|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:10:59   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Naty:  na, preselili so se zdaj so na glavni cesti ne več za jačkouser posted image . Boga Estrella bo čisto zmedenauser posted image



Sej sm bla js tud čist zmešana, ker mi res ni blo jasno, kaj se zdej dogaja user posted image . No sej pol bo upoštevala tvoje napotke, ker js sploh nisem vedla, da so se preselil (verjetno delavnico, ker un tip živi za Jačko drugač).

narava kak komplet za iz P? Mislm js se dons tuk blond počutim, nč mi ni jasno user posted image . Sej lahk kupiš kazga cenejšga. Lahko pa tud dražjega najdeš user posted image . Al js spet govorim o napačni stvari user posted image .

kodrana ja vidm, da nas ma kr precej težave z našimi migeci čist tm spodaj user posted image . Ampak men tišči na želodec, pa še spodaj je čist nizko, tko da blagor tistim, ki ste visoke!!! Majo vsaj vaši user posted image kej več prostorauser posted image . Hvala za kompliment glede bušija in frizure user posted image , pa veš kake probleme sm mela, ko sm se preselila! Prej sem mela v Celju ful dolgo isto frizerko in je res problem najt nekoga, ki naredi tko kot hočeš. Za glavo bi bil pa lahko kriv pritisk (mislim zračni), ker je mene tud bolela ene par dni skupaj. V tilniku al pa na eni strani. Ampak hvalabogu ni šlo v migreno, drugač bi znorela, ker ne smem več mojih tahudih tablet jest.  Z bolečinami bomo mogle pa še mal potrpet, ampak čez dva meseca bo vse poplačano user posted image .

sesil po pravilih CSD se ti šteje plača izplačana za mesec pred oddajo papirjev. (npr. PDP 11.5, nastop porodniške 13.4., šteje se plača za feb. izpl. 5.3.). Js sm sicer pohitela, dala papirje v službo in povedala, da mi je na CSD rekla, da se lahko kot zadnja upošteva plača za jan, ampak mi niso hotl tko naredit in so naredil čist po pravilniku. Sicer se mi pa pozna samo nekak 3 EUR na mesec, tko da ni take panike. Očitno je ful odvisno in od tvojega CSD in od delodajalca.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:11:25   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tamara solata zjutraj? Pridnaaa, js kr ne morm brez česa konkretnega.


Imela sem motovilec za ponucat. Sicer pa tale moja solata vsebuje svašta (motovilec, paradajzki, kumara, korenček, črne olive, rumena, rdeča paprika, šu nkica in tri vrste sira. Pa preliv iz balzamičnega kisa, olivnega olja in začimb). Tako, da je kar konkretna in sem še vedno sita. Si mi pa zdajle lušte naredila s čokolinom... Hmmm, mislim, da mi zdajle nekaj čokoladnega faliuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Naty: jaz imam dostikrat tak občutek. Bolj ko bo šlo proti koncu, bolj so ti občutki prisotni. Še 55 dni , pa bo res ven paduuser posted image user posted image


Upam, da bo res poudarek na padu user posted image , da se ne bi kej preveč upiral na poti!



Se pridružujem upajočimuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

mene skor vse boliuser posted image .



Ah, nisi edinauser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

moj buši je pa kar majčken v primerjavi z vašimi. noben en more verjet, da sem že v 7M. pravijo, da zgleda da sem noseča 5m. je pa res, da posledično nosim čist v križu in zna bolet.



