|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:28:49   
aurora28
Špelin@ ta je tudi dobra user posted image , ej kaj vse nekatere ženske ne bi naredile, da bi moškega očarale. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:30:08   
Katina
špelin@:aurora28, poznam resnično zgodbo na podobno temo. Ko je bila moja mami kot najstnica zaradi težav z ledvicami v bolnici, je imela tam cimro, ki ji je bil noro všeč en zdravnik in si je za preglede na "tamali" iz dlak delala čopke in jih zavezala z rdečimi mašnicami

A ti to resnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 21:00:52   
barbaw
Srečanje??? Me boste malo updatale o tem lepo prosim.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 21:07:46   
Anonimen
Špelin@, Jana: hvala za informacije glede SIOLA. Mislim, da se bo treba odločiti kar za 2Mb, ker drugače zihr ne bo delalo kot je treba.

Naty: ja zato pa vama dela, nama pa neuser posted image . Sem vidla, da se folk že zdaj pritožuje glede videa, al kako se to napišeuser posted image .

Katina: najprej hvala za inf. hlede T2, danes se je kar težko odločiti glede neta, ker je čedalje več ponudnikov. Nekdo je lahko fuul zadovoljen z recmo T2, nekdo drug bo pa rekel da mu vedno nekaj šteka. Ja tako veliko  veliko podlogo bi mela, ker imam itak v prev. mizici 3 majhne predalčnike za kremce in ostalo.

Estrella: ja se strinjam s tabo glede ustajanja zaradi dojenjauser posted image , samo meni bi se moja pikica fuul smilila, če bi morala že tako majhna spati sama v svoji sobiciuser posted image
Bomo še vidli, kako bo.


barbaw:

edinaos
se ne rabiš bat, da bi ga skos zbujale. Na začetku ga bosa, kasneje pa bo že navajen in se bo samo obrnil.   Ponavadi je tako.  Se mi zdi, da znajo moški malo ignorirat. Enkrat sem bila tako utrujena ponoči, ko je že bil kar nekaj mesecev star (ni se več dojil) in me je moj  zbudil in rekel, da škrat joka. Joj bi ga kar lopnila. user posted image user posted image user posted image ja tudi kaj tazga lahko pričakujemuser posted image user posted image

No pa lepe sanje vsem nosečkamuser posted image




(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 21:36:54   
Anitka
Dober večeruser posted image

Pa je tudi pri nas ta veter prinesel dež. Še sreča, da je včeraj ostalo pri lepem vremenu, sicer bi bilo z našo streho bolj slabo. Midva z user posted image pa sva popldne šla na pico in slastno pana cotto. Njami mi je vse skupaj teknilo  user posted image Zdaj sem pa kot balonuser posted image user posted image


Špelin@ jutri dobro opravi in upam, da obe dobiva v tem tednu papirje, da bova lahko začeli laufati po CSD-ju.

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Kolk časa pa mislte met svoje pr sebi?Kdaj so pripravljeni spat sami?Mene je še najbolj strah nenadne smrti v zibki,do kdaj naj bi trajal ta sindrom?Rada bi mela pikico kokr tok na očeh da vsaj slišm,če diha.




Katy to se občasno tudi sama sprašujem, si bova pa vsekakor nabavila Angel care in sicer kar tega najnovejšega AC 401. Bo pa user posted image v svoji postelji od vsega začetka user posted image . Prve mesece v spalnici, potem pa v otroški sobici. Ko bo pa ati odsoten pa bomo to pravilo spanja v otroški sobici verjetno kdaj tudi prekršili. Pa psssst user posted image , nobenmu povedatuser posted image user posted image

Taula sva že dve, ki se jima ne ljubi še jutri v službo. Le zakaj niso vikedni dolgi vsaj 4 dni.

Barbaw potem bo pa treba nazaj do vode. Upam, da bo otrdevanje minilo. Sicer pa ga je zadnje čase tudi pri meni spet precej. Glede srečanja pa mislim, da so se menile nekaj o lokaciji v bližini LJ. Meni bo verjetno kar malce predaleč. Žal.

Aurora
  in Špelin@ hvala za zgodbici user posted image

Katina ta teden bo v službi spet malce bolj naporen, a se bom trudila, da ne bom pretiravala. user posted image - izdelovanje kakšne praznične dekoracije, poleg tega bom pa dva dni sama z 21 otroki. V četrtek, ko imam GP bom imela pa dopsut.

