|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 16:26:30   
sesil
vidim da ste pridno klepetale. vam najprej povem novice s pregleda, pol pa grem brat za nazaj.
pri 30 tednu in 5 dneh, je moj user posted image  težak 1830 user posted image . mene je kmalu kap na tisti mizi.
povedala sem ji za otrdevanje trebuha in kako to zgleda, pa mi je dala napotnico za inekcijo za razvijanje pljuč. ma vam povem da jaz ne mislim še iti rodit.
potem sem morala spet v laboratorij (kri , urin). tokrat je sestra obupala nad iskanjem žil in mi vzela kri kar s prsta. user posted image  uf, sem bla vesela. 

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 16:34:42   
barbaw
sesil user posted image user posted image  za pregled. Imaš pa res korenjaka v trebuhu. user posted image  To še nič ni rečeno kakšno bo končno stanje. Ne obremenjuj se s tem. Kar pa se tiče žil, pa bi se jaz komot drogirala tudi v prsi, ker se mi vidijo vse žile kar jih premorem na trebuhu in prsih.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 16:44:22   
aurora28
Bravo Sesil user posted image user posted image user posted image , ti imaš tudi ta pravega korenjaka. user posted image

Barbaw sem ugotovila, da te delodajalec bolje, čeprav se bo tole slišalo kruto, ampak dejansko te bolj upošteva in gleda na tebe bolj s človeško platjo, če vidi, da se znaš postaviti zase in veš kaj ti je na 1. mestu. Moja bivša sodelavka je imela nekaj let pogodbo za določen čas in ko je končno dobila pogodbo za nedoločen čas, je ona takoj zanosila. Si predstavljaš kaj si je takrat direktorica mislila, da ji je nož zabila v hrbet, sam to še ni vse, ona je morala takoj na bolniško in je ni bilo v službo 21 mesecev in potem ko je prišla nazaj v službo, jo je direktorica še nagradila z napredovanjem. user posted image Torej če se preveč ženeš za službo, nisi nič vreden, če pa gledaš na svojo rit, ti pa za to še čestitajo in te nagradijo. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 16:49:50   
barbaw
Aurora logika je čisto odpovedala na tem svetu. Včasih si se moral izkazat, danes pa boljše skozi prideš, če se narediš da ne znaš ali pa poskrbiš prvo zase. Meni bi mogli naslednjo pogodbo dati za nedoločen času, vsaj po zakonu. Me prav zanima kaj bo konec avgusta. Je pa najbolj zanimivo, da moja šefica je ful ..., njena pa prijazna, pa vedno me vpraša kako je, pa da je itak boljše da sem na bolniški, ... Mi ni nič jasno. Toliko se bom še izkazala, da jim pošljem slike po rojstvu naše pikice, za drugo pa mi je čisto vseeno. Moje sodelavke bom še šla obiskat, ker so res dobre kolegice, več pa ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 16:53:59   
aurora28
Sej meni je šefica rekla, da naj po porodniški pridem do nje in se bo nekaj že našlo za mene, ampak dokler nimam črno na belem ne verjamem nič več.  In hec je ta, da na mene zdaj ko sem v bolniški vsi gledajo zelo lepo, vsi so prijazni z menoj ko pridem mimo mi ponudijo kavo ali kakav, za porodniško so mi vse uredili, ej ti povem, da sem prav presenečena nad njihovim odzivom. Z direktorico si občasno pošljeva kakšen email, tak da ti povem, da se mi sploh ne sanja, kje je logika user posted image
Očitno drži tisto: najprej je bog sam sebi ustvaril brado user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 18:45:28   
Taula
Glede službe torej nisem edina. Meni poteče pogodba in vem da mi je ne bodo podaljšali. Bomo pač našli novo službo, brezveze se je sekirati.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 18:49:55   
aurora28
Takole jaz sem si pripravila prtljago za P. user posted image Danes sem šla peš k mami in nazaj in sem komaj hodila, zdaj pa bom nekaj dni ležala, ker me sramna kost in medenične kosti že oring bolijo in se ne bom hecala. user posted image

Eno vprašanje

Ali otrok rojen v 35. tednu, še potrebujejo injekcijo za razvoj pljuč?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 18:51:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Evo za tiste, ki se vam da pogledat, zdej so slikce od nekaterih naših "pripomočkov" v albumu 32. teden user posted image . Geslo je še vedno Naty.


