|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:04:47   
fragola

Jaz sem pa letnik 1981!user posted image bom pa dopolnila 27 let 25.11

Punce a ma katera montažno hišo?


< Sporočilo je popravil fragola -- 20.3.2008 13:05:40 >

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:10:36   
baguSka
no.. jaz nisem letnik 80.. sem mela pa bratca k je bil vas letnik.. user posted image  

aja nisem vam povedala, da sem se vceri lotla tistega peciva, k mi je sepetalka dala recept...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  naprej pa ne vem ce bi povedala..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:12:45   
baguSka
Punce a ma katera montažno hišo?


Ne. Bi jo pa mela. A to tud vela?user posted image

Mam samo dve zidane... user posted image  No, jaz osebno ne. Ena je od mojih starsev, druga pa od njegovih. Le da v tej od njegovih zdej midva 'ziviva'.. Mava pa zeljo, da jo bova enkrat podrla in montazno postavla.user posted image

Enkrat ko bo teta iz Avstralije prsla.. user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:13:37   
bt08
A je tk odober ratal,da je v momentu zginu? user posted image  

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:14:54   
NATAŠI
jap fragola vem da bo montažna user posted image , so full lepe hiške.. .kar eno lepo si izberte user posted image

srček jaz imam pa dva dni prej roj. dan kot ti user posted image  user posted image

barbara kaj je pa to prata user posted image

baguška daj povej no kako ti je retal user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:16:01   
sepetalka
o joj joj joj zdaj mi je pa kar malo žal da sem vprašala.... sem najstarejša tukiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no povej povej baguska, kako je blo z raceptom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:16:27   
bt08
Ja midva mava tud željo nekje zidat hiško,mislim zidat postavt montažno,sam treba plac najdt,nimava nbene tete iz Amerike da bi kej prispevala.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:18:08   
bt08
Nataši to je kruh star narežeš na kocke,bel mora bit,preliješ dan prej z jajcem in mlekom,daš ful česna,petršilj,narežeš en mesek suh nak ocke,vse zmešaš in daš v črevo.Daš pečt.Je dober ful,sam gre jajc not too much,pa itak da je rediln.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:19:37   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: fragola


Jaz sem pa letnik 1981!user posted image bom pa dopolnila 27 let 25.11




Fragola ne se hecat, moj brat ima točno na ta dan rojstni danuser posted image user posted image user posted image 25.11.1981user posted image

Pozdravljene punce, fuuul ste čveke, jaz imam totalno gužvo vsepovsod, ne utegnem vsega prebrat, spremljam pa albumuser posted image user posted image user posted image user posted image super napredujete
Komaj čakam vikenduser posted image bomo mal jajčka barvaleuser posted image , upam da bo kak cel ostal...user posted image
Dobila sem še mal materiala za naprsne, tako da jih bom še spremenila...
Nič spet se mi mudi, moram it na pogrebuser posted image user posted image user posted image , je od kolegice mami umrla

aja leta: hmmmm no commentuser posted image

lp

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:26:08   
NATAŠI
barbara to je kao žlinkrofi.. le da je to potem v črevu pečeno... slišati je dobro, nisem še jedla


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:29:28   
baguSka
o joj joj joj zdaj mi je pa kar malo žal da sem vprašala.... sem najstarejša tuki


sepetalka nc se sekirat... user posted image  zdej sele vidim, da dokler ti nisi prsla, sem bla jst tista... user posted image  prej se sploh nismo nikol o letih pogovarjale, tko da sploh vedla nisem... no, zdej vem!user posted image

glede vcerisnje experimentacije pa se tuhtam ce cem povedat... user posted image  me je prevec sram.. user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:32:12   
Bubamaraa
baguska dej povej nooooo.....da če ne druza, da nas spravš v smeh...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:36:37   
bt08
Nataši žlinkrofi,ne vem če je to to?user posted image Eni pravjo tud budl.

Baguška povej kaj ti je ratal? user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:42:28   
baguSka
Ok ok... user posted image

