|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.3.2008 18:15:45   
pikovit
Ma Sepetalka,ti si res za ožentuser posted image
Baguska tebi pa res ni dolgčas.Najprej pita,potem oblekauser posted image
Zdej grem pa še jaz jajčka barvat.user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: poroka 2008
21.3.2008 19:58:05   
sepetalka
V albumu imate moje velikonočne zadeve,zelo sem razočarana nad jajčki, dobila sem očitno neka slaba z tanko lupino ker se mi je pol jajčk počlouser posted image pa še obarvala se niso dobro pa čeprav sem imela, liste od rdeče čebuleuser posted image user posted image user posted image user posted image
pojedli jih bomo lih tako... sem pa tato tolk bolj vesela za potico...nikol si nisem mislila, da jo bom znala pečt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte v przanikih, in pazte da ne boste preveč jajčk jedle...saj veste kaj pravjo PO JAJČKIH RIT POJE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: poroka 2008
21.3.2008 20:07:39   
Bubamaraa
evo mene moje nevesticeeee......



DANES TOČNO OB 20.30 JE PRI ODDAJI "NA ZDAVJE" MOJA DANAJA IN MOJA MAMI!!!!!!!!
 
jutr zjutri grem gledat mojga bitlčka.....in komi čakam, da ga res dobim.....user posted image user posted image user posted image


aja punce svaka vam čast za vse kar vam sfolga...... jaz bom jutr barvala jajce......user posted image


pa še, da pohvalim mojga lubija, da meni vez čas on sesa...in glih kar tečnari, ker je malo prej vse posesal zdele je pa tamala prov ene dva svinčnika ušilila in verjemite, da ni veliko v smeteh, da je več po tleh...user posted image ..bo že preživel...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: poroka 2008
21.3.2008 20:33:53   
bt08
Čer!

No jaz sem čist v kuho padla.Mam za našo mami narest pirh,za taščico,pa še za nas,user posted image user posted image user posted image user posted image sem dobra do polnoči,jutri pap oslikam,ko vse spečem,potico ki bo jabolčna in še prato.No kruhek je tud namočen z jajčki,tk oda čaka do jutri.

Buba mam že na enki da vidim tvojo lepotičko!user posted image user posted image user posted image user posted image

Šepetalka kako lepa potička!user posted image user posted image user posted image user posted image jaz morem pa kak model kupit,jaz jo pa kr normalno zavijem,ker nimam nič tazga.

No zdaj grem pa se izživljat nad jajčki.
Aja od 25 komadov jih je pa 6 počlo,bravo za mojga user posted image k zna jajčka kuhat.

Se jutri beremo,upam da nam s kuhnjo poročena jutri!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: poroka 2008
21.3.2008 20:49:15   
FLASK_A
Bubamaraa, kako je pa tvoja punčka lep otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image Prav lušna je, ko tako gleda okroguser posted image user posted image Si ji fajn frizurco naredila, po dve špangice na vsaki strani, prava princeskauser posted image user posted image user posted image

Njami, kako imate vse dobre stvariuser posted image Jaz pa nič nisem pekla- že od naših dobim preveč... Tako da čakam na jutriuser posted image Bom se z očmi najedla šepetalkine potičke, ki čudovito izgledauser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: poroka 2008
22.3.2008 9:07:58   
sepetalka
dobro jutro v zimo zimo belo  user posted image
Sej je lepo ampak?? Moj dragi me zjutraj zbudi in reče vstani zapri oči imam presenečenje. Zapri oči. Me pelje k oknu da žaluzijo gor in me skoraj kaj.
Hvala bogu da sem jajčka včeraj bravala, ker bi mogla danes pod snegom iskat ravico za okras user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte danes
papa


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: poroka 2008
22.3.2008 15:38:27   
bt08
Ojla!

No jaz sem vse spekla,pospravla...Res smo delal kot pri norcih,spekla sem dve potici,eno še za mami mojo.Včerej sem do polnoči barvala jajčka,35 sem jih,skor za vso žlahto,sam nak oncu se mi res ni dalo.

Ko se vse shladi pofotkam in prilimam v albumček.

