|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:05:26   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska, ne se sekirat jaz ko sem prvič pekla so prišli gosti in jaz vsa ponosna dam na mizo in postrtežem... zgoraj zapečeno notri surovo


Ja sej tkole nekak je tud moje zgledal, samo da je bla v pekacu samo polovica... polovica je bla pa okol... po celi pecici... user posted image user posted image  Pa jaz nisem mela gostov, sva bla sama...



Pa ne da ti likas sepetalka??? Ojoj... jst nism likalnika drzala v roki ze.... hmhm... 5 let!?user posted image


ja kaj pa ti dobiš iz stroja zlikane cunjeuser posted image user posted image user posted image kje kupiš tak stroj, tut ohced odpovem samo da ga dobim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mogoče pa njej lubi obožuje likanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no, če maš tak stroj da ti še zlika na koncu, povej, mislim, da bi ga vsaka imela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:09:01   
Bubamaraa
drgač sem bila pe nekaj mesecev v eni tehnični trgovini in so glih meli predstavitev za sušilni stroj, ki ti dobesedno res cunje še "kao" zalika....je tip dal notr srajce, ko vse veste, da jih je grozno zlikat..in ven so prišle čist lepe...adijo pamet...vam povem...sam mislim, da cena je pa kr bila lepa.....user posted image

fora je v tem, da kao ohranja vez čas cunje tople in jih obrača in fila z zrakom, da se nikakor ne zmehčajo...pa tud šive ne uleče...skratka zakon....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:12:36   
NATAŠI
jaz pa kar sama likam in imam gore cujn ..pišuka oba se vsak dan preoblačiva pa timotej ima full cujn. ..tako da... ni konca. Bubica tole s sušilecem imam jaz podobno varianto ... ampak ne uporabljam ker pisanih ne dajem dost noter ... pa tko je s tem, tudi niso lepo kao zlikane ampak moraš popravit


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:12:53   
sepetalka
jaz sovražim likanje, hvala bogu moj dragi ne mara srajc on nosi samo tshirts. Imam sicer pralni-sušilni stroj, samo če jih sušim so cunje zmečkane kot da bi jih kravi z rit potegnilauser posted image user posted image user posted image user posted image
mah še vseeno imam raje ohcet kot sušilca  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:21:32   
SRCCEK
Mislim da ne obstaja na svetu ženska, ki obožuje likanje user posted image user posted image user posted image  ..pri nas je tut vedno gora cunj za zlikat........bolj ko likam, večja je user posted image user posted image user posted image
Pa kaj čmo, tako je življenje.....JE TREBA DELAT.......

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:23:37   
NATAŠI
evo jaz odhajam ker imam že poln kufer papirjev za danes....

imejte lep dan in se beremo jutri

pa-pa

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:25:25   
sepetalka
papa nataši lep dan ti želim pa enga sončka za boljšo počutje user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:28:03   
baguSka
ja kaj pa ti dobiš iz stroja zlikane cunje kje kupiš tak stroj, tut ohced odpovem samo da ga dobim


hehe... taktika punca taktika! stroj je cist klasicen!user posted image

no, jaz tkole nardim: cunje vedno zlozim predno jih dam v stroj... in ko se operejo in ko jih vlecem iz stroja, jih spet zlozim in jih zlagam drugo na drugo... in ko so vse zlozene, jih pustim cca 10-15 minut v takem stanju, da se polezejo in zravnajo... potem pa jih samo se obesim... in ko so suhe jih se enkrat zlozim in dam v omaro... user posted image user posted image

res da jih pac zlozim mal veckrat, vendar raje to nardim, kot da jih likam po 3 ure... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ker tole zlaganje mi prakticno skor nic casa ne vzame in itak prve dve rundi zlozim glih tko improvizoris, da ni glih zmeckan v kepo... edino potem ko so suhe jih pa lepo na rob zlozim... in mi vse skupi nic dela ne vzame... user posted image  zame je tale varianta veeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko boljsa od vseh drugih...user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: poroka 2008
20.3.2008 15:01:45   
bt08
baguška glede peke veš kaj pravjo vaja dela mojstra (sem ravno prej brala knjigico Ožbeju od Frančka in je blo noter napisano ene 10 krat vaja dela mojstra ).Jaz pa ful rada pečem,pa kuham,in ekperimentiram.Vedno sem govorila,jaz potice ziher ne bom nikoli pekla,in evo jo že pečem,samo eno,jabolčno potico ker je res zakon!Njami!

Likam pa tud jaz ne ne vem kako rada,rajši sedaj mal likam,ker mam nov likalnik in je res dober,kot pa prej ko sem enga mela,sem likala skoz po 3 do 4 ure.user posted image Zdaj pa kr sprot na 10 dni pa je.

Jaz pa dajem skorej vse v sušilca in tiste cunje ki se posušijo jih takoj zložim in si priharnim zmenek z likalnikom.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: poroka 2008
20.3.2008 15:18:27   
SRCCEK
Nč punce, imejte se lepo, jaz odhajam v vrtec po malega in domov še kaj pospravit za veliko noč

uživajte

user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: poroka 2008
20.3.2008 16:22:42   
FLASK_A
Ne morem večuser posted image Tooolk ste napisale, da lahko cele praznike sam beremuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nekej okol starosti je bilouser posted image   Sem letnik 84...

