|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:47:15   
narava
Naty, dej te tvoje roge aktiviraj pa se cimprej pozdravi! deeeeejmo Naty, greeeeeemo Naty, deeeeeeeeejmo Naty, greeeeeeeeemo Natyuser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:50:36   
.muki.
Kasso, narava in Naty najlepša hvala za tako hiter odgovor.

Sem prebrala da pride EA v upoštev če je otrok star vsaj 37 tedenov, ko sem bila prvič na predavanju tega sploh ni nihče omenil, zato me malo zanima tudi ultiva. Sem se odločila da grem ta petek v Postojno, da podpišem papirje, da ne bo potem kakšnih problemov.
Se spomnem od prvič, da je dr. Grmek vprašal v porodni kako se pišem in potem potegnil iz zbirke listov mojo izjavo in rekel dobro, pa gremo na delo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:54:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Kasso... sem pozabila.. Če se ti vozi, me lahko pobereš v Logatcu in potem še **** na Vrhniki. Midve sve potrjene, kar se udeležbe tiče. Sicer pa lahko peljem tudi jaz in prideš magari do Unca čez kalič in te tam poberem. Ti samo povej, kako ti je OK. Meni še vedno ni panike vozit (sam, da ni predaleč.. do nonice v Tolmin se nekako ne morem več spravit. Je dolga pot in kar zoprna cesta. Do LJ pa ni panike)

A lokacije še vedno niuser posted image


Jaz grem v vsakem primeru mimo Unca in te kar tam poberem (grem čez Kalič) oz. kjer ti je lažje, če gre še ****, Naty lahko še njiju v Logatcu in **** na Vrhniki...pa šibamo proti LJ. Mi ni problem vozit do LJ. Drugače pa se slišimo v soboto dopoldne, ok?

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:56:29   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Tko zdej grem pa res nazaj user posted image , ker me vse boli. Upam, da ne bo nazadnje še gripa tole...

veliko je teh virusov in grip, tako da ti kar čajčka in počivaj...


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:04:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tko zdej grem pa res nazaj user posted image , ker me vse boli. Upam, da ne bo nazadnje še gripa tole...


bogica, upam da se čim prej pozdravišuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:14:05   
jana81
Punce dejte mi povedat kje je ta picerija Boccacio/Šentjakob???? 
 
Oziroma tak bom vprašala, katero je lažje najdit?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:19:40   
Taula
Med katerimi se odločate? Boccacio ni težko najti, samo pakrplac tam je obupen...ga je premalo. Pa strežba tam meni ni preveč Ok. Hrana je pa ok, cene tudi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:39:17   
barbaw
jana81 naj te potolažim, da imam več kil kot ti (plusa pa tako kot ti). Obseg imam komaj 99, kile pa juhu. Riti ne bi omenjala, ker se verjetno še kako leto ne bom spravila nazaj v moje kavbojke, ki si jih sploh ne upam vzeti iz omare. user posted image  Bodo že počakale na boljše čase. Se bodo manj znucale. user posted image
Glede srečanja pa sem trenutno v takem zdravstvenem stanju, da niti slučajno ne bi šla na 5 m blizu katerikoli izmed vas, ker se bojim, da bi še katera kaj dobila. Če se moje stanje s pljuči ne bo izboljšalo me ne bo, drugače bi pa se jaz tebi priklopila v CE.

Naty ja svojih otrok res ne bom pustila na cedilu in jih obremenjevala s svojimi težavami. No, naslednji mesec in pol oz. kolikor bo se bo pač moral sprijazniti, da ne morem nogometa z njim igrat in tečt in ... ampak to je še najmanj kar lahko potrpi. Druge stvari pa res ne bom obešala na njegova pleča. Tudi jaz imam svoje življenje in kup kreditov in ... Moja mami pa nima nobenega kredita in nasploh nič. Še k teti hodi pomagat delat in ji odpadejo vsi stroši za hrano, ostali pa se zmanjšajo. Nima veze. Jaz sem to vse pokopala, moti me edino, ko mi je včeraj prijavila, da bo počakala da bom rodila, potem pa mi bo vse povedala. user posted image  Kot da user posted image  in dojenje in vse kar pride zraven sploh ni nobena skrb. user posted image    Važn, da se ne smilimo same sebi in se podpiramo. user posted image user posted image user posted image  To velja za vse vas majčice. user posted image
 


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:41:32   
valentina2006
OJLA user posted image ...

Še 1X v službo user posted image  ... se mi kr vlečejo tile dnevi.

