|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 15:46:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

hej
 
midva sva se ravn najedla, zdej bom pa še porcijo sladoleda zmazala.
 
edina veš kok me mika da si kupim kartico, ne vem če je ne bom kr dons...itak niam kej druga za počet, bom pa gledala če bojo kej sexal.user posted image
user posted image user posted image  za spalnico...čakamo slikce.
Midva imava Siol 2 MB downloada/384 KB uploada, pa je kr hiter.
 
o barvi las pa boljš da ne govorim, ker sem mela na glavi že vse razen zelene.user posted image  hvala bogu da mam tk močne in goste lase da zdržijo.
 


Jana ja ja kar čim prej si nabavi kartico, meni je moj user posted image šel kar na pumbo iskatuser posted image .
Drugače pa so dobili že prvo nalogo: cel  tist kup smetii pred bajto morajo sortirati po kantah za smetiuser posted image .

Jana: koliko pa plačujeta na mesec za SIOL?? Če nisem preveč radovedna

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 15:49:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Jana: koliko pa plačujeta na mesec za SIOL?? Če nisem preveč radovedna


Mi imamo Siolov TRIO (internet, telefon in TV), plačujemo pa dobrih 38 EUR. S tem, da je v tej ceni mesečno vključenih 120 brezplačnih minut tel. pogovora v stacionarnem omrežju, pogovori med Siolovimi naročniki so pa čisto zastonj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 16:07:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Jana: koliko pa plačujeta na mesec za SIOL?? Če nisem preveč radovedna


Mi imamo Siolov TRIO (internet, telefon in TV), plačujemo pa dobrih 38 EUR. S tem, da je v tej ceni mesečno vključenih 120 brezplačnih minut tel. pogovora v stacionarnem omrežju, pogovori med Siolovimi naročniki so pa čisto zastonj.


Špelin@: hvala user posted image user posted image , saj najverjetneje se bova tudi midva za Siolov Trio odločila. A to imaš ta 2 MB?  Bom jutri poklicala, upam da ne bova dolgo čakalauser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 16:09:39   
barbaw
edinaos kaj si vprašala na kabelsko zakaj ti počasi dela? Jaz kabelskega inetrneta ne zamenjam za nič drugega. Ko nam ni delal kot bi moral je moj user posted image  tečnaril in so lepo porihtali. Smo dobili celo en dobropis, ker hitrost ni bila takšna kot v pogodbi. Moja sestra ima T2 pa ti povem, da ji še pred kratkim ni delal kot bi moralo, bi pa jo mogla vprašat kako je danes. Tv se sploh ni dala normalno gledat, internet in telefon pa sta delala ali pa nista.

aurora ful lepa slikica. Od Anne a ne? user posted image

špelin@ user posted image  za vojega dragega. Kako je fajn ko dobiš kakšno pozornost, ki se je res razveseliš. Zato pa so dragi, da se spomnijo na to kaj imamo najraje.  user posted image  Meni so dali obrazec o PDP v 32t.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 16:14:38   
aurora28
Špelin@ bravo za tvojega lubija user posted image user posted image user posted image . Meni je G izdal PDP v 30. tednu. Kje si pa dobila silikonsko pištolo in kje se nabavi plastificiran material?

Barbaw ja ta slikca je od Anne Geddes. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 17:02:46   
barbaw
user posted image  

Drugih pa ne nadjdem.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 16.3.2008 17:04:21 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 17:13:56   
katy82
Čau mačkice !!!!!!!

Evo mene z malo manj bolečinami je ratal kr znosnouser posted image .Sm se pregrevala pa po dva lekadola vzela pa je popustil hvala bogu k še do wc-ja skor nism pršla.

Naty ful luškana frizurca pa še lepši buši,men si tko srčkana.

Špelina user posted image za tvojga user posted image se je lepo odrezal.Jst sm papirje dobila že v 29.tednu mam pa filing da bo tebe znal tvoj G mal zaj... k ma zmeri ene svoje cake.Če ti kej ne bo pasal pa valjar v roke saj je tko rekoč tvoj zaščitni znak!!!!!!!!