Albumov pa sploh še niserm gledala, ker sem sam pop doma,takrat sem pa z mojima fantomauser posted image

Nč, grem mal pojest... Lepo se obnašat pa nč se tepst! Guči od Bubamaare je že čist oguljen od vseh udarcevuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: poroka 2008
20.3.2008 17:16:32   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

najprej Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa še srcek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk sta pa vidve stare????? mule...da ne slišim več tega tle gor!!!!

pač imata isti okus in basta!!!!!user posted image

kot prvo se sploh ne poznata.....ne bote ena pri drugi na porki...imate kontra datume...kontra kraj..in vse ostalo kontra....

babe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



rade se mejmoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mamo na rr tud taškarske smajlije? user posted image

nimamouser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: poroka 2008
20.3.2008 17:16:34   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

drage moje, vse veste kolk sem stara sedaj bi pa jaz rada vedela kolko jih imate ve ! Ženska žensko lahko sprašuje


a ti to zdej zarad fragole pa srcka??user posted image user posted image

jaz jih bom mela letos 30..

novembra bom 28.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: poroka 2008
20.3.2008 17:16:37   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jaz bom mela 21.11.2008 celih 28 let...


evo mojo guccijevo torbico: user posted image user posted image user posted image user posted image


a ni zakon ta smajli???user posted image

a ti si tok stara kot jazuser posted image user posted image no, jaz sem 2 dni starejšauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: poroka 2008
20.3.2008 17:21:15   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: fragola


Jaz sem pa letnik 1981!user posted image bom pa dopolnila 27 let 25.11

Punce a ma katera montažno hišo?


ne še.user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: poroka 2008
20.3.2008 17:22:05   
moci
jaz sem zelo rada likala, dokler nisem imela zoje. sem imela izgovor, da buljim v tvuser posted image
zdaj pa to ne gre več in bolj malo likam.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: poroka 2008
20.3.2008 20:41:42   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jaz bom mela 21.11.2008 celih 28 let...


evo mojo guccijevo torbico: user posted image user posted image user posted image user posted image


a ni zakon ta smajli???user posted image

a ti si tok stara kot jazuser posted image user posted image no, jaz sem 2 dni starejšauser posted image



ja jaz sem še rosno mlada.....user posted image


drgač pa avtek sem prodala.....jupiiiii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: poroka 2008
20.3.2008 21:29:09   
FLASK_A
zdej pa peš u službo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: poroka 2008
20.3.2008 22:15:44   
pikovit
Pa še tukaj malo za razvedrilo in malce za res
 
Spet prišel je tisti pomladni dan,
ko treba dat bo zimske gate stran,
si treba bo nadeti tangice
in lepe pisane rožaste špangice.

A kaj se čudo čudno tu godi,
tangice premajhne so za Å¡tevilke tri!
Le kako se je to zgodilo,
da telesce se je tako poredilo?
Je bilo predolgo zimsko spanje,
zdaj pa je porazno tole stanje.

Nič ne pomaga jok in stok,
treba bo v nov naskok!
Zdaj sta na vrsti regrat in solata,
da bo spet manjša zadnja plata,
pa treba stopit bo na planine,
da lepše bodo te obline.

Saj zdaj je konec dolge zime,
fantje že cedijo sline,
zato le pazi draga punca,
da se špeh okrog ne gunca…

Pri meni se vseskozi gunca,
tud’ kmet ma raj’ debel’ga junca,
airbag je tud’ priporočljiv,
če hočeš biti manj ranljiv.

In pa: vemó, da suhe babe
so prepogosto volje slabe,
nataknjene in neprijazne
in mlahave kot vreče prazne.
Poskusi sam in videl boš,
kako lahko gre vse na nož,
če moraš dan za dnevom sestradan biti
in za povrh še z vrv’co v riti.

TA JE PA DOBRA...HAHAHAuser posted image

Lahko noč

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: poroka 2008
21.3.2008 7:16:43   
NATAŠI
Dobro jutro

... no pa je petek user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

pikovit - user posted image  user posted image  za pesmico

bubica a si frej danes ali delaš....

In ostale kako smo danes, polikale smo, potice smo tudi naredile... zdaj pa noge u luft pa zabušavat user posted image  user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: poroka 2008
21.3.2008 7:16:59   
NATAŠI
se fajn sliš a ne user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: poroka 2008
21.3.2008 7:22:31   
Bubamaraa
morning....

ja jaz sem v služb že od 6.45 .... ker mava en avto zdej in sva mogla iti skup...user posted image

poslušte zdej to izjavo:  se zjutri peljeva s Sašotom proti Ljubljani in jaz njemu čist tko rečem: "pišuka še 1 mesec pa bova mož in žena"....pa on odgovori" ja še 1 mesec pa 5 dni pa pride najin dan" user posted image ....moj bodoči mož šteje dneve do poroke user posted image .....sem bila čist v šoku!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

grem zdej delat, da bom šla ob 14-ih domov....


sej se itak še javim....user posted image

pikovit super pesmica user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: poroka 2008
21.3.2008 7:36:22   
FLASK_A
ja še 1 mesec pa 5 dni pa pride najin dan"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ta je dobra jauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: poroka 2008
21.3.2008 8:09:43   
NATAŠI
buba vidiš kako s srcem je tvoj bodoči možek pri stvari user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. zdaj pa kar pridno delat pa še hitreje domov...

jaz bom morala pa v mullerja mal v šoping... še barve za jajca nimam user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: poroka 2008
21.3.2008 8:20:57   
fragola
Dobro jutro punce!!!user posted image user posted image user posted image
No končno petek in kako lepo, ker mamo podaljšan vikend!!!
Jaz pa danes začnem čistit bajto, pa pekla ne bo nič, ker zmeraj vse ostane, ker mami naredi preveč! Pobarvala bom kaka jajca naredila kakšno slastno kosilo v nedeljo, popoudne pa gremo k mojim, v ponedeljek pa gremo na roj.dan, se pravi, da bomo spet samo jedli in jaz bom mela slabo vest!!!!
Še dobro, da nam da šepetalka drug teden dieteuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?