|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:17:27   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

TamaraJ: lepa previjalna. No glede kompliciranja, pri meni žal ne bo šlo brez tegauser posted image rada komplicirat tudi tam kjer ni trebauser posted image



Jaz imem pa že kar malo slabo vest, ker se prav nič dost ne pripravljam. Še vse cujne imam za pripravit, voziček za oprat, vse tetra za pregledat, kaj še kupit,... Sej je časa še zadost.. pa me vseeno še nič ne drži. Matr sem čudna. Ja, sej trebuščka skoz božam in se menim z Jakijem... sam v glavi imam pač, da se mi še nikamor ne mudi in da bom tiste priprave na hitro opravila. Je pa najbrž drugače že to, da pričakujem drugič in da manj kot kompliciraš bolje je. Vsaj tako se mi je izkazalo prvič. Vse je potem tako preprosto, ko začne nagon delovat user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Edina no sej tud men včeri ni delal kot bi moralo, v živo slika je bla ok, kar je pa video posentkov, je pa slika kr zmrzvala, zdej pa ne vem , mogoče zato ker mam na unem laptopu wirelles pa je možno da zarad tega, bom danes probala na unem drugem, ko je direkt na kabl vezan, pa ti javim.


Jana: dej mi plisss povej, glede SIOL-a. Jaz sem zdaj tja klicala in pač vprašala za ta TRIO paket, glede tega komunikatorja. In sicer mi je tko razložila: za en TV dobiš komunikator za 1 EUR, če imaš pa še kakšen TV pa moraš doplačati 188 EUR?? Ker midva rabiva ta kom. za vsaj dva TV-ja in se mi zdi fuul 188 EUR doplačati? S tem, da po vrh se moraš še vezat da boš pri njih 24 mesecev? A sta vidva morala kaj doplačevati?user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edina: vsakič ko grem mimo bulim kje so in nič....Ko sem šla v petek zvečer nazaj domov sem vidla z zeleno lučjo napisano sm semnčila, sam se mi je zdelo, da je to ena barakauser posted image in je gor samo reklamauser posted image  Če je to to, pol vem kje so. Kako je pa s parkingom??Tam nisem nič prostora vidla?
 
jana: tickerji so čist zmešaniuser posted image  Jaz kar merim na PDP in ne razmišljam več o tednih.


Estrella: ja to je to, ta barakica, kr notr zapelji in boš vidla za hiško je parkiriščeuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:34:11   
buccka
Jutro!
Da se vam spet mal oglasim. Sem še nekak ok, če spustimo kake bolečinice tu pa tam.

Glede previjalne. Mi smo jo kar lepo sami doma naredili. Na eno omarico smo "dogradili" še previjalno. Tko da nas je stalo kakih15-20E. Les smo pa kar v obiju kupili.

Naš jenko pa bo spal kar z nami v sobici(je pa res sobica, kakih 9 kvadratov velika. Tko da se bomo mogli kar orng stisnit. Dokler ne gremo na svoje, bomo pa ja potrpel.

Tud midva sva razmišljala o angel caru. Sem pa videla, da obstaja več modelov, zato me zanima, kakega bote izbrale ve? In sicer AC 401, AC300, AC 301. Mogoče pa je še kakšen.


_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:40:42   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Edina no sej tud men včeri ni delal kot bi moralo, v živo slika je bla ok, kar je pa video posentkov, je pa slika kr zmrzvala, zdej pa ne vem , mogoče zato ker mam na unem laptopu wirelles pa je možno da zarad tega, bom danes probala na unem drugem, ko je direkt na kabl vezan, pa ti javim.


