|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:13:58   
kodrana
**** za to pe ne vem.user posted image
jaz sem slišala,da magnezij moti vsrkavanje železa, tako da jaz vzamem neo vin popoldan. magnezij zjutraj in zvečer. kalcij pa občasno, ker že čez dan pojem in popijem dovolj mlečnih izdelkov in mleka. tako da je ok.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:18:28   
barbaw
40% porodnic šivanih? Ja malo pa je veliko. Zdaj je vprašanje tudi v kakšni meri. Lahko dobiš samo dva lepotna šiva, lahko pa jih dobiš več. Če bi mene kdo vprašal ne bi rekla, da je tako velika številka. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:18:33   
kodrana
narava, ja. presredkov je prerezanih preveč. sem brala eno študijo o tem. in baje pri nas v slo. režejo preveč. da bi se marsikateri presredek dalo zavarovat. vendar je pa vsekakor bolje, da je prerezan, kot strgan. saj se rezana rana lepše zaceli in še problem je, če se strgaš do anusa.. tako lahko poškoduješ sfinkter in ne moreš več zadrževati blata.

aja, user posted image vsem za preglede. in user posted image user posted image user posted image še za tiste, ki vas pregled danes čaka.

Valentina, meni tudi dete že tako dol pritiska. naslednji gp imam pa šele čez dobre 3T. upejmo, da je mv ok.

Sončnica Sandra upejmo, da ne bomo rezane. ker te brazgotine so resuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:21:17   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

40% porodnic šivanih? Ja malo pa je veliko. Zdaj je vprašanje tudi v kakšni meri. Lahko dobiš samo dva lepotna šiva, lahko pa jih dobiš več. Če bi mene kdo vprašal ne bi rekla, da je tako velika številka. user posted image


no, sej je bla **** tut na predavanju, loh ona tut pove, mogoce sem jaz narobe zastopila? ampak, sem prepricana, da je tak rekla..



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:26:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

darmar: dobrodošla nova majčicauser posted image Končno ena z rokom 23.5. Čakamo še na 6.5 in bomo kompletne.
Mi imamo tud sineka starega 5 let in 3 mesece, ki se zelo veseli sestrce. Bi napisala še kakšne podatke za naš seznamček???


HE,HE.... si hitro pozabila, da sem bila jaz tud 23.5, ker so pozabili upoštevat da je prestopno leto... Morda pa je pri Darmar istouser posted image user posted image

Darmar: daj povej sem firbčna a si imela zadno M. 16 ali 17 avgusta...

Estrella: za naš seznam pregledov... vidim da me ni gor ..no ob priliki me dodaj naslednji G 11.4.

Čmrlika: nič se sekirat za UZ... Jaz sem mislila kako je v Kairu poden pa pridem sem...hmm, no comment, samo plačat mi ni treba ostalo bi pa rekla da je isto al pa še slabš...
Tud jaz sem imela UZ samo zato ker sem bila v bolnici ampak to 5 minutni...
Na zadnjem G pregledu sem videla G samo toliko ko mi je izvide od krvi in urina pogledala pa adijo... niti srčka ni poslušala... o UZ pa lahko samo sanjam, očitno...
Sedaj sem se z odločila da bom počakala do naslednjega G pregleda in ji rečem abo kak UZ? Če bo naredila bo, če ne pa grem privat...pa plačam. Itake sem take prakse že navajena...


Veste kaj saj sploh ne sfolgam... komentiram pa vsakič ko odprem novo stran je ena več....user posted image user posted image  grem jaz kar lepo na tazadnjo pa brez zamere... če je bilo pa kako vprašanje direkt zame pa meopozorite...user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:32:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

40% porodnic šivanih? Ja malo pa je veliko. Zdaj je vprašanje tudi v kakšni meri. Lahko dobiš samo dva lepotna šiva, lahko pa jih dobiš več. Če bi mene kdo vprašal ne bi rekla, da je tako velika številka. user posted image


no, sej je bla **** tut na predavanju, loh ona tut pove, mogoce sem jaz narobe zastopila? ampak, sem prepricana, da je tak rekla..




Nič nisi narobe razumela, res je rekla 40%... Ampak mislim da je to vseeno bolje kot pa da se ženske strgajo pa še olajša porod če se prereže... Vprašajte špelino... ona je bila rezana pa šivana, pravi da se ji pozna kot en majhen lasek...
Če se pa strgaš.... ufff, to je pa pol čist neki drugega...raztrganina kar gre brez kontrole v notranjost in lahko se srgaš tja do anusa ali pa  v vagino... Grozno izkušnjo s tem ima Katina...
Tako da meni se to ne zdi tako grozno, če jih je 40% prerezanih in lepo nazaj zašitih....

