|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:50:21   
špelin@
Punce, sem s pregleda user posted image  Ne boste verjele kakšna razlika! Danes je bil G izredno prijazen, veliko sem se z njim lahko pogovorila, vse pojasnil, poslušal je srček in dal naglas, da sem še jaz slišala user posted image  Prvič! Se moram hitro uščipniti, da vidim, če sem še živa user posted image  Dobila sem tudi potrdilo o PDP za na CSD user posted image
 
Toliko na hitro, grem zdaj po punci k moji mami user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:52:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, sem s pregleda user posted image  Ne boste verjele kakšna razlika! Danes je bil G izredno prijazen, veliko sem se z njim lahko pogovorila, vse pojasnil, poslušal je srček in dal naglas, da sem še jaz slišala user posted image  Prvič! Se moram hitro uščipniti, da vidim, če sem še živa user posted image  Dobila sem tudi potrdilo o PDP za na CSD user posted image
 
Toliko na hitro, grem zdaj po punci k moji mami user posted image


Špelin@: user posted image user posted image user posted image user posted image no končno nekaj dobrega od tvojega Guser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:53:51   
Čmrlika
HVALA TI.
sem že klicala v Mercator kjer sem naročila posteljico in jogi, pa sem jogi odpovedala, in bom šla kr ponj v Baby center. Sem klicala tja in jih ravno ta teden dobijo te Baby alergo, pa še cena je samo 10 € višja od tistega iz Lip Poljčane.
sva se najprej nagibala k Dormeu- sam je trenutno prevelik finančni zalogaj.


Midva sva dala za tega 72 eurov, lipov pa je bil menda okrog 45

Aurora- daj ti meni še enkrat razloži, kaj tebe muči pri tej podlogici...jaz pa dAM slikco gor, kako to pri meni zgleda


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:54:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Punce sem še jaz malo pogledala te jogije, pa se ne znajdem preveč, mi lahko katera pomaga: koliko stane jogi 180 x 200 (v enem kosu)user posted image nikakor se ne znajdem v tej tabelciuser posted image plissss



a te zanima za Dormeo, al za kere druge? te alergo?

čmrlika Lipov (Lip 400) bi mene pršu 62 € za dimenzijo 140x70.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 17.3.2008 13:56:02 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:02:07   
Čmrlika
čmrlika Lipov (Lip 400) bi mene pršu 62 € za dimenzijo 140x70.


Aja sem spregledala da maš tavečjega-mi smo vzeli 120*60user posted image

Aurora- slikica je gor, moja deska na komodi meri 100*70, podloga pa 75*70, torej imam na strani še 25 cm prostora za mažiko, brisačko, olje, posodice... tako sem si zamislila, da mi bo najbolj praktično, user posted image ...sem to dimenzijo podlogic videla v Bc, jaz pa sem mojo kupla v lutzu v avstriji-  ugodno, pa brez vsakega vzorca sicer, ampak itak bo vedno brisačka ali kocika čez, ker ne mislim otročka na to sintetiko odlagat, tako da namerno nisem vzela z motivi...

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 17.3.2008 14:14:40 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:10:14   
Taula
Kaj pa če boš dojila, a boš potem sredi noči na vsake 3 ure ustajala in jo hodila v njeno sobi dojit? Midva imava tudi samo 3 korake do njene bodoče sobice, samo meni se ne bi dalo skoz ustajat, bi bilo pa verjetno bolje za mojega da ga ne bi skoz zbujale


Vstajala bom. Če bom pa kaput, bom pa v njeni sobi zaspala za nove tri ure.user posted image Previjala bo itak tam, tako da bom v vsakem primeru morala iti tja. Drugače jo bo pa gospod očka šel iskat in prinesl meni v posteljo.user posted image

Katina hvala za info. Meni so na testu (50g) izmerili vrednost 5,3. Baje Ok, ampak naj se merkam.user posted image

Glede srečanja...Jurman mi je super. Samo ne vem ali pridem ker imamo delovno soboto.user posted image  Do kdaj bo pouk pa še ne vem, izvemo drugi teden.