Naty: ooo ful lepe stvariuser posted image user posted image



(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 18:55:19   
kodrana
aurora včeraj v materinski šoli nam je ms rekla,da otrok rojen v 32.,33 t skoraj ne rabi več inkubatorja. da diha sam. ali pa je kak dan, teden največ še v inkubatorju.
po moje v 35t ne rabi več injekcije za razvoj pljuč.. otroček je že zrel, tako da brez panike. pa počivat.

Naty bom pogledala v album, kaj imate lepega.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 18:57:19   
barbaw
Jaz bom s prtljago za v P še počakala na april, ker nimam še nič potrebnih stvari razen svojih stvari za osebno higieno in kompletka za iz P. Ostalo grem aprila v šoping.

Aurora  nimam pojma do katerega tedna dajejo inekcijo za razvoj pljučk. Če mene vprašaš po moje ne dajejo več, nimam pa nobenega zdravniškega odgovora. Mogoče me katera prehiti, ker moram še prej večerju škratku dat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:00:20   
aurora28
Naty zelo lepe stvari. Ti pa moram povedati, da sva račko na komodi nalepili obe na isto mesto user posted image user posted image .

A katero od vas tudi ščipne v nožnici in malo višje ko se vstane?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:06:54   
barbaw
Naty user posted image user posted image user posted image  ful lepe stvari. Pri nas pa je prava žalost. Nič ne kaže na dojenčka razen v omari skritih cunjic in mojega izdajajočega trebuha. Se bo treba očitno malo podvizat, ker mi zbujate slabo vest. user posted image

Aurora mene včasih, ko pretiravam s hojo ali pa čim podobnim špika v nožnici. Sem se že navadila na to. Je pa tako, da še dva tedna zdrži, potem pa je tvoj user posted image  ginekološko gledan oz. s trani neonataloga čisto zrel.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:11:32   
kodrana
Naty lepo opremico imata za vajinega korenjaka. sem še mojemu kazala. moj buši se itak skrije pred tvojim. že včeraj v materinski so bile junijčice in julijčice in so vse imele enake veličine trebušček, kot jaz ali pa veliko večjeuser posted image . no, ampak jaz sem velika punca. važno da user posted image raste. kar se tiče opreme.. luštno, ni kej.
ene imate že vse pripravljeno. jaz imam samo voziček, lupinico, cunjce moram še oprat in zlikat.. ostalo še kupit.

aurora mene nič ne špika v nožnici. res pa je, da si ti veliko pred mano. vse to so predpriprave na porod. meni ednino otrdeva maternica, če sem bolj aktivna..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:17:18   
katy82
Hej hej mačkice moje

A tud katera od vas zdle ni mogla prlezt na forum?

Sm pa  že cel dan tko tečna,sm ponoč spala od pol štirih naprej pa še to za par urc,pol me je pa še moj predragi tko razkuru z urejanjem papirjev za porodniško.Jst ne vem al kej slut al kaj je za en user posted image da non stop ****ka,da je treba takoj vse zrihtat.Mislm,da ga je strah da naju user posted image prehiti pa da bo pol sam za vse zrihtat.Sj ga zastopm sam dons mi gre težit k sm vsa nenaspana pa spet na hard zaprta,pa še zobobol se mi je pojavu.Punce slišala sm se kako pizdim pa da grem ornk čez mejo ampak nikakor se nism mogla umirit.Grozna sm bla kej tazga se pa res ne spomnm,da bi kdaj prej tako popizdevala.Sj sm tud kdaj prej popizdila pa ga sterala kam ampak dons pa same psovke iz mojih ust,pol mi je šlo sam po glavi da mam otročka v seb pa da me je slišala,kaj neki si bo mislila o men?Zihr,da sm slaba mama,a mislte,da je možn,da bi se me lastna bebika bala,če se ta moj ****kanje ne umiri?user posted image user posted image

Ok zdej pa mal komentirat:
Narava bogica kako se kej tvojuser posted image drži,pa ti si se kej naspala?Tko dolg bit pokonc tud ni dober za user posted image pa tud tebe bo zmatralo.Dober se spočij pa pazi na svojega,maš prav da se res ustrašiš za svoje ljubljene k jim ne znaš pomagat pa jih gledaš čist nemočne.Zato pa svojga kar lepo cartaj k moški so tko uboga bitja k so bolani,sej čez kakšen dan bo že bolši.user posted image Mi je pa hudo za tako prijatelco,ti kar neki manjka v življenju pol,čeprav si srečna in vse,ena praznina ostane,če nimaš to s kom delit.