Se pa nisem upala vprašat, kok se jih strga... ker sem jo že preveč spraševala okrog drugih stvari...user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:34:42   
barbaw
Narava saj ti verjamem, da so povedali tako številko. Samo ne morem verjet, da je tako velika. Najbolje je, da vsaka opozori porodničarko/porodničarja, da naj pazijo. Oz. babicam že to prej povejte pa kaj bo bo. Vplivate lahko le toliko, da upoštevate vsa navodila.

**** ti samo počivaj. Jaz imam  sedenja za danes dovolj, ker me že rebra bolijo oz. mišice na rebrih.

Sem prejle pihala kot ris. user posted image  Imamo sosede, ki so bili super, dokler ni ta mlajša dobila fanta in zdaj visi večino pri njih. To ne vem, če se je sem preselil, ker je bilo govora, da se bo ona odselila k njim. No in vsakič, ko kaj on telovadi z avtom, ko dobita obisk, ... nas nekdo zaparkirana. En steber imamo skoraj en meter na parcelo umaknjen pa jim še ni dovolj. Smo pa mi dobili obisk, pa nam hodijo zvonit, da naj z naše parcele umaknejo avto, ker ne morejo noter kao. A jaz s svojega dvorišča ne morem x-krat na teden zaradi njih. Smo se pogovarjali, da bomo lepo poklicali geodeta in zakoličili in prestavili steber kar lepo na mejo. Pl pa naj se slikajo. Me sploh ne zanima kako bodo parkirali na svoje dvorišče. Bom vsaj jaz na svojega bolj komot. Pa ful imajo večjo parcelo kot mi, pa se moramo dajat. A ni to bedno?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:35:45   
barbaw
Joj ta SNP. Sem dobila odločbo iz CSD in je bruto user posted image .

Zdaj mam pa jaz spet eno butasto vprašanje. Koliko od bruto starševskega nadomestila pa dejansko dobimo???

< Sporočilo je popravil barbaw -- 19.3.2008 12:36:21 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:40:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

**** za to pe ne vem.user posted image
jaz sem slišala,da magnezij moti vsrkavanje železa, tako da jaz vzamem neo vin popoldan. magnezij zjutraj in zvečer. kalcij pa občasno, ker že čez dan pojem in popijem dovolj mlečnih izdelkov in mleka. tako da je ok.



Ja, tud to je res... Tudi na to je dobro opozoriti tiste ki pijejo železo... da ne gre skupaj z magnezijom.

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:46:17   
Anonimen
Brbaw... za sosede, kar je vaše je vaše in to kar lepo z geodetom uredite..pol bo menda mir.

Za denar kok je neto pa nimam pojma... user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:50:10   
Estrella*
Estrella: Koliko otrok pa imaš? Koliko si jih želiš?
Vidiš to je tiszo kar mene pri tem CR najbolj moti... midva si želiva 4, ampak bo očitno ostalo pri 3, ker več kot 3 CR ni varno... Sicer se bom probala zmenit da naredijo sterilizacijo samo v primeru če je maternica fuč... če pa ni...potem pa če bo Bog dal, bi prec imela še enega...
Vem da se vam ki imate drugačen način življenja, služba pa obveznosti zdi 4 čist to much... Ampak jaz sem pa doma in imam ljubi čas, pa tako obadva sava bolj tipa za otroke pa si mislim zakaj pa ne...


Rada bi imela 3, če bo le možno. Od moje prijatlce mama je imela 4 otroke in vse na CR!Je pa pediatrinja. Če bo stanje maternice zadovoljivo in trebušna stena ne bo pretanka, lahko še vedno upaš na 4!
 
darmar: z veseljem! Se bomo zmenile.Moj mali je tudi v vrtcu dopoldan. Moj zadnji delovni dan je
 
barbaw: odvisno od višine bruto zneska. Višji ko je več ti vzamejo. Pojdi na stran KLIK , VTIKAJ BRUTO IN DOBIŠ VEN NETTOuser posted image
 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:52:02   
Estrella*
DARMAR: JOJ SNP me daje! Moj zadnji delovni dan je 4.4., po tem bi šlo tudi dopoldan. Drugače pa popoldan po 16h.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:53:00   
barbaw
Estrella hvala. Več bo kot bolniška. Vsaj nekaj dobrega. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:55:19   
Estrella*
user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP), Tiana (GP), Katy82 (GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP), TamaraJ (GP), Jana81 (GP), hijenca (GP)
 
28.03.2008: edinaos (GP), Čmrlika (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
01.04.2008: Pepita (GP)
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
 
