|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
12.3.2008 21:29:42   
Klaudia
Evo še en vic za lahko noč od mene:

Pride mož precej nadelan zgodaj zjutraj domov, se previdno in potiho sleče že na hodniku, pretihotapi v spalnico, počasi zlekne poleg žene in zaspi, v upanju, da ni nič opazila. Ko odpre oči, je okrog njega vse belo in poleg njega stoji človek, oblečen popolnoma v belo...
"Kaj pa to, kje pa sem, kaj počnete v moji spalnici?" je logično vprašanje.
"Moje ime je sv. Peter in tole ni tvoja spalnica...".
Mož je zaprepaden: "Kdaj sem pa umrl, kako pa sem umrl, to ne more biti res. A resno ni nobene možnosti, da bi se vrnil nazaj na zemljo?"
Mož z brado mu odvrne, da lahko, ampak je ena majhna kajla. Lahko se vrne le kot pes ali kokoš.
Po krajšem razmisleku se odloči "Potem pa se bi rad vrnil nazaj kot kokoš, raje bi preživel še nekaj časa na zemlji"




Pufff, rečeno storjeno, in naš junak z zanimanjem ogleduje svoje novo oblačilo, peresa vsepovsod.
"Sploh ni tako slabo, prijetno toplo in lahkotno se počutim", tako da skače malo okoli, malo kljuva po tleh, fino, skratka. Do njega pride glavni petelin z dvorišča in mu reče
"aha, ti si torej nova kokoš tukaj, uživaš svoj prvi dan?"
"Ma ja, super je, ampak imam en tak čuden občutek, kot da bom vsak čas eksplodiral."
"Nisi še nikoli valil jajc? To pomeni, da je jajce že skoraj zunaj, le močno se napni in pritisni, pa boš videl"
In res, naš junak prtiska pritiska, nato pa fantastičen občutek, boljši od vsakršnega orgazma in jajce pade na tla.
"Uf, tole je pa fantastično, poleg tega pa čutim, da je že novo na poti." Spet pritisne, se napne, in waaaah, ogromno olajšanje in novo jajce. Poleg tega še velik očutek materinskosti. Super, si misli sam pri sebi, to da sem postal kokoš je bila najboljša stvar v celotnem življenju!
Veselje se je le še povečevalo in ravno ko je skoraj izlegel že tretje jajce, je začutil močan udarec po glavi in zaslišal ženo, ki vpije: "Francelj, krava pijana, zbudi se, v posteljo serješ!!!!"

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Desetke007
12.3.2008 21:42:29   
mama06
Še semt uuser posted image .

To pa je pravi mišelinko

user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Desetke007
12.3.2008 21:44:38   
mama06
user posted image



user posted image


< Sporočilo je popravil mama06 -- 12.3.2008 21:45:26 >

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Desetke007
12.3.2008 21:46:38   
mama06
pa še prav za punčke

user posted image


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Desetke007
12.3.2008 21:48:24   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Kasija
ponujam limonin riž z arašidi in čilijem ter ohrovtovim karijem. Mmmm...


TOle se pa dobro sliši... imaš recept mogoče? Sploh za limonin riž z arašidi in čilijem


Mnjami....to bi bilo nekaj za mene.....obožujem nove stvari probavat

No sklanjat ste se zdaj že naučile user posted image

Mama06.....ti ga pa razturavaš danes.....ste me nasmejale user posted image

Pandica....če nobena druga jaz ziher še grem v šetnjo pol .....samo nocoj je že deževalo user posted image

Suzanamai....a ni grozno ko po parih urah ugotovimo kaj je mučilo user posted image .....zdaj je treba pazit tudi na lase.....se lahko tesno ovijejo okrog prstka in prekine krvavitev

Klavdija......film pa je za dol past user posted image

Nič........lahko noč user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Desetke007
12.3.2008 22:36:07   
pingi
Hej, danes se vam je pa izpregel gen za humoruser posted image
Sem se pošteno nasmejala.

Jutrišnje lj. srečanje: tudi midva verjetno prideva, ker greva itak v LJ. Sicer sem prehlajena ko pes, ampak upam, da ne bo hujšega. Saj mi se pa itak ne bomo objemale pa lupčkale, ane?user posted image

Sem tolk v zaostanku z branjem, da grem raje kar spatuser posted image

Lahko noč!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Desetke007
12.3.2008 23:14:16   
sanwebdra
lane 31- mogoče pa res pridem, ne morem nič obljubit - tisooooooooč stvari za nardit, pa vse ta konec tedna user posted image  ja, Murphy vedno deluje

mama06- nisem vedela, da si taka šaljivkauser posted image

klaudia - Julijine mere dobiš naslednji teden, čeprav, ko sem pregledovala vaše... naša tamala je res drobižek - se ji res pozna, da se je 1 mesec prehitro rodila...