Sobo od čmrlike moram še pohvaltuser posted image ,men je tko všeč,najbrž bova tud midva podobne barve dala k bova zrihtala sobico.

Kolk časa pa mislte met svojeuser posted image pr sebi?Kdaj so pripravljeni spat sami?Mene je še najbolj strah nenadne smrti v zibki,do kdaj naj bi trajal ta sindrom?Rada bi mela pikico kokr tok na očeh da vsaj slišm,če diha.

Uboga **** joj upam,da kmalu mine ta migrena pa še tako pusto vreme je,da vse poslabša.

Še dobre dve ure pa bo moj user posted image doma ma revček dnevno.Greva pa pol k mizarju po postelco k nama jo je poštrihu upam sam da se je moj zmenu,da bo lak na vodni osnovi,čeprav mam bed filing,da bo kar z navadnim naredu.Pol pa sploh ne vem kaj naj nardim k je to strupeno za otroka,barvat se pa ne da k že tko sam za lakirat smo jo komi zrihtal.

Je pa zadnič od znanke otroček zbolu,je dobil kar naenkrat ful drisko pa niso mogl pogruntat zakaj.Ko so ga mal k seb spravl,da je nehu driskat se je nasledn dan ponovil.Pol je pa čist slučajn mela na obisku kolega mizarja k jo je vprašal kje je nabavla postelco,ker ta postelca ni bla polakirana k se je tko lepo svetla ampak je bla premazana z lanenim oljem!!!!Pa mu je pač povedala da jo je drug kolega mizar čist pocen renoviral in polakiral!!!!!!!!Kak kolega ja valda.Lan je že sam po seb odvajalo kaj šele v kombinaciji z oljem.Bogi mali se je pa pač postavljal pokonc pa občasno polizal ograjco pa zihr mu je kej na rokicah ostalo.Groza ej da te vse mine.







(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 17:20:19   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Je pa zadnič od znanke otroček zbolu,je dobil kar naenkrat ful drisko pa niso mogl pogruntat zakaj.Ko so ga mal k seb spravl,da je nehu driskat se je nasledn dan ponovil.Pol je pa čist slučajn mela na obisku kolega mizarja k jo je vprašal kje je nabavla postelco,ker ta postelca ni bla polakirana k se je tko lepo svetla ampak je bla premazana z lanenim oljem!!!!Pa mu je pač povedala da jo je drug kolega mizar čist pocen renoviral in polakiral!!!!!!!!Kak kolega ja valda.Lan je že sam po seb odvajalo kaj šele v kombinaciji z oljem.Bogi mali se je pa pač postavljal pokonc pa občasno polizal ograjco pa zihr mu je kej na rokicah ostalo.Groza ej da te vse mine.



Ubogi malček user posted image user posted image , sam sploh ne moreš verjeti, na kaj vse moramo paziti. user posted image
Katy midva bova tamalega dajala v njegovo posteljico spat od vsega začetka, bova pa kupila tudi Angel care.

Barbaw
na tej strani najdeš slike od Anne Geddes

http://www.andrea-schroeder.com/AGGaleriee.html


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 17:23:31   
Estrella*
Špelin@: meni je izdal potrdilo na zadnjem GP ju., torej polnih 29t. Ti ga kar pocukaj, glede na to, da je malo muhaste narave tale tvoj Guser posted image
 
Aurora: jaz rupurut papcam vsak dan , ker imam strašne težave s kislino. Ko popusti, ponovim vajo. 
Goveja juhca...sem danes razmišljala o njej, pa nisem imela meska domauser posted image . Sem imela od včeraj pečeno svinjsko ribico, naredila pa sem zravem še tajske nudlne z zelenjavo.
 