**** upam, da je z migreno kaj bolje.

Ker user posted image brca in kolca na vse pretege, se bom počasi poslovila. Lepo sanjajte in se beremo jutri

user posted image







_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 21:41:36   
aurora28
Danes sem se pošteno nadelala, zato grem pančat. Lahko noč. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 22:33:41   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Srečanje??? Me boste malo updatale o tem lepo prosim.


srečanje bo 29.3. ura nekje med 14-15 h. lokacija nekje v Lj, še ni potrejeno kje.

sem iskala un seznam od estrelle katere pridemo, pa nisem našla, in sem obupala.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 16.3.2008 22:40:47 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 22:58:00   
jana81
joj očitno sem spet sama tle gor...ne morem spat..sem taka kot sova...vidim da je edina prijavljena, pa bog ve če bo kej napisalauser posted image
 
edina......

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 23:20:20   
jana81
no zdj sem si pa iz dolgočasja kupla kartico za BB...user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 3:45:36   
Katina
edinaos, veš, vseeno ti priporočam, da si pustiš nekaj prostora poleg previjalne podloge na mizi. Ni najbolj praktično med previjanjem jemat kaj iz predalov, hkrati boš na zečetku imela na previjalni plastično posodico z vodo, pa košek ali kaj kamor boš odlagala npr uporabljene vatke in bebi palčke, pa npr. pokrovčke od kremic , pa še pa še.
Anitka, še dobro, da se ulovili primerno vreme za streho. Upam, da ti delovni teden čim prej mine.
jana81, jaz tud ne morem spat, ampak sem ene par kitic že odspala, zdaj pa sama veslam po RR-ju. Jutri imam kar nekaj zadolžitev, tko da bo dan kar pester, zato pričakujem, da bom zvečer padla v posteljo in spala do jutra - se že zdaj veselim.
barbaw, lokacija srečanja je gostišče Jurman v LJ (iz MB strani greš na izvoz LJ-Moste oz. Fužine; je kakih 500 m od izvoza in dobro označeno z veliko parkirnih prostorov.

Še zadnja novica - mi imamo danes še 60 dni do PDPja - Rim se približuje s svetlobno hitrostjo.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 7:16:35   
aurora28
Dobro jutro souser posted image !

Jaz sem že pokonci od petih, me je kolk tak bolel, da sem se kar vstala, naredila pomarančni sok in za zajtrk skuhala belo kavo in koruzne žgance. user posted image

Katina čestitke za 60 dni user posted image user posted image user posted image . Edina se pa strinjam s Katino, ker jaz imam v previjalno komodi tudi tri velike predale, ampak ne želim za vsako odpirati in zapirati predal in ven jemati kremice, pa vatko, pa posodico...in zaradi tega iščem takšno previjalno podlogo, ki mi bo še puščala vsaj 20 cm ob strani na komodi. 

Očitno jo bom res morala sama narediti, ker mislim, da bom težko našla komodo dimenzije 70*70 user posted image .

Jana in kaj se novega dogaja na BB? user posted image user posted image Aja a potem za sredo velja?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 7:48:05   
TamaraJ
Dobro jutro

No, pijem kavico in vas na hitro mal preberem..čeprav dvomim, da se bom lotila vsega za nazajuser posted image

Aurora.. jaz sem kupila komodo od CRI Celje, gor dala največjo podlogo, kar sem jih našla (Ariel takrat), ki je prišla od enega roba do drugega in sem imela gor tistih nekaj zadev (posodico za toplo vodo, vato, plenico za brisat in hladilno kremo). No, prilagam slikico komode.. Bom pa našla doma še kakšno mojo fotko, ko je bil Timko dojenček. Pa čim manj komplicirat... se najbolje obnese. Jaz sem ga potem, ko je bil malce večji previjala na postelji. Zihr je zihruser posted image

user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 7:59:08   
barbaw
Dobro jutro!
 
Kavica se je skuhala. Samo še spijemo jo. user posted image  Zajtr??? Spet jajčka??? Se bo mojemu zmešalo, če bom toliko jajc požrla. Če pa mi prvič v življenju dišijo. Še dobro, da jih dobim zastonj, pssst, pa ne povedat nobenmu.

Včeraj sem dobila mail od moje nekoč najboljše prijateljice in sem zvedela, da se je poročila. user posted image  Me sploh ni presenetila. user posted image  Sem pa jaz njo, ko sem povedala, da še malo pa bomo štirije. Mogoče mi bo zdaj uspelo ostati v kontaktu vsaj po mailu, ker drugače ne gre. V lj se pa res ne morem vsak teden peljat.