Martina ne vem če si napisala,najbrž sem spregledala,kako kej zdravje,si že bolša?

Naty ah glede službe se ne sekirat,kuser posted image jih gleda.Jst sem sestra,pa non stop dobivam pod nos zakaj nism pršla po tretjem mescu nazaj delat,mislm halo okrog mene zdravniki pa me to sprašujejo,čeprav so vedl,da sm 2x zakrvavela.Jst sm še zdej s slabo vestjo na bolniški sam kaj pa čem,če ne gre drgač.Bi pa tud rada šla za kak dan delat k pogrešam sodelavke pa tud paciente k ti pokažejo da te rabjo in da si za njih nepogrešljiv.Čeprav obstajajo tud rožice k te spravjo ob živceuser posted image .Hočem ti sam povedat,da uživaj zdej v tem veselem pričakovanju k bo še tko prehitro minilo.user posted image Joj me je kr prbilo na žogo zdle-aprilčica misl kr rodit pa čez en mesec smo že me na vrsti.Sej kumi čakam ampak hudo kolk hitr je šlo to mim.Zato pa je treba izkoristit še te zadnje dneve ki so nam "šteti" pa se ne obremenjevat zarad takih ljudi.user posted image

Jana sm tko vesela,da si v redu ti in bebica.Pazi naseuser posted image

Čmrlika tebe je pa gnezdenje na hard zadelo, ja sj je prav, bolš je met že prej prpravljene stvari kot pa da te pol še v porodnišnci skrbi kaj maš še doma za zrihtat.Jst sam upam,da bom mela takrat doma vsaj mal pospravljen k ne bi rada še lubija takrat obremenjevala s pucanjem.Sj nism neki pedantna sam mi je neprijetno,da mi pride folk na obisk jst pa niti posesan nimam.Sj tko je pr vsaki po moje.

Naja welcome back ti se kr vštul nazaj pa ne sekiraj se zarad GD bomo skupi pregurale tud to,še najbolj se boš po moje lahko obrnla na Katino k isto skoz daje kot ti.user posted image

Aurora k sm prebrala pa še tvojo zgodbo glede službe in splavov si pa mislm,da ta sekarancija pa res ni potrebna,če se delodajalec ne sekira pol se mormo pa me al kaj?Bogica prav zasmilila si se mi,kolk si dala skoz pa še to 2x.Svaka ti čast ,močna si,ostani takauser posted image ,če ne pa kužiko nad njihuser posted image

OK punce zdej je pa moj že odpeketal v nočno jst grem pa na večerjo,k smo babe že mal lačne.Se oglasm še kasnej,po BB,če ne bom že prej šla pančat.



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:37:23   
barbaw
katy jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala. Tudi jaz bentim in preklinjam, sicer ne pred škratom, pika me pa sliši. Nič ne boš slaba mama zaradi tega. Vedet moraš, da boš tudi kasneje kdaj utrujena in ne bo šlo vse kot mora. Mene tudi moj kdaj tako razkači, da bi ga na luno izstrelila, sploh ko me gnjavi, ker še voziček ni prišel in Nemčije. user posted image  Upam, da bo kmalu tu, ker se mi ga ne da več poslušat. user posted image  Zavedat se pa tudi moraš, da je tvojega strah, ker bo prvič očka in moški se ne znajdejo oz. se nočejo znajt kar se tiče urejanja papirja. To ponavadi rajše prepuščajo drugim (nam).

Kje pa je naša Katina??? Pa Estrella danes? Aaaa pa še petek je.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:44:16   
Pingvinčica*
Mene pa zanima majčice koliko od vas jih še dela? Jaz še vedno, ampak samo še dva tednauser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:49:46   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
zavarovano proti zlonamernim dejanjem, tako da je tuki not zajet vandalizem...