Saj imaš še dva meseca... Pa jaz tudi nimam pretirano velikega, pa se že zdaj, tako kot ti, matram pri kakšnih čisto običajnih opravilih. jaz tudi težko pomivam po tleh (rešitev je mož ali mochouser posted image ) ...Pri Timiju tudi nisem imela velikega trebuha (no, ravno prav) in je imel frajer 3460g. Nič se ne sekirat, važno, da je na pregledih vse OK in da se malčki lepo razvijajouser posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:13:10   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Narava, a tebe pa lahko že kaj prehiti, a ne, ko imaš že skoraj vse pripravljeno user posted image A si ti wajdovka?



verjemi, da sedaj, ko so stvari nekako le na kupu, mi je veliko lazje, ce bi se (Bog ne daj!!) kaj takega pripetilo..pocakat moram se  na CSD zato, da lahko narocim uni paket od drzave (mi je bolje paket vzet kot denar, ker 250 EUR danes v otroski trgovini je skoraj nic nakupljenih stvari). Pol pa mislim, da grem loh ze na dopust user posted image  
sj sm ze prou tezka user posted image  se prav veselim tega praznika, ker bo podaljsan vikend user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:14:37   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


A ve boste otroka za spat oblekle v spalni pajac? Koliko pajacev pa moramo imeti? Jaz imam samo enega. Verjetno še moram kupiti kakšnega user posted image


odvisno od otroka...prvi je bil ful mrzel in sem ga oblekla v dvoje rokavčke, žabice in spalno vrečo...brez spalne vreče je bil vedno mrzle...pri ta drugi pa bodi in pajac in ni bila nikoli mrzla.... dojenčki so si res različni...pa še to prvi je rojen 2. julija, tamala pa 30. marca....
Spalna vreča pa pride zdaj v poštev, ker če ne je otrok odkrit (vsaj moji so) ker takoj zbrcajo deko s sebe in spijo nepokriti....  odvisno seveda tudi kakšno temperaturo imaš v spalnici.

toksoplazmoze pa nisem še prebolela, kljub temu, da smo včasih imeli po dva prašiča doma, vedno jedla suhomesnate izdelke, celo življenje v stikih z mačkami, jem tatarca, kot majna sem tudi rila po zemlji in marsikatero neoprano jagodo pojedla -  te so ta boljše...oprane imajo popolnoma drugačen okus user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:16:25   
narava
ma ja, naty, tko pride v skatlici kao kompletek vse za iz P: za oblect, pa kapica, pa nogavicke, copatki in rokavicke in taka darilna varianta. In vse skup 40 EUR. Ne hvala. Bom lepo kupila kar po delih in se to ful lepe (mam ze ogledaneuser posted image ) pa seveda veeeliiiiiiiiiko ceneje user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:18:18   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
jaz pa ne ignoriram bolezni, ki je doletela družino, ampak delam vse, da mene ne bo prijelo...se pravi, preventivni pregledi in po pojavu težav -  zdravljenje...raje kot da me pobere zaradi nepazljivosti oz. naivnosti, milseč, saj meni se pa to ne more zgodit. Vsekakor pa največ pripomore k pojavu oz. pospešitvi bolezni STRES, depresija, črne misli.... zato moramo biti čimbolj vesele in življenje uživati, saj je le eno, a ne?! Tako, da se mi zdi prav, da **** zaupa v zdravnika, tudi kar se tiče zdravljenja njene bolezni.... Po porodu, pa napravi kaj zase oz. za svojo dušo,  stvari, ki te res veselijo in osrečujejo, ker se boš veliko bolje počutila in živela bolj sproščeno.



