|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:55:26   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

kar verjetno ne bom imela mojega avta, si bom sposodila eno malo kripico, da pridem vsaj do tebe, pol pa bi šle naprej skupaj. moj gre v komendo verjetno že zjutraj, nimam pojma pa kdaj se vrača.

mala ali velika kripca, glavno, da te pripelje do mene, potem pa šibava naprej...se slišiva v soboto za uro in napotek kje me dobiš, ok?!


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:59:58   
valentina2006
--------------------------------
kasso: Via Bona
špelin@: Boccaccio
sesil: Via Bona
80kaja: Via Bona
jana81: Boccaccio
valentina2006: se prilagodim MARTINI25
--------------------------------
Glasujte še ostale, drugače bo treba metat kovanec user posted image user posted image
 
Via Bona: KLIK
Boccaccio: KLIK
 

< Sporočilo je popravil valentina2006 -- 26.3.2008 17:00:09 >


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:01:13   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
kjerkoli bomo, se bomo imele fajn user posted image


Točno tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To itak. user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:05:03   
valentina2006
Punce, sem dobila tko luštkan mail, da ga morm delit z vami.

user posted image

... no upam, da ga še niste vidle, če pa user posted image ...
...nav nč narobe, če ga bote 2X...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:09:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


****, a je tisto na fotkah parking ali cesta?! Huuuudoooooooo user posted image user posted image  Nikoli več se ne bom pritoževala nad LJ (pa ja... user posted image ).
 
--------------------------------
kasso: Via Bona,
špelin@: Boccaccio
**** : Via Bona
--------------------------------
Glasujte še ostale, drugače bo treba metat kovanec user posted image user posted image


Na fotkah je pa promet in ne parking. In to niti ni kaka posebna gužva. Ampak trenutno nimam nič na računalniku... da pokažem kaj je res gneča.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:12:10   
špelin@
--------------------------------
kasso: Via Bona
špelin@: Boccaccio
sesil: Via Bona
80kaja: Via Bona
jana81: Boccaccio
valentina2006: se prilagodim MARTINI25
eldomy: Via Bona
--------------------------------
Glasujte še ostale, drugače bo treba metat kovanec user posted image user posted image
 
Via Bona: KLIK
Boccaccio: KLIK

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:19:58   
modrooka
IZVIRNO SPOROČILO: .muki.

Kasso, narava in Naty najlepša hvala za tako hiter odgovor.

Sem prebrala da pride EA v upoštev če je otrok star vsaj 37 tedenov, ko sem bila prvič na predavanju tega sploh ni nihče omenil, zato me malo zanima tudi ultiva.


Muki,
jaz sem bila ravno danes na pogovoru z anestiziologinjo v kranjski porodnišnici. Jaz sem pri prvem imela EA, ki žal ni prijela in me je sedaj predvsem zanima ultiva. In po pogovoru nisem več tako zelo navdušena nad njo. Ta zadeva je namreč droga (opij), ki gre v 90% tut na otroka (prehaja skozi placento in lahko povzroči tudi težave z dihanjem pri otročku) in mamice so, po njenih besedah, precej zadete, otrok prav tako. Pravi, da je sedaj sicer to pravi hit, ker so babice navdušene nad njim zaradi enostavnosti namestitve. Drugače pa je EA dosti bolj prijazna do otročka, saj nanj ne vpliva...
Jaz še vedno tehtam... Upam, da bom rodila tako hitro, da ne bo potrebno ne eno ne drugo. EA ne bi namreč rada samo plačala in nič imela od nje, ultiva pa me sedaj ne privlači več...

Lep pozdrav in pravo odločitev ti želim!



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 17:48:17   
MARTINA25
OJLA!!!

Danes sva šla z user posted image  na CSD, kjer sva dobila vse papirje.

Glede srečanja-GORENJKE jst imam še dva prostora v avtomobilu, z Valentino pa štartava iz Kranja, če katera rabi prevoz naj pove!!!! Za kraj srečanja pa rečem Šentjakob!!!  

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:11:48   
sesil
sem dala v album sliko od previjalne mize, ki mi jo je moj dragi naredil (dodelana ena stara omara). stala je pa 30 E.user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:12:05   
darmar
Martina zelo bi bila vesela, če se ti lahko pridružim v soboto. Do Kranja pa pridem, ti mi samo povej kje in kdaj se dobimo.

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:12:50   
Naja30
Drage majčice.

Zadnjič sem spraševala glede gibov. Danes vam moram žal sporočiti, da je moja punčka umrla v trebuhu zaradi tega, ker se je odluščila posteljica in popkovina je bila čisto zmečkana, tako da ni bilo dotoka hranil. V nedeljo zvečer sem rodila.