Glede previjalne podloge. Jaz imam velikost 67x74 cm. Bo super pasala na previjalko. Moram danes malo poklicati in zatežiti ali je kaj novega.
 
Buccka: midva imava Angel Care, ki kombinira dihanje, premikanje, zvok. Bo tudi v funkciji varuške, če mala joka. Alarm če neha dihati je pa ful glasen, sva ga že sprobala. No, upam da bo ostalo le na probi, da ga ne slišiva drugače.user posted image
 
Jana81: midva ima jogi iz kokosa/lateksa. Fajn diha+ tenek je da je spodaj Angel Care lahko.
 
Špelin@...super za G. Naj ostane tako prijazen. Je že skrajni čas bil, da se spremeni.user posted image
 
Midva imava danes še materinsko šolo, poporodno obdobje. Upam da bodo povedali kaj zanimivega, drugače bom kar user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:11:42   
80kaja
user posted image Špelin super za pregled!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:11:48   
Taula
Pozabila.user posted image

Je kaj narobe če ima user posted image  nizek pritisk? Visok vem da je nevaren..kaj pa ful nizek? Kaj škodi bebici to lahko?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:17:36   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Vstajala bom. Če bom pa kaput, bom pa v njeni sobi zaspala za nove tri ure.user posted image Previjala bo itak tam, tako da bom v vsakem primeru morala iti tja. Drugače jo bo pa gospod očka šel iskat in prinesl meni v posteljo.user posted image
 


Pa ja ne misliš ponoči previjat otroka?! S previjanjem ga preveč zbudiš in imaš kasneje probleme, ker želi, da se ponoči čimveč dogaja.... jaz sem jih ponoči previjala le, če so bili pokakani, drugače pa ne.

špelina.... user posted image user posted image za tvojega G, da je bil dobre volje user posted image



< Sporočilo je popravil kasso -- 17.3.2008 14:18:17 >

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:19:27   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pozabila.user posted image

Je kaj narobe če ima user posted image  nizek pritisk? Visok vem da je nevaren..kaj pa ful nizek? Kaj škodi bebici to lahko?

najbrž slaba prekrvavljenost...ne vem točno...drugače če je tvoj pritisk ponavadi nižji, se nimaš kaj sekirat ;)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:19:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Punce sem še jaz malo pogledala te jogije, pa se ne znajdem preveč, mi lahko katera pomaga: koliko stane jogi 180 x 200 (v enem kosu)user posted image nikakor se ne znajdem v tej tabelciuser posted image plissss



a te zanima za Dormeo, al za kere druge? te alergo?

čmrlika Lipov (Lip 400) bi mene pršu 62 € za dimenzijo 140x70.


Ne, ne ta  alergo me zanima koliko košta za najino posteljo 180 x 200 velikost?user posted image
Ne za user posted image to že imavauser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:19:52   
Taula
Če bo pokakana jo bom previla, drugače pa naj spi.  Optimizem velja...da bo spala velikouser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:26:52   
narava
pravkar videla:  ena izmed aprilcic je ze rodila?? user posted image  user posted image  user posted image  Bliza se, bliiiiiiza user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:29:34   
kodrana
špelin user posted image za gp. je že čas, da se kaj spremeni v odnosu do tebe.

kaj ponoči se otroček ne previja? razen, če je pokakan?

Taula
nizek pritisk pomeni za bebico samo najboljše, ker pomeni,da je pretok čez posteljico do otročka super. čeprav mamica se slabše počuti. nevaren je samo povišan krvni tlak, pa še ta bolj ta spodnji, ker pomeni,da ima otrok slabšo preskrbo s hranili in kisikom. tako da brez skrbi.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 14:35:31   
Taula
Hvala Kodrana.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 15:06:10   
katy82
Hej hej mačkice evo mene se mal javljam na dolžnost.

Bolečine so mal ponehale sam me včasih tko zareže da mi noga klecne,me je kr strah da ne bi padla.Hvala vsem za vzpodbudne besede,res ne pomaga drugega kot počitek pa pregrevanje.