Katy: jaz male ne bom imela zraven oz. bo v sosednji sobici le kakšne 2,5 m stran. Andraž je bil z nama do 4,5 leta v isti sobi, zaradi prostorske stiske. MOram priznat, da sem prisotnosti user posted image  malo naveličana.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 18:34:16   
Naty*
Oj bejbe! Tipična nedelja pa se nič kej ne dogaja na RR user posted image . A mate povsod tako turobno vreme??? Men je prou kriza. Pa vsi jamrajo, da jih glava boli, bo zgleda res neki v luftu. Nama pa vsaj ni blo treba kuhat dons, ker sva bla povabljena k tašči na kosilo...je bla juhca, regrat (s krompirjem, jajčko in ocvirki) pa eni fuuul dobri svinjski zrezki, za sladico pa palačinke z orehi user posted image ...kolk je blo dobr!!!!

Estrella* ti pa vse folgaš, sestavljanje vozička, službo, urejanje hiše....ni kej pridna si user posted image . Glede raka sm pa glih to hotla rečt...mogoče se nam navsezadnje zgodi še kaj hujšega pa ne vemo in bolš je tako. In je brez veze se sekirat in si govorit, da se bo nam tud to zgodilo, ker bomo z negativnimi mislimi to prej pospešile kot kej drugega. Čist odmislit je pa valjda težko.

**** upam, da je migrena že šla user posted image .

Anitka še v živo se spomnim občutka, ko je streha končno prekrita user posted image . Tko da si predstavljam, kolk si vesela, da je za vamiuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Aurora28: jaz sem že prebolela toksopazmoso, vendar me ne vprašati kdaj in kako ker ne vem. Mi je moja G. rekla, da to bolezen zelo veliko otrok preživi v mladosti in da niti ne vejo da jo. Itak pa je bolje, da to bolezen preživiš že pred nosečnostjo da potem ni več panike, da bi se okužil kolikor jaz vem.



Ja sej tko je, ko si prekužen si vredu user posted image . Js sm bla enkrat na UZ z zelo dobro prijateljico, pa je mela isto G kot jaz. In ji je glih rekla, da izvidi kažejo, da ni prebolela toxe in naj se mal pazi. Pol pa pogleda mene, pa reče, no vi mate pa še čas, da jo prebolite, zato pred nosečnostjo čim več muck božat!!! user posted image  Ampak js mislim, da sem jo takrat že prebolela...

barbaw ja da se dobit tud drugače, kot od muck, ampak je to najpogostejši vir. Ker dejansko tud če jo dobiš zarad neoprane solate, al pa drugih vrtnin, je to zato, ker se je verjetno kaka okužena muca čez njivo "sprehodila" user posted image . Je pa tud fajn seveda pazit pri mesu in mlečnih izdelkih, ampak to pa tud zarad listerioze. Smo pa me že vse čez tisto najbolj kritično mejo, tko da je velik del že za nami user posted image .

edina ja tud spadam v klub BB (pa ne oboževalcev!!!!user posted image , ampak firbcev), je moj tud dons kartico nabavu. Midva mava kabelski internet pa je tko srednje hiter. Je pa tud dost odvisno od tega, kolk maš kej računalnik nabasan. Midva mava enga starga z mal spomina in ga je treba kr večkrat mal spraznit, da spet vse mal hitrej dela. V Celju sm mela sicer T2, ampak sem bla na prelomnici med dvema oddajnikoma in sem mela slab sprejem TV-ja in neta. Za SIOL pa res ne vem.  Za železo pa tud js ne razumem...če ne bi včeri vidla, da se pogovarjate o vrednostih sploh ne bi vidla, da mam js tolk mal. Sestra mi skoz zatrjuje, da so izvidi vredu (zdravnik jih vid samo, če niso user posted image ). Ga bom v torek kr vprašala...

Frizure in barve las...tud js mela vse možno in šla iz ene skrajnosti v drugo user posted image .
Glede zgage vam pa nisem nič foušuser posted image ...mene je sam enkrat v nosečnosti matrala, od takrat pa vse ostalo, razen tega...