Naty*: Upam, da se čimprej pozdraviš...user posted image  user posted image  user posted image  

Tud sama sem glih za ležat...kašlam k kakšn...pa grlo boli. Upam, da bom do sobote uredu, vsaj prbližn.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:44:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

jana81 naj te potolažim, da imam več kil kot ti (plusa pa tako kot ti). Obseg imam komaj 99, kile pa juhu. Riti ne bi omenjala, ker se verjetno še kako leto ne bom spravila nazaj v moje kavbojke, ki si jih sploh ne upam vzeti iz omare. user posted image  Bodo že počakale na boljše čase. Se bodo manj znucale. user posted image
Glede srečanja pa sem trenutno v takem zdravstvenem stanju, da niti slučajno ne bi šla na 5 m blizu katerikoli izmed vas, ker se bojim, da bi še katera kaj dobila. Če se moje stanje s pljuči ne bo izboljšalo me ne bo, drugače bi pa se jaz tebi priklopila v CE.


no to bi blo enkratno, da se mi ni treba sami vozit..ne bo dolgčas. Držim pestke , da boš ok do sobote.
ja tud mene skrbi če se bom še kdaj spravla v svoje kavbojke.
 
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Med katerimi se odločate? Boccacio ni težko najti, samo pakrplac tam je obupen...ga je premalo. Pa strežba tam meni ni preveč Ok. Hrana je pa ok, cene tudi.


med to in Via Bona /Vič
 
Jst sem za tisto ki jo je lažje najdit.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:48:49   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Glede srečanja pa sem trenutno v takem zdravstvenem stanju, da niti slučajno ne bi šla na 5 m blizu katerikoli izmed vas, ker se bojim, da bi še katera kaj dobila. Če se moje stanje s pljuči ne bo izboljšalo me ne bo, drugače bi pa se jaz tebi priklopila v CE.


barbaw: Držim pestke, da boš do sobote OK, no vsaj tok, da prideš. Zgleda, da se tale vreme res poigrava z nami in nam prinaša viruse in bakterije. Tud jest se sploh ne morm uštimat.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 15:54:41   
kasso
Če katero zanima, sem dala par novih fotk mojih razgrajačev v album, geslo je tako kot vedno soča.

barbaw in valentina, čimveč počivajta, pijta čajčka in držim pesti, da kmalu preženeta prehlad user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:04:31   
80kaja
uf punce...jaz verjetno res kar pridem,če boste na viču....saj,ko človek preber tole od ****....ma je prav težko rečt "ne ne morem"..bravo ****user posted image  mislim,da nas bo več kot smo sprav mislile user posted image  fino.....
pa bomo papcale ali zgolj "popivale" ?
pozdravček, kaja

kasso...pismo sta luštna mala dva!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:08:32   
kasso
Nisem bila še v nobeni od teh dveh pizzerij, zato malo brskam po netu in za boccaccio je zelo dobra ocena hrane in obupna postrežba TU je tudi zemljevid
tudi Via Bono ni težko najti, ker je med interšparom in merkurjem na Viču, zemljevid je TU  imajo veliko ponudbe in pizze se mi ne zdijo nič dražje kot drugje oz. so cene normalne.
Jaz navijam bolj za Vio Bono.


< Sporočilo je popravil kasso -- 26.3.2008 16:10:17 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:18:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Ne moj pravi razlog zakaj se ne udeležim srečanja je, DA NIMAM KAJ ZA OBLEČT.
user posted image user posted image user posted image Hecam se.


user posted image user posted image user posted image  Zdaj si me pa fajn nasmejala user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Že od vikenda nisem OK, trebuh mi otrdeva, spim skoraj nič. In ko sem taka, res nisem za v družbouser posted image gledam samo, kaj bi se ulegla.


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Jana user posted image , saj veš da ni razlog obleka, ampak nekak me je strah iti, pa mojga dragega tudi. Enostavno se ne počutim ok.

Evo, to so pošteni odgovori user posted image , ki jih razumem user posted image user posted image user posted image  Držita se user posted image  Ful sem vesela, da ste tukaj fer punce, ki ste odkrite in iskrene user posted image user posted image  Na, zdaj mi je pa še bolj žal, da vaju ne bo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
evo, v mojem albumu bote nasle tudi slikovni prikaz cestnega rezima v Firencah user posted image  brez crt, brez smeri, brez dolocenega stevila vozil, ki lahko vkup vozijo..kdor prej pride, prej gre, al kako? v glavnem, kaos user posted image


Ojoooooj, sem pa tudi mene ne bi spravile vozit user posted image user posted image user posted image
 
Estrella*, jaz s kilami trenutno "stojim" - verjetno tudi zaradi spremenjene prehrane, ker je manj slana hrana enostavno: user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
UDELEŽBA OBVEZNA!!!Če ne vam sledijo sankcije in sicer ne boste dobile odpustnice za v P.
A je tako Špelin@?? user posted image


Ej, zdaj jih bova pa res preplašili... user posted image
 
****, a je tisto na fotkah parking ali cesta?! Huuuudoooooooo user posted image user posted image  Nikoli več se ne bom pritoževala nad LJ (pa ja... user posted image ).
 