A je to kakšna kombinacija??

Iz "parkirišča" res ne gre: H – parkirišče: krita je škoda zaradi poškodovanja ali uničenja parkiranega ali ustavljenega osebnega vozila, ki nastane z neposrednim dotikom neznanega vozila ter škoda, ki nastane zaradi strešnih snežnih plazov, ledenih sveč ali ledenih tvorb, ki padejo s stavb.

Škodo naj bi poravnalo tole zavarovanje: SPLOŠNO KASKO ZAVAROVANJE - 3. dejanja tretjih oseb: nasilno ali objestno dejanje, manifestacije in demonstracije. Ampak tu prihodnje leto pri plačilu "pogrneš" ulala.... user posted image
 
Nisem pa nikjer (govorim za triglav) zasledila, da bi obstajala kombinacija za vandalizem - a se motim?? KLIK
Imamo pa sklenjen polni kasko + kombinacije D, H, I, J in K user posted image


jst imam pri adriaticu in pod dodatna kritja D-imam D4-poškodbe na parkirišču in zlonamerna dejanja.
 
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


A katero od vas tudi ščipne v nožnici in malo višje ko se vstane?



ja mene danes že cel dan...polna luna user posted image
za injekcijo pa mislim da po 35.tednu je ne dajejo več, saj je otrok že zmožen normalo dihat sam. Sploh pa tvoj, ki je že tak korenjak.
 
katy tvoj paniko zganja, moj se pa sploh ne sekira, sem jst bolj živčna.
 
aja mene je pa dragi danes peljal na kosilo v Asado na morsko ploščo...sva se tolk najedla da sem komaj vstala.

No potem sva šla pa še malo v Celje, jst po trgovinah, on s prijatelji na sokec, pa sem spet v H&M kupila Nejčku dve trenirkici, in kaj se mi je zgodilo? čakam 15 min v vrsti na blagajni, in ko pridem na blagajno ugotovim da v torbi nimam denarnice, in sem lahko le rekla dajte mi na stran, in potem sem šla po dragega, ki je seveda dal kartico.user posted image  za atija.
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:50:04   
barbaw
Pingvinčica nekaj jih še vztraja v službi. Se bodo pa kar same javile.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:53:56   
Estrella*
Oj!
 
barbaw: evo Estrella je iz šopinga. Smo šli malo nabavljat za čez praznike. Si pa poguman, da se boš tako pozno podala v štimanje stavri, Sicer jaz nisem nič boljšauser posted image  Malo prekladam stavri naokoli , to pa je tudi vse. Nikakor se ne morem spravit k pranju in urejanu.
 
 
Drugače pa sem za en šit. Polovica glave me še vedno špona in vrat imam popolnoma trduser posted image  Sem pa vsaki dan bolj utrujena. Po 10 minutah šetanaj naokoli sem samo še za sedeči ali ležeči položaj.
 
Naty: Žalostno je, da se nekateri tako obnašajo. Vendar našega sekiranja niso vredni. Sem ugotovila, sicer malo pozno, da se moraš vedno postavit na 1 mesto in šele potem ustrezat drugim.  
 
narava: glede cimre lahko rečem samo to, da žal ni bila prava prijateljica. Mogoče je bilo tako prav, ker če bi to spoznala kasneje, bi ti verjtno bilo še težje.
 
Špelin@: ja, zavarovalnice so vedno medene takrat , ko vlečejo denar od tebe, ko pa ga je potrebno izplačati, pa hvatajo krivineuser posted image . MOgoče bi bilo res bolj pametno biti malo sam svoj mojster, če le ni prehudo poškodovano. Vsak evrček prav pride.
 