špelin@ user posted image  za tvojga user posted image , ker ve kaj ti je všeč. Pa hvala za podatek o vrednostih hemoglobina. No očitno mam js G, ki reagira šele pod 105 in sm za 1 nad tem user posted image ...al kaj...
Aja obvestilo o PDP sm js dobila v 29. tednu, v torek bom pa v 33. mi bo pa baje dal napotnico za P in rešilca.

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Naty ful luškana frizurca pa še lepši buši,men si tko srčkana.



Hvala user posted image . Najin user posted image  bo spal v posteljici v spalnici do petga al pa šestga meseca, pol gre pa s postelco vred v svojo sobico. Bova pa že od začetka mela Angel care, ker se mi zdi, da se bom drugač skoz zbujala pa poslušala če diha. Sam to pa res čudn, da ti mizarji ne pazjo mal s čem barvajo postlce, če vejo, da noter tista mejhna bitja spijo user posted image ...upam, da bo vajina dobr poštrihana.



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 18:34:52   
Taula
Pozdravljene user posted image

Upam da ste lepo preživele vikend, kljub slabemu vremenu. Jaz se že počasi pripravljam za službo jutri...iskreno povedano se mi nič ne da iti.user posted image

špelin@...meni je potrdilo o PDP izdala na zadnjem pregledu...30 teden. Drugič moram reči za napotnice (rešilec, porodnišnica)
 
katy82: najina user posted image  ne bo spala z nama v sobi. Vsaj tak je planuser posted image  Imela bova Angel Care, spala bo pa v sosednji sobici...2 koraka do tja, pa vrata obeh sob bodo odprta. Bomo videli kako bo šlo. Čez dan po pa itak spala v košari.
 
Katina...dobra si da si že 5 tednov tako pridna.user posted image  Veš kaj me zanima....ko si meriš sladkor..koliko je mejna vrednost da je še Ok?
 
Sky: lepo da ste vse tri doma. Pazi nase in na lepotički.user posted image
 
****: upam da je migrena minila.user posted image
 
Glede kisline pa..mene tudi muči. Kot kaže mi preostane le Rupurut še.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 18:41:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina ja tud spadam v klub BB (pa ne oboževalcev!!!!user posted image , ampak firbcev), je moj tud dons kartico nabavu. Midva mava kabelski internet pa je tko srednje hiter. Je pa tud dost odvisno od tega, kolk maš kej računalnik nabasan. Midva mava enga starga z mal spomina in ga je treba kr večkrat mal spraznit, da spet vse mal hitrej dela. V Celju sm mela sicer T2, ampak sem bla na prelomnici med dvema oddajnikoma in sem mela slab sprejem TV-ja in neta. Za SIOL pa res ne vem.  Za železo pa tud js ne razumem...če ne bi včeri vidla, da se pogovarjate o vrednostih sploh ne bi vidla, da mam js tolk mal. Sestra mi skoz zatrjuje, da so izvidi vredu (zdravnik jih vid samo, če niso user posted image ). Ga bom v torek kr vprašala...



Naty: bravo za tvojegauser posted image user posted image user posted image , no se vidi da sta bila najina user posted image sošolcauser posted image
Ja midva imava tudi tega kabelskega, ampak tistega najcenejšega (cca 13 EUR/MES), tako da moram čimprej zrihtat nov net. Glede na to, da imamo isti net, a potem vama dela BB?user posted image Nama celih 7 sekund zdržiuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 18:45:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
katy82: najina user posted image  ne bo spala z nama v sobi. Vsaj tak je planuser posted image  Imela bova Angel Care, spala bo pa v sosednji sobici...2 koraka do tja, pa vrata obeh sob bodo odprta. Bomo videli kako bo šlo. Čez dan po pa itak spala v košari.


