|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 20:40:11   
kasso
Se na hitrco javljam. danes od enih do dveh ponoči, ker nisem mogla spat sem brala RR in napisala en dolg post, seveda pozabila kopirat in mi je vse izbrisalo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


PUNCE, DANES JE SOBOTA IN NATANKO 1 TEDEN PRED PREDVIDENIM SREČANJEM ŠE VEDNO NE VEMO KJE BO IN KOLIKO NAS BO. BI MOGOČE POLEG JURMANA IZBRALI ŠE KAKŠNO LOKACIJO, DA BI ŠE KATINA LAHKO PRIŠLA??? JAZ BOM MALO PREMISLILA IN VAM JAVIM DO PONEDELJKA.

žal ne poznam kake mirnejše in manj znane oz. gužvane pizzerije v okolici LJ. Kaj pa v Vrhniki, tam kjer je bila nekoč pizza leta in imajo še vse drugo za jest???

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 20:41:06   
barbaw
Meni sta tudi sestri dali ime, drugače bi bila verjetno Anita. Anita je bila želja moje babice, ki je kmalu po mojem rojstvu umrla.

Pri nas pa se je ves sneg stopil. Človek ne bi nikoli rekel, da je sploh padal.

Mene pa tako zgaga matra, da je joj. user posted image  Mi preprečuje, da bi se pošteno najdela, kaj šele nažrla. Ne morem jest čokolade razen mini mini količin, orehova potica bo tudi z moje strani bolj malo pojedena, ... user posted image  Sem rekla tašči, da bo mogla Maja imeti ful las, ker jih je že Jaka imel veliko pa me zgaga nič ni pekla.

Kakšne laske so imeli vaši škratki ko so se rodili? Moj je bil čist blond, pa je imel kar nekaj laskov pa malo daljši so bili. Pri dveh letih je imel bolj močne lase kot jih jaz nikoli ne bom imela. Vsakič ko pa si zamislim našo miceno princesko pa mislim, da bo imela temne lase. user posted image

Estrella ozadje so morali menjati popoldan. Pomlad je tu, vsaj koledarsko gledano.

Mene tako grlo boli, da sem si šal okoli ovila.

Aurora tako kot je Estrella napisala, boš že vedla ko bo tako daleč. Mene je na začetku bolelo kot pri menstruaciji, ampak to se stopnjuje in ko boš imela popadke, ki bolijo jih ne boš mogla spregledat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 20:43:35   
barbaw
Jaz vem še za eno lokacijo v Lj samo se ne spomnim imena, ker že tako dolgo ne živim v Lj. Je pa na poti z Viča na Rudnik pri Ljubljanici. Vem, da so imeli dobre stvari za jest, kako pa je danes pa ne vem. Kaj pa Via Bona ali nekaj takega tudi na Viču. Bi pa bilo treba rezervirat. prostor vem, da imajo, ker sem že bila tam.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 20:53:47   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

mixi, če te kaj tolaži je maximum za izplačilo nadomestila za nego in varstvo otroka (260 dni9 tudi omejen na 2,5 kratnik povprečne bruto plače, tko da to ne znese 2000€.

malo manj 1.830 eur neto (3.250 bruto), če si res plačuje tako visoke prispevke, ampak dvomim, da bi si plačevala 1.200 eur prispevkov mesečno vsaj leto dni, le zato, da bi eno leto prejemala 1.830 neto porodniške oz. dopust za nego in varstvo otroka.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 21:07:55   
aurora28
A ste gledale nominacije BB user posted image A zdaj pa Dada ko je bila nominirana ni izrekla svoj zmagoslavni stavek: SVAKAAAA ČASTTT! user posted image user posted image

Hvala Estrella* in Barbaw za obrazložitev glede popadkov user posted image , očitno jih ne bom mogla zgrešiti. user posted image

Jaz sem se pa tolk najedla čokolina, da je kar joj.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 21:18:25   
barbaw
Jaz sem pa bolj malo čokolešnika pojedla. Upam, da bo jutri boljše, drugače bom tudi jaz mogla kaj za grlo vzet.