Sva bla dons z mojim na csd-ju sva šla rihtat papirje.Kr neki ,je bla ena tko zoprna babura tam,mi je cel dan uničla.Ma sj bo sm tečna tud zarad bolečin pol sm pa še bolj občutljiva.Komentirat pa ne zmorem nč k me vse špika pa boli tko da vsem želim vse naj naj pa se še kasnej oglasm


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 16:06:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

kaj ponoči se otroček ne previja? razen, če je pokakan?


ja seveda ga lahko previjaš, če želiš. ... ampak se hitreje navadi na dnevno nočni ritem, če ga ne prebujaš preveč ponoči oz. da se ne zbudi in gleda okrog kot nor.... ponoči je bolje, da je čimmanj aktivnosti...da zazna, da je noč za spanje in ne norenje ;) ...njegovi ritki pa ne bo nič škodilo, če bo celo noč polulan (to pomeni tam od 22:00 do 07:00 - urco gor dol), le če je pokakan se mu hitreje vname, zato sem jaz previjala le v primeru, da je bil novorojenček, dojenček pokakan...zavohaš ;)
Poleg tega zato tudi bolj podpiram, da novorojenček spi v isti sobi kot mama. Avtomatsko se prebudiš že takoj, ko slišiš, da se prebuja in takoj ko začne jamrat, ga vzameš k sebi in podojiš, tako da takoj zaspi nazaj in ga preložiš v posteljo oz. se hrani že napol v spanju. Tako nima niti časa, da bi se prebudil. Če ga imaš pa v drugi sobi in ali odprta vrata ali varuška, ki ne zazna le jamranja, ampak da mora že konkretno vreščat, da se sliši v spalnico...hmm takrat se mora mamica precej bolj potrudit, da otroka uspava.... ali pa če ne dojiš, res ne vem kako izgleda, ker moraš mleko pripravit, segret.... najbrž tačas tamali že konretno vrešči???
Naj še katera druga kaj pokomentira Tamara, Estrella, ****, katina, Špelina...ker zgoraj napisano so le moje izkušnje.



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 16:08:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Bolečine so mal ponehale sam me včasih tko zareže da mi noga klecne,me je kr strah da ne bi padla.Hvala vsem za vzpodbudne besede,res ne pomaga drugega kot počitek pa pregrevanje.


To se tudi meni dogaja... boli pa kot satan... bolečine pa so mi najhušče po počitku ali sedenju, če sem pa v gibanju me ne boli....user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:01:03   
MARTINA25
OJLA!!
Na hitr se vam javljam, nisem najboljšega zdravja in volje...glavobol, grlobol, vsebol....user posted image , razpoloženje pa itak na psu....
Narava hvala za skrb...user posted image
Lepo se imejte, se beremo ko bom mau boljš!!!user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:01:45   
barbaw
Naty jaz imam take občutke občasno. Se pa ne rabiš bat, da bi ti ven padel, ker ne more kar tako. user posted image  Ni tako enostavno. user posted image  Je pa nadležno, ker boli pa občutek je res neprijeten.

špelin@ za odnos tvojega G nisi ti kriva. Mogoče se je njemu kaj spremenilo v življenju. Kakšne zakonske težave ali kaj podobnega? Lahko ga sicer vprašaš, če imaš toliko poguma, vendar pa zagotovo ni problem v tebi.

jana user posted image user posted image  za 33t. Se ti kmalu pridružim. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas doma na 40m2 je kot bermudski trikotnik, vse dobi nogice!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image   Ti si predstavljaj mene, ko iščem kaj na 75 kvadratih + podstrešje, ki je malo manjše. Pa še moj je tak, da mene sprašuje kam je ON kaj pospravil.

