|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:47:23   
lane31
Se opravičujem Lii ker sem jo prekrstila
Joj majazarja....kaka škoda, pa tak sem te želela videt user posted image
JENNY ANNY....ojej ste pa res imeli pestro noč .....ej jaz sploh ne vem kaj bi v takem naredla.....ne vem če jo nebi kar na urgenco zašibala- pa ne da sem panik....samo ko vedno spi ponoči in se nismo še nikoli nosili....še čez dan ko ima žute minute se pomiri v največ pol ure....in da me kaj takega preseneti bi najbrž mislila da je resno zbolela ....pa a je kaka luna na obzorju da jih je tolko imelo težave čez noč user posted image
Ja sem šla gledat-jutri je prvi krajec user posted image
Tak gremo se urejat počasi user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:53:07   
jasna
Srečanje LJ - glede na to, da smo ostale le še štiri, predlagam da se slišimo in dobimo nekje zunaj. Kasia, Pingi, drobižek? Če ne uspe pa vseeno pridem tudi v merkator. Če ima katera tel. od pingi in drobižka bi lepo prosila za številko na zs.
LP

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:59:07   
mama06
lane31 bodi srečna, da mala tako spi.

Ni hujšega kot takšne noči, ki jih imamo mi doma zadnji tedenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:13:43   
lane31
Seveda da sem srečna....se pa sprašujem kako bi odreagirala v takem

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:13:54   
jasna
Vsem neprespanim želim en dolg popoldanski spanecuser posted image .
Bolečine pri zobkih smo pa pri nas preganjali kar z svečko, če je bilo ponoči res hudo. Katera je že spraševala o vrsti zobka, kii pribode ven? Ponavadi pridejo ven najprej spodnje enke, vendar to ni vedno. Lahko katerikoli zobek. je kar nekaj dojenčkov, ki najprej dobijo trojke in so potem kot mali vampirčkiuser posted image .

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:23:06   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Vsem neprespanim želim en dolg popoldanski spanecuser posted image .
Bolečine pri zobkih smo pa pri nas preganjali kar z svečko, če je bilo ponoči res hudo. Katera je že spraševala o vrsti zobka, kii pribode ven? Ponavadi pridejo ven najprej spodnje enke, vendar to ni vedno. Lahko katerikoli zobek. je kar nekaj dojenčkov, ki najprej dobijo trojke in so potem kot mali vampirčkiuser posted image .



To sem bila jaz. Ja se mi zdi, da bi lahko bila 3 ali 4user posted image

Paracetamol svečke lahko dam brez problema, tudi če nima vročine?

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:26:46   
teka
bro jutro čvekice!

mi2 vstala že drugič danes...ja,ja, tak smo mi po novem hitri. ful vesela da sonček user posted image in bo srečanje zunaj.

jenny anny, tud naš user posted image je imel včeraj neko sceno...beri neznansko drenje/tuljenje proti večeru. celo vožnja v avtu ni pomagala! to za njega ni običajno, tako da se sprašujem, ali je bilo kaj "v zraku"user posted image sicer pa je tud naš zadnje čase hudo siten čez dan, ga je treba kar nosit. danes pa grem še jaz na pilates in bo user posted image sam z obema...mislim, da bo fešta user posted image

Joj kaj me je včeraj prešinilo...polovica moje porodniške je....groooooooooooza!

skupno srečanje v CE...jaz sem ful ZA, mogoče malo kasneje, ko bo res že toplo in smo lahko kje zunaj. bi blo res zanimivo videt vse.

jasna pri nas je popoldansko spanje žal zunaj v vozičku, tako da z mojim spanjem ni nič, sem pa na zraku, kar tudi paše user posted image

zdaj pa se morava počasi začet rihtat za srečanje...saj veste...max je tam obkrožen s puncami in mora malo poskrbet za svoj videz user posted image user posted image user posted image

čau

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:45:17   
jasna
mama06, ja, saj paracetamol je tudi proti bolečini ne le povišani temperaturi. Seveda pa to ne uporabljaš kar naprej ampak ko je sila. Če ti dete joče od bolečin celo noč pa ja ukrepaš. Tudi me vzamemo kakšen Lekadol, če je hudo.