Gledam pa risanke s škratkom, ki gre zdaj v pančevo. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 21:31:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

**** ja moje ime je Jasmina, sem ga dobila od svoje starejše sestre, ki je imela zelo dobro prijateljico Jasmino in ko sem se rodila sta moja starša sestro vprašala kakšno ime mi naj dajo in je sestra odločno rekla: moja sestra bo Jasminaaaaaaa. user posted image





Zelo lepo ime je izbrala sestra.user posted image user posted image user posted image

Ja full lepo so tole preuredili, take lepe umirjene barve...portal mislim.

Za popadke pa brez skrbi da boš vedela... še vse smo.user posted image user posted image


(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 21:33:54   
Anonimen
barbaw: moja dva sta oba imela full las in to črne kot oglje,ko  sta se rodila... sedaj imata pa oba bolj svetle in take tanke...

tegale ki je še v trebuščku pa upam da ne bo pobral mojih genov in bo bolj na očija...čokoladen in črnolas user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 21:42:30   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

čokoladen in črnolas user posted image user posted image


En bi pa lahko bil po atiju. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 22:03:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: ****

čokoladen in črnolas user posted image user posted image


En bi pa lahko bil po atiju. user posted image user posted image user posted image


Bi bilo zaželjeno... vsaj z moje strani. Drugače pa kako zanimivo je to z  podobnostjo...Predvsem opazujem mojo hčerko..poteze ima vse njegove med tem ko barve moje...Toda karakter... ko jo opazujem že sedaj ko nima niti 2 leti vidim da bo imela kar nekaj lastnosti po očku.
Otroci se mi zdi da so včasih kar naše ogledalo, govorim o karakterju. Vsaj meni se tko zdi.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 22:09:39   
aurora28
Se slišimo in beremo jutri, grem v meževo deželo. user posted image Veselo praznovanje, pa da se ne boste preveč najedle jajc, saj veste kaj potem sledi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 22:15:50   
barbaw
Se strinjam s tem, da so otroci naše ogledalo. Nekateri so nam tudi podobni, karakter pa je prirojen in priučen. Vsakega nekaj poberejo. Opažam pa tudi, da sega genetika tudi nekaj generacij nazaj. Moj svak ni ne po mami in ne po očetu ampak po starih starših. Moj pikec je pa zaenkrat kar po meni. Trmast je tudi po atiju, da pa rad pomaga ima pa po meni. Vse bi pomagal. Že od kakšnega drugega leta mi pomaga zložiti v pralni stroj, sušilnega, ven iz strojev in tudi iz pomivalnega. Pomaga mi saditi rože, pospravljati, .... Včasih me komandira kako je kaj umazano in mi reče da moram počistit in pospravit. user posted image  Ampak res to dela. Je bil ful občutljiv na umazanijo, zdaj je malo manj, ampak je še vedno. Vsako nitko, smetko ali kaj podobnega je odnesel v koš.

Kaj ima katera idejo kaj napisati tašči za 50 let. Bi bilo pa v imenu mojega lubija. Ponavadi otroci staršem kaj preberejo, pa nimam pojma kaj bi njej napisali. Nima nobene prijateljice, ki bi bila iz ... let, da bi malo pomagala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 22:17:37   
barbaw
Si grem tudi jaz pocajtat grlo s spanjem. Lahko nočko, pa čim manj sprehajanja in drugih tegob.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 23:32:23   
jana81
helou.. že vse pančate?
 
mi smo bili od 20 h naprej brez štroma, in se mi je mešalo. Proklet sneg .
 
Drugače sem pa še vedno sama doma, ker je moj zgasnu na en turnir pokra že ob dveh popoldne, pa ga še vedno ni.
 
Jst sem pa ravno danes začela s poslikavo po steni za našega malčka, in ko sem ravn pobarvala enega morskega kojička, in pol želvice, se je zgodilo to, da je zmanjkal toka...in na žalost nisem mogla dokončat.
 
zdej pa grem mal pogledat BB, ker sem vse zamudila, ko sem bulila v temo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 6:49:33   
katy82
Jutro mačkice moje,zakaj ni še nobene gor?user posted image

Evo samo par šalčk user posted image kavice pa en čaj za ****,k za vikend je bolj slaba udeležba pa je škoda kofe stran metat.Joj k da slišm taščo k je tko šparovna.user posted image

Joj ta moja nespečnost je pa res huda pa še user posted image mi je obljubu da me dons pelje na bazen,pa od samga prčakovanja ne morem spat.No sj to mam jst vedno,upam,da ne bo user posted image po men k pol oči zadnjo noč ne bo nč spaluser posted image .

