|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 8:50:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

edina si gledla BB? kako izigravanje Tjaše ej.



Jana: ja sem gledala jooj ta Tjaša, kakšna kuraaaauser posted image , kolk mi gre na user posted image sestra kakršnakoli je je boljša od nje. Pa veš katera mi gre še na živece, ta DADAuser posted image , a nima zoprnega glasauser posted image . Ali pa ta DAMJANA: ej zgleda da jih ima 50 in ne samo 35.
Tipi pa so še kar a ne?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 8:51:17   
sesil
Špelin vse najboljše!!!!!
Kasso, bravo za tasta in taščo. jaz tudi razmišljam o sušilcu, ma se nikakor ne morem odločit zanj, pa še sama ne vem zakaj. edina prednost je v tem, da ni treba likat, ker drugače s sušenjem lih nimam problemov in imam plac. mogoče na drugo zimo se pa le odločim. za tiste ki ga imate, kateri pa se bolje obnesejo? takega ki ima kasso, al una druga varianta.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 8:59:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Saj res Edinaos kako kaj BB? Kaj novega?



Anitka: ja jim že kar dogaja, kafetkajo in bluzijo. Saj so kar bogi, v kakšen morajo živeti, ampak 92.000 EUR ni lahko zaslužiti. Če samo pomislim, da sva midva točno toliko dala za stanovanje in imava kredita 10 letuser posted image , kar naj se matrajouser posted image . Babnce se že fuul pametneuser posted image Pa ta Damjana user posted image kakšna šoja mi je, straši po bajti s temi sončnimi očaliuser posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:00:51   
Čmrlika
Špelin- vse najboljše za rojstni dan, pa lepo praznuj in naj se ti vse želje uresničijo...pa seveda zdravega user posted image  ti želim...Vse skupaj iz srca.user posted image user posted image user posted image

Punce luna se bliža- jaz sploh ne bom komentirala spanja user posted image , sem se žee itak navadla, da po treh štirih nočeh krasnega ajanja pride noč, ki vse pokvari...user posted image

In potem me še od zgornjih sosedov kuža zbudi, pa če bi lahko bi šla zdaj te ljudi poiskat, pa jim glavo dol odmontiratuser posted image ...bogi kuža, tako joka, cvili in laja da se mi srce para....user posted image  in po pravici ga že kaka mesec tako poslušamo,ko jih ni doma  in mi gre zdaj to že na živceuser posted image
Kaj mislite, kaj naj nardim? Vsi ostali sosedje so tiho, pri meni pa se vse tako sliši, ker so stene v bloku za en drek......resno razmišljam da pokličem d. proti mučenju živali- kaj bi pa ve? Ker vem, če bom njim direkt kaj rekla, da ne bo sedlo ker so ****j....ljudje....user posted image

Pa zvečer ne bom več postov pisala ker me kr vedno spregledate? Naj mi ena na kratko razloži, kaj se je dogajalo včeraj pri BB.please!

Držim pesti za današnje preglede vsem...user posted image


< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 20.3.2008 9:02:41 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:02:05   
špelin@
Dobro jutro user posted image
Najprej iskrena hvala vse za čestitke user posted image
 
kasso, kar solze so mi stopile v oči, ko sem videla, kako so te presenetili user posted image user posted image user posted image user posted image  Res prekrasno darilo, user posted image user posted image user posted image  za tasta, taščo in svakinjo!!!

katy82, user posted image  za pregled.
 
Soncnica Sandra ***, dobro opravi danes v laboratoriju user posted image user posted image user posted image
 
Anitka, kolegica s Ptuja (!!!) je šla v vašo novo porodnišnico rodit - in je bila navdušena nad novostmi user posted image  In seveda še user posted image user posted image user posted image  za pregled. Da ne pozabim: user posted image  za tvojega tasta!!!
 
