|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:01:34   
darmar
ja zjutraj sem takoj dobila malo pred 9, na tel., ki si jo omenila. mislim, da ne bo 3D, ker je 3D pri njih 100 evrov. meni je predvsem važno, da mi še malo natančneje pogledajo dete, ker pri moji gin. nisem zihr, če bo to storila spet čez 3 tedne. 3D je varianta tja najkasneje do 30 tedna.

Pojma  nimam, zakaj se mi na Zasebni št. noče odpreti???

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:03:24   
Taula
Hvala.user posted image

Sej jaz tudi rabim le kontrolo, ker je user posted image  prevelika.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:22:17   
katy82
Evo mene majske mačkice nazaj!!!!!!!!

Ste pa čist nore mislm,da nam četrti del ne uide.Bolečine so skoraj minile tko da lahko vsaj mal tapkam okol.Sm prej mal babi od mojga naokrog peljala k je v vozičku pa smo se mal sprehodile po luškanem sončku.Ne morem verjet da drugje pa sneg pada,noro vreme nimaš kej.No zdej me pa čaka pa likanje cunj k sm jih sušila v sušilcu sam jih nism mogla zlagat.Mam pa cunj za 4 sušilce tko 
da se bom kr zamotla.

Narava a se je zgodba z avtom spet ponovila? user posted image Pa si spet tko ven lezla kt zadnič? user posted image Sori ampak za crknt smešnuser posted image user posted image user posted image user posted image

Estrella pa še enauser posted image sta me spraševale:me G ni nč kregala zgleda da ji je teža bebice všeč pa tud jst se kr v redu počutm,sm se pa mal zamislila kako bomo to ven spravl če bo tko pridna za pridobivanje na težiuser posted image Edin kar je komentirala je rekla,da pa kar hitr raste,ker mam buškota ful zgoraj ven

Špelina bogica moja probi se pomirit sej bo,važn da maš zavarvan avto,da nimaš dodatnih stroškov.Je pa res svinjsko kako ti jo zagodejo pa še na RD.VSE NAJBOLŠE user posted image sj bo ne obremenjuj se

**** ti ga pa pihneš,bi najraj G poklicala pa jo vprašala,če so to kdaj prakticiral
user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:33:40   
Soncnica Sandra ***
Zdravo punce!

No, da vam najprej malce poročam kako je izgledal moj današnji dan user posted image user posted image user posted image .
Najprej grem zjutraj v laboratorij in tam tolko ljudi, kot jih še v življenju nisem videla v laboratoriju v Škofji Loki. Potrkam in poven za kaj sem tam, pa me sestra nadere da naj oddam napotnico odzunaj na hodniku in lepo počakam tako kot vse ostale. OK, si pravim, pač luna se bliža, bo že. Čakam dobre pol ure me pokliče notri, mi reče tole si znešajte, spijte in poglejte na uro, pa da ste mi točno čez eno uro nazaj. Ji rečem JA VALDA, pa grem. Pridem čez eno uro nazaj, mi vzame kri in reče, da moram še vodo iti dat, pa jo vprašam zakaj, če nisem imela napotnice za vodo, pa mi reče da zato, ker je zdravnica tako naročila. Si rečem OK in grem ven, pa pogledam lonček pa vidim, da gor piše MAJA ****, grem nazaj in povem, pa pravi jah sem se pač zmotila, potem pa pojdite kar lepo domov. MISEL HALOOOOOO!!!!!! A sploh vejo kaj delajo???? Očitno ne!!!!!