Glede podobnosti s starši bi pa jst sam to povedala,da sm bla kot otrok ful podobna svoji sestrični,kopija ena druge,če si gledu slike zdej sm pa po samo eni mimiki obraza podobna mami drgač pa kot,da nism njihovauser posted image .Tatkotu sploh nism podobna.

Punce sm pa trenutno tako grozn zaprta,ma že četrti dan nism šla pa zlonkam enga donata pa sadja pojem da mi čez ušesa ven gleda pa še kr nč?A mislte,da je krivo k zraven še čokolado jem?user posted image Ja kaj nej,če je pa tko dobrauser posted image Nazadnje mi je blo tko hudo,da sm vzela od mami tabletke bekunis,so kao zeliščne,pa sm tko lepo šla,sam mi je pol v četrto že mal nadležn ratal.user posted image Pa ma katera izkušnje s temi tabletkami?K mene sam skrbi,da če bi jih redno jemala bi ta krčenje črevesja vsakodnevno lahko tud vplivalo na maternico,k v bistvu je to prisiljeno krčenje ni nč naravnga vmes.Sj zdej k sm jih vzela je blo sam en zvijanje pet minut pol je blo pa kul,zdej pa ne vem kako bi blo to vsakodnevno,še posebi,da bi mislila,da so popadki v resnic bi me pa napihvaluser posted image

A jajčka ste pobarvale,mi nismo zdržal pa smo jih že za večerjo uničl en plato?

Sm pa zdej srečala kolegico k se je v 22.tednu okužla s tokso pa je dala čez amnio pa je user posted image čist zdrav ona je pa jemala ene antibiotike.Je pa rekla da se ni doma nalezla k itak nimajo mačk ampak da najbrž od neopranega sadja.Ma je rekla da je šla pač v en sadovnjak,utrgala jabolko in ga pojedla.Najbrž je blo to krivo.Pa da so ji v LJ rekl,da ženske tolk preveč komplicirajo s temi mački in zraven prestrašjo cele familije pa še svoje možeke,da je potem cel kaos in da se teh mačkov kar tko znebijo,da jih vržejo na cesto.Boge živalce.Mi mamo doma 5 mačk k letajo prosto po prešernu po kmetiji pa če glih kera pride pa se mi rukne pod noge jo tud mal počoham,sej si pol ful roke umijem.So pa štir babe pa en mačkon inta revež je najbolj scrkljan,me zagleda pa tko jamra da se ga moraš usmilt.Me je moj hecal,da bo treba zraven vozička  še neki došvasat da se bo lahko zraven vozuuser posted image .Mam občutek,da bo ful ljubosumen k ne bom mela več tolk cajta zanjga.Sam k pa pomislm je pa tko da ta muc bo zunej in se mu bom lahko umaknla,druge k mate pa živalce notr bo pa bolj kriza.Sj daš povohat in to ampak s tem se to ne zaključ  k bebi ostane.Pa sj če ga še kdaj na sprehod odpelješ pa pocartaš se tud hitrej prvad.

Zdej pa dost klamfanja si moram mal noge pobrit pa podvozje poštimatuser posted image ,se javm zvečer če ne bom preveč zmatrana.Papa





(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 7:39:14   
Naty*
Jutro bejbike! user posted image  Ej pri nas je zunaj prava zimska idila, js pa zdele že komaj čakam žegnan zajtrk user posted image .

katy82 hvala za kavicouser posted image , pa glede zaprtja probaj kivi. Mogoče ti ne bo pomagalo, ampak js sploh ne rabim več donata, ker pojem dva kivija na dan, pa morm bolj laufat na wc, kot da bi bla zaprta. Najboljš je na tešče, čeprav men pomaga tud drugač.

