|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:22:11   
scubadiver
A od vas nobena ne gleda hokeja?? Matr sej ni čudn da olimpija izgublja, če pa samo jest navijam user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:22:15   
Dajica
Čer!
Kako ste? Pri nas smo vredu, Kaja ze pancka, moj gleda Dirty dancing (dons ni nic po gostilnah hodu, vsaj kksen dan, da je doma user posted image ), men se pa nic ne da. Sej res, a ste se kaj slikala ne srecanju? Hocmo videt!!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:24:20   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUĐKA30

Gruđka, ne pa nisem kača, sem ZMAJ:



Jaz sem pa MAČKA  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:28:23   
DEBELUŠKA30
A si mačka:

user posted image
 
A si mačkica:
 
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:34:47   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

A si mačka:

user posted image
 
A si mačkica:
 
user posted image


Kukr kdaj .... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:46:35   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Manca sem iz obrobja Lj. Najlepša hvala. Zaenkrat bom še probala s tisto Mustelino kremo in olivnim oljem. Včeraj sem ga namazala celega z bepantenom in je veiko bolj oz. spet normalna njegova kožica. Tudi na zapestju pregib ni več tako suha kožica. Pediatrinji je bila samo sumljiva kožica po trebuščku, ker je bila bolj suha na otip. Je imela pa tudi prva bolj tako kožo, a ni bilo nič hujšega.

Žal na srečanje ne bom prišla, ker je bil prejšnji teden cepljen proti rotavirusu in mora miniti vsaj en teden, da ni kužen njegov kakec. Tale srečanja se mi dopadejo, ker so že vsak teden. user posted image No, pri naslednjem srečanju ti pokažem njegovo kožo, mogoče boš znala ti bolj oceniti, če je to AD. A pri Maji pa sumijo to že od rojstva?



Ne, pri Maji ne sumijo tega od rojstva, pač pa od konca januarja...sej sem rekla, prej je imela kožo čisto ok, vedno sem jo pa mazala z mandljevim oljem...ravno tako dan pred pregledom pri dr., kjer me je skoraj kap ko sem morala tamalo slečt do konca in sem videla kakšna je...prav bogica je bila.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:47:39   
Oranža
Čer,

No super za srečanjeuser posted image . Kdaj se pol dobimo ju3?A kr pred MC-jem al kako?Sej pol je pa najboljš da se Manca kr tja pripelja pa se tam dobimouser posted image user posted image user posted image user posted image Pa je parkplac rešenuser posted image user posted image .
Kje pa ste zdej vse, ste mi natipkale 2 strani za prebrat zdej pa nobene nikjeruser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, ne pa nisem kača, sem ZMAJ:


user posted image


mislim po kitajskem horoskopu user posted image



user posted image user posted image user posted image Pa jst pa Nicolina tuduser posted image user posted image user posted image .

V glavnem sesanje palca....mi z dudo ne pridemo nikamor...kkšne 3x mu jo not porinem pol pa pa fuuuul huuuud ratauser posted image user posted image user posted image ....
dons sploh ne vem kaj mu je....še kr neki jamra sploh noče zaspat.....user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:50:04   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

....mi z dudo ne pridemo nikamor...kkšne 3x mu jo not porinem pol pa pa fuuuul huuuud ratauser posted image user posted image user posted image ....



... če je pa premajhna .... je navajen na veeeeečjeeeeee user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:50:20   
scubadiver
Manca online si (bla) pa nam ne odgovoriš... KDaj smo jutri zmenjene? Ob 11h al ob 12h??

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:53:04   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

....mi z dudo ne pridemo nikamor...kkšne 3x mu jo not porinem pol pa pa fuuuul huuuud ratauser posted image user posted image user posted image ....



... če je pa premajhna .... je navajen na veeeeečjeeeeee user posted image user posted image


A si boš spet mene mal sposodlauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:54:40   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

....mi z dudo ne pridemo nikamor...kkšne 3x mu jo not porinem pol pa pa fuuuul huuuud ratauser posted image user posted image user posted image ....



... če je pa premajhna .... je navajen na veeeeečjeeeeee user posted image user posted image


A si boš spet mene mal sposodlauser posted image user posted image user posted image



Enmu moram vrnt, mene je pa Scuba dopoldne ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:55:48   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Punce, a ste se kaj slikale?