Kaj pa če boš dojila, a boš potem sredi noči na vsake 3 ure ustajala in jo hodila v njeno sobi dojit? Midva imava tudi samo 3 korake do njene bodoče sobice, samo meni se ne bi dalo skoz ustajat, bi bilo pa verjetno bolje za mojega da ga ne bi skoz zbujaleuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 18:53:27   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina ja tud spadam v klub BB (pa ne oboževalcev!!!!user posted image , ampak firbcev), je moj tud dons kartico nabavu. Midva mava kabelski internet pa je tko srednje hiter. Je pa tud dost odvisno od tega, kolk maš kej računalnik nabasan. Midva mava enga starga z mal spomina in ga je treba kr večkrat mal spraznit, da spet vse mal hitrej dela. V Celju sm mela sicer T2, ampak sem bla na prelomnici med dvema oddajnikoma in sem mela slab sprejem TV-ja in neta. Za SIOL pa res ne vem.  Za železo pa tud js ne razumem...če ne bi včeri vidla, da se pogovarjate o vrednostih sploh ne bi vidla, da mam js tolk mal. Sestra mi skoz zatrjuje, da so izvidi vredu (zdravnik jih vid samo, če niso user posted image ). Ga bom v torek kr vprašala...



Naty: bravo za tvojegauser posted image user posted image user posted image , no se vidi da sta bila najina user posted image sošolcauser posted image
Ja midva imava tudi tega kabelskega, ampak tistega najcenejšega (cca 13 EUR/MES), tako da moram čimprej zrihtat nov net. Glede na to, da imamo isti net, a potem vama dela BB?user posted image Nama celih 7 sekund zdržiuser posted image



Ja pa se jima res vidi user posted image . Midva mava 20 EUR na mesec, mogoče je glih mal bolš, ker nama dela, sam je pa res, da videi štekajo. Ampak sem vidla, da se glede tega vsi pritožujejo, tko da verjetno ni kriv net.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:17:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Kje si pa dobila silikonsko pištolo in kje se nabavi plastificiran material?


Jaz imam tole pištolo:
user posted image

Dobiš jo v Merkurju oz. podobnih trgovinah, so pa različnih firm in jih imajo včasih v akciji v Sparu, Hoferju,...
PVC prt na metre pa dobiš praktično vsepovsod user posted image  Samo naleteti moraš na primeren vzorec.

Hvala vsem za informacije glede gin potrdila user posted image user posted image user posted image .

katy82, joj, ne morem verjeti, kaj se grejo tile mizarji... user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 16.3.2008 19:19:07 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:23:01   
Estrella*
edina: mi2 sva imela /za enkrat še/ imava zakonsko z obeh koncev "ozidano" in se moram kobalit na tla pri nogahuser posted image . Je bilo zoprno ustajat za dojenje, kljub temu, da je bil mali 1 korak stran. Nočno vstajanje je zoprno bolj kot ne z vidika spanja in ne toliko šetanja okoli. Vsaj zame. Ko se enkrat zbudim, se mi je težko skobacat iz postelje, potem pa že gre. Meni se zdi fajn, da je v sosednji sobi, da imava mir in ko bo mala postala jeshar,  ne bo cela soba v luftu, glede na to, da bo dragi moral zjutraj na šiht. Sicer pa je nočno vstajanje potrebno tudi pri večjih otrocih , ki jih nimaš v sobiuser posted image  Beri bolezen, hude sanje, neznani prebliski......Upam, da nisem katero prestrašilauser posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:35:52   
barbaw
Naty pri nas je bilo sonce do kakšnih 13, potem pa oblačno, ampak prav nič turobno. Mene vreme ne daje, nekaj pa daje našega fantiča, ker je nemogoč od včeraj. Sem tako utrujena, da komaj čakam, da gre jutri v vrtec. user posted image  

Estrella in Anitka res sta pridne. user posted image  Sploh si ne predstavljam, da bi morala v službo. Zdaj ko nimam več tiste vode ob sebi se je otrdevanje na veliko spet vrnilo z njim pa tudi težave v želodcu. Me zg. del trebuha nekaj boli. Se tolažim, da je res samo še sitno.