Tko več časa nimam za komentirat (bom pol), sam tole še:

Pošiljam vam zajčka, ki rad barva jajčka,
eno pišče, ki hren išče in
kuharico lisico, da vam speče potico.
Ker imate zdaj pomoč,
v miru in harmoniji uživajte veliko noč!user posted image
 
user posted image

user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 8:06:21   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Kaaaajjj??? Že 103 strani user posted image
 
Naj vas vse na hitro samo lepo pozdravim user posted image  Sploh nisem utegnila na net user posted image  Otroška soba je zdaj popolna user posted image  Jo bom ob priliki poslikala in dala fotke v album user posted image  Ko bom uspela, bom prebrala vaše poste za nazaj, zaenkrat pa vsem želim prijetne praznične dni user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 9:12:32   
špelin@
ok, pa dajmo user posted image
 
Estrella*, glede srečanja. Lahko se dobimo recimo tudi v Šentjakobu - Pizzerija Boccaccio KLIK Zdelo bi se mi res škoda, če Katine ne bi bilo user posted image  Je pa fajn blizu AC, tako da nobena ne bi preveč iskala user posted image  Kako je zdaj tam, pa več ne vem, sem bila samo 2x in še to pred nekaj leti user posted image
Lahko tudi Via Bona, kot je napisala barbaw user posted image


jana81, najlepša hvala za pojasnilo glede avto. zavarovanja. Tudi jaz sem bila prej pri Adriaticu in zelo zadovoljna. Potem pa sem "prešaltala" na Triglav zaradi skupnega popusta ob več sklenjenih zavarovanjih - pa mi je kar malo žal, na Adriaticu so bili ob škodnih primerih vedno izredno prijazni in korektni, na Triglavu pa se jim jeuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Se človek vpraša za koji
k user posted image  plačujemo kasko???


Točno tako!! user posted image
Vidim, da te čaka še ta dolg cukr test - naj ti čas hitro mine, vzemi s sabo kaj za brat user posted image user posted image

Ne boste verjele, uspela sem že oprati, posušiti in zlikat eno rundo oblačilc za user posted image  In sem zraven obujala spomine na moji dve piki, ko sta bili miceni... user posted image user posted image
 
katy82, jaz ne bom imela nobenega posebnega koša za plenice, mi je čisto ok kanta, v katero dajem vse naše odpadke - pleničke za 1x uporabo pač lepo zavijem v vrečko od sadja ali zelenjave in fliknem v smeti (tako kot si napisala). Itak vsak dan praznimo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Sem se še spomnila ene stvari, ki spada med obvezno opremo z v P in to je nekaj za vlažit ustnice (labello ali pač kaj uporabljate).


Jaz sem ga imela vsakič s sabo, ampak sem ga rabila točno 0x user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
katy82 ne sekiraj se glede izpada. Mislim, da nas je več takih, ki jih mamo občasno med nosečnostjo. Naši user posted image  itak vejo, da morjo met zdele mal bolj trdo kožo, user posted image  pa hvalabogu vsaj besed še ne razumejo user posted image . Sicer pa kdo pravi, da se mamica ne sme razkurit občasno.

suzy85 zarad takih komentarjev, kot ga je mel tvoj kolega, bi js dala moškim vsaj kaka dva meseca nosečnosti...me zanima, kolk bi jih sploh preživelo user posted image . Ampak ni se za sekirat. Tipi so pač tipi in nimajo niti blage veze, kaj se dogaja z ženskami! Oni celo mislijo, da smo si PMS zmislile, zato da smo lahko tečne!!!