MARTINA: Si že zdrava? Glede na javljanje bi rekla, da se vsaj malo bolje počutiš. 70 dni praviš, tudi jaz imam občutek, da so čmrlika, Aurora in celo Naty 100 let pred manouser posted image  Sem ravno razmišljala danes, da bodo nekatere imele že mesec stare dojencle, ko bom jaz verjetno še kotaleča žogauser posted image
 
Jajčka bomo barvali jutri oz. bosta barvala in nesla žegnat. Jaz bom doma, ker ne morem tako dolgo stati na mestu. No, jedal pa bom, se bom potrudila.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:58:25   
suzy85
hej hoj majčice!

se morm mal javit po dolgem času! sm mela gužvo zaradi prakse in drugih obveznosti na faksu, pa kr ni blo časa, da bi se kej javla.
z user posted image sma super. sicer je bilo včeraj malo bolj mirno, danes pa je spet bolj živahno. je pa res, kot ste že napisale, da se user posted image umirja. sploh ni več tistih konkretnih brc, ampak samo tiščanje. vsake toliko časa nastane kakšna bula na mojem trebuhu, pa spet izgine. je prav fino opazovati.
ste me že kr mal prestrašle, ko sm zvedla, da so že aprilčice na vrsti! za njimi pa že me! sj je res, da je nosečnost lepo obdobje, ampak vseeno komaj čakam user posted image !
smo bli zadnjič s kolegi skupaj, pa sem bla lačna in sem jedla. pa mi pribije kolega: A ti spet ješ? sm mislila, da mu bom tako prmazala... me je ful dvignilo! pa koma briga kaj pa kolk jem! bom že po porodu kile dol spravljala - sploh pa jih bom jst in ne on! še zdej sm čist penasta, ko sam pomislim na to!

sem bila ravno v soboto na obisku pri kolegih, ki imajo mesec dni starega poba, pa je bil tak priden. skos je spal. sem ga mela na rokah, pa je to tako malo bitje! kak mora bit malo šele ob rojstvu! user posted image
kakšnih posebnih težav zaenkrat še nimam, razen nočnega laufanja na wc. sem si rekla, da če že drugih težav ni, mi pa tud na wc ne bo težko hoditi! user posted image sočustvujem pa z vsemi, ki imate razne težave zdaj v nosečnosti. še malo pa bodo minile! user posted image

jana81 še dobro, da sta oba z nejcem ok! upam, da tudi to zatekanje čimprej mine!

čmrlika lepe stvari mate za user posted image ! pa kak šikan buši!

špelin@ zelo mi je žal za avto! upam, da boste čim bolje rešili zadevo! čim manj skrbet, čeprav vem, da se je v takšen trenutku, tega težko držati!

naty lep trebušček! pa tud stvari mate večinoma že kupljene!user posted image

aurora ti pa čimveč počivaj! da ne boš ti pred čmrliko potrebovala odpustnice! user posted image

barbaw kakšne lušte si mi naredila s temi jagodami. si grem tudi jst ponje! njam!

sesil user posted image za dobro opravljen pregled. je pa user posted image že pravi korenjak!

edinaos sam pri tebi pa res zgleda, kokr da boš mela fantka in punčko glede na barvo oblekc! user posted image

katy82 pride dan, ko nam gre vse na živce. tud mene včasih prime, ampak v drugi smeri. mi gre non stop na jok, pol ko me pa moj še sprašuje češ zakaj jokam, pa me ne zna pri miru pustit je pa še hujš! enostavno ne razume, da včasih rabim mal joka, pa tud če sam dve minutki, pol sm pa spet vredu!

kar nekaj sem vas izpustila, upam, da ne zamerite. kljub temu mislim tudi na vas! user posted image user posted image user posted image

ste mi pa dale misliti glede na to koliko že imate pripravljeno za user posted image ! midva imava plan posteljico šele čez kakšen mesec sestavljati! takrat se bom tud na cotke vrgla, ko ne bom več na faks laufala. sem si rekla, da nekje do 12. aprila bi rada še hodla, pol se pa ne bom več matrala, pa sem in tja vozila. bo že počakalo! mi je user posted image na prvem mestu!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:58:43   
Estrella*
pingvinčica: evo, se javlja ena trpeča duša, ki je še vedno v delovnem šusu. Vendar grem samo še 9x na šith. 4.4. je zadnji delovni danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 19:58:57   
Taula
Mene pa zanima majčice koliko od vas jih še dela? Jaz še vedno, ampak samo še dva tedna


Jaz grem še 16x v službo. Sej ne da bi štelauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 20:02:23   
Soncnica Sandra ***
Zdravo punce!

