|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:01:44   
drobižek
mama06 - ti si pa res prava kuharca. Hvala!
Si daleč stran od LJ?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:01:56   
sanosan
Mama06, najlepša hvala za super kosilo. Jaz bom kar oba, mesnega za glavno jed, vegeratijanskega pa bom za solato ponucala user posted image . Še sreča, da sem prišla sem gor malo počekirat, se bom vsaj najedla normalno.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:04:54   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

mama06 - ti si pa res prava kuharca. Hvala!
Si daleč stran od LJ?



Urco vožnje, pa polno cestninskihuser posted image user posted image user posted image . Čakam na vinjeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:12:04   
noa1
sanosan:  škoda, da se nam ne moreš pridružit. Pa drugič
Kaj pa Živepo?
mama06: če ne moreš v Lj, pa pridi v MB.

Jao, kako reklamo delam jaz za MB...ampak bo baje jutri full lepo vreme.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:13:09   
drobižek
Jaz mam tut eno urco, pa pridem...daj pridi, no...pa cestninske me tut čakajo. Tudi zelo čakam vinjeto, ker je avto naš drugi dom. Trenutno ne, bo pa kmalu spetuser posted image
Joj, me kar stisne, ko pomislim na konec porodniške...pa moja lubica bo mogla v vrtecuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:14:12   
mama06
En dober štos:

V soli so se ucili sklanjanje in Janezka poklicejo k tabli.
"Janezek, kako se sklanja dedek?"
"Brez kozmodiska zelo tezko!"

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:17:14   
mama06
Še en boljši:

Pride blondinka na nabito poln avtobus in nagovori moskega, ki je sedel:
"Oprostite gospod, ali mi lahko odstopite sedez - sem namrec noseca."
Moski ji odvrne: "Ja koliko casa pa, saj se nimate trebuha ?"
Blondinka: "Priblizno 20 minut, vendar me se vedno bolijo noge."

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:19:21   
mama06
Punce hvala za vabila na srečanje, samo trenutno sem brez avta, ker sva dala popravit avto od dragega, ko smo pozimi imeli prometno nesrečo. 

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Desetke007
12.3.2008 15:20:56   
mama06
Kaj reče blondinka, ko ugotovi, da je noseča?
???
"Upam, da je moj."

Mali še kar spiuser posted image user posted image . Čakam atija, da pride domov, da greva jest. Tačas vas pa malo animiramuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Desetke007
12.3.2008 16:00:15   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Joj, me kar stisne, ko pomislim na konec porodniške...pa moja lubica bo mogla v vrtecuser posted image


Mene tudi. So me ravno danes kontaktirali iz službe, kdaj se mi izteče porodniška. Hjuuu.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Desetke007
12.3.2008 16:25:04   
Jenny Anny
Mogoče pa medve jutr prideva na srečanje, sam nisem ziher, nič ne obljubva za 100%.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Desetke007
12.3.2008 16:26:45   
Jenny Anny
Mama06, kje jih pobiraš?

No pa še jaz enga.

Včasih so kadilci umirali za rakom na pljučih, sedaj po novem zakonu za pljučnico.

(Da se boste lažje odvadle kadit)

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Desetke007
12.3.2008 16:35:13   
*kinnie*
No jaz sem pa danes probala z dodatkom korenčkove kašice. kolk sem se nasmejala, jaz pol žličke noter, on pa celo ven user posted image user posted image .

No malo izven konteksta. V soboto gremo v Maribor. Sicer smo povabljeni na kosilo,..ampak ko bomo že tam, dejte mi en predlog za kaj zanimivega pogledat v okolici Maribora.






(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 17:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Desetke007
12.3.2008 17:14:49   
Klaudia
V tivoliju imajo jutri marčevke srečanje. Dajte se malo ljubljančanke oglasit, kje vam je lažje.
Mene pri čolnarni moti, da nimaš skoraj nikjer za parkirat dopoldne

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Desetke007
12.3.2008 18:20:29   
lane31
sAMO NA BRZINO KER se mi mudi- sory črke.....Jenny Anny- a v MB prideš ?
Sem že čisto zmedena ko sta 2 srečanja na isti dan-preveč za blontno glavo
NOA1- Samo v primeru dežja se v koloseju....drugače pa pred C&A je pa previjalnica tudi v Astoriji tak da sploh nema problemauser posted image
Saj tudi če ni ravno sonca ni problema....saj pa šetamo tudi v oblačnem.....dežja pa NE SME biti ker pol pa mene ne bo user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Desetke007
12.3.2008 18:27:35   
noa1
lane31: saj če bo dež tudi mene ne bo. Imam do avta skoraj toliko kot do Koloseja tako da če bo lilo me ne bo...ampak za jutri je baje sonček napovedan.

