|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:03:01   
Anitka
Majčice moje a razmišljate kaj o nakupu vlažilca zraka? Jaz sem o tem že nekaj razmišljala, pa tudi včeraj so nam ga na MŠ priporočili, pa me zanima še malo vaše mnenje.

Te sem našla v BC.:
http://b2c.baby-center.si/search.asp?srchString=vla%u017Eilec%20zraka&submit1=Najdi


< Sporočilo je popravil Anitka -- 20.3.2008 19:05:53 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:03:29   
sesil
hrana, hrana, hrana...user posted image user posted image
jaz sem se za kosilo tako najedla, da me je tiščal želodec (najraje bi šla bruhat) in evo, zdej spet jem ananasov kompot s konzerve . moram nehat, da mi bo jutri tehnica pri G manj pokazala.user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:14:56   
jana81
aurora tale recept mi je pa znan...a ga nisem že jst enkrat gor dala?user posted image  pa še slikco sem vam prpopala od peciva.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:20:08   
hijenca
Čmrlika: Porodne sobe smo si šli ogledat v Mariborsko porodnišnico. Naleteli smo na eno zelo prijazno babico in nam je pokazala to sobo, ki je večja in ima te blazine, žoge, valje. Taka luštna soba. Pokazala nam je še tudi manjšo porodno sobo, v kateri je neka Avstrijska postelja, ki se cela predela in je bolj prilagodljiva želji porodnice. Dejala je, da si lahko same izberemo sobo, oz. povemo, kakšne želje imamo.

Sončica Sandra zelo te razumem kako se počutiš. Sem pred točno 14 dnevi bila na istem mestu kot ti. Hvala bogu, da je s tabo in user posted image  vse vredu. Pleh se bo že popravil. Jaz imam še vedno na pol vozen avto pred hišo, prtljažnika še nismo uspeli odpret, zadnjih levih vrat pa ne moremo prav zapret.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:20:17   
barbaw
Anitka puding se normalno sladka, vendar ga jaz manj kot piše. Dam dve žlici in je dovolj. Kar pa se tiče vlažilca ga pa jaz osebno ne bi in ne bom uporabljala, ker je naš mali bronhitičar in ga malo vlage v zraku že matra. Povrhu vsega pa imamo mi butano hišo (iz blata) in je v njej vlažnost večja kot v zidani, nimamo pa plesni. Velikokrat zračim po cele dneve, če je le toplo in tudi pozimi odpiram okna za 15 min pa se mi zdi, da to zadostuje našim potrebam. Če pa bi imela takšno stanovanje kot ga ima moja sestra pa bi imela vlažilec, ker ima tako suh zrak, da mene peče v ustih in težko diham.

Že prej sem hotela to napist, pa me SNP daje. Luna strašno vpliva na vse. Nimam pojma zakaj ta mesec luna drugače vpliva na ljudi. Se mi zdi, da ko berem tele poste in pa ko gledam okrog sebe, da vedno bolj čudno vpliva na ljudi.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:23:14   
barbaw
hijenca problem je samo v tem, če so porodne sobe zasedene. Potem vsakršne želje odpadejo. Ko sem jaz šla rodit  so bile vse porodne polne razen tiste v katero sem šla jaz. Je pa bilo tako, da med mano in eno, ki je za mano rodila ni bilo veliko razlike. Puščajo vrata, ki vodijo do "postaje" babic odprta, tako da te lahko slišijo, če bi jih rabila.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:27:11   
hijenca
Če so sobe polne si ne moreš pomagat, mislim, da se moramo me majčice pripravit že prej na gnečo v porodnih sobah, kajti v MŠ šoli je bilo vse polno user posted image . Letos bo zelo velikouser posted image , tako, da izbira porodne sobe najverjetneje odpade, ampak vsaj slišalo se je lepo, da imamo možnost izbire. user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:31:22   
aurora28
Jana mogoče je celo isti, ampak danes mi je ostalo nekaj banan, ki so že počasi črnele in mi je mami dala recept. Sorry, da ne boš mislila, da kej glumim, ampak mi ga je res mami povedala. user posted image