aurora28, ne ga biksat, nikamor še en greš - povej svojemu junačku, da naj bo malo strpen do mamice user posted image
 
narava, bogi tvoj user posted image , naj se hitro pozdravi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
aja, ps.: neverjetno a uradno: 20.3.2008 (konc marca!!) zaradi zamrznjenih avtomobilskih vrat zopet nisem mogla ven iz avta user posted image   


user posted image user posted image user posted image

Kar se hoje tiče: meni je hoja med popadki prvič in drugič izredno pospešila porod (tretjič je šlo itak samo od sebe tako hitro, da ni bilo treba hodit user posted image ). Če sem se ustavila, so postali popadki šibkejši - joj, kolikokrat sem prehodila stopnišče v porodnišnici (prvič) oz. na GK (drugič) gor in dol user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Zjutraj sem pa spet imela drisko. Ma imam občutek, da gre res h koncuuser posted image


Halo?! Tebi pa še nihče ni dal odpustnice user posted image  Ne ga hecat, jaz sem imela tretjič drisko zjutraj, preden sem rodila user posted image
 
barbaw, tudi jaz sem imela ene take mešane sanje (na pol mora). Da sem šla na praznovanje RD enega kolega, ki se pred časom ubil z motorjem user posted image  

Tako, moj rojstnodnevni zajtrk je pri koncu, sva se z malo piko nažrli kot user posted image user posted image  Dve debeli rezini kruha, sir, šunka in skleda francoske solate user posted image
 
Aja, mojemu user posted image  sem zjutraj spet namigovala na darilo, ki bi ga imela - a mislite, da je šivalni stroj, ki ga imajo v Hoferju za 60 EUR KLIK , za enostavne domače zadeve ok??

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 20.3.2008 9:03:12 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:10:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

In potem me še od zgornjih sosedov kuža zbudi, pa če bi lahko bi šla zdaj te ljudi poiskat, pa jim glavo dol odmontiratuser posted image ...bogi kuža, tako joka, cvili in laja da se mi srce para....user posted image  in po pravici ga že kaka mesec tako poslušamo,ko jih ni doma  in mi gre zdaj to že na živceuser posted image
Kaj mislite, kaj naj nardim? Vsi ostali sosedje so tiho, pri meni pa se vse tako sliši, ker so stene v bloku za en drek......resno razmišljam da pokličem d. proti mučenju živali- kaj bi pa ve? Ker vem, če bom njim direkt kaj rekla, da ne bo sedlo ker so ****j....ljudje....user posted image

Pa zvečer ne bom več postov pisala ker me kr vedno spregledate? Naj mi ena na kratko razloži, kaj se je dogajalo včeraj pri BB.please!

Držim pesti za današnje preglede vsem...user posted image



Čmrlika: tudi jaz imam ta problem s sosedi in njihovim maltažančkom. Bogi kužka me skoraj vsako jutro zbudi, jaz ne vem ali to joka, ali cvili ali kakrkoli že, sosedi gredo ob 6h na šiht in pridejo ob 20h dam, psa nikoli ne peljejo na sprehod, ej za popiuser posted image . En dan bom sam šla tja in rekla, da naj mi pustijo ključe, da bom jaz 2X na dan peljala venuser posted image .

BB: joooj ne se hudovatuser posted image vse bomo zrihtal
Nič kej tazga, tiste smeti še vedno sortirajo in zraven bruhajouser posted image user posted image , drugače pa je Tjaša hotla neki napad tesnobe zaigrati-glupača. Hotla je po moje samo malo pozornosti nase preusmeritiuser posted image . aja pa Dada in Dejan mislim, da se že nekaj plete..., čaki da malo pogledam če je bilo še kaj takegauser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:16:12   
Anonimen
Katy: upam da si se spočila in da nam kaj več napišeš.user posted image

Kasso: Zelo lepo in pametno darilo. Glede likanja se jaz sploh ne upam komentirat. Ker jaz moram vseeno polikat.Res da ni tok zmečkano kot če dam na štrik ampak še zmeraj pa ni tako da bi lahko kar zložila..
Tak da ne vem morda pa je danes to malce drugače in so mal boljši sušilci ker ta naš ki ga imamo tukaj v Sloveniji je stra že 6 let.
Je pa res lepo darilo.user posted image user posted image

Aurora: To se meni dogaja vsako noč. Me prebudi in se premetava al kaj dela nimam pojma ampak tako da me kar boli. Potem pa položim roke na trebuh ga začnem božat in mu govorim ( ker pet ne znam) in se tako lepo umiri in potem spet lahko zaspim. Se mi je pa danes to zgodilo kar 3x. Sem kar mal povožena po taki noči...