Jana: dej mi plisss povej, glede SIOL-a. Jaz sem zdaj tja klicala in pač vprašala za ta TRIO paket, glede tega komunikatorja. In sicer mi je tko razložila: za en TV dobiš komunikator za 1 EUR, če imaš pa še kakšen TV pa moraš doplačati 188 EUR?? Ker midva rabiva ta kom. za vsaj dva TV-ja in se mi zdi fuul 188 EUR doplačati? S tem, da po vrh se moraš še vezat da boš pri njih 24 mesecev? A sta vidva morala kaj doplačevati?user posted image



Ja res je tako, za en TV dobiš zraven komunikator, drugega moreš plačat. Pri nas ga imava midva v zgornjem delu hiše, sva ga dobla za 1 €, mama in ata, ki sta spodaj sta pa ga mogla doplačat 188 €. sam po moje če maš kakega štromarja ki bi ti znal to zvezat vse na en komunikator ne bi bil problem, pr nas je fak, ker smo v dveh štukih. Za 24 mescev se pa moreš res vezat ja, pač če prej prekineš je neki malga kazni, jst sem mogla kazen plačat pri kabelski ker sem prekinla prej.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:42:07   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Tud midva sva razmišljala o angel caru. Sem pa videla, da obstaja več modelov, zato me zanima, kakega bote izbrale ve? In sicer AC 401, AC300, AC 301. Mogoče pa je še kakšen.



midva bova vzela tistega ki zaznava dihanje, premikanje in zvok..mislim da je 140 €. ne vem pa točn kater model je.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:50:28   
jana81
aurora prosim povej mi neki...ti si naročila že ali še boš posteljico od Lip Poljčane, a jogi tudi?
zanima me ali boš naročila unga alergo al kr navadnega?
 
v bistvu vas vse sprašujem al boste naročile jogije alergo al navadne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:51:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Edina no sej tud men včeri ni delal kot bi moralo, v živo slika je bla ok, kar je pa video posentkov, je pa slika kr zmrzvala, zdej pa ne vem , mogoče zato ker mam na unem laptopu wirelles pa je možno da zarad tega, bom danes probala na unem drugem, ko je direkt na kabl vezan, pa ti javim.


Jana: dej mi plisss povej, glede SIOL-a. Jaz sem zdaj tja klicala in pač vprašala za ta TRIO paket, glede tega komunikatorja. In sicer mi je tko razložila: za en TV dobiš komunikator za 1 EUR, če imaš pa še kakšen TV pa moraš doplačati 188 EUR?? Ker midva rabiva ta kom. za vsaj dva TV-ja in se mi zdi fuul 188 EUR doplačati? S tem, da po vrh se moraš še vezat da boš pri njih 24 mesecev? A sta vidva morala kaj doplačevati?user posted image



Ja res je tako, za en TV dobiš zraven komunikator, drugega moreš plačat. Pri nas ga imava midva v zgornjem delu hiše, sva ga dobla za 1 €, mama in ata, ki sta spodaj sta pa ga mogla doplačat 188 €. sam po moje če maš kakega štromarja ki bi ti znal to zvezat vse na en komunikator ne bi bil problem, pr nas je fak, ker smo v dveh štukih. Za 24 mescev se pa moreš res vezat ja, pač če prej prekineš je neki malga kazni, jst sem mogla kazen plačat pri kabelski ker sem prekinla prej.


Jana:  hvala za pomoč. Ja jaz tudi ne vem če se bova midva izognila kazni pri kabelskiuser posted image . Po 3 urnem brskanju po netu mislim, da se bom kar za T2 odločila, ker za mene je najbolj pomembno da se ne rabim vezat z njihovimi pogodbami, pa tudi pri njih je komunikator čisto zastojn.

Naj povem, da si grem pripravit slasten sendvič: 2 koruzni žemljici,
                                                                            kisla smetana
                                                                            kuhana šunka
                                                                            livada
                                                                            kisle kumarce

                                                                             0,5 L juice

Joooj sem žderaaaaauser posted image


(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:55:58   
buccka
Mi smo vzeli čist navaden jogi v Pikapolonici. Je bil tam okrog 43E. Za jogi se mi ni zdel tko pomemben ker ga rabi mal časa. 