Teka, uživaj v prosti urici. Tvoji trije pa se bojo že znajdluser posted image

Zdej pa že res moram zbudit našo zaspanko. Danes je tudi meni zjutraj padla s posteljeuser posted image . K sreči na povštre na tleh in je zamo žalostno delala a b, a b, a b.

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   [Brisano sporočilo]
13.3.2008 9:45:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu teka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Desetke007
13.3.2008 9:57:14   
mišk
Tudi jst sem za srečanje v Celju!user posted image  Tja sem na faks hodila in stanovala štiri leta, tak da mi je kar znano.
Pri nas smo se tudi danes ob pol polnoči zbudili in malo razgrajali. Ampak ni blo hujšega. Se pa tud meni zdi, da ima malo nabreklo dlesen, ampak tam kjer naj bi bila dvojkica.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Desetke007
13.3.2008 10:35:21   
metkica1
Sem se ravno spomnila kje pa je valči, da se nič ne javi?user posted image

Za srečanje v Celju sem tudi jaz, suuuuupppppppeeruser posted image user posted image

pri nas piha user posted image , da je noro, smo kar notri, drugače pa tako lep sonček.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Desetke007
13.3.2008 10:36:33   
Jenny Anny
Lane31, na urgenco sem klicala in so mi svetoval naj dam paracetamol, kar sem ji ga potem tud dala, sam je zaleglo sam do takrat ko je deloval, potem pa....

No čakam da bo ura ena, da greva k dr, ker najina danes dela popoldan, upam da bo ura čim prej 13, danes se vleče tole dopoldne ko user posted image
Saj zdaj je ful razposajena pa ok, sam ko treba pa jest ji pa nekaj ne paše, ko poje eno količino hrane jo nekaj zagrabi in začne full jokat.
Upam res da bo čim prej ura ena.

Teka, kar se lune tiče bi mogoče res lahko blo, sam je prvi krajec, mi smo bolj na mlaj in polno luno, mogoče pa je po novem še prvi krajec???

Eno user posted image  za vse nočne razgrajače, da bojo lepo spali

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   [Brisano sporočilo]
13.3.2008 10:39:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Desetke007
13.3.2008 10:58:55   
kmarija
Dobro jutro desetke user posted image

Najprej po eno user posted image za vse bolne in neprespane, tistim ki si bodo privoščile popoldanski počitek,pa da jim uspeuser posted image

Pri nas HB zaenkrat (trkam) spimo še kr, učasih se kej prebuja, pa jamra pa joka v spanju user posted image . Danes pa je spančkala od 20. do 4.30 brez hranjenja, pol pa ni hotla nazaj zaspat.... pa smo se moral se že animirat dokler nisem obupala pa vstala.
Sej če bi jaz šla lepo z njo ob normalni uri spat bi blo čist ok, sam ne jaz hodim spat ponavad po 23. uri pol pa je zjutraj user posted image

Jaz pa kr šibam tudi v vetru vn,  dam čez voziček dežno prevleko, da ji ne piha pa je. Vsaj mene mal prebrihta user posted image

Uživajte na srečanjih v MB in Lj
Zdej smo se pa po 15 min zbudili (to je naš maximum spanja po dojenju). Šibam

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Desetke007
13.3.2008 11:01:56   
metkica1
zivepo imaš ZSuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Desetke007
13.3.2008 12:38:33   
maja zarja
JOJ štajerke vrjetno uživate na sončkuuser posted image .Vas pogrešam,Lane tudi meni je žal,sem mislila da bom končno videla vaše sončke, Aneta je pa že taka asica sem kar 2 krat pogledala filmčke user posted image .Nič javite se kaj in poročajteuser posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Desetke007
13.3.2008 13:20:03   
mama06
Tako. Midva sva nazaj doma z 2,5 urnega sprehoda. Tudi pri nas piha, ampak mali spi kot top, klub temu, da sem ga prinela s košaro v dnevno. Ne vem kako dolgo ne bo, saj bo kmalu ZELO lačenuser posted image .

Lep pozdrav vsem!

Pa še enega za dobro voljouser posted image

Učitelj se u šoli razjezi na učence in reče:
"Vsak k je neumen naj vstane!"
Pa najprej noben ne vstane, pol se pa počasi Janezek dvigne iz stola.
Učitelj ga vpraša:
"A ti misliš, da si neumen?"
Janezek pa reče: "Ne, ampak nerodno mi je, ker samo vi stojite!"