KAJENJE - preden sem zanosila povprečno 5-7 icgaret dnevno, med nosečnostjo nič, po porodu 0 - mi je kriza samo, kadar nekaj spijem, takrat pa to krizo rešujem , tako, da kadilce prosim za izpihan dim v moj obraz in mi tako zasmrdi, da me kar mine

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Desetke007
12.3.2008 23:28:53   
janja
A glih jutri ste se zmenile? Medve s Tave pa se greva potepat po BTC-ju. Sem že Andraža k tašči naročila...user posted image BTW sem bla pa z Andražem ravno danes v Mercatorju, pa je užival na Lumpi igrišču. Pol sva srečala pa še 2ursae. ..Če bo kdaj katera namenjena na ta konec, naj mi pošlje ZS. Jaz pridem peš tja.

Enkrat bi se pa res lahko zmenile v CE, čeprav so celjanke v manjšini?! user posted image Pa še okoličanke bi lahko prišle. Mamo pa LJ in MB samo pol poti. Sicer pa jaz ob priliki pridem v MB. Ma moj user posted image gor pol žlahte.

lane31 - Aneta je pa ful faca.

Ena je spraševala o pripravi kašic - frutek ali doma pripravljene. Jaz Urbanu, če smo doma pripravim kašico doma, včasih tudi za s sabo. Kadar testiram nove okuse pa nimam tega sadja doma, pa mu ponudim kar Frutek ali pa Hipp-ovo kašico. Je pa danes čisto vseeno kateri način izbereš, ker popolnoma zdravo itak ni nič več. Tudi če je bio pridelava (??? saj je že samo ozračje onesnaženo???). Zelenjavne kašice oz. kosila bom pa kar sama pripravljala, ker se mi industrijsko pakirane ne dopadejo. Tako sem delala tudi pri Andražu. Itak bo treba kasneje otroke navadit na nek ritem, če gredo v vrtec. Torej se opoldne ne bomo toliko potepale, ker mora imeti otrok kosilo in po kosilu spat (sanja svinja o koruzi!).

zobozdravnik - me kar zmrazi, ko pomislim nanj. Že več kot 1 leto imam odprt zob. Mi ga je zdravila in bi ga morala preden ga dokončno zapre še slikati. Pa sem zanosila in nisem šla slikat. Zdaj se pa kar ne morem pripravit, da grem po napotnico za slikanje, ker mi je MS od zobozdravnice ful antipatična in preveč pametna. Pa tudi tu se naroča čez par mesecev. Če te pa zob boli, pa je odgovor, da vzemi tableto proti bolečini, če je pa kriza pa kar v dežurno amb. Tako sem si pred malo več kot letom po hitrem sama zrihtala puljenje na stomat. kliniki (2 dni pred novim letom me je začel grozno boleti zob, ki je bil pred leti že zdravljen. Moja Z seveda ni delala, ker je privat. Tako da sem šibala v dežurno, pa so mi itak povedali, da ne morejo nič naredit, ker so kanali zabetonirani. Pol morš pa veze uporabit, in naslednji dan je bil zob zunaj. So mi ga pa tako lepo spulili, da se je dlesen res hitro zacelila. Mene je blo pa tko strah, ker nisem vedela a bo injekcija prijela na gnojno vnetje. Pa je! Drgač  bi po moje kar ušla ven!). Ok. dost nakladanja, hvala vsem ki me berete.

Zdaj grem pa spat. Lepo se imejte jutri na srečanju, pa se vidimo naslednji teden.




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Desetke007
13.3.2008 6:21:31   
drobižek
Dobro jutro!

SEm šla prečekirat, če še drži za danes. Jaz se počasi že odpravljam. Komaj čakam, da se vidimo!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Desetke007
13.3.2008 6:37:47   
Klaudia
Jutro!

Naju danes ne bo. Lia celo noč ni nič spala, posledično seveda tudi jst ne. Zobki jo dajejo, pa še nos ima čist zabasan. Sem ji že 2x pucala zdele zjutraj, pa še kar ven teče. Tako da bomo kar doma. Upam da nama vsaj popoldne uspe malo zaspat...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:07:10   
metkica1
Dobro jutro!