Anitka kot je napisala Barbaw jaz tudi puding malo manj sladkam in ponavadi vlijem še malo ruma not. user posted image V tej user posted image sem čist nora na rum. user posted image
Glede vlažilca: midva jih imava doma, ker imamo centralno in je v bloku zelo suho, zato je moj možek enkrat kupil take vlažilce za na radiator, ki so dolgi skoraj meter in ploščati in v njih vlijem vodo in včasih tudi eterično olje evkaliptusa.

Moj dragi pa prihaja domov s PIZZOOOOOOOOO! To mi deli. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:31:47   
barbaw
Ko sem jaz hodila v MŠ pred tremi leti je tudi bilo kar nekaj aprilčic. Ni pa bilo tako hudo, ker sobe v 2. nadstropju niso bile polno zasedene. Kako pa bo maja bomo pa videli. Pustimo se presenetit. Jaz sem hotel imeti samo tisto žogo, do katere nisem mogla. Ne vem, če so vam pokazali tudi dnevno sobo, kjer lahko predihuješ popadke, če še porod ni toliko napredoval, imajo pa tudi tuš. V dnevni sobi sem jaz bila, kjer je ena porodnica predihavala popadke in šaltala po TV, meni pa so delali CTG, ki ga imajo tudi tam.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:34:18   
aurora28
A so porodne še vedno takšne, da je notri lahko več porodnic, vmes pa postavijo samo španske zavese? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:43:28   
Taula
A so porodne še vedno takšne, da je notri lahko več porodnic, vmes pa postavijo samo španske zavese?


V Lj baje da ja. Imajo samo eno ali dve res fancy sobi (nove mize), drugače pa stare mize.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:45:41   
Estrella*
Špelin@:user posted image Kaj naj ti rečem......ko so meni popraskali mojega megančka sem bila ravno tako obupana, jezna. No, k sreči me je kmalu minilo ko sem stvari prespala. Ker je avto nov se človek še toliko bolj sekira. Čez en teden bo bolje. Tistemu, ki pa je to naredila, naj se mu roka posuši.
 
Sončnica Sandra: user posted image  zgleda, da luna deluje v polnem teku. Ko sem šla s službe domov sem videla polomljen otroški voziček....nek butel je na zebri zapeljal v otroški voziček. K sreči je bilo z otročkom videti vse OK. Upam, da boš ta neljubi dogodek čim prej pozabila. Avto pa ni vreden sekiranja.
 
Evo čim je ura za spat me user posted image  začne pritiskat na pljuča in želodec. Se že bojim posteljeuser posted image
 
edina, Naty: kot so rekli so prišli sm senčila vzet mere za naše lamelne zavese. Vsaj ena stvar, ki je šla po planuuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:49:56   
hijenca
V Mb so vse sobe (tako so rekli) enoposteljne. Glede na to, da sta samo dve veliki sobi, eno so nam pokazali in tam je bila samo ena postelja. Druge porodne sobe so pa tako male, da za drugo posteljo ni prostora.

Dnevni prostor so nam tudi pokazali, pa filter za atije, pa kje moramo pozvonit če pridemo ponoči. Če pa bo na moj dan D taka prijaznost od babic, pa vam bom povedla, ko bom imela za sabo.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:53:06   
Anitka
Pri nas pa so 4 pordone sobe in v vsaki sobi je le po ena porodnicauser posted image user posted image user posted image user posted image Sem videla porodno v kateri lahko rodiš v vodi, potem porodno, kjer imajo poleg postelje še en velik divan, na katerem je lahko tudi partner, da te masira..., ostalih dveh pa nisem videla, ker sta bili zasedeni. Je pa v eni mala operacijska, za četrto pa ne vem. So pa sobe zelo velike, lepe, lepih barv...