Manca, jutri pri tebi ob 11-ih, a to še velja? Kaj pa če se zmenimo, pa se po dve skupaj peljemo iz Kranja, če je problem s parkiriščem? Lahko bi avtomobile pustile pri Mercator centru (se peljemo mimo), pa gremo potem skupaj naprej?

Gruška, a tebe pa skoz en zaj...user posted image user posted image user posted image




Zmenile smo se za ob 11ihuser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 21:57:14   
gruška
O.K. - JUTRI PRI MANCI OB 11-IH .....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:00:39   
DEBELUŠKA30
Vanja, mislim, da Nicolina ni zmaj, ker je januarja rojena, mogoče bo pa kot  bodoča tašča:

user posted image

Vanja, a se midve kar zmeniva, pa se peljeva skupaj. Lahko se dobiva pred Lidlom, ker bom šla jest še nekaj iskat!

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 25.3.2008 22:01:28 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:01:02   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Manca online si (bla) pa nam ne odgovoriš... KDaj smo jutri zmenjene? Ob 11h al ob 12h??


Jojojojoj...sem mogla še za nazaj prebrat, potem pa vidim, da se samo še o uri pogovarjateuser posted image . Sej sem gor prijavljena, sam kaj ko moram še mal v pečico gledat hodit, da se ne bo kaj zažgalo...se peče pecivo za jutriuser posted image . Dvorni preizkuševalec zdele že spi pred tv, ampak ko bo dobil pod nos pecivo se bo itak zbudil..jaz ga pa ne smem zarad Majine alergije.

Ej, komot spravte kakšne 4 avte na dvorišče...sam puste tolk placa, da še en avto pride na dvorišče (če slučajno pride domov tašča ali tastuser posted image )

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:02:37   
manca
Še eno vprašanje imam: zadnjič je od moža sestra hvalila plenice od Hoferja...namreč njeni kolegici so najtaboljše..jih je katera sprobala?

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:03:30   
scubadiver
Ajtak lepo prosim če še naju dodaš na seznam:

Moj RD: 4.9.1975

Lana, rojena 28.11.2007
porodni podatki: 51cm, 3350g
1. mesec: 55 cm, 4980g
2. mesec: 58 cm, 6660g
3. mesec: 61 cm, 7840 g

hvala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:05:21   
tintin
NO, fajn, se vidmo ob 11h. Jaz pridem s svojim avtom...user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:05:46   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Še eno vprašanje imam: zadnjič je od moža sestra hvalila plenice od Hoferja...namreč njeni kolegici so najtaboljše..jih je katera sprobala?


Mi jih mamo... Na otip so ful prijetne, tko natur.. so pa zelo velike in zadržijo precej manj kot pamperske. Tko da jaz jih bom ponucala za doma čez dan, kupila jih pa več ne bom.. No ponucala jih bo Lana ne jaz user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:06:44   
tintin
Tudi jaz sem to slišala za plenice od hoferja. samo so od 7 kil naprej najmanjša velikost, tako da še čakamo. Mi bomo še en časa na 3-ki (4-9 kg), vsaj dokler se ne približamo 9 kilam....user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:07:25   
DEBELUŠKA30
Scuba, slab si ti navijala user posted image , če so naši "zgubl" user posted image user posted image user posted image !

Gruška, pa sigurno zdajle (ko je konec hokeja) svojmu frizurco nas.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:08:16   
tintin
aha, fajn scuba, pol jih ne bomo kupil.
Meni so še zmer taboljše Activ Fitke, druge najboljše pa Huggies iz Italije.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:09:01   
manca
jah, mi imamo še nekaj 3-ke, gremo pa konec tedna že na št. 4. Smo pač bolj pri sebi kot pa Vasja...nekaj dni nazaj smo jo tehtali doma in tko ima cca 7800 guser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:09:49   
manca
tintin, kakšna je pa razlika med Huggies če jih kupiš v Italiji oz. pri nas?

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 22:11:57   
DeVilla
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


Jaz sem pa MAČKA  user posted image user posted image user posted image user posted image


Ha, pa sem te najdla.. In če se jutri slučajno misliš potikat okol KR, se prpel mimo na eno kavo!! user posted image

Lp, DeVilla

P.S.
Novembrke, sori za tale vskok v vašo temo.. Me je tale Gruška hotla mal hecat... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?