Ja bogica Lia,  user posted image   user posted image upam da čimprej zobek ven pribode.

Spali smo super, kot vedno (še niso zobki na pohodu), moram jo res pohvalit. Zaspi ob 18.30-19.00 enkrat in spi do treh, potem spije flaško in sedaj še spi.user posted image user posted image Pridna. Tak ritem ima od božiča naprej, prej sva pa hodile spat ob polnoči, ker je imela krče.

Kavica je skuhana tudi za vas čvekiceuser posted image , jaz pa sedaj odjadram na balkon, kot vsako jutro.

Lepo se imejte na srečanju in malo se pofotkite, prosim.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:30:32   
lane31
Jutro čveke............jupiiiiiiiii sonček je user posted image user posted image user posted image
Torej pred C&A user posted image
Moja mala še ajčka.....kr naj......grem z Metkico1 na balkon user posted image
Klavdija......me je kar strah ko berem kake težave delajo zobki....da si jih zaželiš čim kasneje .....boga Pia,mama pa z njo vred user posted image

Komaj čakam da vas vidim....pa upam da vse pridete....Sanwebdra- en hitri kofe bo pasal user posted image - maš pa presneto težki nik-a kaj pomeni ?

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:33:15   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: janja



zobozdravnik - me kar zmrazi, ko pomislim nanj. Že več kot 1 leto imam odprt zob. Mi ga je zdravila in bi ga morala preden ga dokončno zapre še slikati. Pa sem zanosila in nisem šla slikat. Zdaj se pa kar ne morem pripravit, da grem po napotnico za slikanje, ker mi je MS od zobozdravnice ful antipatična in preveč pametna. Pa tudi tu se naroča čez par mesecev. Če te pa zob boli, pa je odgovor, da vzemi tableto proti bolečini, če je pa kriza pa kar v dežurno amb. Tako sem si pred malo več kot letom po hitrem sama zrihtala puljenje na stomat. kliniki (2 dni pred novim letom me je začel grozno boleti zob, ki je bil pred leti že zdravljen. Moja Z seveda ni delala, ker je privat.






MS pri moji Z je tudi pravi pes!!!user posted image user posted image user posted image Tako, kot da bi brala o svojih dogodivščinah s sestro. Sem se že skregala z njo, pa to nisem edina. Kako lahko tak narod sploh dela, ko pa je danes BAJE na prvem mestu prijaznost, ustrežljivost,...Zobozdravnica je privat, zelo v redu, samo sestra je user posted image !

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:39:59   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia



Lia celo noč ni nič spala, posledično seveda tudi jst ne. Zobki jo dajejo, pa še nos ima čist zabasan. Sem ji že 2x pucala zdele zjutraj, pa še kar ven teče. Tako da bomo kar doma. Upam da nama vsaj popoldne uspe malo zaspat...


Tudi Jernej celo noč ni nič spal in midva ne z njim. Še komaj mi ga je uspelo spravit spat ob 21, kar je zanj pozno in sem ob 22:30 že spet bila v njegovi sobi, ker je neki jamral, ob 23:40 se je spet zbudil, nakar ga je dragi prinesel k nama v posteljo.

Ob 2-eh sem mislila, da nimam mleka dovoljuser posted image in šla jemat iz skrinje zmžjenega, saj otroka ne moreš pustit lačnega. Pa ni bila lakota kriva dretja in neutolažljivega joka. No, vsaj to sem izključila, da ni lačen in da je mleka dovolj. Vročine ni imel, previla sva ga, ga nosila, cartala,...Ob 2:30 se je končno malo umiril, se nama smejal, pogovarjal, nato sem ob 3-eh izklopila luč in je sicer zaspal - za slabo uro in pol, nakar spet jok in stok.

Sedaj pa ne vem, ali so krči, ker prdiuser posted image , ali pa so zobki.

Povejte mi, a je možno, da ne pride prvo enka, ampak ker drug zob ven. Ker ima na desni( naši) zgoraj malo bolj not dlesen tako redčo in napeto, trdo bulicouser posted image user posted image .

Skratka spala nisem skoraj nič, tako kot Klaudia in tudi upam, da mi uspe it z njim spat.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:54:01   
suzanamai
Dobro jutro čveke. Evo ena kavica za vas
user posted image

Tudi naju z Zojo danes žal ne bo, raje ne, da ne okuživa še vaših pikcev. Sva celo noč pucali noska, boga revica.
Klaudia evo enauser posted image  za Lio.

Uživajte in še eno kavico spijte namesto mene.