04.04.2008: Aurora28 (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
 
08.04.2008: Katina (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP)
 
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ)
 
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
 
14.04.2008: darmar (GP)
 
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP) 
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:58:22   
Estrella*
BARBAW: user posted image  to je pa lepo slišat.
****: sem popravila, ne vem kako si se izmuznilauser posted image
 
Če še katera manjka na seznamu, naj sporoči!!! Moja pozabljivost nima mejauser posted image
Špelin@: sem danes premišljevala, da bi bila ti idealna oseba za izdajanje odpustnic. Sprejmeš delo?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:58:32   
narava
ej, a mogoce katera ve, ce so CSDji odprti tudi tiste prve delovne sobote v mesecu? nazadnje sem nekaj brala, da bodo vse urade na delovno soboto ponovno zaprli, razen Obcin in UE. Kdaj to stopi v veljavo?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:00:57   
Estrella*
user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +10kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:116cm, +12kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:97cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +8kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +6,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:102 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg)

    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:101cm, +6kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:94cm /+24cm/; +8,5kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:97 cm /+30 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 80 SREČK user posted image         


Imamo 12user posted image : user posted image user posted image   

 
Anonimnauser posted image , Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska

RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 42X user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:30:20   
narava
aja, pa se eno vprasanje: a lahko ati tistih 14 dni, ki jih bo koristil kot dopust razporedi na posamezne dneve in ne 14 dni v komadu? upam, da me zastopite kaj cem rect? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:33:12   
barbaw
Narava za sobote ne vem, vem pa da mora biti tistih 14 dni naenkrat, noter pa paše petek in svetek. ne glede na to ali je praznik ti kar vzamejo en dan. Upam, da razumeš. Se pravi, če bi rodila prej in bi tvoj takoj koristil, bi izgubil dva dneva zaradi praznika. Ful so nefleksibilni glede tega. se mi ne zdi to prav.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:34:10   
Katina
Aurea, bravo za 50 dni user posted image .
Čmrlika, super posteljnina in posteljica user posted image


Estrella*
, a ne kolk je fino, ko se enkrat končno spomniš kam si kaj vtaknil.

Kasso: Bom kar jaz odogovorila. Preventivne kompresijske nogavice sem kupila v trgovini Medigo
Ampak jih ne nosim, ker sem večinoma doma in mi je prevroče. Imam visokostegenske s silikonom  in hlačne nogavice za nosečnice (v trebuhu raztegljivo). Oboje so 140 den, št 4, ampak mislim, da če imaš probleme le z zatekanjem nog, si kupi manj denske. Te so res proti krčnim žilam, medtem ko tiste, ki jih prodajajo v lekarni niso niti približno tako kompresijske kot te in ne pomagajo proti krčnim žilam.
Že želiš ti jih pošljem ali prinesem na srečanje, ker jaz jih ne bom več oblekla.... saj pravim, mi je prevroče in jih ne morem nosit.... krčnim žilam se pa v nobenem primeru ne bom izognila.

hvala za ponudbo, ampak si verjetno pozabila, da je mene za 2 tebe , tko da dvomim, da nogavice spravim gor. Danes so jih priporočali tudi v MŠ, ob zatekanju. Jaz vidnih krčnih žil nimam, tako da niti ne vem ali jih imam, vendar močno zatekam v noge, sedaj občasno tudi v roke.





user posted image za taščo.

Kasso: mi smo pa danes žeeeee 32 tednov in jutri preskočim v 33. Madonca kako čas beži....
user posted image user posted image



Špelin@, kasso, kakšen napihljiv obroč bosta vzeli s sabo? A kar tistega s katerin gredo otroci v vodo ali kakšnega drugačnega?

Sončnica Sandra, bravo za uspešen GP in UZ. G te je sigurno poslala na 50g glukozni test. Priti moraš tešč zjutraj v ZD, nato ti dajo piti glukozo in po eni uri vzamejo kri. Naslednji dan zveš rezultate, če bi se pokazala prevelika količina sladkorja v krvi te pozovejo na 100g test.

Valentina, škoda, da si nad GP razočarana. Važno je sicer, da je z user posted image vse ok. Sicer se pa le dobro pozdravi in bo vse ok, tudi kri.

****:
Drugače pa ne sežem ti do kolen, ti si res en idol kako se vse da če se hoče, glede na to kako se lepo držiš svoje diete.

Ej, punca, kaj piješ?


Grozno izkušnjo s tem ima Katina...