Se pod tole dvoje gladko podpišem user posted image user posted image
Naty*, user posted image  za sestro user posted image  Sem pogledala tudi fotke: user posted image user posted image
 
Aja, moram skomentirati vreme: nas je včeraj zjutraj totalno zamedlo - in to moker, drekast sneg, da smo bili samo ob poti do avta mokri do pasu user posted image  user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pepita
Moram malo pojamrat, se mi je na strani trebuha naredil en tak lišaj in dr. sumi na mikrosporijo. Sem komaj čakala na jutro pa sem zdaj vse na netu prebrskala in hvalabogu ni nevarna za plod. Vam ne morem povedat kako me je včeraj stiskalo, pa cel dan nisem mogla do info. Sicer mi je že dr. rekla da ni panike, sam se mi ni zdela ravno prepričana. Jaz imam sicer bolj na sumu navaden lišaj oz. glivice. Je pa moja sestra, ki dela v zdravstvu zmajevala z glavo, tako da sem se potem šla pokazat.


user posted image  user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aja, včeraj sem bila v kleti...in prinesla škatle  z stvarmi za dojenčka v stanovanje. A to je že uspeh?user posted image


Je uspeh, je user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Mam pa na volanu tko lepe rožice nalimane v krogu pa je reku,da jih je strah,da jih ne bi kdo direkt na zobe dobil,če se slučajn sprož.user posted image

user posted image

mixi, ob branju tvojega posta mi gre dobesedno na kozlanje - user posted image user posted image  pa tak delodajalec user posted image  Drži se user posted image  Za to babo bi bil še moj valjar prešvoh user posted image  Bolj bi priporočala tole:
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Včeraj sem zvedela eno zanimivo novico: moja svakinja je tudi user posted image in pričakuje novembra user posted image , to bo pestro leto.


Ooo, iskrene čestitke user posted image
aurora28, pa kaj tvojo taščo tako "žuli" vajina user posted image ?? A ima ženska kakšne travme glede tega???
 
****, Jasmina je meni zelo lepo ime - poleg Tamare in še ene parih je bilo v ožjem izboru, če bi dobili user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kakšne laske so imeli vaši škratki ko so se rodili?


Velika pika je bila blond, mala pa je imela temno rjave z rdečim tonom. Zdaj sta obe blond user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kaj ima katera idejo kaj napisati tašči za 50 let. Bi bilo pa v imenu mojega lubija. Ponavadi otroci staršem kaj preberejo, pa nimam pojma kaj bi njej napisali. Nima nobene prijateljice, ki bi bila iz ... let, da bi malo pomagala.


Bom šla poiskat voščilo, ki sem ga skovala za svojo taščo user posted image
 
Ej, komaj sem se pregrizla skozi vse poste user posted image  Tuuuuuu mač user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 9:15:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kaj ima katera idejo kaj napisati tašči za 50 let. Bi bilo pa v imenu mojega lubija. Ponavadi otroci staršem kaj preberejo, pa nimam pojma kaj bi njej napisali. Nima nobene prijateljice, ki bi bila iz ... let, da bi malo pomagala.


"Šestdesetkrat je Zemlja Sonce obkrožila,
odkar se X je rodila.
Takrat januarja je bilo
malo hladno, malo temno,
a ti kot lučka si v temi
oznanjala svetlejše dni.
Kot svetla lučka tako naprej
še mnogo veselih let imej.
Naj prijetni se dnevi zdaj kar vrste,
prijazna beseda in topel stisk roke naj spremljata te.
Sreče, zdravja in smeha obilo
naj bo tvoje največje darilo,
mi pa se posebej želimo ti,
da to se zgodi,
kar najbolj si tvoje srce od vsega zaželi."

Tole je bilo za taščino 60-letnico, če ti kaj pomaga user posted image  Ali pa če nanizate nekaj svetlih dogodkov iz njenega življenja user posted image  Na bolj humoren način.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:04:59   
jana81
hejlaaaaaaaaa.
 
sploh ne morem verjet da sem že pokonc, glede na to da sem še ob 3h zjutri gledala kot sova in jedla potico.user posted image
 
mami naju že vabi na žegnan zajtrk, ampak moj dragi še spi kot top, in bom verjetno kr sama odpekatala v spodnji štuk.
 