TamaraJ mene sicer druga nosečnost malo manj trga, ampak toliko pa spet ne. Imamo pač manj časa. Jaz sem zakomplicirala z vozičkom v nulo ko v prvi user posted image  nisem. Pa s posteljico tudi. user posted image  Se bo našlo še kaj. user posted image

buccka met jogi malo časa je relativna stvar. Naš je bil v mali posteljico do 2. leta, kljub temu, da je že bila velika postelja v njegovi sobi. Pač ni hotel v njej spat. Potem pa smo mu povedali, da je on velik in je začel spat v njej. V otroški posteljici pa se da pri nas ven vzet dve palici, tako da lahko otrok kasneje sam ven spleza in to je bila dobra stran tega.

narava user posted image user posted image  za voziček in sestro. Tudi mi smo kakšno stvar kupili brezveze. Ne moreš vedet kakšen bo otrok. Pač tisti bolj živahni ne zdržijo dolgo v kenguruju, kakem skokcu, gugalniku, stajici, ... Oz, se popravljam, tisti bolj radovedni. Moj je že bil tak. Kengurujčka smo že imeli malo več ostalo pa ... Problem je tudi v tem, da ko si prvič mama in če nisi karakter pač ne pustiš otroka noter ko sitnari. Poznam samo eno žensko, ki je lani postala prvič mamica in je sploh ne gane, če se njen dojenček joka v posteljci. Bil je star 3 mesece in je rekla, do bo že nehal. Jaz sem samo pozijala. Sama sem se namreč topila poleg škrata in mu vse omogčila. Malo me je teplo, ampak sem vse popravila. user posted image



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:15:32   
aurora28
Špelin@ user posted image user posted image user posted image za pregled in za G, ne moreš verjeti, da se je spametoval. user posted image user posted image

Čmrlika
super zgleda vajina kombinacija previjalne komode in blazine. Moja komoda meri 90*70, ampak dimenzije 75*70 v BC v Velenju nisem videla. Saj bova z mojim šla ta teden v Celje in bom tam pogledala v Arielu, Pikapolonici in BC, nekaj bova že našla. Kaj pa si dala čez blazino, brisačo ali dekco?

Če ne bova našla po najini meri, jo bom pa dala delat.

Danes mi je mami zašila še 4 prevleke za okrasne blazine na sedežni. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:15:46   
aurora28
Špelin@  za pregled in za G, ne moreš verjeti, da se je spametoval. 

Čmrlika
super zgleda vajina kombinacija previjalne komode in blazine. Moja komoda meri 90*70, ampak dimenzije 75*70 v BC v Velenju nisem videla. Saj bova z mojim šla ta teden v Celje in bom tam pogledala v Arielu, Pikapolonici in BC, nekaj bova že našla. Kaj pa si dala čez blazino, brisačo ali dekco?

Če ne bova našla po najini meri, jo bom pa dala delat.

Danes mi je mami zašila še 4 prevleke za okrasne blazine na sedežni.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:20:57   
barbaw
špelin@ user posted image user posted image  za pregled. Vsaj enkrat je šlo tako kot mora.

Jaz vas več ne dohajam. Imam toliko stvari za naredit, da enostavno več ne zmorem vsega brat. Si bom probala čez nekaj dni kaj oddahnit, ko bo nekaj stvari za menoj. Zdaj pa samo pokukam tu in tam gor.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:22:40   
špelin@
Hvala vsem user posted image user posted image user posted image user posted image  Res mi je danes G polepšal dan. A vidite, kako malo je treba? user posted image
 
Zdaj se bom pa vrgla v branje za nazaj user posted image
 
Naš tretji user posted image  bo prve mesece spal v košari zraven najine postelje. Ta varianta se je pri mali piki, ki se je ponoči dojila na max. dve uri user posted image  odlično obnesla user posted image  Previjati ponoči ne mislim - razen če se bo user posted image  pokakal. Ko bo začel spati ene 4-5 ur v kosu, bo pristal v otroški sobi v svoji posteljici user posted image
 
Moram povedati, da je moj user posted image  zelo solidaren - pri obeh pikah sva ponoči sodelovala: on je dal bebico iz košare, jaz sem jo podojila, potem pa sva jo po potrebi izmenično uspavala user posted image  Res user posted image  za mojega user posted image !!!