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:58:16   
narava
Pozdravljene tetke!

No, vreme v lj obetavno user posted image  zjutraj je bilo meglenoooooo user posted image , sedaj se pa sramezljivo soncek nasmiha..go trontelj, go user posted image

midva sva super, spali smo ah kaj bi karkoli govorili, sem se ze navadila na tole (ne)spanje user posted image  sicer pa sem cisto naspidirana.
Cez vikend sva bila pri mojih na Gorenjskem in mi je sestra dala pooooolno skatlo stvari (oblekic) za Pobca, previjalno podlogo, gugalnik in lupinico (avtosedez). Pred parimi dnevi sva dobila tudi vozicek (matr to hitr pride po posti? vsaj touser posted image ), a ste mojo novico preskocile. Nic hudega. Kljub temu sva ga sestavila i ga sedaj pridno gledava in cakava, da pride se vsebina user posted image  Dejansko moram sedaj samo se prestet zadeve (ampak je tega ful, pa tut za kasneje ko bo Poba vecji) in dokupit seveda se kako malenkost. user posted image  za sestro! Res sem ji hvalezna.
Stvari so kot nove, njen poba je v lupinici in gugalniku zdrzal le kak mesec in ju je dejansko zastonj kupila?! user posted image  no sej, glede na to kako zivahen je danes kot enoletnik, se temu sploh ne cudim user posted image
Kupit moram se tisti komplet za iz P (sem zadnjic gledala, se je kao ena nova trgovina odprla in tak kompletek stane 40 EUR z vklj. 20% otvoritvenim popustom!? user posted image  a vi mene mal okrog!? user posted image ), kozmetiko, posteljnino in stvari zase. Sedaj se bomo vrgli v pranje oblekic..joj, komaj cakam user posted image

toliko, kar se tice mene. sedaj pa komentarji se za nazaj

skye: punca, samo da si nazaj! cuvaj punci!
****: javi se punca! Se vidimo jutri na MŠ? drzi se!
katina: kar se tice srecanja in Jurmana. Jaz sem samo predlagala, izberite karkoli! Vazno je, da se dobimo, pa magar na bencinski na Coffee to go user posted image
spelin@: sej bo slo na GP. Poskusi se pogovorit, mogoce pa ti kaj rata? Srecno!

Kje pa je martina??

no, sedaj sem sla vmes na malco (francoska solata s svezimi kajzericami, mmm), soncek se je pokazal (yes!) in gremo veselo na delouser posted image  

se beremo se kasneje..

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:20:36   
aurora28
TamaraJ no dej, če ti uspe pa pripopaj gor slikico ko je bil še Timi majhen. Sej imaš prav, da čim manj komplicirat user posted image .

Barbaw kje si našla previjalno 70*80? A veš sem pa danes izvedela, da za Baby center šiva previjalne podloge tudi en privatnik iz Slovenije in ti zašije previjalno po naročilu in po tvojih merah user posted image . A ga katera pozna - Germ piše na vrečkah, kjer so previjalke not?

Jana midva sva v soboto naročala posteljico Emilie in zraven tudi jogi Lip 200, tega priporočajo zraven te posteljice, ima mere 120*60 in mislim, da je čist navaden. Ne mislim pri tem komplicirat. user posted image

Naty in Jana čestitke za prestopni korak v novi teden. user posted image user posted image user posted image
Narava user posted image user posted image user posted image za sestro, ki ti je dala toliko cotk za user posted image . Ej a si pravila za komplet iz P, da stane 40 €? Sam to je pa too much user posted image user posted image .