Dans mam vsaj štrom, upam da ga na večer ne bo spet zmanjkalo.
Zato pa grem kr po zajtrku naprej barvat otroško sobico.
 
hvala bogu da je danes Velika Noč , da mi ni treba pospravljat.user posted image
 
no pa še tole za vse vas:
 
SEM MAJHEN ZAJČEK
 S POLNO KOŠARO DOBROT
 IN POTUJEM NAOKROG.
TUDI TEBE OBIŠČEM
NA HITRO POZVONIM
IN TI VESELE
VELIKONOČNE PRAZNIKE ŽELIM.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:29:36   
Anonimen
katy: hvala za čaj user posted image  Pa kaj ti v nedeljo delaš pokonci pred 7 uro zjutraj?user posted image  Še meni se je zgodil čudež saj je tamala spala do 8.15 user posted image user posted image  

Za odvajanje ti bi pomagalo če namočiš suhe slive čez noč v vodo in zjutraj na tešče to poješ in popiješ, seveda na sobni temperaturi...

To da je kolegica dobila toxo z neopranega jabolka, ki ga je utrgala z drevesa sem se pa full nasmejala user posted image user posted image . Toxa je namreč v mačjih iztrebkih, če je seveda mucek okužen in prav teško si predstavljam enega mačka (supermana) ki kaka na drevesih v sadovnjaku na jabolko...user posted image user posted image

Toxa se res dobi na neopranem sadju ali zelenjavi ampak če je to bilo v stiku z mačjimi iztrebki,okuženimi seveda... slabo oprana solata, regrat, jagode...vse kar je pač pri tleh...lahko pa se dobi tudi preko suhomesnih izdelkov.

Jaz sem se tudi zaradi toxe full presekirala v Kairu, ker smo imeli full potepuških mačk na vrtu... ampak mi še na pamet ne bi padlo da jih grem zastrupljat ali da se jih kako drugače poskušam znebit... saj se mal bolj paziš pa je...
Imam pa prijateljico, ki se je okužila z toxo v začetku nosečnosti pa so ji predlagali splav...ni ga naredila. Izbrala je antibiotike  in fantek je zdrav.
Tko da saj nikoli ne veš kaj in kako...
In verjamem da bo tudi s tvojo prijateljico in njenim vse o.k..user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:34:36   
Anonimen
Špelin@: Ja meni je tud za deklico bilo v ožjem izboru Jasmina ali pa Rania.
Ampak tok da povem Aurori: če bo prišla v Egipt in povedala da ji je ime Jasmina se arabci začnejo kar topit user posted image user posted image . Saj veš rožica Jasmin opojni vonj...nežen...
No res full lepo ime.user posted image user posted image  Ampak mi imamo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:36:02   
jana81
ooo **** vidim da nisem sama tle gor... mnda se še vse stiskajo k svojim lubijem...jst pa bluzim po netu.
 
zarad te toxe sem se jst tud preživcirala še pa još..ker sem jedla domaćega tatrca...pa očitno ni bilo nič, ker bi me drugače verjetno že klicali pred pregledom, da naj pridem nazaj a ne?
 
sem pa jst tud velikokrat jedla jagode direkt z vrta, včasih je blo še kej zemlje goruser posted image  , pa je tukaj okoli nas precej mačk, in mi je blo čudno da se nisem že prej okužla. tako da verjetn ta toxa ne skače kr okol pa čaka da bo koga okužla.user posted image
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:38:13   
jana81
naty s katerimi barvami si ti risala po steni?  obstajajo kakšne posebne?
jst kr s temparami barvamuser posted image .

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Majčice '08 - 3.del
23.3.2008 10:38:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

ooo **** vidim da nisem sama tle gor... mnda se še vse stiskajo k svojim lubijem...jst pa bluzim po netu.
 
zarad te toxe sem se jst tud preživcirala še pa još..ker sem jedla domaćega tatrca...pa očitno ni bilo nič, ker bi me drugače verjetno že klicali pred pregledom, da naj pridem nazaj a ne?
 
sem pa jst tud velikokrat jedla jagode direkt z vrta, včasih je blo še kej zemlje goruser posted image  , pa je tukaj okoli nas precej mačk, in mi je blo čudno da se nisem že prej okužla. tako da verjetn ta toxa ne skače kr okol pa čaka da bo koga okužla.user posted image
 



Ja evo jaz tud bluzim...user posted image user posted image
Ma res je kar praviš za toxo...prav gotovo ne skače okrog. Po mojem da sploh ni veliko muc okuženih in da moraš imet prav smolo, da jo stakneš...

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.