*kinnie*: odvisno kaj te zanima
- imaš mestni park pri treh rbnikih kjer je tudi akvarij s terarijem
- lahko greste na sprehod pod Pohorje
- na sprehod po Lentu in vse do Koblerjevega zaliva ob Dravi
in še kaj bi se našlo

Letim...smo dobili obisk....taščo

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Desetke007
12.3.2008 18:29:38   
mama06
Še enga na hitro:

Oče in Janezek sta bila na morju na nudistični plaži. Očetu je nekaj bingljalo med nogami in Janezek ga vpraša kaj je to. Oče mu razloži, da je to tiček, jajčka in okoli gnezdece. Nato oče zaspi, ko pa se zbudi je v bolnici. Vpraša Janezka, kaj se je zgodilo. Pa mu reče Janezek:
"Veš, ko si zaspal sem se igral s tičkom, pa me je pljunil, zato sem mu zavil vrat, razbil jajčka in zažgal gnezdo:"


(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Desetke007
12.3.2008 18:35:13   
Pandica
Oj!

Jaz že tut komaj čakam, da se vidimo ju3. Upam, da bomo imeli takšno lepo vreme in sončka kot je bil danes user posted image   Ker, če bo dež pol mi2 tut ne prideva. Zgleda se nobeni ne da po dežju ven hodit z malimi, če nam ni treba, kajne? user posted image

Saj tako kot je rekla Lane31 se bomo pol itak šle malo sprehajat, ko spijemo kavico, kajne? Jeee, komaj že čakam, da nas bo toliko mamic na kupu, joj, se bomo načvekale.

Tako, zdaj pa se mi je mala pokakala, se grema previjat.

Lepo bodite user posted image





(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Desetke007
12.3.2008 18:43:02   
Jenny Anny
Lane31,če pridem pridem u LJ, v MB bi mi blo malo daleč.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Desetke007
12.3.2008 19:20:47   
suzanamai
Mama06 ti ga pa pihaš, sem se pošteno nasmejala pri dedku.

Ste se pa že spet razpisale.

Jaz sem za jutrišnje srečanje v Mercator centru v Šiški, če vam je prav. Sonce je sicer napovedano, vendar v Tivoliju so že marčevke, pa še veter bo verjetno pihal.
Mercator center LJ (Lumpi igrišče)
ob 10h

- skuštrana
- jasna
- kasija
- klaudia
- drobižek
- suzanamai

Danes imam mai-a za družbo in se skupaj smejiva vicem. Evo še enega od njega.

Janezek mora za nalogo napisati 5 stavkov. Ko pride domov vpraša mami ali mi lahko poveš en stavek? Ne morem lupim krompir. Janezek si to zapiše. Potem gre do očija in ga vpraša ali mi lahko poveš en stavek? Ne morem, berem časopis. Janezek si zapiše. Potem gre do brata in ga vpraša: Kaj gledaš? Supermena. janezek si zapiše, potem gre k sestri in jo vpraša: kaj bereš? Opico v rdečih tangicah. Janezek si tudi to zapiše.

Naslednji dan učiteljica reče Janezku naj prebere stavke.
Ne morem, lupim krompir. Pa učiteljica reče, še eno tako, pa greva k ravnateljici. Ne morem, berem časopis. Učiteljica odpelje Janezka k ravnateljici. Ravnateljica ga vpraša: Kaj misliš da si? Superman! Pa ravnateljica vpraša: Kaj sem pa potem jaz? Opica v rdečih tangicah.

No to je vic od mojega sinkota.

Sedaj grem pa še malo prebrat za nazaj.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Desetke007
12.3.2008 19:21:41   
metkica1
Upam, da se tudi jaz enkrat udeležim srečanja. user posted image
Mi je isto v razdalji LJ ali MB, sem iz CE. Mogoče je malo bližje MB. Torej enkrat pridem. Samo sem tudi bolj tko, kot je napisala zivepo, da se ne znajdem, sploh Lj mi je tuja.

 drobižek a res sem ti znana, od kje pa si ti?


Ja glede cigaret, ko sem naredila test sem tisti trenutek nehala kadit. Celo nosečnost niti enega. Ko sem nehala dojit, pa sem eno soboto šla malo v life in sedaj so cigareti spet prisotni.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Desetke007
12.3.2008 19:33:28   
Kasija
Srečanje Lj - Meni je vseeno kje. Sicer se z mojim še pogajam za avto, ampak po moje bo šlo. Elian je pa imel vročino samo zjutraj, tako da je bila najbrž od joka in je zdrav. Bom preverila kje smo dogovorjene še enkrat danes ali jutri zjutraj. Skuštrana, hvala za "zakuhano" srečanje in škoda, da te ne bo!

Vici user posted image

Klaudia za zobke sem te pa jaz tudi v prvi sekundi hotela vprašat, kako ti je uspelo fotkat. Potem sem šele dojela, da niso lijini. Sicer off s teme ampak a je prav liini ali lijini?

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Desetke007
12.3.2008 19:37:59   
suzanamai
Kasija hvala za odgovor glede vica, saj je mali čist nervozen in čaka kaj boste komentirale.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Desetke007
12.3.2008 19:42:02   
Kasija
user posted image

mama06 ti si res bolj za meso user posted image . Sotrpinkam ljubiteljicam zelenjave in indijske hrane ponujam limonin riž z arašidi in čilijem ter ohrovtovim karijem. Mmmm...

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.