In pol se peljeva z mojim user posted image  ven iz Škofje Loke proti Kranju in BUM! Naju je en model nabasal in naredil celo štalo z mojega avta. Cela voznikova stran je fuč, vrata se ne dajo niti odpreti, prag je dobesedno preklan, blatnik uničen, prav tako prednja in zadnja vrata. user posted image . Model pa ama enostavno reče: ja žal vaju nisem videl. Ja valda, tebi je vseeno, ker maš službeni avto, meni pa ni, pa še noseča sem. Avto kasko zavarovan in valda pokličem policijo, ker hočem imeti črno na belem. Pridejo in uredimo stvari. Hvala bogu je avto vsaj vozen, no čeprav se vrata zaprejo bolj napol. Greva pol v Kranj na zavarovalnico in ocenitev škode, pa mi napišejo, da mi krijejo škodo max. do višine 3.300€. Misem HALO, nič kriva, avto kasko zavarovan, pa naj bi sama doplačala če bo kaj zmanjkalo, kar zagotovo bo, ker avto je kar pošteno zdelan. In kličem mojega zavarovalnega agenta, pa pravi, da če bo kaj narobe, da bo on uredil. OK, vsaj nekaj dobrega.

Greva potem nazaj proti domu in se ustavim še pri moji G. ker me je bilo kar malo strah, ker nisem nič čutila mojega user posted image . Pa me sestra priklopi na CTG in pravi, da srček lepo bije, popadkov ni, da pa se otrok nič ne premika. In potem smo rabili skoraj celo uro, da smo ga prebudili, da smo bili ziher da ni nič narobe. Potem mi je naredila še UZ in je tudi s posteljico vse OK.

Ampak jaz sem tako user posted image user posted image  zaradi mojega avta. Pa ravno sedaj se je to naredilo, ko imam toliko stvari še za uredit. Jah bo že, samo da z nami 3mi ni bilo nič narobe.

No zdej sem spet napisala celo kačo, ampak mogla sem se malce izpovedati, ker sem tako jezna na uno sestro v laboratoriju pa na onega kretena, ki ni gledal kaj dela na cesti.
Povrhu vsega sem pa ob 2h še pozabila poklicati za rezultate od glukoznega testa. No morem takoj zjutraj poklicat.

Zdej pa grem še malce za nazaj prebrat, potem pa počivat, ker se mi zdi, da tale današnji dan je bil pa čisto preveč naporen zame.

Ajde

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:44:38   
aurora28
Sončica Sandra ej sam ta med. sestra v laboratoriju je pa za vrat zavit, A una se je pač mal zmotila? Halooooo? Kako so nekateri nesposobni, takšne ljudi je treba takoj zamenjati in jih dati na nižje delovno mesto...Ups smo se pač zmotili user posted image user posted image

Mi je zelo žal za tvoj avto user posted image , upam, da se bo vse uredilo in ti bo zavarovalnica krila vso nastalo škodo. Drži se user posted image user posted image

Sem pa vesela, da sta vidve z pikico ok user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:51:21   
aurora28
Danes sem kupila obrazec za otroški dodatek pa me nekaj zanima.
V obrazec vlagateljica vpiše prejete bruto dohodke v posameznem koledarskem letu? Kaj to pomeni, da ko bom jaz uveljavljala otroški dodatek v maju moram vpisati skupni bruto prejetih zneskov od januarja 2008 do aprila 2008?

Za moža pa prejeti skupni dohodek v preteklem koledarskem letu pred vložitvijo zahtevka , a to pomeni za moža pa od 1.1.2007 do 31.12.2007 user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 16:55:47   
katy82
Sončnica važn,da sta vidve s pikico pa tvoj možek v redu,pleh se bo že poravnal.

Aurora men tko un tvoj medi manjka,za otroški dodatek pa ne vem kako se ureja,sorči


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:01:02   
Soncnica Sandra ***
No pa da še malce pokomentiram:

Kasso: user posted image user posted image user posted image  za taščo in tasta. Bog jima ohrani to dobro navadao user posted image user posted image

Narava: a veš, da jaz sem pa dobila ful velik kozarec, bi rekla, da ravno pol litra ni bil, ampak 4dcl pa zagotovo. In se mi je ful upiralo na koncu, ker je bilo toliko sladke tekočine. Bljak user posted image
Mi je bilo pa tudi meni pol kar malce slabo po vsej tisti sladki tekočini.