Joj jaz sem pa včeraj vse cotke za user posted image oprala in tako lepo dišijo. Jih kar naprej gledam in študiram kako majhno bitjece bomo dobili. user posted image user posted image user posted image

A ve boste otroka za spat oblekle v spalni pajac? Koliko pajacev pa moramo imeti? Jaz imam samo enega. Verjetno še moram kupiti kakšnega user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:24:52   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Mi smo vzeli čist navaden jogi v Pikapolonici. Je bil tam okrog 43E. Za jogi se mi ni zdel tko pomemben ker ga rabi mal časa. 


a se midve prav razumeva? v posteljici prespi največ časa- jst ne mislim za zibko...in midva sva kupila tud posteljico 140x70, ki jo bo imel do nekje 6 leta, no seveda če ne bo prej že drugi otrok zavzel to mesto in bo prvi dobil celotno novo otroško sobico user posted image
 
narava jst te kr pogrešam, če se tkoj zjutri ne javiš na raport.user posted image
ja a boš kej poslikala makino in svoje nove pridobljene stvari? mene firbca veš.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:25:36   
Naty*
Ja pa je res tak sonček dons pri nas user posted image , men se je tud razpoloženje kr izboljšalo user posted image .

špelin@ user posted image user posted image user posted image , da bi bil tvoj G dons kej bolj človeški... Glede sanj pa itak...kaj se nam vse v glavo prikrade ponoči, to kr ne morš verjetuser posted image . Men se je enkrat sanjalo, da sm srečala eno majčico, ki ima nick sharka, to je pa drugač btw Tamarina kužka user posted image .

Tamara solata zjutraj? Pridnaaa, js kr ne morm brez česa konkretnega. Al je to sendvič al pa čokolino, sam da redi user posted image . Energije bo pa več, če bo tkole sijalo cel dan user posted image .

jana se spomnim, da si že pisala o pikanju, ampak nisem vedla, da je že tolk hudo. Js tud kr ne morm hodit, danes sem peljala kužko na sprehod, pa sm hodila, ko ena osemdesetletnica user posted image . Po tednih me pa vodiš glih za enega user posted image . Ampak te tickerji so res kr neki, men celo drugač kaže kot v koledarčku user posted image .

Estrella* Janšo???? OMG, si mela pa res more user posted image !!!! Kar se senčil tiče, pa js zdej ne vem, če govorimo o istem user posted image .... Nisem še čist izurjena v poznavanju Logatca, tko da si ne predstavljam kje je nasproti skakalnice. Pa edina pravi hiška kozolecuser posted image ... men ni nč več jasno. Ok, sej mogoče govorimo o istem, pa mam js pojme pomešane user posted image .  Ta je v Jački, se pravi, če se pelješ npr. od železniške postaje, greš v uličico levo med bloke in potem čez ene dva (tri?) ležeče policaje, potem je pa hiša na desni strani. Ni čist ob cesti, ampak je za eno drugo hišo, delavnica je pa na spodnji strani desno.

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Naty: jaz imam dostikrat tak občutek. Bolj ko bo šlo proti koncu, bolj so ti občutki prisotni. Še 55 dni , pa bo res ven paduuser posted image user posted image


Upam, da bo res poudarek na padu user posted image , da se ne bi kej preveč upiral na poti!

edina user posted image  za spalnico, ja vem, kako je z izbiro jogija...midva se že pri jogiju za otroško postlco ne morva odločit, a bi pustila naročilo za tega, ki ga čakava, al bi kupla dormeo user posted image . Moj je ta teden dopoldan ja, čeprav je neki govoru, da bi jutr zamenjal smeno, pa šel z mano na GP. No ja, al bo šel zjutri na GP, al pa popoldne na MŠ, u glavnem Postojna mu ne uide user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:29:55   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Tud midva sva razmišljala o angel caru. Sem pa videla, da obstaja več modelov, zato me zanima, kakega bote izbrale ve? In sicer AC 401, AC300, AC 301. Mogoče pa je še kakšen.



midva bova vzela tistega ki zaznava dihanje, premikanje in zvok..mislim da je 140 €. ne vem pa točn kater model je.