Narava: Inshallah da ne bi šlo še kaj nate iz tvojega dragega... Sedaj se moraš pazit, zadnje kar rabiš je še kak virus in vročina.
Jaz pa še nimam niti ene stvari pripravljene za user posted image ... Hm? Pa saj imam še dva meseca...user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:21:32   
darmar
Jutro punce!user posted image user posted image user posted image

Najprej tebi ŠPELINA user posted image user posted image user posted image vse najboljše za rojsni dan in naj se ti izpolnijo vse, tudi skrite želje. jaz pa ti želim, da se ti rodi zdrav otročiček in da te ne bo potrebno šivati.
KASSO bravo za tvoje, to se mi pa zdi tako lepo presenečenje, da sploh človek ne more verjeti, da so tudi tašče in tasti tako iznajdljivi. Svak jima čast. Sej vem brez veze, ampak mene sta kar ganila. Lepo.
Aurora28 in vse ostale neverjetno ta teden je naš otročaj začel tok muvati, da si nisem nikoli mislila, da je to sploh mogoče. Sedaj čutim prav njegove okončine, pobožam na mestu kjer izstopa in se skrije, mislim da se malo igra z mano. Ponoči ko zaspim, pa na srečo, nimam težav.
Edinaos to da sem za 3D prepozna sem ugotovila danes zjutraj tudi sama, ko sem klicala v Kranj. Danes sem dopolnila 31 t in oni bi me naročili lahko šele  za 33t. So malo neelastični. In ne bodi ga lena sem klicala še v Dravlje, tam pa so bolj iznajdljivi in sicer smo se zmenili za KONTROLO RASTI, ki stane 60 eur, če pa se bo dobro videlo, pa se zmenimo še za CD in pride 75. Saj meni se gre predvsem za drugo mnenje, če je možno zakaj pa ne. PO drugi strani se tudi človek vpraša, če je potrebno, saj bi te evrčke lahko tudi za kaj drugega porabila??? Torej UZ pri Pušenjaku imam v torek!

Vsem lep dan in če katera nima sonca ji ga malo pošljem, saj ga je na Gorenjskem še dovolj, Bajčiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:21:43   
Naty*
Jutro! Najprej...
špelin@ VSEEEE NAJBOLJŠEEEEEE user posted image !!!!!!!!!!!!!!! Pa čimlepše preživi dan user posted image .

No tkole, js sm bla včeri cel dan čist neaktivna na RR in sm se odločla, da ne bom za nazaj komentirala, ker drugač napišem cel roman user posted image . Sm hotla naravi odgovorit glede očetovskega dopusta, pa sm vidla, da je mela Katina uradne ure za brezplačno pravno pomoč, pol sm hotla še neki druzga napisat, pa sm prišla do konca in ugotovila, da ste že vse obdelale user posted image .

Midva sva mela drugač včeri fuuul produktiven dan, na CSD sva uredila očetovstvo za najinga user posted image  user posted image , pa vse ostalo, kar se je še dalo pred porodom, popoldne sva dobila pa previjalno in jo je moj priden user posted image  sestavljal do pol desetih zvečer, pa je ful lepa user posted image . Danes dobiva po pošti še podlogo in nekaj stvari, pol bom pa vse poslikala, pa dala v album.

Ja včeri je bil kr pester dan in sm ugotovila, da morm dons kej več počivat, ker sm mela zjutraj tak sumljiv izcedek pa trebuh me je bolel. Pa lulat sem šla ponoč ene desetkrat, sm se kr spomnila na ene, ki so tolk hodile lulat pred porodom user posted image . Mogoče pa luna vpliva, ker sm zdej vidla, da nas je več melo take probleme.