Barbaw: jaz čisto verjamem da bo v prihodnjih dneh dež in sneg. Tudi pri nas je bil danes lep sonček, ko pa sem ob 2h šla iz Šk.Loke pa je izgledalo da bo sodnji dan prav kmalu, tako so bili temni oblaki, pihalo je, ... Milim da ne pravijo zaston: zelen božič, bela velika noč

Špelin: žal mi je za tvoj avto user posted image user posted image user posted image samo zate. Tudi sama vem kako to izgleda. Sem delala v enem lokalu, kjer je bila mularija zelo rada počela kaj takega, na žalost.

Nč, zdej grem pa res malce počivat, pa se beremo kasneje....



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:33:35   
TamaraJ
Punce moje... mi zidamo na polno in se zato ne oglašam. Sem na dopustu in totalno v svinjariji. Počakam še okna in potem spucam vsaj spalnico, da bo en prostor čist. Upam, da ste vse ok in vam pošiljam en veeeelik objem in upam, da kmalu spet pridem na tekoče. Ja, tole akcijo moramo speljat, da se največja svinjarija počisti in se koooončnooooo začnem pripravljat na prihod novega člana tudi v smislu pranja cujnic itd.


Pozdravčka vsem od zidarke user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:33:39   
MARTINA25
ŠPELIN@ upam, da se boš čimprej potolažila!!!!!Upam,da sta dobila vsaj prijaznega moža postave, da je zadevo uredil!!!

Sončnica Sandra, tole zdravstvo je res v podnu. Pa ponavadi so res sestre najbolj arogantne...v našem zdravstvu te res nč ne more več presenetit.
Še dobro da sta vidve z bebico ok!!Pleh boste že poštimal.
Sem pa opazila, da moraš imet res srečo, da naletiš na prijazne uslužbence-pa naj bo to v zdravstvu, policiji, zavarovalništvu, trgovinah-kjerkoli.Kr vsi so neki sitni, tečni ali pa naduti.....grrrrruser posted image  

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:36:36   
Estrella*
Danes sem kupila obrazec za otroški dodatek pa me nekaj zanima.
V obrazec vlagateljica vpiše prejete bruto dohodke v posameznem koledarskem letu? Kaj to pomeni, da ko bom jaz uveljavljala otroški dodatek v maju moram vpisati skupni bruto prejetih zneskov od januarja 2008 do aprila 2008?

Za moža pa prejeti skupni dohodek v preteklem koledarskem letu pred vložitvijo zahtevka , a to pomeni za moža pa od 1.1.2007 do 31.12.2007


Aurora: jaz sem tako prakticirala do 2 let nazaj, ko sem se zaj...v eni cifri in so mi čez kake 3 mesece po izdani odločbi obdolžili, da sem se kvazi namerno zmotila in sem dobila za 2 jurja več dokladov. Sem bila tako besna, da sedaj izpolnim vse razen prihodkov. Skopiram mojo in moževo odločbo o dohodnini, na kateri so vsi podatki in ju priložim kot prilogo. Stvar je rešena.
 
Grem ležat, ker sem danes čisto adijo pamet.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:40:34   
Estrella*
aURORA: če uveljavljaš otroški dodatek do marca 2008 tekočega leta se štejejo dohodki za predlansko leto torej 2006, če pa po marcu 2008, kot v tvojem primeru pa dohodki celega lanskega leta 2007

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:46:03   
aurora28
Hvala Estrella* potem mi svetuješ, da kopiram odločbo in jim priložim zraven. user posted image

TamaraJ vi kar pridno zidajte, bo pa potem lepše in vam ljubše, ko boste imeli nov domek. user posted image user posted image

Jaz pa pečem bananino pecivo in sem ga malo zajuser posted image bala, ker nisem moke presejala (pa jo vedno presajem) in zdaj je malo grudic v pecivu. Bom najprej počakala, da vidim kak bo izgledalo in šele nato začela rezat banane in kuhat puding.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:53:04   
Anitka
Ojla!