Joj tole morm pokomentirat predn grem na sadno malico user posted image . Js nism niti približno misla, da je treba ignorirat zdravnike in zdravo življenje! Ampak samo to, da ti lahko škodi že to, da skoz razmišljaš, da te bo isto doletelo. Seveda mormo bit tiste, ki imamo take bolezni v družini bolj previdne pri mnogih stvareh in upoštevat nasvete zdravnikov. Ampak sm pa odločno proti razmišljanju, če se je zgodilo njej/njemu se bo tud meni. Če razmišljaš pozitivno boš premagal tud stvari, ki se ti v vsakem primeru nameravajo zgoditiuser posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:18:33   
TamaraJ
kasso... ti nič ne privoščim. Meni je namalokrat težko, pa imam samo enega frajerja doma in še to tako velikega, da se da z njim že marsikaj zment. Je pa trma v igri in njegov prav in nekako kar nimam energije za vse. No, pa pustimo še gradnjo... Dobra si. In upam, da se ti čimprej umiri, da zaužiješ še ta zadnji del nosečnosti čim manj stresno. Si pa jaz tudi želim tri otročke... user posted image . No, sej en del gradnje bova pustila že za čez kakšna tri leta in bo ravno prav. Pri nas se zida, kadar sem nosečauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:20:57   
kasso
kodrana, mene pa ful boli v desni ritnici oz notri ne vem kaj, ampak predvidevam, da je te kosti, ki se širijo pritiskajo na kak živec in upam, da bo minilo takoj po porodu, ker se zvečr res ne morem niti premikat.......
Recept proti tvojim težavam pa je porod... user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:21:36   
narava
aja, kasso, jaz sem "prizenjena wajdowka" user posted image  jest tudi nisem prebolela toxe (kljub "zbiranju" potepuskih mackuser posted image ) in ogromni kilazi neoprane zelenjave (ni ga cez kumaro in korencek direkt iz vrta!)..kar se pa tice suhomesnatih zadev, sem jih pa vedno nekako "bojkotirala"  oz. mi glih ne potegnejo..

mmm, zelenjava. nic, grem si kumaro narezat (svezo, seveda user posted image )

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:23:26   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Joj tole morm pokomentirat predn grem na sadno malico user posted image . Js nism niti približno misla, da je treba ignorirat zdravnike in zdravo življenje! Ampak samo to, da ti lahko škodi že to, da skoz razmišljaš, da te bo isto doletelo. Seveda mormo bit tiste, ki imamo take bolezni v družini bolj previdne pri mnogih stvareh in upoštevat nasvete zdravnikov. Ampak sm pa odločno proti razmišljanju, če se je zgodilo njej/njemu se bo tud meni. Če razmišljaš pozitivno boš premagal tud stvari, ki se ti v vsakem primeru nameravajo zgoditiuser posted image .

Sem te narobe razumela.... se pa popolnoma strinjam s tem napisanim user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:27:08   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

kasso... Dobra si. In upam, da se ti čimprej umiri, da zaužiješ še ta zadnji del nosečnosti čim manj stresno. Si pa jaz tudi želim tri otročke... user posted image . No, sej en del gradnje bova pustila že za čez kakšna tri leta in bo ravno prav. Pri nas se zida, kadar sem nosečauser posted image

Saj nisem v stresu user posted image user posted image user posted image ... trenutno user posted image

Bomo držali pestke za user posted image čez tri leta user posted image

Zdaj grem pa kaj pojest, ker sem res lačnaaaaa. Tista banana se je že zdavnaj prebavila.


< Sporočilo je popravil kasso -- 17.3.2008 12:28:29 >

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:29:24   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Bomo držali pestke za user posted image čez tri leta user posted image



user posted image Thanx... še mojega je treba prepričatuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:30:10   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Bomo držali pestke za user posted image čez tri leta user posted image



user posted image Thanx... še mojega je treba prepričatuser posted image


rec', da rabte nov prizidek!user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:41:07   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Bomo držali pestke za user posted image čez tri leta user posted image



user posted image Thanx... še mojega je treba prepričatuser posted image


rec', da rabte nov prizidek!user posted image


Ne bo treba... spodaj imava še dva sobi stari (leseni tlaki...) in tam bo dnevna in panoramska vrata na vrtuser posted image . Sam moram ga prepričat, da nujno rabimo dnevnouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:41:32   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Sem te narobe razumela.... se pa popolnoma strinjam s tem napisanim user posted image



Se mi je zdelo, zato sm se rajš "razložila" user posted image .

Tamara, kasso, Estrella* in še marsikatera druga, js vas pa vse občudujemuser posted image . Js sm napoti že sama sebi (da ne govorim, da sta mi brez razloga občasno napoti tud moj in kužka user posted image ), ve pa rihtate vse naenkrat! Može, službe, selitve, otroke, pa vse to kot da niste noseče. Ej babe kapo dol user posted image !