Aja darmar welcome user posted image ! 3D pa najbolj priporočajo od 25. do 30. tedna, naredijo ti ga pa mislim da tud kasneje, sam verjetno, da je mal težje videt vse skupi, ker je user posted image  že kr velik.

kasso user posted image  za taščo in tasta, to je blo pa res lepo presenečenje! Če maš psa se mi zdi, da je tko kot je aurora rekla, sušilec fuuul dobra stvar, ker pobere vse dlake.
 
sesil js ne bom pametovala kateri se bolš obnesejo, lahk pa povem, kako se obnese ta, ki ga mam js. Mam kombiniranega s pralnim strojem (velik mi jih je reklo, da te niso vredu), ampak js sm več kot zadovoljna. Zavzame mal prostora, ne rabiš nobenega zračenja, pa nič vode odlivat, ker je vse isto kot pri pralnem stroju. Ampak to je seveda varianta takrat, ko kupuješ obojeuser posted image .

Estrella* ko boš kaj popravljala seznamček, moj obseg je 101, sm vidla, da sm pozabla sporočit enkrat vmes user posted image .

anitka user posted image user posted image user posted image user posted image  za pregled!
 

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:23:24   
Anonimen
Me pa zanima, da ne bi tale moj user posted image  imel glih vse že rabljeno, kaj če bi mu kupila vsaj nov kompletek za iz porodnišnice. Kje se da to pogledat na netu, ali pa katero trgovino priporočate. Če mi bo kaj res všeč pa bi kupila... al se ne splača?Kaj pravite? Ker imam res ogromno stvari, spravljenih v kleti...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:23:26   
darmar
če ima katera tel. od POPKA v LJ. naj mi jo sporoči, ko bom v torek v LJ. bi si šla tudi jaz še kaj zase kupit, npr. majčko pridem maja. JESSS! Pa bi si jo rada zagarantirala. Pa itak rabim kakno tako še, ki mi pokrije trebuh, ne pa da mi ga še malo ven kuka.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:27:56   
Anonimen
Darmar: 080 24 56. Jaz sem si naročila kar po pošti..

popek- oblačila za nosečnice

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:28:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

J
Edinaos to da sem za 3D prepozna sem ugotovila danes zjutraj tudi sama, ko sem klicala v Kranj. Danes sem dopolnila 31 t in oni bi me naročili lahko šele  za 33t. So malo neelastični. In ne bodi ga lena sem klicala še v Dravlje, tam pa so bolj iznajdljivi in sicer smo se zmenili za KONTROLO RASTI, ki stane 60 eur, če pa se bo dobro videlo, pa se zmenimo še za CD in pride 75. Saj meni se gre predvsem za drugo mnenje, če je možno zakaj pa ne. PO drugi strani se tudi človek vpraša, če je potrebno, saj bi te evrčke lahko tudi za kaj drugega porabila??? Torej UZ pri Pušenjaku imam v torek!



Darmar: no meni tudi ne bi bilo škoda denarja, če bi me fuul skrbelo. Kaj pa tebe v bistvu sploh skrbi? Jaz sem bila tudi malo panična, da je mala prelahka pa premičkana, samo sem se že umirila, pa itak me tako močno brca, da vem da je vse OK, pa itak imam pregled naslednji teden. Mogoče se je manekenkica že kaj zredilauser posted image

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 9:56:32   
špelin@
Ah, sem čisto iz sebe od sreče user posted image  Ravnokar sem dobila sporočilo, da je moja sokrajanka danes proti jutru rodila svojega drugega sinka user posted image user posted image user posted image  Mi solze veselja kar tečejo in tečejo user posted image user posted image user posted image  Jupiiiiiiiiii!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:00:31   
barbaw
Kasso jaz poleti odpiram okna in tudi pomladi in jeseni ko je toplo, drugače pa odprem kopalnico, da mi greje ostale prostore. Meni se ne zdi, da bi bilo toliko vlage, kot pa je vroče, če je v zaprtem prostoru. Kar buhne vročina vate. Pa še diši, ko se perilo suši. Moraš pa redno čistiti filter v vratcih, posoda itak prazniš, pa še spodaj ima eno posodo, ki jo moraš čistiti enkrat na mesec, ker se tam nabirajo vlakna in moti delovanje stroja, če ga ne čistiš. Če bi imela sušilca na pralnem, ti ta ne bo več plesal, ker je toliko težki sušilni. Moji sosedje imajo kar enega na drugem, pa nimajo nič vmes. Mislim, da se da dobiti neke gumice za nogice, da ne drsi.