Naša princeska bo tudi pri nama spala, do kdaj pa še ne vem. Kakor bo. Je čisto od nje odvisno. Prehitro je ne bi rada "vrgla" ven iz spalnice. Posteljico bom pa jaz kar sama barvala. Sem se že pozanimala glede barv in bom tudi jaz vzela tiste na vodni osnovi.

edinaos se ne rabiš bat, da bi ga skos zbujale. Na začetku ga bosa, kasneje pa bo že navajen in se bo samo obrnil. user posted image  Ponavadi je tako. user posted image  Se mi zdi, da znajo moški malo ignorirat. Enkrat sem bila tako utrujena ponoči, ko je že bil kar nekaj mesecev star (ni se več dojil) in me je moj user posted image  zbudil in rekel, da škrat joka. Joj bi ga kar lopnila.

Aurora silikonske pištole pa že res skoraj povsod dobiš kot prt.  Recimo Obi, Bauhaus, Baumax, Merkur (kot je Špelin@ napisala), Hofer jih trenutno nima, jih je pa imel pred kratkim Lidl (mogoče jim je kaj ostalo - je bila munucija ful poceni).

< Sporočilo je popravil barbaw -- 16.3.2008 19:48:39 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:37:52   
aurora28
Špelin@ hvala za informacijo. user posted image

**** upam, da te je migrena že zapustila. user posted image

Danes sem po email dobila tale mail in je ful smešen. Preberite si ga. user posted image user posted image

Avstralski radio je razpisal nagrado za najbolj duhovito zgodbo, Ki se je zenski pripetilo pri ginekološkem pregledu, za katero je Bila razpisana nagrada.

Tukaj je zgodba, ki je dobila glavno nagrado:
Naročena sem bila za letni preventivni pregled. Tisti dan so mezgodaj iz zdravstvenega doma klicali, da lahko zaradi odpovedi že ob 9.30 pridem. Ker je bila ura že 8.45 in sem ravnokar družino spravila v službo/šolo, se mi je zelo mudilo, ker je pot do tja trajala več kot pol ure. Kot večina žensk posvetim veliko pozornosti pri higienipod pasom, vendar tokrat mi ni zneslo in sem enostavno pograbilabrisačo, ki je bila ob umivalniku, in se spodaj hitro obrisala, se oblekla in odšla. Čakala sem samo nekaj minut, ko me je zdravnik že poklical k sebi. Kot mnogo žensk sem poznala rutino, splezala sem na stol, zastrmelav strop in si zamišljala da sem daleč stran. Zdravnik je vstopil inmalo sem bila začudena, ko je rekel:"Oho, danes ste se pa potrudili!". Nisem mu odgovorila in odšla domov. Ko je prišla moja 6-letna hčerkadomov, se je odšla igrat v kopalnico. Čez nekaj časa me pride vprašat, kje je njena brisača. Rekla sem ji, da je med perilom in d a naj drugovzame. Ona odvrne:" Ne mami, rabim tisto brisačo, ki je bila na umivalniku. Na njej so bile vse moje bleščice!"




< Sporočilo je popravil aurora28 -- 16.3.2008 19:39:07 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:48:12   
barbaw
user posted image

user posted image

Aurora hvala. Mi je uspelo najti še ta drugi dve. Naslednji izziv pa je Tadž mahal in pa volkovi, ki bodo namenjeni za darilo.



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:51:04   
barbaw
 
Aurora ta mail sem jaz dobila že več kot leto dni in me je takrat nasmejal in tudi danes. user posted image user posted image user posted image  Kako je moral šele zdravnik pogledat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 19:55:40   
aurora28
Kaj si je kej G mislim, ko ji cela muca šajnala kot novoletna jelka. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:03:41   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Jana: koliko pa plačujeta na mesec za SIOL?? Če nisem preveč radovedna



seveda ni skrivnost... 44 € na mesec...imava pa Siol Trio.
 