Joj kako sem jaz danes utrujena. Včeraj zvečer  me je namreč zahaklal prehlad. Kar naenkrat mi je začelo teči iz nosu sto na uro, pa bolečine v grlu in nato kihanje. Ne pretiravam, ampak kihnila sem vsaj 20 krat zaporedoma. Me je že vse bolelo od tega. Upam, da bo jutri že kaj bolje.

Sicer pa GP je za mano. Je bilo vse o.k., tudi tehtanje user posted image user posted image user posted image user posted image Je rekla G, da sem pridnauser posted image . Tudi pritisk je bil super, pa poslušanje srčka tudi.In sedaj podatki za naslednji UZ in GP: UZ imam 1.4., GP pa 17.4.
Dobila sem tudi potrdilo o PDP za CSD, tako, da me zdaj čaka laufanje naokrog.

Danes je prvi pomladni dan, vreme pa za pop... Je bilo sončno dopoldne, potem pa se je v petih minutah zvalilo skupaj oblakov, da je joj in je 15 minut tako snežilo, da sem komaj lahko peljala avto. Groza vam rečem, Potem pa spet sonce. Eh...

Aurea welcome to the club Mura vozičkaric. Bomo res naredile en giro čez dern in strnuser posted image

Sem bila danes malo v BC in sem si ogledovala pohištvo (previjalna, posteljica in omara). Mi je bilo zelo všeč eno od Sadeka in Lip Poljčane. Bo treba zdaj kmalu z dragim v akcijo.

Kasso user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za taščo, tasta, svakinjo in sušilni stroj. Res lepo presenečenje. naj vam dobro služi.

Estrella tudi jaz nimam pojma kako bi to na naših seznamih lahko uredileuser posted image user posted image Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za 31 tednov.

Katina user posted image user posted image user posted image za 32 tednov in   Barbaw user posted image user posted image user posted image za 33 tednov.

Edinaos se strinjam, da mora folk za 92.000 evrov res malce trpet tam notri. Res ni mala vsota.

Špelin@ upam, da lepo preživljaš današnji dan in da te danes še posebej lepo razvajajo. Ja res je naša nova porodnišnica prva liga. Glede poškodovanega avta pa ostajam brez besed. Ne vem kam vse to vodi!!!

**** torej sva že dve, ki nimava nič kaj dosti še pripravljeno za prihod user posted image Kot praviš, imava že 2 meseca časauser posted image Ampak stresaš jih pauser posted image user posted image user posted image user posted image sem se tako režala, da še dobro, da sem sama v hišiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Naty tudi jaz imam pralno-sušilni stroj in sem z njim več kot zadovoljna. Sicer pa sem do sedaj sušilca rabila le za brisače in podobne zadeve.

Darmar jaz sem imela danes na GP majčko iz Popka z napisom Pridem maja in sta jo sestra in G v ambulanti naravnsot občudovali.

Vidim, da nas je kar nekaj, ki imamo hudo živahne user posted image user posted image user posted image user posted image v bušijih. Morda nas pa presenetijo z mirnostjo, ko bodo na svetuuser posted image user posted image user posted image Verjetno tudi kasneje s štetjem gibov ne bo problemov, ker jih bomo verjetno v roku ene ure naštele vsaj 10, če ne dosti več.

Skye dobrodošla spet med namiuser posted image user posted image user posted image me veseli, da tako pridno rastete. In super, da ste že doma. Jaz bom pa verjetno delala še 3-4 tedne.

Ojoj S. Sandra - le kako lahko takšne osebe delajo z ljudmi. Mater me to razp.. Če majo kure slab dan in jim ni za delat naj spokajo od tam, jih veliko čaka na službo. Joj, zdaj sem pa besna.user posted image user posted image In potem še ta smola z avtomuser posted image user posted image Samo, da je z vami vse v redu- In upam, da v redu zrihtate z zavarovalnico in popravilom.

TamaraJ čuvaj se in ne pretiravaj z delom.

Grem nazaj počivat, ker me že vse mišice začnejo boleti pa glava. Pa ne da bom zdaj čez praznike obležala.