Tud midva, mislm da je model AC301. Jogi je pa naročen navaden, s kokosovim jedrom (čeprav moj že neki govori o dormeu).

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:37:28   
narava
hehe, jana user posted image

sicer pa aurora, ja, komplet za novorojencka za iz P je stal 38 EUR z 20% otvoritvenim popustom?! user posted image  

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:40:42   
tatly
a ve katera kje v murski soboti imajo kako trgovino za nosecnice

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:42:05   
tatly
a ve katera kje v murski soboti imajo trgovino za nosecnice


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:44:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Estrella* Janšo???? OMG, si mela pa res more user posted image !!!! Kar se senčil tiče, pa js zdej ne vem, če govorimo o istem user posted image .... Nisem še čist izurjena v poznavanju Logatca, tko da si ne predstavljam kje je nasproti skakalnice. Pa edina pravi hiška kozolecuser posted image ... men ni nč več jasno. Ok, sej mogoče govorimo o istem, pa mam js pojme pomešane user posted image .  Ta je v Jački, se pravi, če se pelješ npr. od železniške postaje, greš v uličico levo med bloke in potem čez ene dva (tri?) ležeče policaje, potem je pa hiša na desni strani. Ni čist ob cesti, ampak je za eno drugo hišo, delavnica je pa na spodnji strani desno.


Naty:  na, preselili so se zdaj so na glavni cesti ne več za jačkouser posted image . Boga Estrella bo čisto zmedenauser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:44:28   
sesil
dan

pri nas pa lepo sončno (bom še jaz pomagala naravi pri vremenski napovedi). hvala bogu da ne pada dež, tako kot so napovedali.
jaz sortiram oblekice, ki sem jih dobila.sicer so starejšega datuma, vendar še vse cele in uporabne. moram pa dokupit za novorojenčka, teh pa ni vmes.
kaj???? kompletek s popustom 40E? pa kaj nas proizvajalci in trgovci imajo za norca. vedo kje bodo mamice dale denar.user posted image  

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:47:51   
kodrana
ojla punce.

evo, da se vam še jaz malo pridružim.

aurora s tisto zgodbico si me nasmejala do solz. tolk je dobra.
glede toxe.. jaz jo še nisme prebolela. tako da kar pazim. sedaj veliko doma anbiramo regrat, vendar je pri nas vse polno mačk, tako da si ne upam jest. si odprem kar rdečo peso.

Naty jaz imam občutek da me brca v nožnoco in tudi v dankouser posted image . to so normalni občutki. najina bebica leži pa sploh čisto spodaj. tako da jo skos čutim na mehurju, nožnici, danki z rokicami. z nogicami in ritko pa na srednjem delu trebuha. res ej nizko in me malo skrbi, če ima to vpliv na predčasni porod. tudi hodim že težje, ker ima glavico tako nizko, da jo res tišči v sramno kost. na eni nogi sploh ne morem stat, ko se oblačim.
Naty user posted image za tako lepega bušija in lepo frizurco. joj, jaz bi morala tudi obiskat frizerja. namreč špice si bi šla postišt, ker bo kmlau eno letouser posted image , pa nikakor ne pridem do moejga frizerja v ljubljani. drugim pa kar nekako ne zaupam, ker imam izredno slabe izkušnje. me zmeraj postižejo full, čeprav rečem, samo špice in še pol me zastrižejo, ker kar ne evdo, kako bi se lotili moje "šume"user posted image . pa barvanje bi bilo tud že fino.

mene nekja boli grlo že 2dni. upam, da ne bom kaj fasala.

imam pa bolečine v križu in zelo težko kaj naredim. pomivanje tal mi gre težko od rok.

bolita me tudi zadnji spodnji rebri. že kar lep čas.

boli me tudi glava. in sicer zvečer. sploh ne smem imeti prenizkega vzglavja. najbolj me boli glava na desni strani. user posted image kaj je to punce? v glavi se mi itak pletejo najhujši scenariji. ampak pritisk je ok. user posted image

mene skor vse boliuser posted image .