estrella user posted image user posted image  za 31t. Uf, ta teden pa sem jaz pozabila. user posted image  Upam, da bodo tele tvoje besede, da bi bili najini pikici angelčka, ker zdaj tako delata, postale realnost. Ampak meni se zdi, da ne bo tako lahko. user posted image  Krotenje? Ja, tu pa že imamo nekaj izkušenj. Samo se mi zdi vseeno malo drugače, če je fant. Pri punčki bo pa ... Že vidim, da bo naš ati cel mehki, ko ga bo ovila okoli svojega prstka. user posted image

katina user posted image  za 32t.

Sesil mi tudi imamo kondenzacijskega od Gorenja in je že star tri leta. Super dela, pa fajn je kondenzacijski, ker drugače moraš imet odtok za vodo.

Čmrlika kaj imajo novega kužka???

**** na strani od Baby centra poglej, če imajo kaj. drugače pa je bolj tako tako na netu. Se vseeno splača v trgovino sprehodit. Če boš kupila kaj za iz P ne bo nič hudega. Jaz tudi imam kar nekaj stvari, ampak sem vseeno kupila nekaj roza stvari pa komplet za iz P, da ne bo imela samo nevtralnih barv.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:12:36   
jana81
Doooooobro jutro...

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

edina si gledla BB? kako izigravanje Tjaše ej.



Jana: ja sem gledala jooj ta Tjaša, kakšna kuraaaauser posted image , kolk mi gre na user posted image sestra kakršnakoli je je boljša od nje. Pa veš katera mi gre še na živece, ta DADAuser posted image , a nima zoprnega glasauser posted image . Ali pa ta DAMJANA: ej zgleda da jih ima 50 in ne samo 35.
Tipi pa so še kar a ne?



a veš to Damjano sem spoznala ko je brat dobil punčko, in smo v njenem lokalu meli fešto...da ne rečem kaka je, lahka na kubik..prava b.... špegle pa kopira iz prejšnjega BB ko jih je nosla Tina skos.
Dada ...brez besed.
Za tipčke pa ja...kr fajn zgledajo eni trije (Sebastijan, Eltyb in un Koperčan-Dejan?)
 
Čmrlika sorry...jst sem bla včeri tolk ubita, da nisem mogla obnove napisat za BB.
 
kasso bravo za taščo in tasta...sem kr solzne očke dobla...sem čist čustvena zadnje mesce.
 
aurora mam iste težave, pa sem se že sprijaznala da bom še mesec in pol mogla potrpet.
 
naty..mene tak izcedek mori že en teden, in komi čakam 27.-ga na pregled da vprašam kaj je to, ponoč hodim pa po 5x na wc.
Najhujš je to ko grem ob polnoči spat, in se zbudim ob enih za wc, pa se mi zdi da sem spala že polnoči in se veselim da se nisem vstajala za wc in pol pogledam na uro, pa vidim da je šele 1h.user posted image
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:17:28   
Aurea
Vse najboljše, ŠPELIN@!
 
user posted image  user posted image  user posted image


Kasso, user posted image  user posted image  za taščo in tasta! Kako lepo, zdaj boš pa imela dosti manj dela s cunjami. Pa ni ti treba odpirati oken med delovanjem.

Estrella, pojdi malo na sončka po šihtu, bo bolje user posted image  ali pa misli na to, da ga imaš samo še 10x user posted image