Anitka, kaj če bi šla z mano, pa Čmrliko če bo šla in Skye v LJ, bi bilo še vedno predaleč. Vem, da zna biti vožnja utrujajoča. Če boš v stanju iti te z veseljem vzamem s seboj. user posted image
Ko atijev ni doma, pa skoraj ni mame, ki se ne bi cartala s svojim otrokom. Upam, da ti teden čimprej mine, ker biti z 21 otroki v tem času sploh ni lahko. Ti nič ne zavidam. Upam, da dobiš vsaj kakšno pomoč pri obrokih.

Katina ti si pa prava nočna sovica. user posted image  Kako sem jaz takrat sladko spala in nekaj sanjala. Jurmana pa poznam. Pice so bile še pred parimi leti res user posted image . Velike, da je ne poješ in tatarska kjer je nikjer nimajo. Meni odgovarja. user posted image
user posted image  za 60 dni. Rim je res vedno bližje in prva na seznamu je Čmrlika (upam, da nisem kiksnila)?!

Aurora bom jaz še malo po netu kuknila za tisto tvojo podlogo. Drugače pa so res malo večje. Tudi jaz sem imela vse kreme in olje in palčke in vato in ... zraven previjalne. Jaz jo imam tudi doma narejeno, ampak sem jo podedoavala. user posted image  Moja pa je narejena iz lesa, ima tri stranice in poden ( kot stare deske za kruh mesit in rezance valjat če katere ve), noter pa je nalepljena pena oblečena v nek malo trši PVC. Ta PVC ni glih bog ve kaj za pogledat, ker je meni grde oranžne barve, ki mi je drugače zelo lepa. Mogoče pa bi jo tudi jaz preoblekla, zdaj ko je padla ideja o homemade variantah. Če hočeš ti jo grem pofotkat na podstrešje, kjer je še trenutno mesto, da boš videla kako zgleda.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 8:16:54   
barbaw
Aurora sem kar obupala. 70*80 še najdeš ali pa kaj manj od 70, pa je dolžina še vedno 80. Verjetno boš res morala pa kakšno penov Obi, Bauhaus pa en lep prt, pa ... Imam pištolico in ti lahko pomagam. user posted image  Jaz se rada hecam s takimi stvarmi in kaj ustvarjam. Tole pištolico za silikon pa moram imeti vedno z municijo, ker ni meseca ko ne bi kaj ustvarjala. Od aranžmajev do ... Zdaj pa počakam, da lubi dvigne rit, da spalnico do konca pobarvam. Pa še čestitke moram pomagat tašči naredit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 8:32:48   
Naty*
Jutro! Vidm, da ste dons bolj zaspanke kot ponavadi user posted image . Js bom šla pa počasi neki pojest, spit belo kavo, user posted image  ven peljat, potem pa ....ma že kej user posted image . Dons smo zakorakali v 33. teden user posted image , to pomeni še manj kot dva meseca do konca!!! Kr ne morem verjet. No jutr bo dr. Merlo povedal, kolk smo že kej težki, ker se je mami od prejšnjega tedna zredila 1 kg user posted image .

A ma še katera pri hoji včasih občutek, kot da jo user posted image  brca oz. boksa čist nekje v zgornji del nožnice? Men se je včeri zdelo, da mi bo kr ven padel in to tolk boli, da sploh ne morem hodit zravnanouser posted image . Pol se pa gospodič odloči premaknit in je boljše...
 
Nič, lakota zahteva svoje..uživajte user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 8:37:24   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Danes sem imela nore sanje: hodila sem po nekem neznanem obmorskem mestu in najprej srečala enega sošolca iz OŠ, s katerim sva poklepetala, potem sem šla naprej in prišla do frizerije na prostem, kjer sem naletela na **** in Estrello*, pomagala sem jima umivat glave, prišla je še narava in nato ena za drugo vse ostale majčice s srečanja... user posted image user posted image user posted image  Pa upokojenci, s katerimi sem zadnjič klepetala na vlaku,... Ma res noro user posted image user posted image user posted image
 
Zdajle samo na hitro spijem kavico do konca, potem pa s puncama šibamo na baletni nastop - velika pika zato ne gre v šolo in je vsa navdušena zaradi privilegijev user posted image
 
Kasneje imam še GP in se psihično pripravljam user posted image  No, mogoče me pa moj G danes preseneti in bo bolj človeški? Na srečo vsaj nimam kakšnih vprašanj, da me ne bo treba spet posmehovalno nadirati. Se pa že resno sprašujem, da bi ga enkrat direktno vprašala, zakaj je do mene v tej nosečnosti tako spremenil odnos. Nikoli nisva imela nobenih konfliktov, da bi bili osnova spremembi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Jutri držim pesti za uspešen GP - da bi bil tvoj G ekstra prijazen, da bi dobila vso dokumentacijo, da bi videla user posted image na UZ, pa še kakšen bonus zraven ...


