostim pomagal. Komaj čakam, da bo Lea zdrava kaj več kot en teden skupaj.

MarjanaR, upam, da se Nuša kmalu pozdravi. A potem dobiva dodaten kisik, je na brčicah?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 17:56:47   
Janeja
Tule pa še enkrat posredujem informacijo, ki jo je pred dnevi objavila že Skabi.
Če ima katera slučajno možnost it na odvzem krvi bi bilo super. Jaz grem sigurno! Mala Nina nas vse nujno potrebuje, mogoče ji ravno kdo od nas lahko reši življenje.


Najprej lep pozdrav vsem skupaj!
 
Tokrat se obračam na vas s posebno prošnjo.
 
V družini imamo deklico, ki kliče na pomoč.

user posted image

Gre za mojo "malo nečakinjo" Nino.
Je hči mojega bratranca Andreja Kampuš, stara 15 mesecev iz Žalca.
Pri 12 mesecih so ji odkrili levkemijo in se iz dneva v dan bori za življenje - potrebuje KMC donatorja.
 
Tako starši, kot vsi sorodniki smo optimistični in si želimo pomagati, vendar nas je kljub velikemu številu sorodnikov premalo.
 
Organiziramo že drugo skupinsko akcijo odvzema krvi  na Zavodu RS za transfuzijsko medicino.
Prve akcije se je udeležilo 200 ljudi vendar ni bil niti eden ustrezen za pomoč mali Nini.
 
NINA je kljub bolezni pogumna in dobre volje ter je kljub težkemu zdravljenju VELIK BOREC.
Dovolite Nini, da vas nagovori s svojim nasmeškom: link 
Več informacij glede donacije KMC pa si lahko ogledate na: link 
Lepo vas povabim, da se udeležite skupinskega odvzema krvi, ki bo potekal 03.04.2008 ob 16:15.
Gospa Cvetka Flajs, odgovorna za organizacijo odvzema krvi večjih skupin nas bo pričakala v njihovi avli, naslov pa je:
Register Slovenija – DONOR
Zavod RS za transfuzijsko medicino
Šlajmerjeva 6
1000 Ljubljana
 
Kot omenjeno dobimo se 03.04.08 ob 16:15, odvzem pa se prične ob 16:30.
Najprej bo predavanje za vse udeležence, nato pa ….
 
HVALEŽNA VAM BOM ZA POVRATNO INFORMACIJO GLEDE VAŠE UDELEŽBE
saj moram do 31.03.08 zaradi priprave instrumentov in prostora sporočiti točno število udeležencev.
 
Že v naprej se vam zahvaljujem ter vas lepo pozdravljam.
 
Marjana Skubic


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.4.2008 11:43:57 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:18:41   
Ropotuljica
jaz bi šla takoj, pa ne vem, če sem primerna. Kot prvo, še dojim (sicer ne veliko), kot drugo sem pa slabokrvna. kaj mislite?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:23:29   
darja33
KJE JE TA ODVZEM????
V avli v LJ? Bom vprašala Cvetko....

Ja, punce GROZNE zgodbe. Ta z Nino, pa ta z Najo!!! Me je kr strah ratal. js se dozdej nisem glih obrmenjevala z gibi, ker je skoz poskočna. Zadnjič sem pa res delala 10 ur, pa še doma nisem nič počivala, pa je tamala zaštrajkala. Zvečer me je blo že orng strah. Tak da zdej bolj pazim....

MarjanaR in nuša... vse bo OK. Pri respiratornih infektih je otročku večkrat treba pomagat mal s kisikom, da lažje prebrodi tahujše. Kaj pa je? pljučnica, bronhitis, laringitis? Karkoli, vse se da pomagat. Je pa res da mi je vedno hudo, te male pikice gledat z maskami (ali brčicami), sploh če se temu upirajo... Že za tuje ti je hudo, kak je pa svojga tam imet pa raje ne pomislim....

Jaz pa sem bla dans spet na CTG in je še vse mirno. Mala skače in baje še ne namerava ven!! Naj počaka še kaka 2 tedna.

Ja, Skabi, js grem najverjetneje v pondeljek v ikeo (če bom še v 1 kosu). Kaj rabiš iz Toysa???

Danes sem bla mal v službi (mi je dolgcajt), pa v Hotelu Žalc na malci, juter pa grem še mal po Celju.

Aja, pa hvala za nasvete o pranju. Zdej perem normalno in ne dam mehčalca. Pol bomo pa itak vidli... Malo že gnezdim...

Pupce bodite zdrave in pridne, pa ne preveč...


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:25:48   
darja33
Ropotuljica, nima veze. Razen če nisi res ful slabokrvna... Itak zdej vzamejo samo vzorce, če bi pa bla res kandidat potem bi te pa že na hit ušlihtal... Da dojiš tudi nima veze. Važna je krvna skupina in en kup podskupin....

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:26:43   
Jančika_
Naja, če boš slučajno kaj brala našo temo - iskreno sožalje. Ne vem, kaj naj sploh rečem...user posted image

Ropotuljica, če sklepam po krvodajalstvu, potem verjetno ne bi bila primerna darovalka. Ampak ne vem, če so enaki kriterijiuser posted image . Bo Darja verjetno vedela.

Marjana, upam, da se mala hitro pocajta in da ni nič hujšega.

Pri nas nič novega.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:27:33   
Jančika_
No, sem tak dolgo tipkala, da je Darja razjasnila zadevo. Fajn.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:31:44   
darja33
No ja. Ropotuljica, sem se glih pozanimala in baje dajajejo še injekcije za stimulacijo tvorbe krvnih celic, kar pa mislim, da le ni fajn če še dojiš....

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:46:13   
Janeja
Jaz sem pa zdajle slišala, da testi po odvzemu krvi baje trajajo 3 leta. In tako nihče, ki bo zdaj dal kri za pomoč Nini, ne bo prišel v poštev konkretno zanjo. user posted image A mislite da je to res?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.3.2008 20:53:22   
Jančika_
Janeja, mal dvomim, nouser posted image .

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.