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
ta teden bo v službi spet malce bolj naporen, a se bom trudila, da ne bom pretiravala. user posted image - izdelovanje kakšne praznične dekoracije, poleg tega bom pa dva dni sama z 21 otroki.


Anitka, pazi nase user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Še zadnja novica - mi imamo danes še 60 dni do PDPja - Rim se približuje s svetlobno hitrostjo.


user posted image user posted image user posted image user posted image

TamaraJ, zelo lepa komoda user posted image  Solato bi pa tudi jaz jedla - kadarkoli user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A ma še katera pri hoji včasih občutek, kot da jo user posted image  brca oz. boksa čist nekje v zgornji del nožnice? Men se je včeri zdelo, da mi bo kr ven padel in to tolk boli, da sploh ne morem hodit zravnanouser posted image . Pol se pa gospodič odloči premaknit in je boljše... 


Joj, meni se to pogosto dogaja user posted image  In to ponavadi takrat, ko je najmanj treba... Potem pa komaj hodim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Jaz sem danes sanjala Janšouser posted image  


user posted image user posted image user posted image  Kaj je pa v tvojih sanjah počel?

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Včeraj sem iskala benkice, ki sem jih pred kakšnim mesecem nekam pospravila in jih ne najdem!!!!!user posted image  Tako sem jezna, da se mi kaj takega lahko zgodi. Pri nas doma na 40m2 je kot bermudski trikotnik, vse dobi nogice!!!


Sama se ukvarjam z zelo podobnimi problemi... user posted image  Upam, da jih pravočasno najdeš user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
Cez vikend sva bila pri mojih na Gorenjskem in mi je sestra dala pooooolno skatlo stvari (oblekic) za Pobca, previjalno podlogo, gugalnik in lupinico (avtosedez). Pred parimi dnevi sva dobila tudi vozicek (matr to hitr pride po posti? vsaj touser posted image ), a ste mojo novico preskocile. Nic hudega. Kljub temu sva ga sestavila i ga sedaj pridno gledava in cakava, da pride se vsebina user posted image  Dejansko moram sedaj samo se prestet zadeve (ampak je tega ful, pa tut za kasneje ko bo Poba vecji) in dokupit seveda se kako malenkost. user posted image  za sestro! Res sem ji hvalezna.
Stvari so kot nove, njen poba je v lupinici in gugalniku zdrzal le kak mesec in ju je dejansko zastonj kupila?! user posted image  no sej, glede na to kako zivahen je danes kot enoletnik, se temu sploh ne cudim user posted image


user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
A ve boste otroka za spat oblekle v spalni pajac? Koliko pajacev pa moramo imeti? Jaz imam samo enega. Verjetno še moram kupiti kakšnega user posted image


Jaz imam 3 - je bilo toliko pri mali piki ravno dovolj. Če se je popljuvala z mlekom, sem ji pač oblekla body in hlačke user posted image  Aha, vidim, da je že kasso fajn napisala user posted image
 
Mi smo za v otroško posteljico kupili vzmetnico Meblo Jogi - v bistvu vsi zelo dobro spimo na tovrstnih vzmetnicah in prisegam pač na to znamko user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Naty: jaz imam dostikrat tak občutek. Bolj ko bo šlo proti koncu, bolj so ti občutki prisotni. Še 55 dni , pa bo res ven paduuser posted image user posted image

Upam, da bo res poudarek na padu user posted image , da se ne bi kej preveč upiral na poti!