(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Desetke007
13.3.2008 13:29:33   
sanosan
Da se vam še malo javim, ko imam glih 5 min cajta.

Da bi bilo naše stanje popolno, ko smo Brini ravno porihtali nos in nima več vročine, je pa Blaž začel sračkat user posted image . Tako da imamo sedaj zraven previjalne mize kar razkužilo za roke in še neko milo, da si ne bi še ostali člani razdelili driske. Upam samo, da se bo stanje po današnji lažji dieti izboljšalo, sreča pa je vseeno na naši strani, ker ni bruhanja.

Škoda, da se nam je to zgodilo, ker sedaj ne morema trenirat kahlice oz. WC-ja. Sem mislila, da bom lahko v tem tednu pospravila plenice, ker je pokazal interes in še povedal je pravočasno, ampak kaj češ, tak pač pride. Pa še ritka ga peče, tako da je pravi revček user posted image .

Babe na srečanjih, ne čvekajte preveč, da ne bo dežja user posted image .

lp

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Desetke007
13.3.2008 13:35:49   
*kinnie*
No,mismo tudi s sprehoda. Kljub vetru je bilo kar prijetno. Joj, sem kar ponosna na mojo 4 letnico,  ko se takole z mano sprehaja, ker tile moji sprehodi res niso kratki. Dnevno narediva krepko čez 5 km, pa zraven niti pisne ne. No saj za nagrado dobi rogljiček user posted image user posted image
No še bolj ponosna sem, ker je šla danes sama v tgovino ( majhno vaško trgovinico) in si naročila kifeljček in ga nato sama plačala na blagajni. user posted image user posted image

Ah, zdaj moram pa hitro kuhat.


(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Desetke007
13.3.2008 13:36:56   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sanosan


Babe na srečanjih, ne čvekajte preveč, da ne bo dežja user posted image .




user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Desetke007
13.3.2008 15:44:11   
micla
Na hitro en pozdrav izza študijske mize.   Imam lih skromino kosilo (sirov burek in jogurt) in se vam malo oglasim.
Še dobro da ste vse na srečanjih in da ne pisariste tolko, ker vas sploh ne morem prebrat zvečer, ko prečekiram, kaj se je dogajalo.

Nič, mejte se in en pozdravček iz končno sončne Gorice.


_____________________________

micla

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Desetke007
13.3.2008 16:26:57   
lane31
Evo se že oblači na štajerskem user posted image ...Smo se fajn načvekale na toplem sončku....prav lepo nas je bilo videt v takšnem številuuser posted image
Pandica....hvala za sprehod- je prav pasalo user posted image
JennyAnny- javi kaj je ...user posted image  za vaju
Micla....ti se kar pridno uči....saj razumemo,da ni časa....od časa do časa pa nas le pridi pogledat user posted image
Sanosan....se vas pa res neka smola drži....no morda je pa le kaj takega pojedel in bo hitro ok user posted image
Mama06 user posted image user posted image user posted image .....še bi mami user posted image
Majazarja.....škoda res....saj zdaj bo bolj toplo pa ni vrag da se nebomo dobile user posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Desetke007
13.3.2008 16:47:26   
mama06
lane31 izvoli enega, da ti ne bo dolgčas, saj vidim, da si prijavljenauser posted image



Gorenjec se v čistilnici razburja:
"Ne bom plačal tega računa! Prati sem dal samo dve srajci, tu pa je še kup drugih stvari!"
"Gospod, v žepih vaših srajc smo našli še dve majici, tri pare nogavic in dvojne spodnje hlače."


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Desetke007
13.3.2008 16:47:29   
Jenny Anny
Evo medve sva od zdravnika. Dale smo kri in vodo, je jokala da je kaj, pa jaz tud skoraj zravenuser posted image user posted image

Ima nekaj lišajčkov na roki, tako da bi lahko bila alergija na kravje mleko (vsa adaptirana mleka so narejena na osnovi le tega). Za začetek smo dobile allernovo, v sredo imava pa itak posvetovalnico, bomo pa naprej. Dobila bo še teste za alergijo.....

Zdaj še spi, jaz grem pa tud, ker sem čist out

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Desetke007
13.3.2008 16:49:25   
Jenny Anny
janja a nisi bila ti z Urbanom na testih za alergijo??
kako to poteka?

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.