Hvala ti in vsem ostalim tudi user posted image  user posted image  Jaz bi samo malo vljudnega človeškega pristopa in manj grobosti, več si niti ne upam želeti. O mojem G ravno na drugem forumu teče tema in sem začela obujati spomine na to, kako mi je bilo v drugi in tretji nosečnosti fino hoditi tja, ker sem se lahko o vsem pogovorila, povedal in pogledal je še več, kot je bilo treba, si vzel čas, obrazložil vse, na morfologijo sem v tretji nosečnosti pripeljala mojo mami in je še njej pokazal kepico,... Ah, sanja svinja kukuruz user posted image
 
Bom kasneje komentirala ostalo, zdajle me dajejo hormončki in nostalgija, se grem spravit v red, potem pa šibamo user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 8:48:02   
TamaraJ
Spelin@... kot vse ostale upam, da bo tvoj G malo bolj človeški. Sicer ga pa res vprašaj, zakaj je tako zoprn in od kje sprememba. Držim pesti, da ti pregled mine lepo in ti ne pokvari dneva.

Naty... dober tek. Jaz se grem tudi lotiti moje super mega solateuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 8:51:58   
Aurea
Dobro jutro user posted image

Ob svoji običajni jutranji skledici čokolina, brskam po RR in vidim, da ste bile spet pridne čez vikend... Danes je na Gorenjskem koncu malce bolj optimistično vreme, celo nekaj žarkov je posvetilo skozi oblake in upam, da ne bodo edini.

Počutje je super, polno delovnega elana, čeprav smo bili že včeraj pridni (od 3 žeht, likanja srajc, pomivanja kuhinje, sesanja in urejanja zaves) - to bo verjetno to nosečniško gnezdenje user posted image  user posted image  user posted image  

Špelin@, user posted image  za GP!


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 9:19:01   
TamaraJ
pri nas je pa kar konkratno posijal sonček. Upam, da drži cel dan. Sobota in nedelja sta bila tako na low z energijo.. sem bila kot ožeta cunjauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 9:40:29   
jana81
dobrooooo jutro...user posted image
 
Pojedla sem čokolešnik in spila Mg tableto, sedaj pa sem že na delovnem mestu.
 
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana in kaj se novega dogaja na BB? user posted image user posted image Aja a potem za sredo velja?



ja seveda velja.
mene je pa ponoč tolk bolel trebuh al želodec (mogoče je mali prtisku nanj), da sem se zbujala vsake dve ure.user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

A ma še katera pri hoji včasih občutek, kot da jo user posted image  brca oz. boksa čist nekje v zgornji del nožnice? Men se je včeri zdelo, da mi bo kr ven padel in to tolk boli, da sploh ne morem hodit zravnanouser posted image . Pol se pa gospodič odloči premaknit in je boljše...
 


ja zarad tega sem opustila sprehode, ker pridem glih 500 m od hiše, pa se mi zdi da bom kr rodila, tolk mi dol tišči...jst se s tem ubadam že od 25.tedna...srečna si ker se ti je to začelo šele zdaj.user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

pri nas je pa kar konkratno posijal sonček. Upam, da drži cel dan. Sobota in nedelja sta bila tako na low z energijo.. sem bila kot ožeta cunjauser posted image


ja pri nas tudi, danes me je pa že zjutraj zbudil sonček.
 
No pa še nekaj: mi smo danes dopolnili  user posted image  user posted image   tednov, in vstopili v user posted image   user posted image teden.user posted image
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 9:49:35   
Estrella*
Špelin@: nore saje. Jaz sem danes sanjala Janšouser posted image  Nimam pojma kaj me je tako impresioniral, da se mi ponoči mota po glaviuser posted image
Še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za današnji pregled. Ma če bo kaj težil, sem prepričana , da ga boš špostavila na mesto, ki mu pripada.
 