Čmrlika, pojdi se pogovorit s sosedi, pri meni se je isto dogajalo, pes je cvilil in jokal (v bistvu tuuulil), ko jih ni bilo doma, pa te čisto razumem, takrat bi ga v žlici vode utopila, sploh, ko se je to dogajalo med izpitnim obdobjem po cele dneve user posted image  Pes ni za v blok, če mora biti sam doma.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:18:25   
Naty*
jana no me res zanima kaj boš zvedela 27. ... Js grem lulat preden grem v postlo, se uležem, ležim pet minut, pa morm spet it. Pol pa tko kot pri teb. Spim eno uro in spet lulat pa tko do jutra. Izcedek mam pa js že skos, sm dobila ene globule, ampak ne pomagajo kej dost. Dons je bil pa še barve take čudne user posted image . Vidm pa, da mava midve kr skoz podobne probleme user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:21:23   
aurora28
Mater sem jezna, včeraj sva z mamo videli v reklami Merkurja da bodo od danes naprej imeli za 3,90 ciprese in sva si jih z mamo želeli posaditi na balkonu. Se vsi (mož, jaz in mama) zbašemo v avto in pripeljemo v Merkur nakar pravi ženska, da jih ni, da jutri pridejo user posted image . Na take reči sem pa tako alergična, da jih kar popluvam v štacuni in sem že prodajalki rekla: Pa ne morem verjeti, zakaj jih potem dajete v reklamo, da bodo od danes naprej v akciji. In mi ženska pribije, da jih je en gospod včeraj vzel 150 komadov user posted image , potem pa je še moja mama rekla, ja kako pa jih je lahko včeraj vzel, če piše, da je od danes akcija. Ja vrajt, si kr mislim, da je ded včeraj prišel po njih in jih po 1 krat višji ceni kupil. Ne verjamem, full se je zlagala. Matr sem jezna na take.

Kasso midva imava Gorenjskega sušilca in sva ga postavila kar na vrh pralnega stroja. Je že res, da ko sušilec dela, se kopalnica totalno ogreje, da je že oring vroče v njej, ampak da pa bi se ogledala zarosila to pa ne. Mogoče zato, ker imava malo vrata kopalnice vedno odprta. Je pa super zadeva tale sušilec. Cote moraš takoj ven vzeti in jih zložiti in potem jih ni potrebno likati.

Naty super za previjalno user posted image user posted image user posted image , ko bo vse parajt pa le poslikaj. Jaz sem v sredo naročila previjalno blazino dimenzije 70*70 in jo še čakam. Ko bom še to dobila, bom pa tudi jaz vse poslikala.
Sem pa včeraj dobila komplet za posteljico user posted image user posted image user posted image .

Estrella*, **** in še katera bi se našla..me smo pa že res boge user posted image , meni danes že cel dopoldan trebuh otrdeva. Danes ne grem nikamor več, doma bom ležala. Jaz sem danes tudi full slabe volje in kar nekaj pizuser posted image rim.

Špelin@ šivalni stroj je pa lepo darilo user posted image user posted image , meni se zdi ta Hoferjev model dokaj v redu in za tvojo osebno rabo je super. Meni je možek kupil šivalni stroj za opravljen šivilski tečaj, ampak moj mož je tak perfekcionist, da če nekaj kupi, mora to biti oring in je takrat za šivalni stroj dal okrog 300 €, mal too much.
Ampak zdaj si pa sploh ne morem prestavljati gospodinjstva brez šivalnega stroja user posted image , ker je to super zadeva. Lepo darilo si si izbrala, no to sem mislila reči. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:22:15   
darmar
Edinaos mene skrbi ker naj bi bil prevelik v trebuh in glavo za  4t, nogice pa ima OK. Pol te pa muči svašta, npr. pri tistih ki prehitro rastejo lahko pride do asimetrije. Čeprav ne vem če se da kaj storit, tudi če prehitro raste???

**** hvala za tel., že klicala, grem v torek pogledat. Pravi da imajo te z napisom na zalogi le še kratke in z naramnicami. Če si bom želela z dolgimi jo bodo naročili, pomerila bom kakšno velikost rabim in bo mož, ki dela v Lj. skočil iskat.
Kako pa je s tvojim partnerjem, je v Kairu, in ostali otroci?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:36:51   
Čmrlika
Čmrlika kaj imajo novega kužka???


Ja! mladega mešančka, ki se po moje mora privadit, ampak, joj, bi najraje vlomla v stanovanje pa jim ga odvzelauser posted image

Čmrlika, pojdi se pogovorit s sosedi, pri meni se je isto dogajalo, pes je cvilil in jokal (v bistvu tuuulil), ko jih ni bilo doma, pa te čisto razumem, takrat bi ga v žlici vode utopila, sploh, ko se je to dogajalo med izpitnim obdobjem po cele dneve Pes ni za v blok, če mora biti sam doma.