Torej se lotim tega tezavnega postopka... user posted image  Zmesam vse tko, kot mi napise sepetalka in do tu vse lepo in prav... Razen tega, da sem imela po celi kuhni posodo, vse razmetano, prasno... kot bi bomba not padla.. user posted image  No, potem zacnem iskat pekac... in jih najdem ene 10... user posted image  in potem se odlocim za najmanjsega, ker sem ugotovila, da bo sla ta masa ravno v tisto najmanjso posodo... user posted image  in dam filo do polovice, potem posujem borovnice in smo bli ze skor na vrhu... user posted image  in jaz se nisem koncala... po vrhu borovnic sem polila se preostalo maso in ze skor cez vse tece, ampak sem hotla vse porabit, da ja ne bom stran metala... user posted image user posted image user posted image  nato dam vse tole v pecico, nastimam uro na 35 minut in grem... khmkhm... pridem enkrat vmes pogledat in sokkkk!!! ena tretjina testa in borovnic je bla okol... druga tretjina je se lezla cez in tekla po pekacu... user posted image  in ja, ena tretjina pa se celo ostala V pekacu!!user posted image user posted image user posted image  pa nc... se odlocim da ni druge, kot da pustim, da se spece do konca... in ker se ni in ni hotlo spect, sem po eni uri le vzela vse skupi ven... in ko sem gledala tisti kup tam v pekacu, sploh nisem vec vedla kaj naj... kr na jok mi je slo... in pride moj dragi in se zacneva smejat na ves glas.. user posted image user posted image user posted image  in me tko lepo objame in rece, lubica nc se sekirat, dej ti lepo se enkrat maso nared pa dej vse skupi v vecji pekac in se enkrat pect in je stvar resena.. :)))) No, lahko povem, da ce njega nebi blo takrat tam, bi res vse skupi pristalo v kosu za smeti... ker ni blo vec delc. user posted image  No, pa sem se enkrat vse nardila, dala se enkrat pect in je prislo sicer odlicno, vendar dalec od tistega, kar mi je napisala sepetalka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:43:40   
baguSka
In ve mi pisete recepte, ki so bl zahtevni... si predstavljate kaj bi blo sele potem??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:46:56   
NATAŠI
baguška nora dogodivščina  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image   sem se nasmejala da me v pisarni mal čudn gledajo user posted image
kako bi pa ti lahko vedla da bo tolk velik a ne ... pa gorenjka - kje da bi maso stran vrgla user posted image  user posted image  user posted image

Najbolj pomemben je pa objem tvojega dragega user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:48:48   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: fragola


Jaz sem pa letnik 1981!user posted image bom pa dopolnila 27 let 25.11






Fragola ne se hecat, moj brat ima točno na ta dan rojstni danuser posted image user posted image user posted image 25.11.1981user posted image




ma resuser posted image user posted image user posted image , kako lepo !!!

baguska ti si pa mela doživetje s to peko!


< Sporočilo je popravil fragola -- 20.3.2008 13:51:33 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:50:39   
baguSka
Najbolj pomemben je pa objem tvojega dragega


Ja tud men je to fuuuull velik pomenil... user posted image  In zarad takih stvari ga mam se raje..

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:51:03   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:53:41   
sepetalka
baguska, ne se sekirat jaz ko sem prvič pekla so prišli gosti in jaz vsa ponosna dam na mizo in postrtežem... zgoraj zapečeno notri surovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No vidiš, dragiji so vsestranski, saj bo, večkrat ko boš probala večkrat boš vidla kaj delaš narobe in na koncu boš ekspert.
Jaz sedaj to pito naredim z zaprtimi očmi tolikokrat sem jo naredila!

Čestitam k vstrajnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sedaj grem pa likatuser posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: poroka 2008
20.3.2008 13:57:15   
Bubamaraa
jst pa flaško pogrešam, ko je v službi......


pa kje se kej naša Lan potika????? kr ni jo več tle gor.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:00:00   
baguSka
baguska, ne se sekirat jaz ko sem prvič pekla so prišli gosti in jaz vsa ponosna dam na mizo in postrtežem... zgoraj zapečeno notri surovo


Ja sej tkole nekak je tud moje zgledal, samo da je bla v pekacu samo polovica... polovica je bla pa okol... po celi pecici... user posted image user posted image  Pa jaz nisem mela gostov, sva bla sama...



Pa ne da ti likas sepetalka??? Ojoj... jst nism likalnika drzala v roki ze.... hmhm... 5 let!?user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:00:28   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jst pa flaško pogrešam, ko je v službi......


pa kje se kej naša Lan potika????? kr ni jo več tle gor.....user posted image


res je flaškica dela, vendar Lan se pa ni oglasla že kar neki časa

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:02:29   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska, ne se sekirat jaz ko sem prvič pekla so prišli gosti in jaz vsa ponosna dam na mizo in postrtežem... zgoraj zapečeno notri surovo


Ja sej tkole nekak je tud moje zgledal, samo da je bla v pekacu samo polovica... polovica je bla pa okol... po celi pecici... user posted image user posted image  Pa jaz nisem mela gostov, sva bla sama...



Pa ne da ti likas sepetalka??? Ojoj... jst nism likalnika drzala v roki ze.... hmhm... 5 let!?user posted image


ja kaj pa ti dobiš iz stroja zlikane cunjeuser posted image user posted image user posted image kje kupiš tak stroj, tut ohced odpovem samo da ga dobim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: poroka 2008
20.3.2008 14:05:04   
Bubamaraa
jaz tud sovražim likanje...... tko, da mi lika mami in ji neki € navržem vsak mesec, ker vem, da ima majhen penzion in da si lahk kej privošči....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?