Js sm pa pojedla banano pa dva kivija, pa je blo preveč user posted image , tamau mi res ne pušča čist nič prostora za karkoli, razen za njega...

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Bomo držali pestke za user posted image čez tri leta user posted image



user posted image Thanx... še mojega je treba prepričatuser posted image


Tamara mogoče bi blo pa kej v smislu...ups, zgodilo se je, sej sm bla na tabletkahuser posted image ... user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:47:58   
Naty*
Tamara tale moj SNP user posted image . Zadnjič sm ti oblubla, da ti pošljem ime tistih vaginalnih globul, ki jih dobiš brez recepta. Ja no...pozabla. Prejle sm si jih pa prinesla k računalniku, da prepišem in ....pozabla user posted image . No zdej pa bo:

Natrii boratis Vagitoria 20% (Borax 10 vaginalnih globul, proizvajalec Galenski laboratorij)

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:48:11   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
 ki jo bo imel do nekje 6 leta, no seveda če ne bo prej že drugi otrok zavzel to mesto in bo prvi dobil celotno novo otroško sobico user posted image  
 


Hmmmm... naš je komaj do 4,5 leta zdržal. Je tako srečen zdaj, ko spi v ''taveliki'' (mladinski.) postelji. Ker je že velik fant in ima tudi ''taveliko''  odejo in blazino. Ja, hitreje zrastejo kot si sploh upamo pomislitiuser posted image


ja sej to je pa tud res..čeprav sva kupila mladinsko (140x70) posteljo...sej če bova mela še enega (kak hiter razmišljam že o drugemuser posted image  ), pol bo ta posteljica za drugega, prvi pa dobi novo sobico s posteljo vred.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:51:57   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Tamara mogoče bi blo pa kej v smislu...ups, zgodilo se je, sej sm bla na tabletkahuser posted image ... user posted image


Psssst, that's my secret plan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:53:19   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Natrii boratis Vagitoria 20% (Borax 10 vaginalnih globul, proizvajalec Galenski laboratorij)


Thanx... sej sem tud jaz malo pozabila. No, za par ur me neha srbet... pa mislim, da je že okuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:54:30   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ


Imela sem motovilec za ponucat. Sicer pa tale moja solata vsebuje svašta (motovilec, paradajzki, kumara, korenček, črne olive, rumena, rdeča paprika, šu nkica in tri vrste sira. Pa preliv iz balzamičnega kisa, olivnega olja in začimb). Tako, da je kar konkretna in sem še vedno sita. Si mi pa zdajle lušte naredila s čokolinom... Hmmm, mislim, da mi zdajle nekaj čokoladnega faliuser posted image



joooooooj si mi lušte naredla z motovilcem.... tak da grem zdel kr k unmu zelenjavarju po motovilc...pa še fajn sonček je... upam da bom pršla mal dlje kot 500 m od hiše, da ne bo mali spet dol tiščal.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:57:28   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

(kak hiter razmišljam že o drugemuser posted image  ), 

 


Sej sem tudi jaz hitro razmišljala o drugem... No, pa bosta 4,5 leta razlikeuser posted image . Kar skoz je bilo nekaj... Je pa finančno zdaj malo lažje.. kar pa ni slaba stran. In Timi super sodeluje (razen tega, da ima vedno prav. Njegov znamenit in prepogosto uporabljen stavek je: Tako kot se otrok odloči, tako bo!user posted image )

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:03:36   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Tamara mogoče bi blo pa kej v smislu...ups, zgodilo se je, sej sm bla na tabletkahuser posted image ... user posted image


Psssst, that's my secret plan user posted image user posted image user posted image

Jaz sem si pa želela štiri otroke... ampak moj user posted image pa ni šans, tako da bo on poskrbel za kontracepcijo in to trajno..... še eno leto po tem porodu pa imam še čas, da ga vržem na kako finto user posted image
Čeprav ko pomislim na 4 otroke, psa... bi res rabili kombi user posted image ...bomo kar pri treh ostali....
Zelo pa spoštujem mojega, da bo on prevzel skrb za kontracepcijo in to ta najbolj zanesljivo, mi vsaj ne bo treba papcat kakih tablet in pridobivat na celulitu....