špelin user posted image user posted image user posted image za gp danes. pa, potrdila za csd in napotnico za porodnišnico in nelog za prevoz, ti tudi lahko že da. odvisno, kdaj boš imela naslednji gp. meni je dala v čet. na gp vse papirje, kajti naslednji gp z uz imam pri 32t6dni-me je naročila čez 4t.
user posted image za lepo pozornost od tvojega user posted image .

moj buši je pa kar majčken v primerjavi z vašimi. noben en more verjet, da sem že v 7M. pravijo, da zgleda da sem noseča 5m. je pa res, da posledično nosim čist v križu in zna bolet.


**** upam,da je migrena mimo.
kar se tiče BB sem bila tudi jaz šokirana. vsaj od začetka. skos namigovanje na spolnost.. in sme bila kar razočarana. sem mojmu rekla, da je vse že preko meje dobrega okusa. pa še osenarca se je za mene tuk preveč pačla.. mah, kar neki. bova pa zihr spremljala vse skup, ker imava po novem tudi Akanaluser posted image .

jaz tudi čutim brce in premike čedalje intenzivneje zadnje 2tedna. je res aktiven otročiček. naj le brca.


katy upam,da bolečina čim prej mine ali pa da vsaj en bo več tako hudouser posted image .

Skye
welcome back. samo, da ste sedaj ok. za kilce pa teers en rabi skrbet, saj jih ni težko dobit nazajuser posted image . jaz si skos govorim,da bom manj jedla, a se nič ne držim.. kile kar letijo gor.

Estrella ti tudi nosiš nizko bebico, kajne? samo meni ni g. nič rekla o predležeči posteljici. očitno je to ok. samo bebica je zelo nizko. zato tudi že celo nosečnost hodim non-stop na wc. posebaj ponoči moram na 2-3 ure. ne ger drugače.

jana
in edinaos ve2 kar poročajta, kaj je novega na BB, če imata kartico..






_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:52:46   
sesil
eno vprašanje
26.maja imam PDP, zdej pa me zanima , katera je lahko zadnja plača ki se mi jo upošteva pri porodniški. plačo dobivam 5. v mesecu, rada pa bi papirje oddala čim prej, da se mi upošteva čim več celih plač in manj bolniških. bi lahko bila to februarska plača, ki je bila nakazana 5 marca?
sem zakomplicirala?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:55:32   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

A ve boste otroka za spat oblekle v spalni pajac? Koliko pajacev pa moramo imeti? Jaz imam samo enega. Verjetno še moram kupiti kakšnega user posted image



Aurora... itak imaš dojenčka v nežnih bombažnih cujnicah in ne rabiš posebnih spalnih kompletkov. pa itak preden dojenček sploh spi celo noč... Jaz sem ga imela v navadnih žabicah in majčkah. Timi je šele ko je nehal v pleničkah spat dobil pižamico. Prej sem mu dala kakšne žabice in podobno, da se med spanjem ni preveč razvil.
kar se tiče kakšnih spalnih vreč... zame je to brezvezna zadeva, še posebno poleti. Pozimi pa sem ga raje pokrivala in odkrivala..odvisno od temperature. In ko začnejo vstajat in se plazit... je bolj varno, če ne spi v vreči. No, kakorkoli... jaz nisem za. Pri marsikateri pa se je mogoče obneslo. Ne paše vse vsem. Raje dokupi potem, če se bo izkazalo, da boš potrebovala.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 11:59:34   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

a ve katera kje v murski soboti imajo trgovino za nosecnice




nimam pojma.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:00:14   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
 ki jo bo imel do nekje 6 leta, no seveda če ne bo prej že drugi otrok zavzel to mesto in bo prvi dobil celotno novo otroško sobico user posted image  
 


Hmmmm... naš je komaj do 4,5 leta zdržal. Je tako srečen zdaj, ko spi v ''taveliki'' (mladinski.) postelji. Ker je že velik fant in ima tudi ''taveliko''  odejo in blazino. Ja, hitreje zrastejo kot si sploh upamo pomislitiuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 12:02:43   
kasso
Živijo punce! Tudi pri nas je posije sonček, ampak se hitro skrije in spet pride!