Najprej se vam morem zahvalit za vse spodbudne besede in tolažbo zaradi včeraj.  HVALA!!!!
Sej včasih se prav vprašam komu bi me "jamrale" če ne bi imele tega foruma user posted image
Danes se počutim že precej bolje, sam prišla k sebi, samo ko pa avto pogledam pa še kar ne morem verjeti, ampak bo že, samo da smo mi 3je OK.
 
No pa da vam povem še glede glukoznega testa.
Na žalost imam povišan sladkor, tako da moram v torek iti delat še ta dolgi test user posted image
 
Darmar: sej tudi mene velikokraz zajuser posted image  in mi napiše podobno kot tebi. Danes več kot uro nisem mogla do RR zdej popoldne, pa ravno se mi je testo za kruh vzhajalo user posted image
Poskusi recimo jutri prebrat ZS pa bo vrejetno šlo.
 
Hijenca: veš sem se spomnila, da je ena tukaj gor pisala o tem, samo nisem vedela da si bila ti. Ja sej vem, da se da bo pleh popravil, sam razuser posted image  me to ker nisi nič kri, pol si pa toliko časa brez avta, pa še to takrat ko ga najbolj rabiš user posted image
 
Naja3: dobrodošla!!! Tudi sama imam povišan cukr in grem drugi teden delat še ta dolgi test, tako da se ti mogoče pridružim čeprav srčno upam da ne!! user posted image
Drugače pa sem to ne-premikanje tudi sama doživela in to ravno med vikendom in je bilo prav čudno. No, zdej se veselo kobaca in čutim kako premika komolce, ritko, noge in je včasih kar mal AV občutek user posted image
 
Aurora28: user posted image user posted image user posted image  za 34.tednov
 
Narava: o bogica kaj si mogla preživljat user posted image user posted image user posted image . Samo tale luna je bila pa res pošteno močna. Samo da je tvojemu hanibanijo bolje!!! Upam, da bo čimprej vse OK.
 
Špelin: ja glede zavarovalnic imaš čisto prav, da se ne bojo zgubile oziroma delale v svojo škodo. Joj kako me je razuser posted image  kar si napisala, sploh po vsem tem kar sem včeraj sama doživela na zavarovalnici. Se človek vpraša za koji
k user posted image  plačujemo kasko???
 
Naty: user posted image user posted image user posted image  bogica naša!!! Joj sam tale luna ta teden je res od hudiča, jaz ne vem kaj je z vsemi, da so tako nesramni, tudi sama sem občutila na svoji koži user posted image user posted image user posted image
Drži se!!!
 
Sesil: ne se preveč sekirat, da maš veliko bebico, moja naj bi tehtala po izračunih cca.2400g in zato sumijo na nosečniški diabetes in moram v torek it delat ta dolg cukr test user posted image
 
Taula: vem kako je, ko ti ne podaljšajo pogodbe. Jaz sem delala na CDS pa mi je niso podaljšali, nita za 1 mesec, da bi mi porodniška pripadala, in sem se mogla pač drugače znajti. No toliko o naši lepi državi user posted image user posted image
 
No zdej pa grem, da vidim kako se mi je kruhek spekel. Mmmmmmmmmmm kako diši iz kuhinje. Komaj čakam, da se ohladi, da ga poskusim!!!
 
Ajde....
 
 
 
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 20:04:15   
Taula
No pa da vam povem še glede glukoznega testa.
Na žalost imam povišan sladkor, tako da moram v torek iti delat še ta dolgi test



Koliko pa je bil rezultat? Vrednost?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 20:17:30   
Estrella*
Sandra: bogica, sedaj pa še to s cukrom. Ko user posted image  serje, serje na kup. Vendar še vedno ostaja upanje, da bo ta dolgi test pokazal kakšen bolj vspodbuden rezultat.
 
Sem malo vohunila po drugih forumih in ugotovila, da je naš seznam najkrajši!!!!! Kako je to možno še junijk je 88 ( seveda če odštejem Špelin, KOdrano, Tamaro )85, ostalih pa kar čez 90. Ja kje so se skrile vse majčice??? Je pa res, da smo svetovne čvekeuser posted image
 
Taula: saj jaz tudi ne štejem, jaz imam the final countdownuser posted image
16x se tudi ne sliši več takooooo velikooo.
 
 
Katina: kam si poniknila??????? Upam, da imaš dober izgovor; npr. mag  naloga?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.