Vse upamo na to user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tatly
a ve katera kje v murski soboti imajo kako trgovino za nosecnice


Na tole vprašanje bo vedela odgovoriti Anitka - verjetno se bo oglasila zvečer user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
mene nekja boli grlo že 2dni. upam, da ne bom kaj fasala.

imam pa bolečine v križu in zelo težko kaj naredim. pomivanje tal mi gre težko od rok.

bolita me tudi zadnji spodnji rebri. že kar lep čas.

boli me tudi glava. in sicer zvečer. sploh ne smem imeti prenizkega vzglavja. najbolj me boli glava na desni strani. user posted image kaj je to punce? v glavi se mi itak pletejo najhujši scenariji. ampak pritisk je ok. user posted image

mene skor vse boliuser posted image .


user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Jaz sem si pa želela štiri otroke... ampak moj user posted image pa ni šans, tako da bo on poskrbel za kontracepcijo in to trajno..... še eno leto po tem porodu pa imam še čas, da ga vržem na kako finto user posted image
Čeprav ko pomislim na 4 otroke, psa... bi res rabili kombi user posted image ...bomo kar pri treh ostali....
Zelo pa spoštujem mojega, da bo on prevzel skrb za kontracepcijo in to ta najbolj zanesljivo, mi vsaj ne bo treba papcat kakih tablet in pridobivat na celulitu....

Joj, moj user posted image  pa že zdaj sanja, da bi imeli 4... user posted image user posted image  Drugače pa res en velik user posted image  za tvojega user posted image  - ponavadi moškim mešanica "ponos+strah" dela težave user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Je kaj narobe če ima user posted image  nizek pritisk? Visok vem da je nevaren..kaj pa ful nizek? Kaj škodi bebici to lahko?


Ne. Razen če ne gre za drastično zmanjšanega zaradi kakšne nevarne okvare oz. obolenja pri user posted image
 
katy82, ti lepo počivaj, jaz pa držim pesti, da bo bolje user posted image user posted image user posted image
 
MARTINA25, drži se in pozdravi se user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Danes mi je mami zašila še 4 prevleke za okrasne blazine na sedežni.


user posted image user posted image

****, kako je s tabo? user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 17:42:14   
Anitka
 Ojla majske mačkice!

Mi imamo pa danes polnih 30 tednov, oziroma le še 70 dni do konca. Proti vam enim je to še sicer kar daleč, a zame vseeno kar blizu.user posted image user posted image user posted image

Katina za 60 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jana za 33 tednovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa prvi delovni dan v tem tednu je za mano in sem kar utrujena. Zgleda, da še od vikenda. Potem pa sem dva dni sama, a se bom že znašla. Včasih se namreč zgodi, da so malčku v vrtcu bolj pridni, ko je z njimi ena oseba in upam, da bo tudi ta dva dni tako. Se pustim presenetitiuser posted image user posted image user posted image

Barbaw zmenjeno. Če bom v stanju se sama voziti do MB se vam pridružim. Saj veš kako je, potem pa še iz MB domov. Torej računajte name, če bom seveda sposobna.


Buccka mi bomo imeli AC 401, cena je 154,90 evrov.
http://www.mojedom.si/default-76,5672.html

AC 301 pa dobiš za 134,90 evrov - to pa mislim, da je Janin model.
http://www.mojedom.si/default-76,5669.html

Narava kakšen voziček imate?

Aurora v začetku bomo mi dajali naše detece kar v pajacku pančkat oz. v žabah in majčki oz. bodyu.  Sicer pa bo to odvisno tudi od tega, če bo otročka bolj zeblo po mami ali pa mu bo vroče po atiju.user posted image Eden pajac bo pa verjetno res premalouser posted image

Tatly v Maximusu ima Benetton oddelek za nosečncice.

Sesil tudi jaz imam plačo 5. v mesecu. In če si bom papirje urejala do 5.aprila, bo zadnja vnešena plača tista, ki sem jo prejela 5.3. (torej za mesec februar).

Kasso hvala za info kam naj se obrnem za črnega labradorca. Ja pri prekrivanju strehe pa so nam pomagali sorodniki in prijatelji. Nekaj se jih s tem ukvarja poklicno, tako, da jim je šlo to super od rok.

Špelin@ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za današnji GP. No pa je G le pokazal človeški čut.

MARTINA upam, da bo z zdravjem čimprej bolje. Drži se.

Za zdaj bo to vse, sedaj pa grem z veliko muko proti likalni deski in kupu cotuser posted image














_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.