Naty*, pozdravi se user posted image user posted image
 
Vsaka naj napiše, kam bi šla raje: Boccaccio ali Via Bona. Oboje poznam samo izpred nekaj let. Oz. Via Bono pozna moj user posted image , ker so imeli tam svoje čase službene fešte.

--------------------------------
kasso: Via Bona
špelin@: Boccaccio
--------------------------------
Glasujte še ostale, drugače bo treba metat kovanec user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:20:23   
kasso
ej kaja, bolj kot lušna sta navihana user posted image

trenutno  berem jedi iz Via Bone....in tečejo sline v potokih... imajo celo šparglje, ampak ne verjamem da znajo narest tako dobro frtaljo z divjimi šparglji kot jaz. Mi je prav hudo, ker jih letos še nisem šla nabirat. Mogoče mamo prepričam, da mi jih malo odstopi.... joj, kako sem lačnaaaaaa...grem kaj prigriznit user posted image


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:20:33   
špelin@
Aja, jana81, izvoz za Šentjakob je iz celjske smeri takoj za Domžalami. Ko prideš z AC, greš desno in pri naslednjem semaforju levo, potem pa desno parkiraš in si tam user posted image  Boccacio je izredno lahko najti, to je glaven razlog, zakaj sem ga predlagala. Vzdušje si pa itak vsaka družba sama naredi - kar spomnite se Vranskega user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:24:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Med katerimi se odločate? Boccacio ni težko najti, samo pakrplac tam je obupen...ga je premalo. Pa strežba tam meni ni preveč Ok. Hrana je pa ok, cene tudi.


Se strinjam z oceno user posted image  Parkirat se pa kar da, če ni prehude gneče - je vseeno bolje kot najti parking pri Golobčku na Vranskem user posted image user posted image user posted image  Saj tiste, ki ste bile na srečanju, veste, o čem govorim user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:36:56   
sesil
no, pa sem prišla skozi celo klobaso, kar ste napisale.
kar se srečanja tiče, sem jaz za tisto varianto na viču, verjetno pridem, ni pa še 100 % zagotovo. kasso, če boš imela še placa se ti pridružim, če lahko.
moj gre na nek sejem v komendo (kje je sploh to?) v soboto, tako da ne vem kaj skombinirat s prevozom. ma neki bom že pogruntala.
pa smo spet pri kg. jaz sem jih do sedaj pridelala 9-10kg. v gramih ne bom štela. jih imam pa že od prej preveč, tako da ...
sem prišla prej  s pol urnega sprehoda in me vse tako tišči dol. kot bi me eden malo z nožem siciral. a se vam tudi to dogaja?


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:38:11   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

uf punce...jaz verjetno res kar pridem,če boste na viču....saj,ko človek preber tole od ****....ma je prav težko rečt "

evo, še kaja navija za Vič user posted image

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:38:31   
špelin@
[--------------------------------
kasso: Via Bona
špelin@: Boccaccio
sesil: Via Bona
80kaja: Via Bona
jana81: Boccaccio
--------------------------------
Glasujte še ostale, drugače bo treba metat kovanec user posted image user posted image
 
Via Bona: KLIK
Boccaccio: KLIK
 

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 26.3.2008 16:44:50 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:42:32   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aja, jana81, izvoz za Šentjakob je iz celjske smeri takoj za Domžalami. Ko prideš z AC, greš desno in pri naslednjem semaforju levo, potem pa desno parkiraš in si tam user posted image  Boccacio je izredno lahko najti, to je glaven razlog, zakaj sem ga predlagala. Vzdušje si pa itak vsaka družba sama naredi - kar spomnite se Vranskega user posted image


ok pol sem za Boccacio user posted image
 
pa ravno mi je še ata reku da majo dobro hrano, ker gre občasno tja kaj pojest..moj ata je res svetovni popotnikuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:45:21   
kasso
seveda sesil, lahko greš z menoj...superca user posted image . Če nas bo preveč za en avto, bove pa s Tamaro obe peljale, a ne!
Komenda je pa naprej od LJ, mimo Mengeša še naprej.... kdaj pa gre na sejem, že zjutraj, al popoldne? Imaš prevoz do mene ali pa do Hruševja, Postojne?

No, saj meni je vseeno kje se dobimo, le Vič mi je bolj poznan in se mi zdi zelo enostavno najti..... kjerkoli bomo, se bomo imele fajn user posted image



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:48:00   
sesil
kar verjetno ne bom imela mojega avta, si bom sposodila eno malo kripico, da pridem vsaj do tebe, pol pa bi šle naprej skupaj. moj gre v komendo verjetno že zjutraj, nimam pojma pa kdaj se vrača.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 16:51:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
kjerkoli bomo, se bomo imele fajn user posted image


Točno tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.