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Desetke007
13.3.2008 7:55:42   
suzanamai
Pa še zajtrk
user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   [Brisano sporočilo]
13.3.2008 7:57:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lane31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:08:06   
Jenny Anny
Jutro

Mislim pa če to ni res! Srečanja mi res niso namenjenauser posted image user posted image
Že par dni slabše spimo in smo sitkani, sinoči je bil pa finale. Zaspala ob sedmih kot ponavadi, ob devetih se pa zbudi in začne jamrat, ji dam dudo, mleko čaj, zizo, nič ne poaga, potem pa 1h tak krčevit jok, da je kaj. Potem sva jo z možem popokala v lupinico in so se šli z avto vozit. Je zaspala, pridemo domov, jo dava v posteljo, čez 15min spet isto.

In to tak jok, se je sploh poirit ni dalo. No zopet lupinica in sva jo nosila z lupinico po stanovanju gor in dol.
Splohne vem kaj bi bilo.Mogoče hrana. Ker imamo aptamil (ki so ga sedaj nehal delat in je sedaj aptamil imunofortis), apak ga mamo že skor 14 dni (a mislite, da se reakcija lahkopojavi tako pozno).

No čez dan je bolj sitna, skoz zaspana. Kaka normalno, vročine ni. Saj sploh ne ve kaj je. Jaz sem pa že ko zombi.
Najrajši bi jo popoldan kar zdr peljala, ampak nima nobenih znakov, kaj bi ji bilo?????????????????????????

Zdaj greva pa obe al zaspat nazaj. Lepo se iejte na srečanju in dobr čvekajte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:14:13   
maja zarja
Dobro jutro čvekice........res se obeta lep sončni danuser posted image ......ampak naju žal ne bouser posted image ....me je klicala kolegica ,ki je nisem videla že 100 let,če lahko pride k nama.......pa pač nisem mogla reči ne......upam,da mi naslednjič rata prit......spijte še kofe za mene.......pa uživajte....user posted image pa lupčke....in pozdrav od Zarje

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:15:12   
sanosan
Dobro jutro!

Zgleda, da je spet neka viroza na pohodu, ker je Brina včeraj rahlo zakuhala, ponoči pa sma mogle obvezno it noska čistit, saj ni več mogla dihat. Zdaj je vredu, tudi vročine več nima, tako da upam, da je to za nami.

Lepo se imejte na srečanjih, jaz pa se bom probsla še kaj javit.

Vsem bolanim, z nami vred, pa eno user posted image  za ozdravitev!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:17:31   
maja zarja
Upam da bo naslednje srečanje kmalu........vas že kar pogrešam...pa user posted image ,da malo vidim


< Sporočilo je popravil maja zarja -- 13.3.2008 8:19:38 >

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:27:24   
*kinnie*
Dobro jutro!
Joj kako lep sonček je zunaj! Sicer pri nas piha, ampak...daljši sprehod ne uide...Hvala bogu sem danes malo bolje spala, mi jeuser posted image včeraj kupil Dormeo. Me je bil verjetno že sit, ker se non stop premetavam po postelji user posted image user posted image . No pa še ta večja je šla danes kot po čudežu zjutraj gledat risanke in me ni zbudila.

Vidim, da ste prave čvekice v reali user posted image user posted image .

Je katera Gorenjka tuki?



(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:31:22   
skuštrana
Hojla

Srečanje v Ce - ja, to bi bilo pa res fajnuser posted image . Samo enkrat ko bom jaz v Slo, pa da se vse na kupu dobimo...Uh, si predstavljeteuser posted image

Danes pa se lepo imejte, me veseli da sem vam organizirala kofetkanjeuser posted image user posted image






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:32:28   
skuštrana
Eh, pa itak boljše da naš Arsen ne vidi Neli, bi bogi revež čisto zakompleksiran domov prišeluser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Desetke007
13.3.2008 8:32:48   
noa1
Dobro jutro!
mmmmmmmmm kaki dober zajtrk me je čakal tule gor. Prav paše.....kosmiče sem pa tudi jaz imela za zajtrk. Očitno so res zobki na pohodu. Ajša se je zbudila ob 4.30 in je do 7.00 nisem mogla nazaj uspavat, pa sploh ni bila lačna. user posted image  Jaz pa zaspana ko user posted image .
Hvala za sonček.....da se lahko zunaj dobimo.
Evo...me že pupa kliče v spalnici...letim mojo princesko previt in oblečt

se vidimo


PS: srečanje v CE....se mi zdi super ideja

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.