Hitim delat, vmes sem prebrala, upam pa, da ne zamerite, če ne prekomentiram vsega, ker mi ne bo zneslo.

Naj povem, da je za menoj en naporen vikend. Opažam, da vse težje kaj naredim in s dvema otrokoma ter tretjim v trebuhu je res težko.... ker me takoj začne vse tiščat, veš pa, da je stvari treba narest. v soboto sem poleg vsega še 2 uri pucala strop na veži in sicer na lojtri, ker sem se naveličala gledat plesen. zdaj pa moramo en dan še pobelit, vsekakor preden bo dojenček. Komaj čakam, da končamo vsaj prvo fazo gradnje, ker bo precej manj vlage v tej naši stari bajturini. Poleg tega sem v soboto še ene dve uri likala, potem še pospravljala omare od tamalih...... malenkosti ki se naberejo čez dan pa ne bom omenjala, v glavnem bilo je tako pestro, da se nisem utegnila niti usest.....no, sicer sem, ko sem prebirala RR in ravnokar ko sem začela pisat en post, sva se s user posted image spokala in sem jezna  (50% so prispevali tudi hormoni k temu) šla dol s RR in 2 uri pucala strop, da je jeza šla iz mene. Medtem je tamala  spala, fanta pa sta bila zunaj. Včeraj pa sem dopoldne psico česala do konca injo popoldne peljala h kolegici, da jo je postrigla, tako da zdaj moja novofundlandka izgleda kot en črn labradorec user posted image No, Antika, ti si spraševala, a  ne, da si želiš mladička črnega labradorca... mi ga imamo, sicer ni 100%, približek pa je ;) Kar se tiče legla pa bi se na tvojem mestu obrnila na KZS ali pasemski klub in povprašala.

Narava, a tebe pa lahko že kaj prehiti, a ne, ko imaš že skoraj vse pripravljeno user posted image A si ti wajdovka?

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Naj povem, da si grem pripravit slasten sendvič: 2 koruzni žemljici,
                                                                           kisla smetana
                                                                           kuhana šunka
                                                                           livada
                                                                           kisle kumarce

                                                                            0,5 L juice

Joooj sem žderaaaaa




uuu dober tek... jaz sem danes pojedla le banano in sem tako lačnaaaaaa

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

v bistvu vas vse sprašujem al boste naročile jogije alergo al navadne?

Mi imamo navadnega, ne bomo klicali nesreče, da bi bil otrok alergičen. Če pa slučajno bo, bomo zamenjali oz. kupili novega. Ampak pri vsem prahu, ki je v našem koncu, bi se morali še preselit....

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Jaz imem pa že kar malo slabo vest, ker se prav nič dost ne pripravljam. Še vse cujne imam za pripravit, voziček za oprat, vse tetra za pregledat, kaj še kupit,... Sej je časa še zadost.. pa me vseeno še nič ne drži. Matr sem čudna. Ja, sej trebuščka skoz božam in se menim z Jakijem... sam v glavi imam pač, da se mi še nikamor ne mudi in da bom tiste priprave na hitro opravila. Je pa najbrž drugače že to, da pričakujem drugič in da manj kot kompliciraš bolje je. Vsaj tako se mi je izkazalo prvič. Vse je potem tako preprosto, ko začne nagon delovat

Lušno previjalno imaš!
Zakja pa slabo vest? Boš videla kako gre pri tretjem, he he...moje cunjice za novorojenčka ima še vedno kolegica, ki je februarja rodila ;) in smo se zmenile, da mi jih bo vrnila enkrat sredi aprila.... tako da prej ne bom kaj veliko pripravljala...

jana, user posted image user posted image za dopolnjenih 33 t.