špelin kok lahko mate pa vi ceneje? aja mogoče če mata prenos 1Mb/264.
aja pa obrazce sem dobila v 31.tednu.
 
tud midva ga bova dala v posteljico od začetka, pa tud Angel are bova kupila. Sej ga mal zadelaš, da nima tolk placa v posteljici.
 
no zdej pa grem na kavč, sva bla danes na izletu na Rogli (ni snežilo ampak deževalo),pol sva šla še moj dragi na kebab, jaz v mcdonalds, pa v videoteko po dva filma, zdej pa greva naprej uživat pred tv.user posted image
 
priden bodite majčice..
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:15:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
špelin kok lahko mate pa vi ceneje? aja mogoče če mata prenos 1Mb/264.


Ja, drži user posted image
 
aurora28, poznam resnično zgodbo na podobno temo. Ko je bila moja mami kot najstnica zaradi težav z ledvicami v bolnici, je imela tam cimro, ki ji je bil noro všeč en zdravnik in si je za preglede na "tamali" iz dlak delala čopke in jih zavezala z rdečimi mašnicami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:24:43   
barbaw
špelin@ tole je pa katastrofa. user posted image user posted image  Mene bi bilo sram, ne pa da bi mašne delala. Jao ženska.

Ker ne zdržim več tako dolgo sede pred računalnikom nisem brala nič kaj za nazaj in me zanima kaj ste se zmenile glede srečanja.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Majčice '08 - 3.del
16.3.2008 20:27:34   
Katina
Špelin@, hvala za KLIK-e, zlata si user posted image . Torej je mela G prav, ko je nekaj omenjala možnost preeklampsije - sicer vrednosti izvidov ne vem. jaz sem kljub temu pozitivna in mislim, da ni treba delat panike, le bolj previdni bomo na kakšne druge znake, pa bo.
user posted image za user posted image
Jaz sem dobila napotnico za rešilca, napotnico za v P in potrdilo o PDP v 30t. Jutri držim pesti za uspešen GP - da bi bil tvoj G ekstra prijazen, da bi dobila vso dokumentacijo, da bi videla user posted image na UZ, pa še kakšen bonus zraven ...
Aurora28, slikonsko pištolo dobiš v vsakem bauhausu, Obiju, občasno tudi v kakšnem Hoferju, Sparu ipd. ,plastificirani prti pa se dobijo v kakšnem Merkurju pa tudi v Bauhausu, Obiju ipd. Vprašanje je samo kakšni so motivi.  (sem šele zdaj vidla, da so ti že druge odgovorile - pa nič zato)
Super zgodbica user posted image user posted image user posted image .
Vau, nisem vedla, da se da samo z izločitvijo sladkorja toliko shujšati. Jaz sedaj prav nič ne hujšam - kile stojijo - še dobro, ker jih mam že tko preveč. Hvala za podporo user posted image .
Luštna nova slikca profila user posted image .
****, kmalu preženi migreno!
Taula, vrednosti sladkorja se lahko gibljejo od 5,5 pred jedjo do 6,6 90 min po jedi. Zvečer je ta vrednost 90 min po jedi lahko max 7. Če ti pade vrednost pod 3,5 je že kriza in moraš hitro popit kakšen sadni sok ali naenkrat pojest 6 viterginov (men se to še ni zgodilo).
Estrella, čakamo slikce.........
Anitka, zelo si pridna, jutri pa še v službo - glej da ne boš pretiravala!
edinaos - a boš imela okoli previjalne podloge kaj placa, ko iščeš tako veliko? Ker ga rabiš, da zraven postaviš pripomočke. Mi imamo T-2 - od nedavnega trojček in malo boljšo internet povezavo (prej smo imeli najnižjo in sploh ni blo panike) Zaenkrat nimam nobenih težav, še takrat, ko druge jamrate da vam nagaja internet meni ne nagaja. Je pa zelo odvisno koliko si oddaljen od oddajnika - ko kličeš tja ti takoj povejo ali bo zadeva delovala tako kot je treba, ker pogledajo glede na tvoj domači naslov koliko si oddaljen od oddajnika - mislim, da je skrajna meja 500m, ampak nisem prepričana.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.