Brala sem vaše odgovore in vam polagam na srce; če otroka ne čutite ali ga čutite čisto drugače kot ponavadi, pojdite takoj h G. Moja pikica je v četrtek še kolcala, se malo premikala, v petek pa ni bilo več utripov. Ni važno, kako visoka je nosečnost, MORA se premikat. Vse tisto, kako se v teh tednih umirijo ipd je larifari. Pri meni ni bilo pomoči, ker je šlo za nenaden odstop posteljice. Verjetno zaradi visokega pritiska, zaradi katerega me G ni spremljala prav nič bolj redno. Sladkorna nima tukaj veze - baje.

Hvala, da ste me sprejele nazaj. Žal sem se prepozno vrnila, ampak spremljala vas bom še. Tudi meseca maja bom vsak dan gledala, katera je na vrsti. Želim vam, da srečno donosite svoje največje bogastvo do konca, da imate lahek porod in da na koncu objamete svoje male štručke, ki vam bodo dajale smisel življenja, kot ga meni daje moja hčerkica. Če ne bi imela nje, bi se mi verjetno zmešalo od vsega hudega.

Vse dobro!

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:17:37   
darmar
Draga Naja ni besed, ki ti jih bi ob tako žalostnem dogodku lahko izrekla. Mislim nate in tvojo družinico. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:19:41   
Katina
Naja3, obnemela sem. Ne vem kaj naj ti rečem. Solze mi tečejo po licih in najraje bi te user posted image . Medve sva včasih že poklepetale na forumu za sladkorno, zato se mi zdi, kot da te poznam. Ravno tega se jaz grozno bojim, saj se tudi sama bojujem s cukrom.
Občudujem te, da si zbrala moč in se nam zaupala, da nas opozoriš na to, da moramo bit res pozorne. Če boš lahko klepetaj z nami, saj smo majčice kot ena velika družina. Ko se boš čutila dovolj močna se nam tudi v živo pridruži, da te objamemo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:21:24   
Katina
Celo popoldne sem porabila, da sem prebrala zaostanek. Vmes pa pozabila kaj sem mislila komentirat. Sorry.


Glasujem za Šentjakob.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:24:19   
sesil
user posted image user posted image user posted image  Naja3 . kar ne morem dojeti, da se to lahko zgodi . Drži seuser posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:24:34   
aurora28
Naja trikrat sem morala prebrati kaj si napisala,ker nisem dojela. Zelo mi je hudo zate user posted image user posted image user posted image . Saj ne morem verjeti, pa kako je to možno. Sploh ne najdem besed, ampak imam solze v očeh in razmišljam kako je tebi zdaj.
Pošiljam ti ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za tvojo družino. 


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:31:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

sem dala v album sliko od previjalne mize, ki mi jo je moj dragi naredil (dodelana ena stara omara). stala je pa 30 E.user posted image


Zelo sposoben je tale tvoj dragi... res lepa predelava. Kapo dol!!user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:34:33   
Anonimen
Naja 3: Jaz nimam besed. Ne vem kaj se ob takih trenutkih sploh reče. Zmedena sem. In jokam. Zelo, zelo sem pretresena in solze kar gredo...
Naja... ma če bi lahko bi te objela...resnično iz srca mi je hudo in ne vem kaj naj rečem tebi v tolažbo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:48:02   
valentina2006
Naja3: Sem ostala čist brez besed...zate močan user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 18:49:36   
aurora28
Jaz sem tudi čist pretresena user posted image , sem mojmu prebrala od Naje3 post iz strani 93 in tega danes in ko sem brala do konca so mi začele tečt solze po obrazu, mojmu je pa tudi zelo hudo. Žalostno user posted image user posted image user posted image , Naja če bi te lahko bi te objela,
bodi močna. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 19:02:12   
BOJANC
Draga Naja ni besed ,ki bi ti jih rekla zato ti pošiljam en velik objem in jokam s tabo .Privrele so spet vse bolečine na dan.Bodi močna .

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 19:02:15   
Taula
O grozauser posted image user posted image
Naja3user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 19:03:03   
Estrella*
Naja3: user posted image  ostani močna in naj te bolečina ob izgubi čim prej zapusti. Hvala za nasvet, se ga bomo držale.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 19:05:42   
Naty*
Naja3 tud js sploh ne dojemam, kar sem ravnokar prebralauser posted image ... Še vedno mam mravljince po telesu in razmišljam, da si rabila veliko moči, da si nam kljub občutkom, ki jih imaš sedaj napisala ta post.

Ne vem kaj naj napišem, ker sploh ne najdem besed. Jokam s tabo in tvojimi in upam, da bo vaša bolečina čimprej minila. Tako mi je žal zate in za tvojo punčko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 19:08:02   
Estrella*
darmar, martina, VALENTINA in ostale Gorenjke: če vas bo prepoln avto, lahko v Medvodah naložim kakšno v avtek.
 
narava: če nimaš prevoza, te lahko pridem iskat jaz.
 
Špelin@: bocaccia ne poznam, v via boni sem že parkrat bila in mi je načeloma vseeno. Če bo na meji glas , ga bom oddala, da se ne bomo zravsaleuser posted image
 
Pupe, ki zbolevate ena za drugo, čuvajte se in čim prej pozdravite.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.