špelina, dobro opravi na pregledu in ja, jaz bi na tvojem mestu kar malo vprašala G zakaj je tako drastično spermenil odnos do tebe!

Naty, tebi tudi user posted image user posted image za dopolnjenih 32 t. Tudi mene kdaj tako useka tam spodaj, da mislim, da bo kaj pokukalo ven user posted image

Antika, a vam zidajo znanci in prijatelji, da vsem kuhaš??? Mi bomo tudi letos zidali, ampak potem, ko bom že rodila, pa si ne predstavljamskrbet še za 15 dedcev. Si bodo kar sami priskrbeli malico, saj jo imajo plačano...

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


aurora28, poznam resnično zgodbo na podobno temo. Ko je bila moja mami kot najstnica zaradi težav z ledvicami v bolnici, je imela tam cimro, ki ji je bil noro všeč en zdravnik in si je za preglede na "tamali" iz dlak delala čopke in jih zavezala z rdečimi mašnicami

sigurno je tudi on padel nanjo

katy82, otroci so kar z nami v sobi, ker nimamo placa, tako, da bo tudi dojenček v spalnici, ko bom dojila ga bom v postelji in če ne bom vmes zaspala, ga bom prestavila v njegovo posteljico. Tako sem prakticirala pri prvih dveh, ker sem gledala, da me nočno dojenje  ne utrudi preveč...sploh pa zdaj, ko bodo trije... Moram pa pohvalit tamalo, ki se je navadila spat na njeni posteljici, sicer se še zgodi, da prileze k meni, ampak jo dam nazaj in spi naprej.... Tako, da bo plac v zakonski za dojenčka user posted image

Katina, kako si znižat železo pa žal ne poznam recepta, mogoče manj mesa??? aja pa brez Elevita...če ga vsebuje..

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
**** ne se preveč obremenjevat glede družinske anamneze v tvoji družini. Sicer vem, da to ni lahko, ker je moja stara mama umrla za rakom na črevesju in moja mami ga je mela že pred 40. letom (ampak so pozdravili). In moja zdravnica mi predlaga preglede po 40. letu na pet let (čeprav mi je to tolk grozno, da ne vem, če mi bo ratalo sploh kdaj it ). Hočm rečt, da si mormo rečt, da kljub dednosti ni nujno, da tud same pokasiramo, ampak mormo mislt pozitivno. Je pa res, da mormo glih zato kej več naredit zase...ampak to je pa včasih fuuul težko. Ti kr pridno kontroliraj kri, po porodu pa še ostalo, kar bo treba naredit...


jaz pa ne ignoriram bolezni, ki je doletela družino, ampak delam vse, da mene ne bo prijelo...se pravi, preventivni pregledi in po pojavu težav -  zdravljenje...raje kot da me pobere zaradi nepazljivosti oz. naivnosti, milseč, saj meni se pa to ne more zgodit. Vsekakor pa največ pripomore k pojavu oz. pospešitvi bolezni STRES, depresija, črne misli.... zato moramo biti čimbolj vesele in življenje uživati, saj je le eno, a ne?! Tako, da se mi zdi prav, da **** zaupa v zdravnika, tudi kar se tiče zdravljenja njene bolezni.... Po porodu, pa napravi kaj zase oz. za svojo dušo,  stvari, ki te res veselijo in osrečujejo, ker se boš veliko bolje počutila in živela bolj sproščeno.

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Dober dan punce...

Jaz se samo javljam...pisala pa brala bom kasneje, če bo kaj boljše počutje... Migrena je spet tukaj....
No samo vse vas prav lepo pozdravljam...


Upam, da je minila....





(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.