Pridne bodte,pa enga velizga čokoldanga zajčka vam želim in sladkega!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: poroka 2008
22.3.2008 17:25:10   
baguSka
beguska, jaz sem že mislila... to bi bile ženske zadovoljne na tvoji poroki, če nebi imel hlač


sej bom edina... no poleg price... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: poroka 2008
22.3.2008 17:33:30   
baguSka
Wau.. vidim da ste vse full pridne.. user posted image  Jaz sem tud glihkar dala pecivo iz pecice.. Tokrat mi ga je celo ratalo nardit!user posted image  Sem nardila na ta nacin kot zadnjic, samo da sem dala cokolado vmes... mljaska! Nisem se probala, ampak disi pa odlicno.. user posted image

Jajck pa nisva farbala.. sva jih sicer skuhala 6. Pa sem dva okrasila, da jih bova jutri nesla njegovim dvem, ko sva vabljena na velikonocni zajtrk.. user posted image  Sem narisala na en jajcek fantka in na drugega puncko.. pa fantku sem prilimala kapico na glavo, puncki pa kitke.. user posted image  Pa sem ju dala v tisto kartonsko embalazo od jajck.. user posted image

Zdele pa moj dragi pece mrezno pecenko in krompircek... mljaska se enkrat.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: poroka 2008
22.3.2008 19:40:47   
Bubamaraa
punce helovvvvvvv......


da se vam javim, ker greva zdele z mojim se stepat k moji poročni priči, da mal nazdravimo...



bila sem danes na ptuju in vam povem, da je avto grozen!!!!! čist cel je bil razbit, grdo štrihan, notr čist zamaknjen...skratka user posted image ..

tko, da hvala bogu, da poznam ljudi, ki se ukvarjajo z ljudmi, ki vozijo res dobro pregledane avtomobile iz Nemlije in dobim po vsej verjetnosti še ta teden en dobr in lepo ohranjen avto z enoletno garancijo....evo tegale mamo zapacanga in upam, da je vse uredi...

user posted image

tko, da držte pesti....... ker moj ati je že reku, da ga bo on vozil na poroki...user posted image ...so kr vsi čist notr padli...user posted image


lepe praznike moje novestice...

aja pa še to.

danes je svoj poroni dan imela moja res zelo dobra prijateljica Tanikaa in njej ter kretenčku resnično želim naj ju sreča in ljubezen spremlja skozi celo skupno življenje....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: poroka 2008
22.3.2008 21:24:09   
FLASK_A
Bubamaraa, se mi je zdelo... Ti nisem hotla kvarit vesela... ko sem jaz kupovala bitla v SLO, so bili vsi totalna katastrofa. Sem imela blazno srečo, da sem dobila normalnega, od prve lastnice, zelo dobro ohranjenega. Zal je njena zgodba bila zalostna, je preminula in je njen mož prodajal njen ljubljeni avto, tako sem ga dobila jaz. Je pa zanj res lepo skrbela in sem jaz zdaj zeloo zadovoljna. Tako da res pazi, kako kupuješ, mej kakšnega ki se spozna s sabo. Se ti splača.
Pa upam, da ga kmal najdešuser posted image user posted image user posted image user posted image

A Tanikaa je tudi z RR? Kako pa da se nam ni nič pridružilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: poroka 2008
23.3.2008 9:57:13   
Bubamaraa
ja itak, da sem mela s seboj ful dobrega mehanika...sam je bil ta tolk zjeban, da bi še jaz videla, da ni vreden niti 1000€....pa sem totalen laik...user posted image

Ja sem danes zjutri pogledala na telefon in sem imela od Tanikee in kretenčka poročno slikico.....kako lepa nevesta....sem kar solzna....user posted image


ja pridružila se ni zato, ker zadnje čase jo sploh ni bilo nič na RR-ju, ker je bila zelo pridna in napisala in končala diplomo......je pa res zelo fejst punca in meni zelo dobra prijateljica...sam zaradi odaljenosti se ne vidimo glih pogosto...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: poroka 2008
23.3.2008 13:38:38   
bt08
Dan!

No kako ste kej nevestice?A počivate? user posted image
Mojedva moška tukej zraven mene  user posted image ,jaz pa juhico  in solato kuham,da bo nekej bolj lahkega za papcat,pa gledam po tv če bom vidla Bubica tvojo princesko,pa mal po  user posted image   brskam.Popoldan bomo šli pa mal na sprehod.