Ja saj o tem razmišljam ampak vsakič, ko jih srečam zablokiram user posted image , kar meni sploh ni podobno, če ne bi bla noseča user posted image  očitno sem se spremenila. Poleg tega sta to dva taka človeka, s katerimi nima smisla govorit, smo že meli druge vrste problemov, pa si nikol nista dala dopovedat...poleg tega se malo v višave dvigujeta in živita v svojem umetniškem svetu...in se zato ker sta uspešna umetnika imata za nekaj več user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 20.3.2008 10:38:02 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:39:37   
hijenca
Pozdravljene!

Včeraj smo v Mš gledali porod. Sedaj pa mi je tako žal, da sem ga gledala. Saj dobro vem, da porod boli, da je krvavo,... Celo vožnjo domov, so mi tekle solze in sem trenutno v pravi krizi. Pa me zanima, kako naj sedaj iz te krize zlezem. Pa do včeraj sem bila že zelo dobro psihično pripravljena na porod, sedaj pa me je strah in to grozno. Sem danes ponoči 3 ure gledala TV, nato se mi je še moj user posted image  pridružil in sma noč preživela pred TV, ne pa s spanjem.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:45:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Včeraj smo v Mš gledali porod. Sedaj pa mi je tako žal, da sem ga gledala. Saj dobro vem, da porod boli, da je krvavo,... Celo vožnjo domov, so mi tekle solze in sem trenutno v pravi krizi. Pa me zanima, kako naj sedaj iz te krize zlezem. Pa do včeraj sem bila že zelo dobro psihično pripravljena na porod, sedaj pa me je strah in to grozno. Sem danes ponoči 3 ure gledala TV, nato se mi je še moj user posted image  pridružil in sma noč preživela pred TV, ne pa s spanjem.


Oh, hijenca, ne se toliko obremenjevati user posted image  Veš, tudi če bi gledali puljenje zoba in bi bila kamera usmerjena v usta, bi bilo krvavo in user posted image user posted image  Ne vem sicer, kakšen posnetek to predvajajo, ampak porode si velikokrat ogledujem na RTL-u (Mein Baby), ampak se kamera ne usmeri preveč direktno v mednožje, zato me noben od teh posnetkov ne travmira. Kar se pa bolečin tiče: vsaka ženska drugače odreagira na enako bolečino, poleg tega niti ni pri vsaki bolečina enaka, trajanja in intenziteta so različni,...
 
Hočem reči, da odmisli vse skupaj in se usmeri na pozitivno razmišljanje, na pričakovanje zdravega user posted image

user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:46:57   
narava
men so ze diasi dali mislit, kaj sele film?? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 10:47:39   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Včeraj smo v Mš gledali porod. Sedaj pa mi je tako žal, da sem ga gledala. Saj dobro vem, da porod boli, da je krvavo,... Celo vožnjo domov, so mi tekle solze in sem trenutno v pravi krizi. Pa me zanima, kako naj sedaj iz te krize zlezem. Pa do včeraj sem bila že zelo dobro psihično pripravljena na porod, sedaj pa me je strah in to grozno. Sem danes ponoči 3 ure gledala TV, nato se mi je še moj user posted image  pridružil in sma noč preživela pred TV, ne pa s spanjem.


Oh, hijenca, ne se toliko obremenjevati user posted image  Veš, tudi če bi gledali puljenje zoba in bi bila kamera usmerjena v usta, bi bilo krvavo in user posted image user posted image  Ne vem sicer, kakšen posnetek to predvajajo, ampak porode si velikokrat ogledujem na RTL-u (Mein Baby), ampak se kamera ne usmeri preveč direktno v mednožje, zato me noben od teh posnetkov ne travmira. Kar se pa bolečin tiče: vsaka ženska drugače odreagira na enako bolečino, poleg tega niti ni pri vsaki bolečina enaka, trajanja in intenziteta so različni,...
 
Hočem reči, da odmisli vse skupaj in se usmeri na pozitivno razmišljanje, na pričakovanje zdravega user posted image

user posted image user posted image user posted image  user posted image


well said!user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.