_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:54:21   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28



Jaz pa pečem bananino pecivo in sem ga malo zajuser posted image bala, ker nisem moke presejala (pa jo vedno presajem) in zdaj je malo grudic v pecivu. Bom najprej počakala, da vidim kak bo izgledalo in šele nato začela rezat banane in kuhat puding.



Se priporočamo za receptuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 17:58:43   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

vam moram povedat novico. na csd mi je zrihtala, da mi bo zadnja februarska bolniška šteta


Zakaj ti jo pa niso hoteli šteti?user posted image


zato ker so v moji službi taki hudobneži, da so mi fovš za 3 e, ki bom imela več porodniške. od kar vedo da sem zanosila, je odnos katastrofalen. prav žalostna sem, prej sem bila dobra pa za vse.
no, sej nisem edina, sam da greš na bolniško, ti že polena mečejo pod noge.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:00:49   
Anonimen
SoncnicaSandra: Samo da ste vi 3 uredu, avto se da nadomestit življenja nikoli. Upam da se čim prej umiriš in da življenje steče po ustaljenih tirih...user posted image

Tamara: Pa kje si ti...čist nič se ne oglasiš.user posted image  Samo zidate cele dneve? Kako je Timi?

Anitka: No fino da si dobro opravila... in prav fajn G imaš da ne špara na UZ, kot tukja pri nas v Ljubljani...
Ja, jaz nimam res še nič pripravljeno. Ampak a veš kaj je to nič....niti kje so stvari v kleti ne vem user posted image
Pa vsak večer rečem ampak jutri pa res moram it v klet...pa tako vsak dan...Približno tko kot hujšanje saj veste : Jutri začnem... pa ta jutri nikol ne pride...
No evo ampak jutri se boim pa res spravila v klet.user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:07:03   
Anitka
**** ti vsaj veš, da imaš stvari v kleti. Moje pa še nabavljene nisouser posted image Eh bomo že

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:12:27   
sesil
sem pa šla mojega možeka prekontrolirat, ki dela previjalno mizo in moram reči, da je ratala res velika. pomoje bi bla dobra za sky, ki ima dvojčkeuser posted image . ko bo sobica nared (cca 1 teden) pa dam slikce, da se bom pa še jaz pohvalila z albumom.user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:16:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

**** ti vsaj veš, da imaš stvari v kleti. Moje pa še nabavljene nisouser posted image Eh bomo že


Hmmm user posted image user posted image  Ja, saj bom tud jaz morala še marsi kaj kupit... ampak realno gledano sem res na boljšem.user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:26:09   
darmar
sončnica dobro da je s teboj vse OK. ko sem pri prvi nosečnosti ležala v Kr., so pripreljali eno, ki ji je isto en model vanjo priletel z avtom, pa je blo pol vse ok. Bila je le na opazovanju.

Sorči ugotaljam pa, da ne znam brati ali mi pa le rač. ne dovoli zasebnega sporočila. Kliknem tam na Ringaraja povezavo, pa nič oz. mi napiše





Internet Explorer cannot display the webpage






Most likely causes:
    You are not connected to the Internet.
    The website is encountering problems.
    There might be a typing error in the address.




What you can try:








Diagnose Connection Problems








More information

This problem can be caused by a variety of issues, including:
    Internet connectivity has been lost.
    The website is temporarily unavailable.
    The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
    The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's domain.
    If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.


For offline users
You can still view subscribed feeds and some recently viewed webpages.
To view subscribed feeds
    Click the Favorites Center button , click Feeds, and then click the feed you want to view.


To view recently visited webpages (might not work on all pages)
    Click Tools , and then click Work Offline.
    Click the Favorites Center button , click History, and then click the page you want to view.