No lepe praznike vam želimo  user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: poroka 2008
23.3.2008 20:58:10   
FLASK_A
bubamaraa, se mi zdi da bo najbolj pametno, da si za poročne čevlje skibucke nabaviš... user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: poroka 2008
23.3.2008 21:16:14   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

bubamaraa, se mi zdi da bo najbolj pametno, da si za poročne čevlje skibucke nabaviš... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo mojga guccija.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: poroka 2008
23.3.2008 21:56:36   
FLASK_A
ne sekaj s to tvojo zmatrano torbico, sej pride lepo.. user posted image Poglej:
http://www.miloshorvat.com/BLOGGER/071215_Tanja_Martin183.jpg

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: poroka 2008
23.3.2008 22:09:08   
Bubamaraa
da bi te zdele dobila bi jih res dobila.....user posted image user posted image user posted image


drgač pa punce jst sm jezna kot tristo hudičev in tuhtam, da bi se izpisala iz rr-ja... poslušte kaj se mi je zgodilo: gremo dons k tašči na obisk in jaz pofotografima poročno obleko, srajco in kravato od sašota, da vam dam v album in pokažem...in meni tašča prav, da ni to lepo, da vse kar se dogaja ogrog poroke tle gor govorim in pišem, da vsi vse vedo....in jaz jo vprašam kaj to spet pomen...in pazte zdej: ena iz Trbovelj mene tle gor prov bere in svoji mami vse poroča in seveda njena mami je prijateljica od moje tašče.... in pol ji ona kr vse govori kar jaz tle pišem!!!!!user posted image user posted image user posted image

sej vete vse kar napišem za tem stojim...nikoli nisem čez nobenega nič slabega tle gor rekla.....sam, da pa nekdo to razpravlja svoji mami in ona moji tašči mi je pa res to mač...user posted image user posted image user posted image


sej za eno opico vem,da bere vse kar jaz napišem....sam tist si sploh ne jemljem več k srcu, ker tisto knjigo sem v življenju že zdavnaj zaključila in vrgla stran in me ne moti...sam tole me je pa razpiozdilo...


in sploh ne vem kaj naj naredim...da bi se zarad ene take avše izpisala in s tem z vami prekinila mi ni všeč, ker ste mi tle gor res uredi punce....ne vem no.... sam sem bila res razkurjena....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: poroka 2008
24.3.2008 9:04:45   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

da bi te zdele dobila bi jih res dobila.....user posted image user posted image user posted image


drgač pa punce jst sm jezna kot tristo hudičev in tuhtam, da bi se izpisala iz rr-ja... poslušte kaj se mi je zgodilo: gremo dons k tašči na obisk in jaz pofotografima poročno obleko, srajco in kravato od sašota, da vam dam v album in pokažem...in meni tašča prav, da ni to lepo, da vse kar se dogaja ogrog poroke tle gor govorim in pišem, da vsi vse vedo....in jaz jo vprašam kaj to spet pomen...in pazte zdej: ena iz Trbovelj mene tle gor prov bere in svoji mami vse poroča in seveda njena mami je prijateljica od moje tašče.... in pol ji ona kr vse govori kar jaz tle pišem!!!!!user posted image user posted image user posted image

sej vete vse kar napišem za tem stojim...nikoli nisem čez nobenega nič slabega tle gor rekla.....sam, da pa nekdo to razpravlja svoji mami in ona moji tašči mi je pa res to mač...user posted image user posted image user posted image


sej za eno opico vem,da bere vse kar jaz napišem....sam tist si sploh ne jemljem več k srcu, ker tisto knjigo sem v življenju že zdavnaj zaključila in vrgla stran in me ne moti...sam tole me je pa razpiozdilo...


in sploh ne vem kaj naj naredim...da bi se zarad ene take avše izpisala in s tem z vami prekinila mi ni všeč, ker ste mi tle gor res uredi punce....ne vem no.... sam sem bila res razkurjena....user posted image user posted image user posted image


O ŠIT!!!! Mislim, da obstajajo take osebeuser posted image user posted image user posted image A nima svojga življenja da za tabo šnofauser posted image Kva bi jo na nos butnla, mislm... Aveš kaj, slike mamo skrite tako da se lahko ob steno vrže, pa ne bo vedla, kako imaš vse poštimano in lepo narejeno. Sej ne vidi slik, neuser posted image Al mamo vohunko med namiuser posted image
Sam izpisat se pa res ne user posted image user posted image user posted image Te bomo takoooo pogrešaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko bi one avše vsaj zase zadržale, ne pa da okol to govorita. Uf, to sovražim! Aveš kaj- pomembne stvari nam kar preko ZSja pošiljaj- čvekamo pa hecamo se komot lahko naprej (bo vsaj vidla, kako fletno se imamo me nevestice), vajine odločitve in spremembe, pač vse v zvezi s poroko pa pošlji preko ZS. Bomo pač morali funkcionirati tako zarad bednih firbcev, ki vse razglašajo na veliki zvon.