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:19:09   
Čmrlika
Jana- midva sva vzela tale jogi...
pokukaj
moj  lubi ne sme slišat za navadne z vzmetnicami, jaz pa tud ne, ker sem že preveč slišala o tem "železju", poleg tega spim odkar smo se tega rešli, za 100% drugače bolje...in celo neke težave zdravstvene smo rešili...Tako da,je padla taka odločitev...
Sva pa prvo tud hotla vzet od lip poljčane, ker imava njihovo posteljico, in jih v mariboru in okolici ni nikjer na zalogi, in naj bi čakala do dva meseca nanj...potem pa sem dobila še info da so ZELO trdi, da začnejo da kokosova jedrca nekako razpadati in se kopičiti in nastajajo neke izbokline  user posted image in da jih nimajo na zalogi, ker jih sploh ne prodajajo, ker imajo slab odziv kupcev. user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 17.3.2008 13:21:27 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:38:34   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Jana- midva sva vzela tale jogi...
pokukaj
moj  lubi ne sme slišat za navadne z vzmetnicami, jaz pa tud ne, ker sem že preveč slišala o tem "železju", poleg tega spim odkar smo se tega rešli, za 100% drugače bolje...in celo neke težave zdravstvene smo rešili...Tako da,je padla taka odločitev...
Sva pa prvo tud hotla vzet od lip poljčane, ker imava njihovo posteljico, in jih v mariboru in okolici ni nikjer na zalogi, in naj bi čakala do dva meseca nanj...potem pa sem dobila še info da so ZELO trdi, da začnejo da kokosova jedrca nekako razpadati in se kopičiti in nastajajo neke izbokline  user posted image in da jih nimajo na zalogi, ker jih sploh ne prodajajo, ker imajo slab odziv kupcev. user posted image


HVALA TI.
sem že klicala v Mercator kjer sem naročila posteljico in jogi, pa sem jogi odpovedala, in bom šla kr ponj v Baby center. Sem klicala tja in jih ravno ta teden dobijo te Baby alergo, pa še cena je samo 10 € višja od tistega iz Lip Poljčane.
sva se najprej nagibala k Dormeu- sam je trenutno prevelik finančni zalogaj.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 13:48:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Jana- midva sva vzela tale jogi...
pokukaj
moj  lubi ne sme slišat za navadne z vzmetnicami, jaz pa tud ne, ker sem že preveč slišala o tem "železju", poleg tega spim odkar smo se tega rešli, za 100% drugače bolje...in celo neke težave zdravstvene smo rešili...Tako da,je padla taka odločitev...
Sva pa prvo tud hotla vzet od lip poljčane, ker imava njihovo posteljico, in jih v mariboru in okolici ni nikjer na zalogi, in naj bi čakala do dva meseca nanj...potem pa sem dobila še info da so ZELO trdi, da začnejo da kokosova jedrca nekako razpadati in se kopičiti in nastajajo neke izbokline  user posted image in da jih nimajo na zalogi, ker jih sploh ne prodajajo, ker imajo slab odziv kupcev. user posted image


HVALA TI.
sem že klicala v Mercator kjer sem naročila posteljico in jogi, pa sem jogi odpovedala, in bom šla kr ponj v Baby center. Sem klicala tja in jih ravno ta teden dobijo te Baby alergo, pa še cena je samo 10 € višja od tistega iz Lip Poljčane.
sva se najprej nagibala k Dormeu- sam je trenutno prevelik finančni zalogaj.


Punce sem še jaz malo pogledala te jogije, pa se ne znajdem preveč, mi lahko katera pomaga: koliko stane jogi 180 x 200 (v enem kosu)user posted image nikakor se ne znajdem v tej tabelciuser posted image plissss

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.