Pomoje sem čist nesposobna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:31:58   
barbaw
Čmrlika kako danes zgledajo porodne sobe ne vem, vem pa kako so zgledale tri leta nazaj. Če me spomin ne vara je imela ena blazino kot pri telovadbi in ripstol, žogo in radio za glasbo. Pa mislim, da je imela še ena radio za glasbo po izbiri, ostalo pa je bilo brez. Pa mislim, da so tri. Jaz sem bila v porodni brez vsega in je v njej čisto klasična (stara) porodna miza kot bolniška postelja. Brez stremen, saj jih ne uporabljajo, rodila pa sem polsede, ker je lažje.
Tisto s 45kg pa je malo huda. Pa ni ravno dobro, če ima nekdo prehranjevalne motneja zaradi user posted image .

Jana če te ne boli, še to nič ne pomeni. Mogoče imaš toliko močenjše mišice medeničnega dna. Poroda se ne da predvidet. Pusti se presenetit.

Skye user posted image .  Špelin@ je dobila vlogo talanja odpustnic in ne izdaja pred majem. Me pa veseli, da ste vse dobro. Za kile se ne sekiraj, ker sem jaz že na istem samo z eno pikico.

Špelin@ tole da za vsako šibo raste palica je res, in prej ali slej jo bo tista foušna rit dobila. user posted image  Boš ga mogla kar z valjarjem polovit. Jaz tega ne bom nikoli razumela. Mene to tako razjezi, da bi kar ....


A naj z tamalo inhaliram al kajuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Sem se tako nasmejala, da me boli.

sesil user posted image user posted image user posted image  za CSD. Vsaj enkrat naredijo nekaj pošteno.

Sončnica Sandra user posted image . Samo da je z vami vse ok. Pleh boste popravili, vem pa da ni tako enostavno. Ti požre kar nekaj živcec.

Anitka user posted image  za GP
 

Mene pa spet muči želodec, žlička, ... Če kaj pojem me tako v prsih tišči, da najraje ne bi jedla. user posted image  Vse ostalo še prenesem, tole tiščanje pa je malo preveč. Do torka bom že mogla zdržat, ko grem na pregled. Se mi zdi, da je pikica tako nizko, pa res je, da jo bolj notri nosim, tole pa si nisem predstavljala.

Zdaj je moj pikec našel dudo in išče pozornost. Bi rad imel dudo in pravi da je on dojenček. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:44:40   
Taula
SoncnicaSandra: samo da ste vi Ok.user posted image  Verjamem da je za avto sranje, ampak to je samo pleh. Ne more se primerjati s vašim zdravjem.user posted image
Za laboratorij pa tudi sranje. Ko sem jaz šla na Polikliniko, so bili vsi prijazni, ne pa take tečne sestre.user posted image

TamaraJ: uspešno zidaj, pa ne naprezaj se preveč.user posted image
 
Anitka..čestitke za GP.user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 18:53:34   
aurora28
Hej hej pecivo je uspelo! user posted image user posted image user posted image

Anitka evo recept:

Bananino pecivo

- 5 jajc
- 5 žlic sladkorja
- 5 žlic olja
- 5 žlic moke
- 2 žlici kakava
- 1/2 pecilnega praška
- malo ruma


Vse sestavine skupaj zmešamo in maso vlijemo na pomaščen pekač in pečemo na 180 ° približno 20 minut. Ko masa odstopi od roba pekača potem veš, da je pečeno ali pa probaš z zobotrebcem, v glavnem če se na zobotrebec nič ne prime je pecivo pečeno (to je moja metoda ugotavljanja pečenosti user posted image ).  Nato  prevrejemo 1 dcl vode, ki smo jo predhodno sladkali z žlico sladkorja in polijemo še po vročem pecivu. Vse skupaj pustimo, da se malo ohladi. Skuhamo vanilijev puding z 500 ml mleka. Nato pecivo namažemo z marelično marmelado, gor nadevamo na kolobarje narezane 3 banane in čez prelijemo skuhan vanilijev puding. Simple ko pasulj. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 19:00:14   
Anitka
Aurora hvala za recept. Sliši se mamljivouser posted image user posted image Imam samo eno vprašanje, a pri kuhanju puding normalno sladkaš?




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.