Kolegica, če to bereš- sram te bod! Kako bi se ti počutila, če bi vsi vse vedeli okol tvoje porokeuser posted image

Bubica, user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa bom navijala, da najdeš kake lepe skibucke user posted image  user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: poroka 2008
24.3.2008 9:11:54   
FLASK_A
Bubica, koko lepo bosta imela vse user posted image Sem zdaj v albumu vidla. Res fuuul lepouser posted image user posted image user posted image

Ej, grem zdej okol povedat aprovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: poroka 2008
24.3.2008 9:13:19   
moci
juto,
buba, take babe bi jaz tudi nekam user posted image user posted image
to je še ena lepota forumov, ja.user posted image smo preslabo anonimne, po mojem. zase že vem, da.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: poroka 2008
24.3.2008 9:33:59   
Bubamaraa
ja sej sem prespala in ni vredna ena, da se izpišem in če ne druzga, da zgubim svoje zvezdiceuser posted image
....user posted image user posted image user posted image



ja včeri sem dala od Sašota obleko v album in namizno dekoracijo.... a ni lepa obleka????? men je ful lepa...pa res mu tud ful paše, ko je visok pa temen....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 24.3.2008 9:34:18 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: poroka 2008
24.3.2008 10:24:44   
sepetalka
Bubamara user posted image user posted image user posted image , veš da te mamo rade in ne pust se vaškim opravljivkam. Će to bereš opravljivka FUJJJ FUJ FUJ!! Sram naj te bo!user posted image user posted image ! Madona si mi dvigna pritisk, če bi te jaz dobila neb dobila po riti samo z bubino guccijevko ampak s kufrom polnim kamnovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače pa buba full lepa obleka za ženina user posted image user posted image user posted image user posted image in full mi je všeč kravata, s takim vozlom bo mel moj dragi, čeprav se mal zmrduje zarad kravate!

Drži se buba, pa tako kot je rekla flaska, pa na zs, če bo kaj pomebnega!

smo s tabo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: poroka 2008
24.3.2008 11:41:24   
bt08
Čav! user posted image

A ste preživele?

Jaz sem dans kr lena,ne da se mi čisto nič sam  user posted image   bi.

Bubica kr dejo tko   user posted image     pa še tko da bo držalo  user posted image ,ne se ji pustit,ker take bejeb so eni veliki  user posted image .


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: poroka 2008
24.3.2008 12:25:16   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa



sej vete vse kar napišem za tem stojim...nikoli nisem čez nobenega nič slabega tle gor rekla.....sam, da pa nekdo to razpravlja svoji mami in ona moji tašči mi je pa res to mač...user posted image user posted image user posted image


sej za eno opico vem,da bere vse kar jaz napišem....sam tist si sploh ne jemljem več k srcu, ker tisto knjigo sem v življenju že zdavnaj zaključila in vrgla stran in me ne moti...sam tole me je pa razpiozdilo...



user posted image user posted image user posted image user posted image ne morem verjet da ma kdo tolk časa.....

Jest sem pa čist hin, je mala bolana, že od petka nič ne spimouser posted image , vsak dan kuha proti večeru,....mamo super praznike, moj je tud zbolel,... upam da nisem še jaz na vrsti... če se danes ponovi zvečer jo bom jutri kar pokazat peljala, posledično vse priprave stojijouser posted image

Bubamaraa: user posted image user posted image user posted image super obleka... zdaj bo pa kmalu... kdaj greš k meri???

lp

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: poroka 2008
24.3.2008 12:37:54   
Bubamaraa
ja res je lepa obleka...in komi čakam, da vam pokažem poročni album..... joj kako bo lepoooooo....user posted image user posted image user posted image


v sredo grme pa na probo??????? komi čakam.....user posted image user posted image user posted image user posted image


dobite takoj nove slikice....... user posted image user posted image user posted image



pa itak, da bom še pisala tle gor...ker itak me brigajo ljudje, ki so tako nesramni.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?