Tako, da pridite k nam v novo porodnišnicouser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:55:24   
Anitka
Jaz sem se pa zdaj tako najedla hrušk in grozdja, da se bom razpočilauser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:55:45   
Taula
Da še malo zasitnarim. Kot sem že stokala sem naročila previjalno mizo. No...trgovka vsa sladka...bo v roku parih dni, vas 100% pokličemo. Kličem prejšnji teden..mi reče da kaj kličem, da bodo že sami sporočili. Okuser posted image
Kličem danes (ker sem pač sitna babauser posted image ) in mi reče da so jih dobili prejšnji teden in da se ji zdi da jih ni več..da so razprodane.user posted image user posted image  Seveda lepo vljudno rečem če bi želeli preveriti.....na mojo srečo so imeli še eno mizo. Sem letela tja, in seveda preverila zakaj hudiča mi noben ni nič spročil. In njihov odgovor..trgovka ki je sprejela moje naročilo je na dopustu. In vsaka ima svoj zvezek naročil. Kot v kameni dobi.user posted image
No, samo da sem jo dobila. Nova runda miz bo pa konec aprila, začetek maja. Bi že prej rodila, preden jo dobim.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:56:43   
Taula
Pri nas pa so 4 pordone sobe in v vsaki sobi je le po ena porodnica


Katera P? Kaj pa če jih več kot 4 zagrabi? Kam dajo peto?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:57:27   
Anitka
Taula katero previjalno pa sta kupila?

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:58:53   
hijenca
Anitka v katero porodnišnico nas vabiš?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:59:09   
mixi
ojla aurora en lep odgovor tebi porodne so še vedno s španskimi zavesami edino v izoli je ena porodna posebej z eno posteljo in če trefiš da ni nobenga not je kul če ne pa so nam povedali v mš  oz v porodnišnici da če je gužva strpajo v porodno kjer so 2 postelje tudi 4 mamice ki rojevajouser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:59:43   
Anonimen
Punce, v sili razmer se rojeva tudi skupno, pregrajeno s špansko steno. Takrat še pomislila ne bo nobena, kaj in kako, sram....še vprašal vas ne bo nobeden.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 20:00:10   
Anitka
hijenca v mursko soboto

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 20:00:50   
Taula
In zato je treba biti anonimnenuser posted image

Anitka...leseno previjalnbo mizo...Geuther.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 20:02:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In zato je treba biti anonimnenuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 20:09:49   
mixi
ojla pupce pozdrav vsem še enkrat evo mene po sto letih ki mi je net nagajal ako da me ni blo nič gor, sem si pa malo stvari nosla v novo stanovanje čeprav bom mela jutri cel dan čistilno akcijo user posted image  ma bo boljše. sicer bom začela v kuhinji in to zlagat vso posodo in kozarce in tako dalje.
ko opravim se spravim zlagat oblekce ki sem dobila do 5 leta starosti pa čeveljčke in tako dalje tako da bom cel dan polno zaposlena. in bom zvečer šla samo pod tuš in spat upam da dobim pomoč ker mojemu to delo glih ne diši.

drugače sem bla včeraj na uz in moja tamalauser posted image  pupika ima že 2 kile in pridno rogovili po trebuhu. ugotovila sem tudi da se je že obrnila z glavo navzdol, upam da se ne pripravlja za prit prej ven ker če ne se ne bom preselila. kar se z mojim tudi do poroda verjetno ne bom ker sem ugotovila da je komot in da mu paše da smo pri moji babici.
seveda ker ga razvaja in njega in mene, če pa se ne bom selila si bom vse pripravla za selitev počistla pa šla kasneje not ker itak za spucat 90 kvadratov ni malo in so še neke male finece za poštimat pa bom na svojem.
kako ste ostale drugače? vidim da vsakič ko pridem gor je več za brat in to kar nekaj zanimivosti

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.