Katina: danes zvečer , obljubimuser posted image
 
edina, Naty: a ta sm senčila so čisto ob cesti, nasproti skakalnice ali se moraš kam v ulico zapeljat??? Help, danes grem in ne bi rada krožila po Logatcu kot pijana muha.
 
Včeraj sem iskala benkice, ki sem jih pred kakšnim mesecem nekam pospravila in jih ne najdem!!!!!user posted image  Tako sem jezna, da se mi kaj takega lahko zgodi. Pri nas doma na 40m2 je kot bermudski trikotnik, vse dobi nogice!!!

Aurora: krasen avtar. A to si vse sama sestavljala?

A ma še katera pri hoji včasih občutek, kot da jo user posted image  brca oz. boksa čist nekje v zgornji del nožnice? Men se je včeri zdelo, da mi bo kr ven padel in to tolk boli, da sploh ne morem hodit zravnanouser posted image . Pol se pa gospodič odloči premaknit in je boljše...

Naty: jaz imam dostikrat tak občutek. Bolj ko bo šlo proti koncu, bolj so ti občutki prisotni. Še 55 dni , pa bo res ven paduuser posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 9:57:06   
jana81
user posted image user posted image user posted image ...sem zdle za foro šla gledat kok ma še kera do konca dni in kolk je noseča...pa vidim na tile naši tickerji kažejo vsak drugače.
aurora ti si noseča 33T in 3D, pa maš še 46 dni do konca.
jaz sem pa 33 T in 0 D, pa mam še 51 dni do konca.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:01:15   
Anonimen
Goood morninguser posted image

evo midve sve čokolino pojedle, zdaj pa je treba že razmišljat kaj bo za kosilouser posted image aja pa valda še sendvič vmesuser posted image

Jana: jaz sem  bila že od 21h v postelji, pogledala BB in spattt. Verjetno je dragec pozabil ugasniti comp. user posted image user posted image user posted image za kartico, no zdaj smo že triuser posted image . Pliss povej mi glede na to da imaš Siol 2 Mb, upam da ti dela BB kakor je treba??Ker bom jaz danes klicala in se zmenila, da mi pridejo zrihtatuser posted image

Katina, aurora: to imata pa prov. Se sploh tega ne bi spomnila, hvala za nasvet v vsakem primeru bom kupila manjšo podlogico. Hvala pinceuser posted image
.Bravo samo še 60 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image , joooj kolk gre hitrooooo

TamaraJ: lepa previjalna. No glede kompliciranja, pri meni žal ne bo šlo brez tegauser posted image rada komplicirat tudi tam kjer ni trebauser posted image

Naty: ja pri meni je tako. Me zna mala tako nizko brcat, da se včasih (valda ko sem samauser posted image ) prov primem dol, ker imam občutek da je že napol vzunajuser posted image . Je lepše ko brca po bušiju, vsaj veš da je stran od izhodauser posted image . No mi smo spalnico sestavili, ta teden samo še jogi kupim (kar je fuul težko, ker je toliko izbireuser posted image ) in mi dragec za vikend še poteljo namontira, pol grem pa že v lov za posteljicouser posted image . Potem pa smo tudi mi že počasi fertik. Ej je tvoj ta teden dopoldan?

Špelin@: bogica za sanje, veš verjetno si se že psihično pripravljala na današnji GP. Lepo opravi in kli....c gleda te ginekologeuser posted image

Estrella: ja SM Senčila so takoj ob cesti, bom vidla na desni strani ko greš proti PO lepa hiška-kozolc in z zeleno je napis. Če pa ne boš našla , pa kar pokličiuser posted image


Pri nas se že sonček delauser posted image





(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:07:35   
Estrella*
edina: vsakič ko grem mimo bulim kje so in nič....Ko sem šla v petek zvečer nazaj domov sem vidla z zeleno lučjo napisano sm semnčila, sam se mi je zdelo, da je to ena barakauser posted image in je gor samo reklamauser posted image  Če je to to, pol vem kje so. Kako je pa s parkingom??Tam nisem nič prostora vidla?
 
jana: tickerji so čist zmešaniuser posted image  Jaz kar merim na PDP in ne razmišljam več o tednih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Majčice '08 - 3.del
17.3.2008 10:14:41   
jana81
Edina no sej tud men včeri ni delal kot bi moralo, v živo slika je bla ok, kar je pa video posentkov, je pa slika kr zmrzvala, zdej pa ne vem , mogoče zato ker mam na unem laptopu wirelles pa je možno da zarad tega, bom danes probala na unem drugem, ko je direkt na kabl vezan, pa ti javim.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.