Samo katina ne bo strašila punc, ker je verjetnost grozne izkušnje enaka loterijskemu dobitku, tako kot izredno pozitivna izkušnja.


narava, nam je v MŠ v Lj rekla, da je prerezanih 34%, zraven lahko prišteješ še % CR, ki jih je 16% in dobiš rezultat_ vsaka druga je prerezana. Čeprav tudi to ni nujno zastrašujoč podatek. Nekatere imajo le šivček ali dva in ni kakšne primerjave s katerimi, ki so bile zelo šivane.

Barbaw, bravo za user posted image bruto. Postopek je enak kot s plačo - znesek vrzi v dohodninsko lestvico in voila - dobiš neto (ne pozabi na splošno olajšavo in morebitno olajšavo za prvega otroka). lahko greš na www.racunovodja.net in najdeš plačilno listo, vneseš bto znesek in ven pade neto.
Sem vidla, da me je že Estrella prehitela. Seveda bo več kot bolnška, ker je porodniško nadomestilo 100% osnove.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:40:16   
Katina
Narava, če misliš na očetovski dopust ti barbaw ni pravilno odgovorila.

Očka se lahko odloči, da izkoristi očetovski dopust ali v kosu (torej vseh 15 dni naenkrat ) ali posamične dni. Kako se bo odločil že sedaj obkroži na obrazcu. Če si tik preden bo začel izkoriščati ta dopust premisli so meni rekli na CSDju, da pride tja in obkroži drugo obliko, ter se zraven podpiše. Vendar pozor, je še en hakelc. Kadar koristi posamezne dneve ima možnost koristiti le 70% pripadajočih koledarskih dni .  (25.člen ZSDP). Pravico lahko izkoristi najkasneje do dopolnjenega šestega meseca otrokove starosti.

Če rabiš še kakšen pravni nasvet iz ZSDP, kar povej, ker sem ga naštudirala.user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:43:18   
narava
aha, torej tako..hmm, brezveze, kr neki, ce koristi v komadu ma 100%, ce ne pa sam 70%? kr neki.
aha, se neki: a pravico do nadomestila 175 EUR pripada tudi mamicam, ki sicer niso drzavljanke RS imajo pa tu urejeno stalno bivalisce? Ker nagrada ob rojstvu jim ne pripada, me zanima za to..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:43:40   
darmar
user posted image Sončnica Sandra tudi jaz sem prvotno iz Poljanske doline, malo iz Šk. Loke. Hodiš k Igličarjevi? Sej je kar fina.

user posted image Estrella meni oboje ustreza, dop. ali pop. Tko da ni problema, ko boš tod okoli se javi.

user posted image **** zadnja M je bila 16. Vem kaj misliš. Kje ti živiš???

A se ne dobi ena kremica/olje od Welede, za masiranje presredka malo pred porodom? Poglejte v Millerju ali v določenih Lekarnah. Pa neki čaj od maline, da si potem spodaj bolj gibčna. Jaz sicer nisem bila šivana, ampak je trajal porod 5 ur in je bil čas za odpriranje. Je pa definitivno razlika v gibanju po porodu. Soseda v sobi je bila 2 dni čist nemobilna, tako so jo boleli šivi. Jaz ta takoj na noge. Želim si, da bo zopet tako. user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:48:14   
darmar
Sončnica Sandra, če greš na test za diabetes v Šk. Loko, pridi najkasneje od 8 ure zjutraj. Bo ful gužva v čakalnici in ti kar potrkaj, da ti čimprej pripravi vodo z glukozo, ker boš potem še itak 1 uro čakala. Jaz sem to storila v ponedeljek in je bil rezultat zadovoljiv: 6,2. Zakaj pa te je gin. poslala na ta test?

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 13:48:54   
aurora28
Helooooooo! user posted image

Pa sem nazaj, danes sem letala že zgoidaj po štacunah, je vsega zmanjkalo v hladilniku in smo morali nabaviti. Sem si med drugim kupila nektarine. user posted image

Darmar dobrodošla med nami! user posted image user posted image user posted image

Sončica Sandra in Valentina superca za pregled, Sandra koliko pa tehta tvoj user posted image ?

Kasso za jutrišnji 33. teden. user posted image user posted image user posted image

Ste se včeraj pogovarjale o letih: jaz bom letos stara 29 let in moj bo 36 let. user posted image

Sva danes šli z Jano v Mullerja in nakupili pripomočke za osebno nego za najine fičfiriče. user posted image user posted image Sem lažja za 60 € user posted image Nabavila od termometra, kremic, plenic, nogavic proti zatekanju....

Čmrlika lepa posteljica, so mi všeč tople in živahtne barve. user posted image user posted image

Zdaj pa grem v horizontalo. Sem user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.